Legújabb vélemények - Fog- és szájápolók

szzh01
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. július 8.

Gyönyörű INCI-jű borzalmas fogkrém!
Egységesen utálja az egész család, semelyikünknek nem jött be, pedig szerettük volna szeretni.
Egyáltalán nem habzik, fogmosás közepére teljesen eltűnik, pedig már nagy adagot nyomok belőle, valahogy nem érzem igazán tisztának a fogaimat sem tőle, fehérítésről pedig szó sincs a legkisebb mértékben sem.
Az íze is szörnyű, friss vagy kellemes utóízt sem hagy. Ilyen alapon sima kókuszolajjal is moshatnék fogat.
Nagy kínlódva elhasználjuk, de soha nem veszem többet, mert ráadásul még jó drága is.
A 2 csillag csak az INCI-nek szól.

Fiszuli
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 7.

Én ezt a terméket kitartóan használtam egy jópár hónapon keresztül, úgy 4-5 éve, mert 17 éves korom óta rendszeresen dohányoztam, rászoktam a kávéra 20 éves korom körül, majd 1-2 év múlva a teára is. Szóval nem kíméltem a fogaimat. A fogorvosom nem különösebben ajánlott semmit sem, mert a fogaim állapotával szerencsére nem volt baj, az elszíneződést pedig egyáltalán nem látta jelentősnek. Engem mégis zavart, hogy nem azok a hófehér fogak voltak már a számban, mint tini koromban, így magam jártam utána a lehetőségeknek. Megvettem ezt a terméket a drogériában, az eladó mondta, hogy a dohányosok ezt a márkát szokták keresni és vinni. Így jött velem. Persze a cigi-kávé-tea háromszögből eszem ágában nem volt kijönni, plusz hétvégente lecsúszott még pár pohár bor is, szóval így nem is tudom, mégis mit vártam, hogy ez a termék valamit is használni fog. De megdöbbenésemre használt. Pont az akkori párom jegyezte meg, egy kirándulás alkalmával, mikor már több mint egy hónapja használtam ezt a terméket napi háromszor, hogy basszus, most nagyon látszik, hogy sokkal fehérebbek a fogaim, mint eddig. Valahogy neki sem tűnt fel, de akkor látszott az arcán, hogy még ő is meg van lepve. Pedig ő is minden nap látott, ugyanúgy, mint én magam a tükörben és nekem nem igazán tűnt fel semmi... ezután visszanéztünk pár fotót, összehasonlítottuk az akkori állapottal és lám-lám. Nem a szeme káprázott, tényleg fehérítette a fogaimat. Viszont a használatát azért hagytam abba, mert nem éreztem kellően tisztának tőle a fogaimat, nem éreztem a komfortos tisztaság érzetet a számban, feszt rágóznom kellett, hogyha nem akartam szájszagot és piszkosul zavart, hogy nem használhattam szájvizet. Hiszen miért dobtam volna ki ennyi pénzt egy fogkrémre, ami ráadásul ilyen használat mellett piszkosul fogyott, hogyha a fogmosás után 10 mp-vel már azonnal leöblögetem szájvízzel?! Ennek pont az volt a lényege, hogy hagyni kellett hatni. No mindegy is, mert azóta ilyen problémáim nincsenek, a cigit évek óta letettem, kávét évek óta naponta egyet iszok, azt is reggel, a tea pedig mostmár a napi folyadékbevitelem kevesebb mint felét teszi már csak ki - a másik fele sima víz - a bor pedig már csak alkalmanként kerül elő az életemben. Így mostmár tökéletesen hatnak a sima fehérítős fogkrém + szájvíz kombinációk is, amik azelőtt nem tudtak megküzdeni a káros szokásaimmal. Lényegében nekem ez a termék hozta, amit ígért, csak sok volt a kompromisszum.

viragbel
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 7.

Nekem nagyon bevált ez a fogkrém. Ez volt az egyetlen olyan fehérítő fogkrém, aminel úgy éreztem, hogy tényleg szedett le a fogam kávé okozta sárgaságaból, és volt valami hatása (pedig próbálkoztam már drágább fehérítős fogkrémekkel is.)
Olyan szépen simara letisztítja a fogat, hogy utána szinte hozzá tapad a nyelvem.

Bozizu
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 7.

Első fluoridmentes fogkŕemem. Ízre, állagra tetszik, jól tisztít, de a hosszútávú hatását még nyilván nem tudom megítélni.

rocksolya
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 6.

Nekem túl mentolos. Fogkrém után még még jobban mar. Meg nagyon megindult a nyálképződésem tőle.

aszilvia
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 6.

Ha hiszitek, ha nem... ennek a kis csodának valóban van fogfehérító hatása. Már a másodikat veszem. Amikor megvásároltam és elkezdtem használni, magam is meglepődtem az eredményen. Sajnos leálltam vele, mert spórolni akartam és hagyni olyan időkre, amikor munkába megyek vagy meg kell jelennem valahol. Így egy kicsit elhanyagoltam a használatát. Ettől függetlenül a napokban beújítottam még egyet, és azt biztos, hogy ha elkezdem használni meg lesz az eredménye. Eddig a leghatásosabb fogfehéírtő fogkrémem. Ja, és nem mellesleg, nagyon szuper az íze, kellemes, enyhe menthol, nem vad, nem erőteljes, mégis erősen érezhető a tisztító hatása. Szóval ezt jól kitalálták.

Mea90
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 6.

Még csak kétszer-háromszor használtam, de sajnos ugyanazt tapasztalom, mint a Sensodyne rapidnál; belül totál szétmarta a számat, és az amúgy is érzékeny ínyemet, eléggé szenvedés vele a fogmosás. Nem tudom, a fogorvosok miért ajánlgatják ennyire ezt a márkát, de szerintem többet nem veszem. Jól tisztít, de cserébe lemar mindent.

Noyko
Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 6.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 6.

Sodium Coco Sulfatot azért tartalmaz a termék, ami vegyületi szinten ugyanaz, mint az SLS. Rengeteg gyártó váltja ki ezzel az SLS mentességet, amit nem kell elhinni,hogy jobb. Ez a hiba itt is meg van. Nagyon alaposnak kell lenni a bio / zöld polcokon.
Az íze nem túl jó.
Az irány persze jó.

Egoistagumikacsa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 5.

Nem győzött meg. Igazából nem kimondottan rossz, csak semmi kiemelkedő nincs benne, ami indokolná a 1790 forintos árat. Tudom, tudom vegán meg natúr... De ezt leszámítva nincs olyan pozitívum ami miatt érdemes lenne ezt venni más fogkrémek helyett.

Fehereszti
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 4.

Nem rossz, nem erős ízű, szépen habzik, viszont egyáltalán nem fehérít, egy kicsit sem. Többet nem hiszem, hogy megvásárolom.