Legújabb vélemények - Fog- és szájápolók

bogcsii
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 29.

Amit én vettem ugyanez csak nem fekete a betű szin a dobozon hanem világos .
Eurós boltba vettem 1500ftert (máshol 5-6000) azthittem , hogy biztos átverés dehát üsse kő kiprobalom.
Nos majdnem minden nap használom és lathatoan fehérebbek lettek a fogaim!! Kar hogy képet nem tudok küldeni de amilyen volt ahoz képest eltérően fehér az eredmény!

vszilvi94
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 29.

Ez a fogkrém használt legjobban a fogínyvérzésemre. Nem szüntette meg teljesen, de egyáltalán nem gyengébb a hatása, mint a kifejezetten arra való fogkrémeké. Jól habzik és az íze is egész jó. A számat egy kicsit szárítja viszont. Egyszer már újravettem és valószínűleg ki is tartok mellette.

zskwaap
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 29.

sajnos nem veszek észre fehérítő hatást, viszont utána sokáig megmarad a friss lehellet.

atram
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 29.

Az évek alatt sok fogkrémet használtam, de ez eddig a legjobb. Mar első használat után fehérebbek és tisztábbak lettek a fogaim. Az íze nem olyan mentolos, mint egy átlag fogkrémé, de a hatása sokkal jobb és a nap folyaman sokkal tovább érzed tisztáknak a fogaid. Mi csak ezt használjuk. Ami még előny, hogy természetes anyagokból van.

Nessy
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 28.

Nagyon tetszik! A csomagolása fiatalos, a tubus igényes. Finom erdei gyümölcsös, mentás íze van, számomra kellő mértékben habzik (nem őrülten). Az állagán érezhető az agyag, ezért én mindig száraz fogkefére teszem és nem is nedvesítem be (lehet leesne a fogkeféről). Nagyon-nagyon jól tisztít a fogközökben is érzem a hatását, utána sokáig kellemes tiszta érzetű a szám. A fogaim fényesek lesznek a használata után, ettől fehérebbnek is tűnnek, a lerakódásokat nagyon jól eltávolítja, hosszú távú hatásról még nem tudok beszámolni, de ígéretes. Curaprox fogkefével használom, a Curaprox Be You fogkrémek olcsóbb alternatívája lehet (sőt talán jobb is).

aszilvia
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. május 28.

Nagyon szeretem. Kellemes, nem túl erőteljes mentolos vagy mentás ízű fogkrém, nem is tudom melyik inkább. Nem csípi a nyelvemet, amikor megmosom vele (mert sok fogkrém csak úgy csípi, marja, hogy csuda), és utána sem marad meg egy túlságosan erőteljes íz, ami zavaró lenne és sajnos sok fogkrémnél megfigyelhető, ezek mellett jól és hatékonyan tisztít. Nagyon szeretem, meg kell mondjam őszintén. Nem beszélve a kiváló élettani hatásáról, nagyon jót tesz az érzékeny fogakkal, ezért bátran merem ajánlani. Nem olcsó, de megéri a pénzét.

nori145
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 28.

Nem csalódtam benne, érezni lehet hogy tényleg nagyon jól megtisztítja a fogakat :D

anyujobbantudja
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 28.

Förtelmesen utálom szegényt. Vártam a mentás ízt - nagy francokat. Van egy olyan utóíze amitől rosszul vagyok. Semennyire nem habzik ami engem idegesít. Sok kell belőle. A csomagolás tetszetős, a beltartalom engem nem győzött meg.

Kremcica
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 28.

Kíváncsi voltam erre a fogkrémre annak ellenére hogy nem vagyok oda a kókuszért. Kellemes csalódás és nem is olyan fura együtt a mentollal, sőt. Frissít, jól tisztít. A fogfehérítést nem várom el egy fogkrémtől, ahhoz szakember kell. Egyedüli problémám hogy érezhetően szárítja a számat, kár érte.

alcyone
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 28.

Már jó ideje vettem a fogkrém mellé természetes alternatívaként (és a hatás fokozásaként). Természetes, finomra őrölt, szépen leszedi a lepedéket és a fogkrémmel együtt kiemelten hatásos, fehérebb is a fogam (sok kávé, tea mellett sajnos kell is). Nagyon kevés kell belőle 1 fogmosásra, így nagyon sokáig elég.