Legújabb vélemények - Hajápoló termékek

Krtek1
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 9.

A sírás megvolt, most jöhet a vélemény :D

Egy .1-re végződő, tehát egyértelműen hamvas végeredményt ígérő drogériás festék narancsos árnyalatot adott a hajtöveimnek és kb alatta 10 centinek, ami alatta volt. Mostam kétszer hajat hamvasító samponnal, semmi, így gondoltam, kipróbálom ezt a kis szert. A következő kis játszma zajlott (mindez egy este):
-fél liter vízbe tettem 20 cseppet, öblítés, ahogy a csomagolás írja. Semmi.
-schauma hamvasító samponba 5 csepp, alapos hajmosás. Semmi.
-kallos pakolásba 50 csepp + kallos hamvasító balzsam a tetejére, biztos ami tuti. Kb semmi.
- szinte magában 20 csepp tenyérbe, megmos, kiöblít...

A kezemet megfogta, a hajam vöröses a töveknél. Viszont nekem a kupakkal nincs bajom.

Két csillagot adok neki egyenlőre, mert él bennem a gyanú, hogy itt a festék a ludas. kb 8-as színű hajamat festettem 8.1 színnel és voltam már 10.00, 9.1 is (nem lett leszívva a hajam előtte) és nem volt semmi gond a hamvasítással, a sampon mindig megoldotta.

Lorna
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 9.

A csomagolás az nagyon gyönyörű. A Tigi designerei nagyon tudják, hogy kell olyan csomagolás készíteni, hogy nincs is szükségem a termékek nagy részére, de mégis szeretném, hogy a fürdőszobás polcáról nézzenek vissza ezek a vagány színek, feliratok és formák.
A termékről: Hosszabb hajra próbáltam használni. Este befontam a hajamat, és a reggelre keletkezett hullámot szerettem volna vele rögzíteni. Nagyon nem tartotta a hajat.
Más is próbálkozott vele a családból rövid hajjal, rendeltetésszerűbben használta és szintén nem rögzítette a frizurát neki se.
Tényleg matt. Hamar ki is száradt. Nem igazán jött be. A Got2be Beach Boyról váltottam, pedig az sokkal jobb volt, és pénztárcabarátibb.

ziza27
Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 9.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 9.

Semmi hajsimító hatása nincs és még az illata sem tetszik. Nekem nem jött be. (Amúgy több mint 3 éve vettem, de még mindig tele van a tubus. Párszor próbálkoztam vele, de aztán lemondtam róla).

Ingi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 9.

Eddig csak tartós festéket használtam, ez volt most az első szinezőm (a rézvörös árnyalat). 6 hétig azért nyilván nem tart ki a színe (még extra hajszínvédő cuccokkal se), de frissen nagyon szép árnyalata volt és jól befogta a hajam. Mint egy tartós hajfesték, csak éppen gyorsabban kopik a színe. Nagyon jó az ár-érték aránya, meglepően olcsó volt.

Dorothyfk
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 9.

Három hete használom ezt a hajszeszt, sajnos már a második dobozt kezdtem meg. De ezt az egy negatívumot tudom felhozni ellene, hogy napi használattal gyorsan fogy. Egyébként látványos a hatása, beletúrva a hajamba, végre tömege van, vastagabb. Emiatt pedig jobb az esése, állása, kezelhetőbb. Valamennyire a növekedést is gyorsítja,bár ebben 3 hét használat után még nem vagyok teljesen biztos. Az illata olyan mint annak a bizonyos gyógynövényes alkoholos italnak, de nekem kifejezetten tetszik, és száradás után el is megy az illata, ha valaki nem bírja. Még sokáig tervezem újravenni.

Vancsi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 9.

Hosszú göndör száraz hajam van, nem igazán javított az állagán pedig többet is elhasználtam belőle. A 2 csillagot csak azért kapja mert CF és vegán.

Adél Zsanna

Ez a termék veri az eddigi összes általam próbált hajvégápolót (Mithicoiltól a Bonacure-ig, Orofluido és egyéb drogériások)!!! Zseniálisan puha, fényes, hidratált a vége a hajamnak, hajmosás után egyetlen egyszer elég használni (1-2 pumpálásnyit) és nem kell utána hidratálni sem két hajmosás között!
Minden pénzt megér, de nem is drága (cosmetino oldalán nincs 2500 Ft, kellékesben is max 3300 Ft körül van)

Adél Zsanna

Ez a harmadik samponom a márkától, az első az aktiváló volt, amit szintén nagyon szerettem és sokat nőtt tőle a hajam (3 flakonnal használtam el), a második a regeneráló volt, ami egy borzalom és ekkor ajánlotta a fodrászom ezt, hogy az amúgy gyorsan zsírosodó ugyanakkor érzékeny hajamra ezt kezdjem el használni! 2 flakonnal használtam el belőle és nagyon-nagyon elégedett vagyok vele! Szépen megtisztította a hajamat, fényes de puha lett, DE abszolút nem szárította ki a festett, érzékeny hajam! Tényleg kevésbé zsírosodott gyorsan, pluszként pedig a tartása is jobb volt! Illata kellemes, jól habzik, kevesebb kell belőle mint egy sima drogériás samponból!

nyk
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 9.

Itteni vélemények alapján vettem meg ezt a terméket. Fontos volt, hogy az összetevői megfelelnek a kritériumaimnak. :) Sajnos nekem olyan semmilyen hatása sem volt a hajamon, nekem nem táplálta eléggé a hajszálaimat. Kifésülni is nehezebb volt hajmosás után a hajam, így nem vettem újra. Lehet rövidebb hajra elegendő a tudása, de az én hosszú hajamnak kevés volt.

nyk

Én ezt imádom. Használom pakolásként, balzsamként és nem kimosandó hajvégápolóként, mikor hogy. :) Tényleg szereti a hajam, plussz pont, hogy szilikonmentes. Főleg utazások alkalmával tud nagyon hasznos lenni, hogy nem kell a fél fürdőszobát elcipelni magammal, elég ebből rakni az utazós flakonba és hajápolás kipipálva. :)