Legújabb vélemények - Fürdőtermékek

clevergirl
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 24.

Fantasztikus illata van! A viz sárga lesz tőle.
Jókedvre derít, s egyben ellazít. Újravevős, s a többit is kipróbàlom majd! 😍

KissIlona1991
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 23.

Nagyon tetszik az illata, a színe és a habzása.

Limadunia
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 23.

Sajnos nem jött be, pedig hihetetlen puhává varázsolta a bőrömet. Két nagy bajom van vele, az illata erős és sajnos nekem a geránium-rózsa fejfájást okozott. Másik meg a színezék. Na utóbbin buktam ki igazán, ételszínezéknek tűnik, ami nem oldódik fel rendesen a vízben, hanem úszik a tetején, és az hagyján, hogy a kádat megfogja, de még a bőrömet is (egy egyszerű emulzióval meg lehetett volna oldani a problémát). Hihetetlen, hogy natúr termékeket gyártó cég képes ilyen olcsó és amúgy mivel bőrön megragad káros színezékkel játszadozni, nem kell ez ide, csak azért mert valami rózsa illatú, nem hiszem hogy olyan színűnek is kell lennie ... Hatása miatt adnék több csillagot, de emiatt nem...

Lina14
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 23.

3-5 alkalomra is elég, szépen habzik, nagyon szépen megszínezi a vizet és nagyon finom az illata
újravevős

rebus1986
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 23.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 23.

Nem volt nagy szám az illata, de ami sokkal bosszantóbb volt, hogy annyira olajos maradt tőle a bőröm, hogy a törölközőt dobhattam a mosásba...

anetta.filip
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. március 22.

Ár-érték aránya szuper, összetevőlistája is rendben, ezért vettem meg saját részre. Kissé tolakodó (nem mű) levendula illata van, emiatt nem lett kedvencem, és sajnos nem is alszom tőle jobban.:D Viszont megfelelően habzik fürdőpamaccsal használva, ezért mèg zuhanyzáshoz is használható.
Nem tervezem most újravenni egy darabig.

pdorka13
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 22.

Legesleggyönyörőbb Lush fürdőbomba, amit valaha láttam és próbáltam. Gyönyörű tengerkék szín, örvénylő csillámok, csak ámultam és bámultam, hogy mennyire szép. Borzasztóan sajnálom, hogy limitált volt, ha újra lesz, akkor biztos vagyok benne, hogy betárazok belőle.

pdorka13

Nem rossz, az elején elég látványos, mikor a kék és a rózsaszín keveredik egymással, de sajnos baromira befogja a bőrőm. Ma reggel is még kicsit pirosas volt a körmöm körül a bőr, pedig hajmosás után vagyok. Amikor feloldódik teljesen, akkor egészen sötétlilás lesz a víz, nekem sajnos annyira nem jött be, pedig nagyon tetszett az elején. A bőröm puha lett utána, de különösebbet nem tudok róla elmondani.

Betti21
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. március 22.

Valaki meg tudná mondani hol tudok venni ilyet, mert drogérikat végigjártam de nincs. Köszönöm

szeliger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2019. március 22.

A tasak az illatmintát kínáló kis lyukon keresztül friss illatot árasztott, a bazsalikom illatát ígéri, amit nagyon szeretek, úgyhogy jöhetett. A kristályok szárazon mentás, már-már kékbe hajló árnyalatúak, a vízzel érintkezve rögtön élénk zöld színbe csapnak át. A hab közepes mennyiségű, ugyanakkor tartós. A teli kád vízben is tartja az élénk, varázsos zöld színét, a fehér habbal jól mutat. Illat tekintetében van mit kritizálni, az oldódással sajnálatos módon gyakorlatilag eltűnik az illat. Elsősorban ez az oka annak, hogy nem fogom újravenni.