Legújabb vélemények - Fürdőtermékek

Pajzs
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. szeptember 3.

Ajándékba kaptam, magamtól nem vettem volna meg, a gyümölcsösként hirdetett fürdőbombakínálatból nem igazán szoktam válogatni. Na, ez a beharangozással ellentétben leginkább krémes kakaóvaj illatú, egy picurka borsos-tömjénes beütéssel, de így is nagyon édes kategória. Mintha egy Lush boltban süteményt is árulnának. Félbevágott eperformájú fördőbomba közé vajas, zsíros krémet töltöttek, ami szépen puhította a bőrömet. A vizet korallszínűre színezte, nem habosította. Nem szárított, a kádat nem fogta be, csak csúszóssá tette, de ezzel együtt is könnyen ki lehetett pucolni.

Minikemonika
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. szeptember 3.

Szépen pezseg, de az illata nagyon halovány.

jggrnt1337
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. szeptember 3.

Strawberry legs problémára kaptam a tippet, hogy a bőrradírozás nagyban segíti az eltüntetését, de kezdtem elveszíteni a hitemet a drogériás műanyag bogyós radírokban, úgyhogy beruháztam erre. Egy hónapja használom heti 3x, valamennyire halványított a szőrtüszős foltokon. Először éreztem azt, hogy valóban ledörzsölik/lemarják a masszív sószemek amit kell, és nekem tetszik az illata, nem virágos, nem gyümölcsös, nem süteményes/édes. Különösebb szárítást nem tapasztaltam. A drogériás cuccokkal összehasonlítva azonos árért csodaszernek minősíthető.

SolyaSz
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. szeptember 2.

Olcsó, nagy kiszerelés. Fürdősó kúrához vettem, rengeteget segített az atópiás ekcémás bőrömön, máskor is alkalmazni fogom majd.
A gyulladásokat lehúzta, a bőrömet sokkal puhábbá tette, megszüntette a hámlást a legtöbb helyen. Ezer hála minden véleményezőnek itt vagy a DM-es fürdősó oldalán, köszönöm, hogy meggyőztetek! :)

zsalexa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. szeptember 1.

Nem a legjobb bomba, a benne lévő, kioldódó, kicsit nyálkás virágcucc kissé érthetetlen a számomra.

zsalexa

Nagyon relaxáló, mintha egy kád csillámló Fantába ülnél bele. :D Viccen kívül tényleg isteni!

zsalexa

Ez biztosan a mennyekben készült, mert rózsaszín, csillámos, de kitakatírtható utána a kád, és elképesztően finom az illata! Imádom! <3

Mona1984
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. augusztus 31.

Nagyon lágy, kellemes az illata, egyáltalán nem tolakodó. Nem szárítja a kisfiam bőrèt, pedig jó ha hetente 1szer sikerül bőrápolóval bekenni.

lenochka
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 30.

Nagyon kíméletes, kellemes az illata és tetszik az állaga.

Nokedlee
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. augusztus 30.

Kellemes az illata, nagyon jól habzik, kevés is elég belőle. A vizet kékre színezi, nekem ezzel sincs bajom. Én kipróbáltam tusfürdőként is, egyáltalán nem szárított.Valóban kellemesen ellazít. 😊