Legújabb vélemények - Hajápoló termékek

lillad2000
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. május 10.

szerintem teljesen jó, az illatát én imádom

ddettaa
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. május 10.

Imádom! 1-2 éve ajánlotta a fodrászom már az első használat után észrevehetőbb volt a változás, sajnos megint ugyanazzal küszködöm mint akkor úgyhogy hamarosan beszerzek egyet :)

DeTi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 10.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 10.

Az alkalmazás napján tökéletes: fényes, illatos egészségesnek tűnő hajat eredményez. Másnap a szilikonok miatt egy szénakazal a hajam. Nem árt egy ilyen termék a polcon, de érdemes a helyén kezelni, ápoló helyett mondjuk hajfénynek nevezni.

DeTi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 10.

Régebben a kedvencem volt, szépen kiemelte a göndör, vastagszálú hajam, de az utóbbi időben valahogy nem működik rajtam, elnehezíti, zsírosítja a hajam, hiába használok keveset. Nincs jobb ötletem, tehát valószínűleg újraveszem ismét.

dora0504
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 10.

Nagyszerű termék, nagyon jó hatást érek el vele. Ahhoz képest hogy évekig próbálkoztam balzsamokkal h ne száradjon ki a hajam, és nem találtam meg ezt a terméket.... hát szomorú. Nagyon rendbe tette a hajvégeimet. Már ezt a terméket is lassan 3 éve használom és alig vannak törött hajszálaim. Érdemes ezzel a termékkel foglalkozni, mert meglesz az eredménye :)

papistp
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. május 10.

Újravevős, van egy érdekes nagyon édes illata de nekem tetszik. A hajam sokkal puhább lett tőle.

papistp

Sajnos nekem nem vált be, nagyobln szárít pedig reménykedtem hogy gyógyír lesz a problémáimra.

NyBetti
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 10.

Nekem bevált, de csak ha 2x samponozok hajmosáskor (egyébként 1x szoktam).
Szép lesz a hajam, nem szénaboglya, könnyű kifésülni is. Ez fontos, mert nem használok hajbalzsamot, csak a Gliss-kur valamelyik fújós kifésülő srpay-ét.
Mivel ilyen alaposan tisztít, inkább zsíros hajra ajánlanám.

Szipi123
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. május 10.

Szerette a hajam. Nagyon száraz sajnos a szőkítéstől és beitta jól magába! Sajnos egy ideje nem látom a boltokban :/

Szipi123

Imádom az illatát, imádom hogy finom selymes lesz tőle a hajam!