Legújabb vélemények - Fürdőtermékek

anita0101
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 22.

Imádom az illatát :-)

Blackxentric
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 22.

Tavaly vettem belőle kettőt. Akkor elhasználtam egyet és meglepően jó volt. Fürdés után kaptam levegőt és határozottan jobban éreztem magam.
A másodikat ma használta el a párom és neki is bejött.

Black Fairy
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 21.

Sötétben világított a szeme meg a szája, amíg egyben volt, nagyon aranyos kis tökfej volt, öröm ránézni! Az illata is nagyon finom, fűszeres volt, a víz színe narancssárga lett. Nem szárította ki a bőröm, bár kimondottan hidratáló hatását sem éreztem. A kádat nem fogta meg, viszont takarítani kellett mert azok a kis tök(?)darabok megragadtak az aljában.

Nagyon aranyos, nagyon szórakoztató fürdőtermék volt, kedveltem. :)

andiriri
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 21.

Szuper! Mi ezt hasznaljuk folyékony szappannak is, azóta nem ekcémás a kezem, sőt egyáltalán nem kell kézkrémet használnom télen sem.

siposanni
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 19.

Szerelmes vagyok a LUSH fürdőbombákba mióta kipróbáltam. És ez, mesés. Ellazultam, kitisztult az agyam, feltöltődtem. Imádtam ebben a citrusos illatfelhőben lubickolni.

Letticsek

Nem volt egy nagy durranás, én is többet vártam tőle. Tanulópénz..

olahnemese
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 18.

Imádom! Nagyon finom illata van, hatalmas habokat csinál és szép pirosas színűre színezi a vizet. Én egy tasakot 2 fürdésre használok fel, így elég gazdaságos is. Feloldódik az összes fürdősó, fürdés befejeztével pedig maradéktalanul távozik a vízzel, illetve nekem egyáltalán nem szárít.
Miután kiürült egy tasak, kinnhagyom a polcon, napokig baromi jól beillatosítja a fürdőszobát is.

Zsan31
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 18.

Számomra semmi extra élményt nem nyújtott. Vanília volt inkább az illata mint szilva, pedig azt gondoltam egy jó kis meleg szilvás teában merülhetek majd el...de sajnos nem. Nagyon ritkán használok egy egész tasakot el a fürdősókból, 2 vagy 3 alkalomra szoktam őket elosztani. Ebből is jutott két fürdésre, így rózsaszín vizecskét kaptam. Nem szárított és nem viszkettem tőle utána. Egynek elment, de nem venném újra.

Tvylvis
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 17.

Szeliger kiváló és részletes leírást adott, csatlakoznék hozzá. Mondjuk nekem sikerült csöndben kipróbálnom, és valóban jópofa, ahogy pezseg a vízben, bár ez számomra nem nyomott sokat a latban. Nagyon jó téli fürdősóra sikeredett, intenzív illattal, egészen bőrbarát teljesítménnyel. Vettem belőle utánpótlást.

Black Fairy
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 17.

Az illata nagyon kellemes, viszont nekem a különböző színek feloldódás közben nem igazán jöttek ki...Persze, szép sötét narancsszínű lett a víz, a bőröm puha és hidratált volt - ha kapható lenne/újra kapható lesz, mindenképp szeretnék még belőle. :)