Legújabb vélemények - Fürdőtermékek

Sharklady87
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 13.

Egyszerű, de nagyszerű, régi kedvenc. Egy friss krémmániás poszt után jöttem rá, hogy évek óta nem vettem meg valamiért, nah, azóta megint megettem két dobozzal, mert zseniális. Puhít, de nincs plusz illata, ami nekem teljesen felesleges is, mert szeretek sót, fürdőolajat, habfürdőt és fürdőbombát is használni amikor kádfürdőzöm és ha mindegyiknek külön illata lenne, az sehogy nem jönne ki kellemesre, de ezzel nincs ilyen probléma. Pedikűrözéshez is használom. Ajánlom mindenkinek.
De egy csillagot leveszek, mert ezt a kiszerelés borzalom hogy mennyire nem környezetbarát. Minek külön adagokat zacskózni? Nagy pazarlás, úgyis mindenki annyit tölt bele, amennyit akar.

Sharklady87

Teljes lelkibeteg voltam, amikor megszűntették a sensitive pflegebad-ot és adtam ennek is egy esélyt. A sensitive pfelgebad jobb volt, igaz tény, hogy nem volt ennyire kímélő és krémes sem, de abban pont azt szerettem, hogy utazáskor tudtam használni mindenre, hajra, testre, arcra, kézre, ecsetekhez. Univerzális volt. Ezt az űrt ez a termék nálam nem tudta betölteni sajnos, ami nem a termék hibája. Nagyon krémes , arclemosásra és testre teljesen jó, de hajra és ecsethez nekem ez már sajnos kevés, sőt a kétlépéses arclemosó rutinom részeként is igen gyengén teljesít, visszatértem így a Balea MED lemosójához. De babákank és érzékeny bőrüeknek ez igazi áldás lehet, ezért nem akarom jobban lepontozni.
Viszont az adagolója az egyenesen borzalom, beleszárad a lemosó, ezért rendszeresen tisztítani kell, különben köp, és hát halálra nevettük magunkat párszor, hogy milyen jól mutat egy spricceletnyi fehér köpet egy női pólón, khm, khm. Plusz sokat is ad az adagolója, nem túl gazdaságos, így érdemes másik flakonba áttölteni, ami ismét csak nehézkes, mert az állaga miatt nem folyik át maradéktalanul.

tenyitomi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. augusztus 12.

Nagyon jó ez az új összetétel,kellemes használni,finom enyhe illatú nem irritálja a bőrt.Nekem ez vált be eddig a legjobban a drogériás fürdető kategóriában a legjobban.

titikutyus
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 12.

Szuper kis termék, fürdőhöz és lábfürdőhöz egyaránt tökéletes, a bőrt puhává varázsolja, és ennek a bódító levendula illatnak köszönhetően teljesen el tudom engedni az aznapi stresszes gondolatokat. Nem habzik, és a fürdő után nem maradok levendula illatú, ami nem is baj, az már kicsit sok is lenne a jóból. :)

Lina14    beauty blogger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. augusztus 11.

Szépen feloldódott zuhanyzáskor, de nem igazan van szaga, csak ha felemelem és megszagolom. Így nem igazan van funcioja, mivel habozni sem habzik. Túlárazott wc tabbletta.

ramonav
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 11.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 11.

Ár-érték arányban számomra a legjobb, olcsó, puhává varázsolja a bőrt, nincsenek felesleges szín-, illatanyagok. Egy fárasztó nap után tökéletes.:-)

galivali
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. augusztus 10.

Megfelelő méretűek a szemcsék, nagyon jól radíroz. Puha, bársonyos a bőröm utána. Az illata használat közben nagyon erős és fűszeres, de lemosás után nem lehet sokáig érezni.

Tvylvis
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. augusztus 8.

Nagyon művi, édes, gyümölcsös tömény illata van (olyan, mint a multivitamin dobozos ivóleveknek), ami viszonylag intenzíven a vízben is megmarad. A víz egyébként jót tesz neki, sokkal frissebb, könnyedebb lesz az illat. Kissé szárította is a bőröm, alig vártam, hogy a fürdés után használjam a testápolóm. Elhasználtam,egynek elment, de nem kell érte rohanni a boltba.

Tvylvis
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. augusztus 7.

Kellemes, krémes citromillat, ami a vízben is viszonylag intenzíven megmaradt. Egyáltalán nem szárít, simán ki lehet hagyni a testápolózást utána. Nem rohanok újból megvenni, de egy meleg nyári nap végén kifejezetten kellemes, frissítő fürdőzés volt.

kiskacsa480
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 7.

Nagyon jól ellazít, isteni illata van és valóban kevésbé fáj az ember háta használat után. Az izomlázat is jelentősen csökkenti, de menstruációs görcsök esetén is szuper!