Legújabb vélemények - Fürdőtermékek

Enne
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 7.

Állatira megvett a külsejével. Ki is próbáltam még aznap este. Kellemes élmény a használata, finom illatú, krémes állagú, utána puha volt a bőröm. Jó sokat el lehet belőle használni egyszerre észrevétlenül. Aki bőrradírt keres, ne erre ruházzon be (az Organic Shop termékeit tudnám inkább erre a célra ajánlani), két radírozás közötti időtöltésnek kiváló, ha egy kicsi Tahiti élményre vágyunk. Utána néhány óráig még illatozik a bőrön. Nálam egynyári csoda, a kategóriájában erős 3-as.

racheldawes
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 5.

Nagyon örülök, hogy rátaláltam, azóta szinte állandóan jelen van a fürdőszobámban. Ellazít, nyugtat és elősegíti a könnyed álomba szenderülést, valamint egyszer még a kezdődő náthámat is "kipucolta" egy éjszaka alatt. Hetente egyszer, a "leghúzósabb" napom végén használom, kvázi jutalomként.

szanetti
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 4.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 4.

Sok szempontból megéri az árát. Az illata nem olyan mint ha egy fogorvosi rendelőben lennék, kellemesen habzik, akár újszülött kortól használható(mi így voltunk), semmi allergiás tünet nem volt, nem utolsó sorban nagyon sokáig elég.

Floka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. augusztus 4.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. augusztus 4.

Mintha csak a tengerben lennék :) Nagyon szeretem, olyan jól el tud lazítani egy nehéz nap után :) Hugomnak is szoktam ajándékba venni és ő is imádja!

HannaLove
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. augusztus 4.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. augusztus 4.

Finom, intenzív illatú, jó habzással. Néha tusfürdőként is használom. A csomagolása is nagyon tetszik.

Yubiri
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. augusztus 4.

Jó illatú habfürdő, tusfürdőnek is használom. Megfelelő habot képez, nem szárít. Tusfürdőként egy nagyon meleg nyári nap után kellemes felfrissülést nyújt. Nem ez a kedvenc, de jövő nyárra szívesen újravásárolnám. Jó kis nyári illat.

Yubiri

Tusfürdőként is használtam. Habfürdőként a hab mennyisége megfelelő. Igazi limonádé illat, citromos is, édes is, kellemes volt 1x megvenni, de mivel ennél sokkal jobb tusfürdőket, habfürdőket ismerek, így többször biztos nem fogom ezt a típust megvásárolni, nekem teljesen átlagos.

Pajzs
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 3.

Mutatós, nagy darab habfürdő tömb, mely két kisebb, korong alakú fürdőbombát rejt a belsejében, az ötletet a dinó csontvázzal és a tetejére szórt csillámmal ötletesnek tartom. A habfürdőt könnyű szétmorzsolni, az illata egy Lush termékhez képest visszafogott, megnyugtató, fás. A vizet sárgásra színezni, de csak egy picikét. Nagy habot képez, mely sokáig megmarad. Ezzel a részével jólesett fürdeni, enyhe illatot adott, apró zöld csillámok verték vissza a fényt a vízen (ezek nem műanyag csillámok), és nem kellett azonnal testápoló után nyúlnom fürdőzés után. Első körben hozzáadtam a fürdőbombát is a habfürdőhőz, ekkor a víz világoszöld színt öltött, oldódáskor szépen pezsgett a habok közt. Ennek illata leginkább a zöldcitroméra hajazott, és erősebb, mint a habfürdőé, de kiegészítette annak fásságát. A második fürdőkorongot magában használtam el, ez mérete ellenére is teljesen befogta a vizet, intenzív citrusos párával illatosította a fürdőszobát. Magában szárított, és kevésbé hagyott maga után kényelmes érzetet. A habfürdőjével sokkal elégedettebb voltam.
Négy fürdéshez volt elég az egész tömb, plusz egyhez a második fürdőbomba. A kádat könnyű kitisztítani a használata után.

Makk Zsuzsó
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. augusztus 2.

Nos, ez tényleg tej, teljesen híg, ami csak fürdőkádban fürdéshez való, zuhanyozáshoz nem. Mivel én az utóbbit preferálom, eleinte fogalmam sem volt, mire fogom elhasználni, aztán kitaláltam, hogy a lábáztató vízbe teszek belőle. Teljesen jó, nem szárít, puhítja a bőrt, gondolom babáknak is jó lehet, ha nem az a cél, hogy tisztítson, hanem hogy ne szárítsa ki a bőrt a vízben ázás.

Bettu
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 1.

Vendégségben használtam. Tényleg szuperédes. Szép a színe, géles állagú. Az illatát fürdés után is érezni. Ennyi pénzért jó kis tusi.