Legújabb vélemények - Fürdőtermékek

sztinke
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. szeptember 22.

Az utóbbi években egyre érzékenyebb a bőröm, már nem csak az arcomon, de a testemen is. Könnyen kiszárad, viszket, ég. Ez tovább fokozódik, ha "sima" női tusfürdőket és testápolókat használok, úgyhogy múltkor vásárlás során vettem egy ilyet, próbaképpen. És teljesen jól bevált, kellemes az illata, nem szárít, nem irritál, sőt ápolja a bőrömet. Szóval felnőtteknek abszolút jó, pláne ár-érték arányban.

szeliger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. szeptember 20.

A tasakon a pipacs, jázmin és szantálfa illatát ígéri, a természetes levendulaolaj tartalom pedig az ellazulást segíti. A valóságban is így van, az illat kellemes, virágos, kellően intenzív. A kristályok narancssárgát, ahogy a vízzel érintkeznek, tűznyelvre emlékeztet az élénk szín. Aztán végül a teljes kád víz narancssárga színű lesz, a tetején kevés kis fehér habbal. A fürdő jóleső, a bőrömet nem éreztem utána száraznak.
Igazán jó fürdősó, még ha vannak nála jobbak is.

WorkingClassGirl
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. szeptember 20.

Nagyon híg krém, ami szépen fel is habzik, szóval nem egy non-foaming krémes lemosó, de ez nekem pont így jó. Jól tisztít, nem szárít, és isteni zabkásás(?) illata van. Néha csak az illata miatt használom. Arcra is kipróbáltam, nem okozott gondot, de csak akkor használom, ha változatosságra vágyom, vagy nem érzem szükségét az erőteljesebb tisztításnak.

Provence
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. szeptember 19.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. szeptember 19.

Szépen puhítja a bőrt, remekül ellazít 1-1 fárasztó túra után. Igazából nincs külöbség az isanás és e között, mindkettő ugyanolyan jó, előbbit vettem mostanában, mert akciós volt, de teljes áron is megéri mindkettő.

Provence
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. szeptember 18.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. szeptember 18.

Nincs is jobb, mint egy hosszú, fárasztó túra után beleülni 1 kád tengeri sós vízbe. Istenien ellazít, selymesen puha lesz tőle a bőröm, és ahogy észrevettem, még a lábamon begyulladt szőrtüszökön is segít. Ár-érték arányban kiváló.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. szeptember 18.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. szeptember 18.

Édes, gyümölcsös illatú, géles állagú tusfürdő, jól habzik, jól tisztít, de egy kicsit szárítja a bőrt.

Andrea456
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. szeptember 17.

Nemrég megfázott a hátam, ezért gondoltam, kipróbálom. A címkén 2-3 kupaknyit ajánlanak, én biztosra mentem a hárommal, és kb. 20 percig áztattam magam. Már közben is éreztem, hogy gyöngyözik a homlokom, és ez kiszállás után is tartott, egészen addig, míg a szokásos tonikommal át nem töröltem. Viszont a hátam, a mellkasom és a hasam még utána is izzadt, tehát nem szabad három kupaknyit önteni belőle, mert nagyon ütős lesz!
De másnap reggel már sokkal jobban éreztem magam. Az illata tetszik, az ára is rendben van, főleg, hogy a drágább eukaliptuszos habfürdőkben hátrébb van a lényeg, azaz az eukaliptusz. Azóta nem használtam, de szerencsére a megfázásom is elmúlt.
Biztosan, fogom még használni, de csak mértékkel.

szeliger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. szeptember 14.

Csak a csomagolás ér valamit, a tasakban lévő fürdősó nem sokat. A kristályok egyébként aprószeműek, halvány rózsaszínek, a vízzel érintkezve élénk babarózsaszínűvé válnak. A teljes kád vízben a színből semmi nem látszik, az illatból sem éreztem semmit.
Áááh, hagyjuk, az egyedüli érdeme, hogy a bőrömet nem bántotta.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. szeptember 13.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. szeptember 13.

Csodás, erőteljes illatú fürdősó, a vizet szép kékre színezi, és valóban ellazítja a testet.

szeliger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. szeptember 12.

Varázslatos fürdősó, rendben van vele minden. Az illat oldódás után is intenzív, klasszikus levendula illat. A vizet szép lila színűre festi, úgyhogy a szemnek is kényeztetés. Az oldódásnál ugyan egy kicsit kavargatni kellett, hogy maradéktalanul feloldódjon, de ezt betudom annak, hogy biztos jó töményre csinálták a kristályokat.
Úgy, ahogy van, szerettem, valóban élmény vele a fürdőzés, csak dicsérni tudom, tőlem is öt csillag.