Legújabb vélemények - Folyékony rúzsok

aliensnightpop
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. szeptember 19.

Nagyon jó, bár az eredeti Kylie Lip Kit-eket nem próbáltam. Olcsó, tartós, kényelmes, nem szárit, szép színekben kapható, már többször újravettem őket.

aliensnightpop

Én ezt átmenetnek mondanám a sima és a tipikus folyékony matt rúzs között, mivel elég könnyed, viszonylag lassan szárad meg, egy sima rúzshoz képest szuper a tartóssága, de egy igazi matt rúzshoz képest gyenge. Összességében nagyon kényelmes viselet, gyönyörű színekben kapható nekem a 060-as Blushed Pink árnyalatban van meg, de biztos, hogy fogok még venni. Ajánlom azoknak akik nem kedvelik a nehéz, szárító hatású matt rúzsokat, de azok akik a "betonfedésű", extra tartós rúzsokhoz vannak szokva csalódni fognak.

Morcinella
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. szeptember 18.

Nem tudom, hova tegyem... 3 árnyalat is van már otthon. Fent marad az ajkakon (pontosabban az ajkak külső részén...), ehetek-ihatok, nem mozdul, sőt nap végén szinte leszedni is nehéz. Viszont az alsó ajkam belső részéről kezd el kopni elég csúnyán... Előfordult, hogy egy kis darabka vált le a számról, amit újra kellett kenni, hiszen amit korábban felvittem, az nem oszlatható el újra az ajkak összedörzsölésével.
Az illatát, textúráját és az applikátort szeretem. :)

anno
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. szeptember 17.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. szeptember 17.

Imádom. Nekem 107, 109, 105 van meg és egyszerűen annyira szép, tartós és nem ragad tőle az ajkam, nem marad a fogamon és nem sűrűsödik össze a szám szélén. A színeket imádom. El is kezdtem gyűjteni őket. Bordó és piros árnyalatokat.
A 101-es valahogy nem jött be. Talán a halvány rózsaszín árnyalatnál nem jó ha Matt, mert olyan betegnek tűnök tőle. De az többi erős színekre megérte kiadni a pénzt. :D

anno
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. szeptember 17.

liljaa
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. szeptember 17.

Nekem a Honeymoon van meg, természetes hatású, nem szárít, szuperkényelmes viselet. Komfortérzet szempontjából a valaha volt legkedvencebb rúzsom ez. <3

liljaa

A Prague és az Amsterdam árnyalatok vannak meg, engem nem szárítanak, összességében elég tartós, kellemes viselet és egyenletesen kopik. Az eladólányok készségesen segítettek a színválasztásban, így lehetetlen mellényúlni.

dunaimano
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. szeptember 17.

Valamiért többet képzeltem ebbe bele, mint amit tud nyújtani. Nézzük csak: gyönyörű színek, sokaknak az összes jól állna, én a Red storatives effect-et birtoklom. Az applikátor nem a kedvencem, de kinek mi jön be, lehet más ezzel tud jól dolgozni. Felkenve nem a legkényelmesebb, picit nehéz, folyamatosan érzem, hogy a számon van. A legnagyobb problémám viszont, hogy mindenhol nyomot hagy... a vizespoháron, kávésbögrén, ujjamon, amihez csak hozzáér. Ára szerintem szuper, könnyen beszerezhető. Nem venném újra ezek alapján.

laurylole
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. szeptember 17.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. szeptember 17.

Szerencsére csak egy színt rendeltem meg, de azt se kellett volna. Felkenés után még egy jó darabig ragacsos érzetet hagyott, de ettől függetlenül azt hittem, hogy beválik és nagy kedvencem lesz...tévedtem. Hamar elkezdett darabokban kopni, és emellett rettenetesen szárított is. Nagyon nehezen tudtam csak leszedni, azt ami rajta maradt. Agyon sikáltam a számat, aminek meg is lett az eredménye...3 napig tartott mire valahogy rendbe hoztam a kicserepesedett ajkaimat. Számomra pénzkidobás volt, és nem is ajánlom senkinek!

beybeei
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. szeptember 17.

Felkentem, de bár ne tettem volna.. Nagyon ragad, nem fed jól. Viszont a tartóssága az biztos jó, mert kb 30 percig sikáltam a szám szappantól elkezdve vízálló sminklemosón át..Szörnyű ez a rúzs.