Legújabb vélemények - Fürdőtermékek

szeliger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. augusztus 30.

Az illat kellemes, azt nyújtja, amit ígér: virágok, gyümölcsök, kókusz. Ahogy az lenni szokott, az illat töményen elég intenzív, oldódás után sokat enyhül, de nem veszik el teljesen. A só szárazon szép rózsaszín, olyan, mint a tasakon lévő kanálban, aztán ahogy vízzel érintkezik, gyönyörű mélybordóra vált át, míg végül a teli kád víz rózsáspiros árnyalatú lesz. Képződik egy kis fehér hab is, ami elég tartós, de csak mérsékelt mennyiségű, inkább csupán pamacsok úszkálnak a víz felszínén. A fürdőzés jó élmény, de utána nagyon húzódott a bőröm, kiabált a testápolóért.

AngelHeart80s
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 29.

Szeretem az Avon-nak ezt a fajta habfürdőit! Szinte minden illatból rendeltünk az évek alatt! Jól habzik, sokáig kitart, kiváló illatok!

Tvylvis
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. augusztus 29.

Hát, a pünkösdi rózsához nincs sok köze, de viszonylag természetes rózsillata van. A vízben is igazán kellemes volt, adott neki egy jó kis friss löketet. A színe szerintem is elég fura volt, én valami intenzív vöröses lilára számítottam. Mondjuk amíg nem kakibarna, addig nem zavar :-). Minőségre a szokásos, ki lehet bírni testápoló nélkül utána, de egy hosszabb fürdést azért megérez a bőröm. Nem volt rossz, de nem rohanok utánpótlásért.

SminkesAnyuci
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 29.

Imádom. Igazi levendulavirág darabokkal, hatalmas szemű só, ami enyhén lilára színezi a fürdővizet. Tartós illat, a bőröm imádja és az érzékeimet teljesen elvarázsolja. Úgy érzem ez a fürdősó lesz az etalon, mert nagyon megéri, hetente egyszer teljesen feltölt, ellazít, kikapcsolja a Háromgyerekes Anyuka agyam :) Szerintem megéri megvásárolni, én akcióban kuponnal majdnem féláron szereztem be. Újraveszem mert próbáltam mást, de csalódtam.

Mióta műanyagmentes a fürdőszobánk, ebbe a flakonba töltöm újra a himalája sóval, levendulaolajjal, levendula virágdarabokkal. Harmadából kijön.

encsike87
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 28.

Isteni az illata, és szerethető az összetétele is. kedvenc.

Lorena
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. augusztus 27.

Nem rossz, de kell mellé testápoló. Személy szerint én jobban kedvelem a picit illatosított, hidratálót tartalmazó változatot.

Tvylvis
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. augusztus 26.

Imádok kádban fürdeni, ráadásul kisfiam mellett az az esti 5-10 perc kikapcsolódás aranyat ér. A Tetesept habfürdőit nagyon szeretem, szerintem majdnem mindegyiket megvettem, ami eddig a piacra került. Ez is egy igen kellemes darab, bár a jázmin erősebben érződik, a bergamott sajnos nagyon a háttérbe szorul. Ettől függetlenül finom, tartós, a vízben is jól érezhető illat. Ahogy megszokhattuk, dús és tartós habot képez. Nem irritál, kicsit szárít is, de én majdnem minden este használok testápolót, így ez engem nem zavar.

pakbak
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 25.

Egy kicsit karakteres illata van, de esküszöm izomlázra, becsípődésre, fáradt és rottyon lévő testre ennél jobb csodaszer nem létezik. Mindent elmúlaszt, és utána még jót is alszol. A többiekkel ellentétben én nem gondolom, hogy olyan nagyon drága lenne, DM-ben olcsóbb, és amúgyis a csomagolásán írt adagnak a fele is elég egy fürdésre.

anreni9
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. augusztus 24.

Őszintén nem vártam sokat ettől a terméktől. Végeredményben az illata kellemes volt, egy-egy alkalomra tökéletes, de lehet nélküle élni.

Saranhuone
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 24.

Ajándékba kaptuk. Kék lesz tőle a víz, habzik mint állat de kb. ennyi. Az illata a flakonból érződik, igaz elég mű de a vízben már nem. Elfürödjük de magamtól nem venném meg.