Legújabb vélemények - Hajápoló termékek

francais
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 23.

Szétszárítja a hajamat, hiába balzsamozok.

mSzandika
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 23.

Nagyon jó intim mosakodónak, semmilyen irritàciót nem hagyott eddig. Nagyon kíméletes, a szép összetevők miatt választottam. Arclemosónak is használtam többször is, szerettem!

hdori23
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 22.

Pár használat után is mindig ugyanaz a kellemes puha,selymes haj ami egyből megfogott. Az illata számomra semleges szinte nem is érzem, nem száll a hajam és kevésbé zsírosodik,viszont nekem nagyon viszket tőle a fejbőröm. Lehet az a baj nem használok utána balzsamot, ha találok számomra megfelelőt kíváncsi leszek ugyanúgy irritál e majd. A másik gondom amiért újabb fél csillagot vonok le hogy szinte kezelhetetlen lesz ahogy megszárad és gubancos. Beletelik egy kis időbe mire szépen kifésűlöm utána már puha lesz a hajam.

ancsi0824
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 22.

Csodát nem művel a hajammal (balzsammal együtt használom), azonban közvetlenül hajmosás után nagyon puha lesz tőle. Az illata nagyon kellemes, még egyszer legalább újra fogom venni.

Titkoss05
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 22.

Jó az illata, selymes hatása van, viszont nekem nagyon hullik utána a hajam

Aprile
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 22.

5-6 éve szoktam rá, hogy mindig használjak valamilyen hajbalzsamot. Évekig az Avon argánolajos termékét használtam, de aztán díler nélkül maradtam, és azóta folyamatosan próbálgatok. A Head&Shoulders egy igazán emblematikus márka, ami már kiskorom óta jelen van az életünkben, és általánosságban jól is szokott teljesíteni, így mindenképpen akartam tenni vele egy próbát balzsam fronton is. Sajnos ez a klasszikus változat nekem nem igazán jött be. Az illata borzalmas, egészen semleges, de van valami olyan bukéja, amit önmagában szaglászva sem díjazok, nemhogy a hajamon. Szerencsére sokáig nem maradt meg rajta. A textúrája nem volt rossz, könnyen kenhető verzió, amivel könnyű beborítani a hajat, és ami még külön tetszett, hogy csak 1 percig kellett a lemosással várni. Viszont a hatásával nem igazán voltam elégedett, a hajam olyan nem is tudom hogyan fogalmazzak, "fluffy" lett... megemelte ugyan a hajtöveket, és kicsit dúsabbnak tűnt a hajam, de egyúttal kissé "használtnak", többnaposnak is festett már az első napon. Számomra nem adott tehát túl sokat, és biztosan nem venném újra.

Colette221
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 22.

Látványosan szebb a hajam miután ezt használom. Meglepődtem, mert nem kell sűrűbben mosnom a hajam. Az illata még a páromnak is tetszik. Ő is szokta használni. Ez a pumpálós adagoló szuper. Sajnos kiárusításon vettem félaron, valószínűleg majd nem lehet kapni. :(

dynah13
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 22.

Szornyu ez a sampon.. a korpat sem szuntette meg, es annyira zsiros lett tole a hajam, hogy nem akartam elhinni. Tobbet art, mint hasznal.
Mielott elkezdtem hasznalni, heti 1x mostam hajat (igaz, hetvegere mar nem volt friss, de azert vallalhatatlan sem, ha pedig mentem valahova, ahol jol akartam kinezni, akkor kimostam :) ), ezzel meg mar kb a heti 2 is kevesnek bizonyult. Egy ideig azt hittem, csak a hideg, a sapka es a tel hatasa, de nem, ennek a samponnak koszonhetem :(
Szoval nem hasznalom tovabb, es ennek hala most mar tobb problemara kell megoldast talalnom :(

Bb.Sophie
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 22.

Végre egy sampon, ami nem műanyag csomagolásban van! Kellemes gyümölcsös illata van, már csomagoláson keresztül is érezni. Szépen fel lehet habosítani, könnyű vele hajat mosni és ami hatalmas plusz pont, hogy nedvesen sem válik csúszóssá. A tisztító hatásával én 2 samponozás után sem vagyok teljesen elégedett, de nagyon puha lett tőle a hajam és szép fényes, amit a legtöbb hagyományos samponnal általában nem tudok elérni. Az illata sajnos nem marad meg a hajban, legalábbis én hajszárítás után már nem éreztem.
Ha lehetne 3,5 csillagot adnék rá, szerintem annyit ér.
(tesztelésre kaptam)

macsek0728
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. január 22.

A termék jó , teszi a dolgát! Viszont amit negatívumként jegyeznék meg , az a flakon , amiből vizes kézzel igencsak nehézkes kinyomni a tartalmát, főleg ha már csak félig van!