Legújabb vélemények - Fürdőtermékek

onecrimsonnight
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. szeptember 12.

Csatlakozom az előttem szólóhoz...használat közben az 'ez valami vicc?' érzésem volt... Vártam hogy felhabzik, vagy krémesedik vízzel érintkezve de semmi. Nagyon durva szemcsék, tényleg kidörzsöli a bőrt, ami kipirosodik utána, cserébe semmi ápolás vagy kellemes illat.

Rita0126
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. szeptember 10.

Az illata egy az egyben a summer white kölni illata, amit tiniként imádtam. Jól habzik, tartós az illata. Egy habfürdőtől mást nem is vár az ember.

szeliger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. szeptember 10.

A fürdősó a tasakban még levendula illatú, oldódás után nem éreztem az illatából semmit. A száraz kristályok levendulalilák, a teli kád víz mély, sötét ibolya árnyalatú lesz, a víz felszínén kevés fehér hab képződik. A fürdőzés élményét egyedül a víz színe adja, illatban sokkal többet vártam, elmaradt a relaxáló hatás. Nem venném újra, pénzkidobás, ennél sokkal jobb levendulás fürdősók is vannak.

racheldawes
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. szeptember 9.

Találomra vettem meg a DM-ben, elsősorban az illata miatt, mivel eddig nem voltak túl jó tapasztalataim a márka fürdőtermékeivel kapcsolatban. Szuper érzés elmerülni a hatalmas, mézes-tejes habfelhőkben, amit a hidegebb idő beköszöntével valószínűleg még inkább élvezni fogok. Kellemes meglepetésként ért, hogy egyáltalán nem szárított és az illata is meglepően tartós marad a bőrön. Szerintem megéri kipróbálni, ár-érték arányban teljesen megfelelő.

albyn
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. szeptember 9.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. szeptember 9.

Teljesen jó, viszont, valóban sokat ad egyszerre és csúszós érzetű, úgyhogy így együtt nehéz és sokáig tart a gyerekek bőréről lemosni zuhanyzáskor.Emiatt lehet, hogy nem veszem újra, mert balesetveszélyesnek is érzem, és szükségtelenül sok vizet is pazarol.

emagdi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport:  -  |  2020. szeptember 8.

Akciósan szert tettem egy doboznyi babafürdetőre. :). Kézmosó szappanként funkcionál, annak nagyon bevált, így a járvány idején megnövekedett számú kézmosást is bírja a bőröm, nem szárad ki. Elég folyós, híg az állaga, így relatíve sok kell belőle még kézmosáshoz is (2 pumpálásnyi). Akciósan nagyon megérte, de nem hinném, hogy újravásárolom, ha elfogy.

Mona1984
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. szeptember 7.

Nagyon szeretem az illatát, ezt használom èn is ès a kisfiam is. Nem irritál, jól habzik ès csak kellemes visszafogott illata van. Újravevős!

birobarbara85
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. szeptember 7.

Nálam nagyon betalált ez a tusfürdő és már bánom, hogy nem 2-3 flakonnal vettem rögtön. Isteni frissítő illata van és nem is szárítja a bőröm.
Annyira limitált kiadás volt, hogy mire újra vettem volna, már sehol nem láttam. :/ Kár...

csemezb
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. szeptember 5.

Kellemes illata van, kicsit mű. Pont annyit ér, mint amennyibe kerül. Egyszer megvásárlós dolog, mondjuk sokat nem is várok ezektől.

Pajzs
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. szeptember 3.

Csokis-mentás illatú fürdőbomba, ami opálos rózsaszínre festette a vizet. Viszonylag gyorsan feloldódott, a víznek valahogy krémes érzetet adott, illetve lapos habfoszlány-csíkokat is képzett. A csokidarabkák hamar elolvadtak, a menta pedig a forró víz ellenpárjaként hűsítő hatással bírt. Nem szárított, sőt, puha volt a használata után a bőröm, testápót nem igényelt. A kádat kissé csúszóssá tette, de nem volt nehéz kitakarítani utána.