Legújabb vélemények - Fürdőtermékek

Lina14    beauty blogger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. augusztus 22.

Hatalmas habja van, erős gyümölcsös illata van, ami szépen betölti a fürdőszobát. Nagyon fincsi, relaxáló, több fürdésre is elég. Abszolút megéri.

starflo
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. augusztus 22.

Megadom az 5 csillagot, mert semmi kifogásolható nincs benne, de a termékcsaládból nem ez a kedvenc illatom. Ez viszont ízlés kérdése, mint habfürdő tökéletesen teljesít.

starflo

A kedvenc habfürdőm a termékcsaládból, számomra ez egy tökéletes illatt. Tartós illatta belengi az egész fürdőszobát, nyugtató hatással van ezáltal rám, a habja sűrű, a bőrömet nem szárítja, ennél többet nem lehetne elvárni. Mindig tartok belőle itthon.

Fehereszti
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 21.

Valami elképesztően jó kis termék ez. Amúgy is szeretem a márkát mert szép incis termékeik vannak, szóval megfogadtam nem fürdetem a babám sem semmilyen parfümös, irritáló cuccal. Nagyon szeretjük, néha én is használom akár arrcmosásra is, a babám bőre is pihe puha tőle. Abszolút megéri az árát, újra fogjuk biztosan vásárolni.

vador
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 21.

Intenzív illatú, jó habzású habfürdő nagyon szép csomagolásban. A Hammamért indultam eredetileg, de megszagolgattam a teljes választékot és végül elcsábultam rá. Abszolút nem bánom egyébként, mert fürdőterméknek kellően különleges, enyhén keleties, mégis friss, picit púderes virágillat, parfümnek nem annyira hordanám, de ebben a formában imádom.
Mivel úgy tapasztaltam, egyáltalán nem szárítja a bőröm, időnként tusfürdőként is bevetem.

szeliger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. augusztus 20.

Jól sikerült fürdősó az Isanatól. A kristályok száraz állapotukban világos orgonalilák, a vízzel érintkezve sötétebb árnyalatúvá válnak. A teljes kád víz eléggé megfakítja, halvány tintakék árnyalatú lesz a víz színe. Az illat kellemes, édes ananászos-gyümölcsös, abból is a műanyagos fajta, ettől függetlenül tetszik. Az oldódás után is megfelelő az illat intenzitása, persze, hogy enyhébb, ugyanakkor mégis érezni. A csillámok nekem nem tűntek fel, el is felejtettem, hogy csillámos, csak utólag vettem észre a tasakon, de ez nem jelent semmit, mert elég vaksi vagyok. Mindenesetre a bőrömön a fürdő után nem maradt egy csillám sem, pedig akkor már kerestem. A bőrömet nem bántotta, kényelmes érzetű volt a fürdő után, a testápolót azért nem hagytam ki.

szeliger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. augusztus 19.

Hasonlókat tapasztaltam, mint amit Tvylvis leírt, a márkának sokkal jobb fürdősói is vannak, az most nem hagyott mély nyomot. A kristályok illatában száraz állapotban én határozottan felismertem a rebarbarát, arra számítottam, hogy majd oldódás után is marad valami a friss, kissé fanyar, savanykás illatból. Szinte semmi és ezt nem azért mondom, mert az orrom megszokta volna, hiszen a fürdés után pár perccel visszatértem a fürdőszobába és akkor sem éreztem az illatot. A pinkes piros kristályok oldódása is kissé lassabb volt a szokásosnál, kézzel kellett kavargatnom a vizet, hogy feloldódjanak. A víz halványpiros színű lett, ezenkívül nem sok élményt nyújtott. A fürdés után nem éreztem a bőrömön semmiféle kellemetlenséget, finom és tiszta érzetű lett a bőr felszíne, a testápolót azonban én sem hagytam ki utána.
Intenzívebb illatot és színesebb vizet vártam, ha már poolparty. Így csak három csillag.

Palma215
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. augusztus 19.

Ez a habfürdő egy élmény. Az az érzékien finom, erős, de nem tolakodó illata van, egyszerűen fenséges. Jól is habzik, imádtam.

zsuzslukacs
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 19.

Nagyon ritkán választok fürdősókat, viszont a hideg téli hónapokban nélkülözhetetlenné vált az esti rituálék alatt. Nagyon kellemes és nyugtató az illata, ami hatékonyan segíti az ellazulást egy-egy hosszú nap után. Én elég nagy adagot öntöttem a fürdővízbe, nem bíztam a véletlenre, de jóval kevesebb adag is elegendő lett volna. Az őszi hónapokban úgy érzem újra le fog kerülni a polcról. :)

Tvylvis
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. augusztus 18.

Se a mangóhoz, se a papayához nincs igazán köze az illatnak, inkább valami művi multivitaminra emlékeztet. Ráadásul van benne egy erős műanyagillat, vagy valami hasonló, ami kifejezetten irritálja az orrom. A vízben mondjuk javult, mert sokat vesztett az intenzitásából. Elhasználtam, egynek elment, ennyi.