Legújabb vélemények - Fürdőtermékek

Tvylvis
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. augusztus 18.

Kellemes, frissítő, jól eltalált nyári illat. A citrus és a menta nálam mindig jöhet, most sem csalódtam. A vízben is igen intenzíven megmaradt. Minőségre hozza a márkától megszokottat. Nem szárít, de én az esetek többségében amúgy is használok testápolót fürdés után. Vettem belőle utánpótlást.

lenochka
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 18.

Tökéletes hidratálás, finom illat. Mindegyik tusfürdője szuper, de a classic a leg leg legjobb! 😍

kissagi19
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. augusztus 18.

Szivárványos csillápóni illat.
Habzik, mangós-ananászos illata van, kellemes benne lubickolni.
Szerintem vicces kis fürdősó, ár-érték arányban megfelelő. Újra nem veszem, de nem bántam meg, hogy kirpóbáltam

Makranc
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 18.

Isteni az illata, de ezt már megszokhattuk a Body Shop tusfürdőknél. Krémes, kevésbé habzó textúrájú, ami sokkal hidratáltabb érzetet ad, mint a géles formulájú társai, ez elég szimpatikus benne. Az illata nem túl gejl szirupos, hanem üdítően krémes, szerintem télre/nyárra egyaránt jó választás lehet. Az ára kissé borsos egy tusfürdőért, illetve géles társaihoz képest, de meglátjuk hosszabb távon mennyire válik be.

Palma215
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. augusztus 18.

Én szeretem. Apró szemcsés, isteni kókuszos illatú, finom álagú, szerintem kellemesen radíroz, a bőrt puhává varázsolja, így nyárra tökéletesen szuperált. És a kellemes illata megmarad a bőrön is, szóval imádom.

Blackxentric
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 16.

Kellemes az illata és a víz színe is tetszett.

Blackxentric

A víz színét imádtam. Illata kissé mű, de nem rossz. Nem irritálta a bőröm.

Ibrigitta84
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. augusztus 15.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. augusztus 15.

Régen kaptam egy üveggel...hümmmm...krémes,lágy,az illata sem volt olyan rossz,de nem vagyok egy nagy levendula fan,illetve drága is,úgyhogy magamtól nem fogom kérni senkitől :)

necra
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. augusztus 15.

Kicsit meglepődtem, hogy ránézésre egy egyszerű kávézacc olajjal, de felkenve, valami fantasztikus. Nagyon kellemes az illata és selymes lesz tőle a bőröm. Tuti veszek még

csemezb
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. augusztus 14.

Igazából semmi extra. Látványos csomagolás, jó illat, olcsó. Egynek elmegy.