Legújabb vélemények - Fürdőtermékek

judit0206
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 10.

Nagyon kellemes kakukkfüves illata van. A 9 hónapos kisfiam bőrének teljesen jó, de érzékeny bőrű felnőtteknek is szuper lehet. Már a második tubussal használjuk 😊

mrs.imperator
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2022. augusztus 10.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2022. augusztus 10.

Pár naponta leradírozom vele magam, puha lesz tőle a bőröm, friss illatú. A szemcsék megfelelőek számomra. Kiszerelése is gazdaságis.

CandyShimmer
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 10.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 10.

Tusfürdőnek használtuk, átlagos, csak kevés van benne, kis kiszerelés.

creammaniac
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. augusztus 8.

Nagyon szeretem ezt a fürdősót, jól feloldódik a vízben, kellemes illatú, nagyon puha lesz tőle a bőröm. Egy tasakot több részletben használok fel, ha komoly fájdalmaim lennének, biztosan beleborítanám az egészet a kádba. :))
Furcsa módon engem nem emlékeztet Bükfürdőre, a gyógyvíznél finomabb az illata. :)
Télen-nyáron jól esik a használata.

ZeleiMelinda
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. augusztus 8.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. augusztus 8.

Nagyon jó illatú és kiadós. Ár érték arányban ideális

tonic
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport:  -  |  2022. augusztus 8.

Régóta kerestem már,de őszintén szólva észre nem vettem volna a dobozt a polcon,ha itt nem látom korábban.. Kb 900 Ft volt, Dm-ben vettem, jó a hatása, az illata minket nem zavar, ismerősnek orvos ajánlotta valamilyen boka/lábproblémára- áztatásra,én családtagnak vettem Achilles-ín húzódásra,a hatása sokat segített,hatása jó,a dobozán azonban más a felirat. Jó nehéz a doboz,mintha nem is fél kg lenne benne :)
Azért jó,hogy otthonra is lehet ilyesmit kapni. Én "sima" lábáztatásra is fogom használni.

Fairy0124
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 6.

Valóban kellemes levendula illata van, beleszórva a vízbe kis átlátszó a kristály, ez a fajta a vizet sem festi meg. Én kb.két evőkanálnyit szórtam a vízbe, nagyon jó érzés volt így fürdeni.

tothbernadett
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. augusztus 5.

Most találtam rá a Lidl-ben. Habfürdőnek soha ennyire nem tetszett még így az illata, ezért tusfürdőként is használom.

ZeleiMelinda
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. augusztus 3.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. augusztus 3.

Jót tesz az izületeknek, azt vettem észre.

ZeleiMelinda
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. augusztus 3.

jó illatú, kellemes a fürdés általa.