Legújabb vélemények - Fürdőtermékek

ALettah
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 31.

Nekem nagyon tetszett ez a kis fürdőpor, feldobta az estém :) Vidám, kislányos, egyszerű ananászos illat, nem színezi a vizet, nem nagyon intenzív, de a lubickolás ideje alatt kellemesen átölel. A bőrömnek nem árt, nem használ - nekem ennyit megér egy extra mosoly a nagy ritkán engedélyezett esti relax-fürdőzésnél.

Cosette
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 30.

Annyira aranyos volt a csomagolása, hogy muszáj volt belőle vennem. Az illata csomagoláson át nagyon finom mangós-ananászos. Kibontva cukros italpor illata van, ami már annyira nem csábító. A termék halvány rózsaszín és por állagú, vízbe öntve se nem színezi, se nem ad neki nagyon illatot. Ennél sokkal jobb fürdősókkal jött már ki a Balea. 2 csillag a csomagolásért, ami extra cuki és mert nem irritálta a bőröm.

ViviAnne
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 29.

Nagyon jól radíroznak a cukor szemcsék, a lemosás után síkos és puha lesz a bőr az olajosságának köszönhetően. Az illata kicsit furcsa,nem pont olyan mint a parfümé, de hatásos bőrradír!

KamiNagy
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 28.

Ajándékcsomagban kaptam, 1-szer fürödtem vele, azóta a lábáztató vízbe teszem pedikűrös napokon. Az illata egyáltalán nem tetszik és szárít is rendesen.

Terru
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 27.

Csodàs friss nyàrias illatù tusfürdő. Akciòsan megèri a hatalmas csomagolàs. Jòl habzik, nem szàrìt. Az illata egy ideig èrezhető a bőrön de nem tùl sokà.

szeliger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. július 27.

Az illat friss, gyümölcsös, még ha kicsit műanyagos is és kellően intenzív, nem szökken el a kádnyi víz hatsára. A hab bőséges, közepesen kemény, ugyanakkor tartós. Barátságos habfürdő, barátságos áron, szívesen használtam. Testápoló kihagyhatatlan utána.

Dalarna
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. július 26.

Imádom. Használat után a bőr selyem tapintásúvá válik. Én még az arcomra is szoktam használni , teljesen bababőr puhaság a végeredmény.

pirospipacsocska
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 26.

Nemrég vettem 700 Ft-èrt. Szerintem nagyon kellemes illata van,jól habzik,jól tisztìt.Nem szárítja a bőrömet. Nekem bevált, kipróbálnám a többi habfürdőt is.

whyteangel
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 25.

Magamnak vettem meg ezt a terméket, mert folyamatosan küzdök bőrproblémákkal.
Az adagolója nagyon jó.
A fürdető állaga krémes, tisztaság érzetet hagy maga után. Én nagyon szeretem az illatos tusfürdőket, úgyhogy kellett néhány nap, amíg megszoktam, hogy nincs illatáradat a fürdőszobában utána, de bevált.

Tvylvis
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 24.

A citromos illatoknál mindig fennáll a veszély, hogy WC illatosítóra hajazik, de szerencsére itt erről szó sincs. Kellemes, harsogó citromillata van, olyan, mintha a frissen felvágott citromot nyomkodná az ember. Abszolút telitalálat. A vízben is egész kellemesen megmarad. Kiadós és tartós habja van. Nem irritál, de azért kicsit szárít, bár ez a márka összes fürdősójánál így van. Vettem belőle utánpótlást, egy meleg nyári nap végén tökéletes!