Legújabb vélemények - Folyékony szappanok

Enne
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. április 10.

Bejött nekünk. Karácsony körül rendeltem, akciós szettben volt a kézkrémmel. Nagyon finom, friss, tengerillatú, és meglepődve tapasztaltuk, hogy szinte egyáltalán nem szárítja a bőrt. Ha nem volna olyan borsos az ára alapvetően, szívesen vásárolnám újra. 5 csillagos lenne, csak hát az ára...

orsipanka
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. április 7.

Hú, én leszek az első aki lepontozza ezt a szappant. Pedig szeretem az Isana folyékony szappanokat és a mangó illatú termékeket is, viszont ennek az illata inkább dinnyére vagy sárgadinnyére emlékeztet, de semmiképp sem a mangóra. Olcsó, nagyon tetszik a csomagolása, a kezet megtisztítja, bár kicsit szárít. Amikor megvettem, azt vártam, hogy a kedvencem legyen, nem rossz, de valahogy nekem nem az igazi, sokkal jobbra számítottam.

Helene
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. április 6.

Kicsit fura az állaga..annak ellenére hogy géles, de olyan nyálkás érzetet keltett, miközben használtam. Sajnos ez sem lett kedvencem, mivel ez is kicsit szárította a kezemet. De valamit javított a kiszáradt kezem állapotán, csak még nem a tökéletes.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. április 5.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. április 5.

Nagyon kellemes illatú, géles állagú folyékony szappan, jól habzik, jól tisztít és nem szárítja a bőrt. Kifejezetten tetszetős a csomagolása, nagyon hangulatos volt használni az ünnepi időszakban.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. április 5.

Cuki rózsaszín, nagyon kellemes illatú, géles állagú folyékony szappan, jól habzik, jól tisztít, de egy kicsit szárítja a bőrt.

lolkabolka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. április 2.

Nagyon jó minőségű szappanok amit a Sonett gyárt. A levendulás és a citrusos viszi a prímet nálam. Ennek az illata közepesen jön be, de maga a szappan alap, amit a cég kiváló minőségű. alaposan tisztít, nem bántja a bőrömet. Amikor eccoverde-n rendelem az arckrémemet, mindig teszek a kosárba 1-2 flakon 1 literes Sonett szappant. A levendulás és a citrusos hosszú évek óta visszatérő, nagyon szeretek zuhanyozni velük. Ez a rózsás illatú volt most a soron. Kellemes, tisztaságillat, tipikusan rózsás....mi más lenne, deke annyira nem nyerte el a tetszésemet, maradok a kiváló levendulás és citrusos változatnál. Vegyétek, vigyétek, szeressétek ezeket a méreganyag mentes, tiszta és jó kis környezetvédelmi politikával gyártott termékeket.

Racka
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 28.

Tetszik az illata, az antibakteriális hatás, de sajnos nagyon szárítja a bőröm.

Makk Zsuzsó
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. március 26.

Egyáltalán nem habzik, olyan, mintha egy híg krémmel mosnék kezet. Az illata erős, rózsás, nekem nem kellemetlen. Mivel kifejezetten az a lényege, hogy ne szárítson és visszazsírozza a bőrt, a járvány ideje alatt nem fogom használni, mert ott pont az a cél, hogy a kórokozó lipidburkát a hagyományos szappan szépen feloldja és így fertőtlenít. Ez a termék pedig nekem nem tűnik a legalkalmasabbnak a jelen helyzetben.

Tvylvis
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. március 24.

Amennyire szeretem a márka testápolóit, kézkrémeit, annyira nem kedvelem a folyékony szappanjait. Férjem vette, és alapvetően pozitív csalódás volt. A fő gondom mindig az állag volt, rühellem azt a kézből egyben kifolyós, géles állagot. Ez is hasonló, de azért már nem annyira vészes. Elhasználtuk, de azért nem győzőtt meg annyira, hogy újból megvenném. Egyébként valóban gyengéd a kézhez, kellemes, enyhe illata van.

Esztii78
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2020. március 20.

Szárítja nagyon a bőrt és az illata nem valami elviselhető, a nézés viszont jó.