Legújabb vélemények - Fürdőtermékek

Yubiri
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. július 29.

Ez éppen az a habfürdő, amit nem ajánlok senkinek.
A vanília illat miatt vettem meg, szeretek mindent kipróbálni, ami vaníliás és hát ez sem lehetett kivétel.
Sem a vanília, sem a süti illathoz semmi köze, igazából nem is tudom mihez hasonlítani az illatát.
Tusfürdőnek használtam amúgy, de irritált is, ezért félretettem.
Végül kézmosóként fogom elhasználni, de alig várom, hogy elfogyjon, rettentő irritáló szaga van.
(Az összetevőit még otthon meg fogom nézni az én flakonomon is, mert ha való igaz, hogy grapefruit, mandarin, moszat, alga, alma, vörös frangipáni kivonat van benne, ne csodálkozzunk, ha ilyen szaga van, édes vaníliás süti helyett.)

gabriellakalman
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. július 28.

a tökéletes szilárd tusfürdő után kutatva megvettem ezt. szuperül teljesít: nem szárít, nincs utána az a tipikus nyikorgós, feszülős bőrérzet, jól habzik így kevés és elég, finom illatú.

Palma215
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. július 28.

Nem igazán tudtam, mit is gondolok erről a termékről, de már a második tubussal használom, és elégedett vagyok vele. Nekem teljes mértékben a hidratáló CeraVe lemosó jut róla esszembe, az állaga is hasonló, ennek talán picit sűrűbb, de míg az az én bőrömet csípte, meg valahogy nem szerette, ez teljes mértékben jól szuperál, egyszer sem csípte vagy égette a bőrömet, pedig mindenre is haszználom, arcot mosni, kezet mosni, mosakodni. Szerintem egy próbát mindenkinek megér.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2021. július 28.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2021. július 28.

Kellemes, de nem túl intenzív illatú fürdőtabletta, és bár nem szárítja a bőrt, valahogy nem lett kedvenc.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2021. július 28.

Kellemes rózsaillatú zuhanytabletta, zseniális ötlet, de azért tudok nélküle élni.

ramonav
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. július 22.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. július 22.

Ugyanazt tudja mint egy átlagos fürdőbomba, semmi extra élmény..

ramonav
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. július 22.

Habos, illatos és rózsaszín :-) Szeretem :-)

racheldawes
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. július 22.

Kifejezetten relaxáló, nyugtató hatású fürdőtermékeket böngésztem az oldalon, mikor rátaláltam erre a termékre, így az itt olvasott vélemények hatására (na meg a flakonon található cuki minta miatt) gyorsan meg is vásároltam. Szuper illata van, a levendula és a kamilla egyaránt érződik. Irritációt nem okozott, és nem is szárít. Egyedül azért vonok le egy csillagot, mert a géles állagával annyira nem sikerült megbarátkoznom, illetve intenzívebb habképző hatásra számítottam.

homanalexandra
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. július 21.

2 hónapja használjuk 3 éves kisfiammal, szerintem én jobban élvezem a fürdést, mint ő.😅 Nagyon szép kék a színe, bár azért ahhoz hogy jól beszínezze a vizet, sokat kell használni. Meg amúgyis sokat kell használni belőle, mert nem habzik valami jól, pedig elvileg habfürdő, az lenne a lényege. Az illata is kellemes. Eleinte nagyon jónak éreztem, de az utóbbi időben mintha kissé szárítana. Mivel érzékeny bőrűek vagyunk nem hiszem, hogy újra fogom venni, de rövidtávon nem volt rossz használni.

zdoreebaba
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. július 19.

Selymes vaníliás-barackos aroma, ami sajnálatos módon nem tart sokáig. Tusfürdőnek használom. Nagyon jól felhabosítható és nem szárítja ki a bőrömet. Nem egy nagyszám termék.