Legújabb vélemények - Fürdőtermékek

JudithBeauty
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. május 20.

A klasszikus, avon habfürdők közül nekem az egyik legjobb illatú. Pont az tetszett benne, hogy nem émelyítő, vagy édes rózsaillatú, hanem diszkrét, visszafogott. Az 1 literes kiszerelés sokáig kitartott, és a habzása megfelelő.
Minimálisan szárít, de irritációt szerencsére nem okoz. Zuhanyzáshoz és fürdéshez is jó.

szeliger
Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2019. május 19.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2019. május 19.

Jól megjártam ezzel a fürdősóval, részben a magyar forgalmazó, részben az én hibámból. A magyar feliratot ugyanis úgy ragasztották a hátuljára, hogy az éppen útban van ahhoz, hogy a megjelölt helyen a tasakot fel lehessen tépni. Egyébként szinte mindig leszedem ezeket a feliratokat, de most valamiért kimaradt és nem számítottam arra, hogy masszív műanyag a matrica. Ahogy elkezdtem megnyitni, sehogy sem engedett, aztán hirtelen mégis beszakadt, a kékes-szürkés színű fürdősó egy része pedig repült minden irányba, a mosdó felé, ahol nedvességgel érintkezve rögtön lila pacák lettek, a kontaktlencsetokra, a fürdőszoba szőnyegre, szóval lett nagy mérgelődés. Azért még maradt a tasakban is jócskán, úgyhogy el tudtam készíteni vele a fürdővizet. A fürdősó kissé lassan oldódik, de végül maradéktalanul eltűnt. A víz lilás árnyalatú lett, a hab fehér és szép nagy, csak valamiért nem olyan tartós. viszonlag hamar szétpattogzott. Az illat finom édes, az oldódás után is jól érezhető. A tasakot nem dobtam ki rögtön, a baleset után félretettem a mosdó szélére, még másnap reggel is finom édes illat lengedezte be a fürdőszobát. Az illat tetszik, de a rózsaszín orchideás illata nagyobb kedvenc, úgyhogy ha valamelyiket újra is veszem, az inkább az orchideás lesz.

Mano1234
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 19.

Kedvenc illatom a Palmolive tusfürdők közül. Betölti az egész fürdőszobát, a bőrömön is sokáig megmarad. Az állagát is szeretem, könnyen eloszlatható, jól habzik. Szivesen újraveszem🙂

Black Fairy
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 18.

A víznek unalmas színe lett, az illata erős, de "olcsó szappan" szerű volt. Alig csinált habot, pedig az egészet beletettem, és azok is gyorsan eltűntek.
A hidratáló hatása viszont remek volt.

Jazi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: >54  |  2019. május 18.

Imádom a fürdősókat,közülük ez az egyik kedvencem.Gyönyörűvé színezi a vizet,és nagyon szeretem a kis levendulavirágokat benne.Kicsit morzsolgatni is szoktam, akkor még intenzívebb az illata.Egy strapás nap után igazán igazán kellemes élményt,lazulást nyújt.A kád takarítása meg elenyésző az élményhez képest,igy is, úgyis meg kell csinálni,az érzés meg mindenért kárpótol.Mindenkinek ajánlom.

Lina14    beauty blogger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 18.

citrusos és intenzív, a bőrpuhító hatása pedig nagyon kellemes. kicsit ugye kissebb fajta, egy egész kádba kevés, de még így is élvezetes vele fürödni

Lina14    beauty blogger

nagyon finom, intenzív citrusos illata van, betölti a fürdőt és tartós a vízben is. zöldre festi a vizet, de nem a kádat. csillámos is, ami miatt még élevezetesebb. nekem eddig az egyik kedvencem, szívesen újravenném

viewxy
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 18.

Ajándékba kaptam én is, csodálkoztam rajta hogy egy egészet küldtek termékmintának. Az illata nagyon jó volt szárazon is, bár magamtól sose a vaníliás édes illatokat választom, de alig vártam hogy használhassam.
Szépen elolvastam a véleményeket, hogy érdemes használni. Ketté is vágtam, hogy a felével majd jól bekenem magam a kádban és jó lesz. Imádtam! A maradékot bedobtam a vízbe hagy olvadjon. Téli hangulat, melegség.

Én hozzá vagyok szokva, hogy olajjal ápolom a bőröm, ez is olyan volt hatásban. Igazából ez egy illatos kakaó és shea vaj tömb, ezért így is viselkedik és úszik a víz tetején meg bevonja a kád szélét XD hát ez van, de szerintem nem olyan nehéz letakarítani, csak vigyázni kell, ne csússzunk el.

Arkihercegno
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 17.

Egyik kedvenc fürdőbombám, imádom a virágot a közepén.

Kitts
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 15.

Ez tényleg egy CSODA. Már majdnem elfelejtettem a gyerek-/tinikori ekcémám, mikor idén tél végén újult erővel felbukkant, a könyökhajlatomat két-három hét alatt gyakorlatilag használhatatlanra, vérvörösre vakartam, semmi, de semmi nem használt... na és akkor jött ő! A makacsan ragaszkodó ekcémámtól, a száraz foltjaimtől, a hátamon lévő kis pattiktól is elbúcsúztam 2-3 sósfürdő után. A bőröm pihepuha és nagyon hálás.