Legújabb vélemények - Fogkrémek

KLaura19
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. szeptember 20.

Csatlakoznék az előttem szólókhoz, elég vagány a csomagolása. Rendesen habzik, ami kevés fogkrémről mondható el. Engem a kék színe sem zavar, legalább egyedi! Az íze nagyon finom fogmosás közben és utána is sokáig érzem a számban. Alapvetően fehér fogaim vannak, nem igazán figyelem, ez fehérít-e még rajtuk. Az ára ugyan olcsóbb helyeken is necces, de szerintem megéri, mert minőségi gyártmány.

Kittusch
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. szeptember 20.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. szeptember 20.

Régen használtam. Sokáig elég. Csodaszernek egyenlőre azért nem nevezem, de újból be fogok rá ruházni.

Tekka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. szeptember 19.

Elsősorban a fehérítés miatt vettem, de végül már szerintem legalább másfél éve azért használom, mert semmitől sem érzem olyan tisztának a fogaimat mint ettől, illetve olyan jó friss 'íze' van, de nem ez a mű-mentol mindenség. Emlékszem először nagyon fura volt az , de azóta annyira megszoktam, hogy most már más fogkrém lenne furcsa. Hogy mennyire fehérít, azt nehéz megítélni, főleg hogy néha használok ilyen fogfehérítő tapaszt, és már többen kérdezték hogy mitől ilyen szép fehérek a fogaim, az gondolom inkább a tapasz hatása, de nagyon szeretem ezt a fogkrémet és nem tervezem lecserélni a közeljövőben.

Kata2019
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: >54  |  2019. szeptember 18.

Nem hittem benne, de gondoltam kipróbálom. Lehet, hogy nem egy csúcsfehérítő, de egész nap tiszta, lepedékmentes fogakat biztosít. Nagyon kicsi kell belőle, fél évig kitart. Nekem bevált, már a harmadikat veszem.

martuska83
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. szeptember 18.

Nem rég vettem az agyon marketingelt fogkrémet akciósan. Gondoltam itt az idő, most vagy soha, próbáljuk ki. Első két hétben fogmosás után érzékenyek lettek a fogaim, majd ez elmúlt, azóta csak azt tapasztalom, hogy számomra nem tisztít megfelelően. Nem érzem a tiszta érzést, és elektromos fogkefével mosok fogat, mégis lepedékesek maradt, nem éreztem sem fehérítő hatást, sem fogkő csökkentést, igaz az minimális, de mivel kávézom és dohányzom én inkább azt éreztem hogy még sárgábbnak tűnnek a fogaim. (Fogorvos szerint természetes fehérek a fogaim, de én örülnék egy árnyalattal fehérebbnek) Bár nem szeretem a maró mentolos ízt, de ez, mint halottnak a csók. Akkor vagy legyen közepesen mentolos vagy veszek olyat ami fahéjas, vagy szegfűszeges vagy kókuszos vagy akármilyen). Tőlem egy csillagot kap mert semmi pozitív dolog nincs amit fel tudnék hozni mellette. Első körben az érzékenység, aztán a nem tiszta hatás, az ára sem kellemes, ha nincs akcióban és hozzáteszem nekem gyorsan elfogyott ez a 75 ml tubus. (alig vártam, így nem bántam, ennél még az amodent és a kolynos is jobb) Azt hiszem soha többet, még, ha nagyon akciós lesz, akkor sem!

dinkofanni
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. szeptember 17.

A véleményeket nézegetve ez egy nagyon megosztó termék. Akiknek beválik nagyon szeretik. Én azt a tábort erősítem akiknek ez nem jött be... Szerintem ez a legrosszabb fogkrém amit valaha használtam!
Nem tisztít jól (pedig ugyanazzal az elektromos fogkefével mosok mindig fogat, de más fogkrémeknél nem éreztem fogmosás után "koszosnak" a fogaim), hamar elmegy az íze és még érzékennyé is tette a fogaimat.
Az íze, amíg tart kellemes és az ára is baráti.

Evi0924
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. szeptember 17.

- A fehérítő hatása valós, pár használat után már látható
- nem habzik jól
- viszonylag drága és nincs túl sok egy tubusban
- az íze pont megfelelő, nem túl mentolos
A hidrogén peroxid tartalma miatt kicsit aggódok. Nem vagyok szakértő, de hosszútávon nem hiszem, hogy jót tesz a fogaknak. Több helyen is olvastam, hogy túlzott mennyiségben árt a fogaknak. Szóval valószínűleg felváltva fogom használni egy másik fogkrémmel.

potimano    (!)
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. szeptember 17.

Azon szerencsések közé tartoztam én is, akik tesztelésre kapták ezt a terméket. Bevallom, ez az első fehérítő fogkrém amit használtam, így igen hamar levett a lábamról! :D Mindamellett, hogy szépen tisztít, a fekete színe engem annyira szórakoztat, és az picikét csípős íze is tetszik, egy élmény vele a fogmosás!

liljaa
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. szeptember 17.

Imádnám, de iszonyú száraz érzést hagy maga után, repesve várom, hogy elfogyjon.

barbimariposa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. szeptember 17.

KM boxban nyertem, szerintem nagyon szuper kis fogkrém. Halvány rózsaszín és szegfűszeges. Én nagyon szeretek mindent, ami nem annyira mentolos, így nagyon üdítő volt számomra a használata. A férjemnek is nagyon tetszett. Néha fogom csak újravenni, mivel én inkább Sensodyne párti vagyok, de örülök, hogy kipróbálhattam :)