Legújabb vélemények - Fog- és szájápolók

Gyalogkakukk
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 16.

Használom már egy ideje, de semmi különöset nem tapasztalok az előző saját márkás termékhez viszonyítva. Kávét és teát egyaránt fogyasztok, így lenne mit fehéríteni... De nálam semmi. Ártani persze nem ártott (érzékenységet, egyéb irritációt nem okozott), ellenben meglehetősen borsos az ára a mennyiségéhez képest.
Biztosan NEM veszem újra.

indiigo
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 16.

4* az áráért és amiatt, hogy borzalmasan erősen habzik, ha csak egy borsónyit használok is. De az a 4 csillag viszont megállja a helyét, friss és hosszan tart a hatása, mintha valamit tényleg fehérítene is a fogamon, bár nagyon sokat kávézom, így nincs könnyű dolga :D Külön örülök neki, hogy nem lett érzékenyebb a fogam és nem szárítja ki a szám.

Patt94
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 16.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 16.

Szeretem ezt a fogkrémet, de nem lehet sokáig használni, hacsak nem akarsz szuvas fogakat. Nagy divatosak most a fluorod mentes fogkrémek, amit abszolút nem értek, persze, ha érzékeny vagy rá oké, de ha nem akkor meg miért?? Ezért veszít nálam két csillagot.

rekra
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 15.

Rendszeresen, de nem naponta használom. Én szeretem, meg kell szokni, az biztos, de teljesen természetes, számomra nem kisebb a tisztító hatása, mosás utáni friss érzet mint a klasszikus fogkrémeknél. Nem vettem észre, hogy nagyon fehérít.

Annabella0
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 15.

Sűrű, szinte paszta állagú. Kellemes, szerintem finom mentolos íze van.
Nyilván amit ígér, hogy csökkenti a fogkőképződést és remineralizál, huzamosabb használat után lehet észrevenni.
Nekem eddig bevált, 2 hete használom.Akár újra vásárlós is lehet. :)

natasa
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. július 14.

A fogkefével és az egycsomós fogkefével kezdtem még pár évvel ezelőtt. Mivel azok kiválóan teljesítenek, így nagy elvárásokkal vettem meg a fogköztisztítót is. Nem csalódtam, elégedett vagyok vele. Nagyon könnyű használni. Persze, nem fér be mindenhova, de azokra a helyekre ott van a fogselyem. A DM-ben vettem 2 méretben is.

sarahun
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 14.

Enyhén kellemetlen, zsibbasztó hatást hagy a szájban, legalábbis nekem. A fogaim nem érzékenyek utána, de ez a "mellékhatás" sokat levesz a termék minőségéből.

Bearbunny
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 14.

Fogorvosom ajánlotta, miután hirtelen úgy begyulladt az ínyem, hogy még a fogaim is mozogni kezdtek. Az ára borsos, de megéri. Nagyon sokat segített, ha azóta éreztem, hogy jönne ki valami, azonnal öblögettem és másnapra már kutya bajom sem volt.

Andrea456
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 14.

Online rendeltem még a korlátozások alatt, hogy legyen egy tartalék fogkefém, és feketét kaptam, ami nagyon tetszik. Mivel évek óta már Curaprox fogkefét használok, ezért szokatlan volt először, hogy ennek jóval kevesebb a sörtéje, viszont azok szétnyílnak fogmosás közben. A feje nagyobb, mint a Curaproxé, így könnyű a hátsó fogakat is megmosni vele, ráadásul nyelvtisztítója is van. Pár használat után viszont azt vettem észre, hogy hiányzik a Curaprox alaposabb tisztítása, úgyhogy őt csak a nyelvtisztítója miatt tartom meg. A sörtéi tényleg puhák, úgyhogy aki egy olcsó és jó fogkefét szeretne, annak jó választás lehet.
(Közben az ára 399 Ft-ra emelkedett.)

farkasdorii98
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 13.

környezetbarát fogkefét kerestem és a bambusz fogkefe nagyon nem jött be, ezért gondoltam ezt kipróbálom. nekem a soft változat van meg és nagyon meg vagyok vele elégedve, mert nem sérti fel az ínyemet és a kialakítása is nagyon szuper, kényelmes vele fogat mosni. mindenkinek bátran ajánlom!