Best of Beauty 2019

Legújabb vélemények - Fog- és szájápolók

reginababa10
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. június 6.

Imádom! Kifehérítette a fogamat rendszeres használat után (3-4x újravásároltam)

Destina
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. június 6.

Sajnos számomra elviselhetetlen az íze. Enyhén sós is, amitől egyenesen hányingerem lett. Az állagát is furcsának érzem fogmosás közben.

dormonc
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. június 6.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. június 6.

Az itteni vélemények alapján esett a választásom erre a fogkrémre és nekem nagyon bevált, azóta is nagy kedvenc. Bár fehérítő hatását talán egy egészen picit érzékelni, ettől függetlenül szuper. Nem túl erős, kellemes az íze és mégis sokáig friss érzést hagy maga után. Abszolút újravevős.

Iminbeauty
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. június 6.

Szinte szó szerint egyetértek az előző megjegyzéssel. Designos külső, fantáziadús elnevezések de nincs mögötte semmi.
Nem igazán éreztem a gyömbért benne, talán csak minimálisan a képzeletemnek köszönhetően. Nem habzik megfelelően, nem ad olyan igazán tiszta fog érzést. Egyszerűen túlárazott a hazai viszonylatban.
A marvis márka rajongásom miatt viszont kap két csillagot.

Iminbeauty

Az egyike a kedvenc fogkrémjeimnek. Nagyon finom fahéjas íz, sűrű paszta, jól tisztít. A marvis termékcsaládból nekem a kedvencem.
Ennél a terméknél is hangsúlyoznám van ahol túlárazzák.
Olaszországban szinte minden boltban kapható, itthon sajnos csak kevés helyen.

Ann86
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. június 6.

Kíváncsiságból vettem meg és teljesen meg voltam vele elégedve. Az íze nem túl tolakodó és jól habzik. Szerintem van legalább olyan fehérítő hatása, mint más sokkal drágább terméknek.

Ann86

Az itteni jó vélemények miatt vettem meg és valóban nagyon szuper termék. Az íze nem túl tolakodó és szépen fehérít is, de.... Sajnos mivel fluorid mentes a fogaim nagyon érzékenyek lettek, így nem veszem újra, de mindenkinek csak ajánlani tudom.

Iminbeauty

Must have it fogkrém! 5 éve töretlen a sikere nálam. Rengeteg fogkrémet próbáltam már, de évek óta első helyen áll a listámon.
A vásárlásnál figyelj, mert a csomagolása könnyen összekeverhető az Active White - Fehérítő frissítő fogkrém géllel, amelynek teljesen más az ízvilága.
Ami miatt érdemes megvenni:
- nagyon finom íz (nem tudom meghatározni mi pontosan, de nem a klasszikus agyon mentolozott fogkrém érzés)
- fluorid mentes (annak ellenére, hogy a fogállomány fluoridtartalma fontos, ezzel a vegyülettel kapcsolatban megoszlanak a vélemények, így én inkább kerülöm, a csapvízzel úgyis jut épp elegendő a szervezetünkbe)
- fehérítő hatás! - tényleg igaz. Nekem rendszeresen mondják, hogy nagyon fehérek a fogaim. Naponta legalább kétszer használom ehhez. (A fogakról ténylegesen eltávolítja az elszíneződéseket. Ez persze nem azt jelenti, hogy a genetikailag csont színű fogadból vakító hófehér színárnyalatot fogsz elérni, de látványosan javít a színvilágon)
- jól habzik
- 33% plusz. A legtöbb drogériában van olyan csomagolása amelyhez még 25-33% extrát is hozzátettek :-) mint ajándék
- csökkenti a fogínyvérzést és gyulladást (egyszerűen igaz)
- környezetbarát (való igaz, hogy van a cégnek ilyen irányú törekvése)
- nem tesztel állatokon? - (nálam ez lényeges szokott lenni vásárlásnál) a dobozon semmilyen hitelességet igazoló logót nem találtam erre vonatkozóan, viszont egyes helyeken írták, hogy ápolási termékek állatkísérlettől mentesek. A gyógyszerészeti valamint állatorvosi gyógyszerek gyártásánál mivel, hogy ezzel is foglalkoznak, kizártnak tartom, hogy ez megvalósítható lenne, ami szerintem teljesen érthető is.
Minden tulajdonságát részletezve állítom, hogy életem legjobb fogkréme!

Helenabp
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. június 5.

Imádom az ízét, úgy érzem, jól tisztít, nem kell belőle sok, szóval sokáig elég. Fehérítő hatásáról nem igazán tudok nyilatkozni.

ausmorzs
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. június 5.

Szeretem ezt a szájvízet. Nem szárítja a számat, kellemes citromos ízű és hatásosan frissíti a leheletet.