Legújabb vélemények - Hajápoló termékek

Zauditu
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 18.

Nagyon vártam már egy szilikon mentes leaveint. Állaga meglepő, vizes,géles jellegű. Könnyen oszlatható. Egyelőre egyszer próbáltam, de én maximálisan elégedett vagyok vele.

perry
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 18.

Szőkére van festve a hajam és ezzel színezem rózsaszínre🤭 meg nem mondaná senki, hogy nem festékkel festem😎 ráadásul sokkal egyszerűbb, mert csak belerakok egy nagy 2 literes üvegbe kb egy evőkanálnyi (vagy kevesebb, attól függ mennyire akarom erősre a színt :D) tonert, hozzá a víz és telibe öntöm a fürdőkádban a fejemet. Tá-Dá, kész az extrém szín. Nincs gumikesztyű meg 40 percig tartó festegetés, csak 2 perc és már rózsaszín is a hajam:D ráadásul elég tartós, kevésbé kopik és egyenletesebben is, mint egy színező

gomoripetra
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 17.

Testvérem használta, bár teljesen nem fogyott el a termék, így kidobásra került. Viszont megvolt vele elégedve, de azt azért hozzáteszem, nem használta hatalmas nagy hajformázásokra.

Dina97
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 17.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 17.

Mivel az általam eddig kipróbált szilárd samponok nem tisztítottak eléggé - márpedig nagyon gyorsan zsírosodó hajam van -, így sajnos maradnom kellett a sok felesleges kemikáliával telepakolt "normál" samponoknál. Közben viszont kipróbáltam több Napvirágos terméket, amik nagyon szépen beváltak, így gondoltam, hogy teszek ezzel is egy próbát, hátha segít a zsírosodásra hajlamos, vékonyszálú és ritka hajamon. Hát, nekem nagyon bevált, szinte csodaszer. Rengeteg hajnövesztő és zsírosodás elleni szérumot és sampont kipróbáltam, egyik sem hozott olyan hatást, mint ez. Sokkal kevésbé zsírosodik a hajam, több babahajat vettem észre ott, ahol eddig nem volt szinte semmi. Nem lapul le tőle a hajam, ráadásul nekem több mint 2 hónapig elég egy darab. Engem teljesen meggyőzött :)

gibu94
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 17.

Egy erős közepes eddig. A balzsammal és maszkkal együtt rendeltem meg a közösségi oldalas hirdetések kommentjei olvasása után. Nem vagyok elájulva tőle, az ára igazából számomra nem tükrözi azt amit tud. Puha a hajam tőle, de semmivel sem jobb, mint egy kézműves hajsampon, amit erre váltottam le. Tudja, amit tudnia kell, de legalább kétszer kell samponoznom, hogy normálisan tisztítson. Elhasználom, de nem rendelem újra.

Muriel
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 17.

Szeretem használni, fényes és puha lesz tőle a hosszú hajam ;) Akciósan megéri, de a nagy kedvencem hajpakolások

borkavinczezsofia
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. május 17.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. május 17.

Borzalmas. Az eddig 4-5 naponta mosott hajamat naponta kellett, nem is tisztított, összetapadt a hajam. Pénzkidobás volt, undorító

Palma215
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. május 17.

Idestova 2 éve ez az első nem cgm sampon, amit használtam, igazából csak a hype miatt gondoltam, hogy kipróbálom, de nem csalódtam, ez tényleg valami fantasztikus. Az első samponom a babylove sampon óta, ami ne zsírosítja a fejemet - vagy azonnal vagy fokozatosan - nem hittem el, hogy mégegy ilyen létezhet. A hajam kezelhetőséhével sem okozott semmi gondot.
Update: Hajra való cuccról nem szoktam úgy véleményt írni, hogy ne használtam volna el egy teljes tubussal, ezért meglep, hogy updatelnem kell, de kell. Ugyanis így a harmadik tubusra agyonzsírosodik a fejem és viszketek. Én semmitől nem szoktam viszketni. Nem tudom, mi történt, de most kezdhetem előről a zsírossággal való küzdelmet a bevállt kis samponommal. Ami azért furcsa nekem, mert az első 2 tubusig minden rendben volt. Nem tudom, hogy mi történt.

Szelina03
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. május 17.

Az árához képest jó. Selymes volt tőle a hajam de pár nap után száradt a hajam tőle már 2x újra vettem de mindig ugyan az a tapasztalat.

Szelina03

Az eddigi legkedvencebb balzsamom. Lassan elfogy az első tubus. A samponnal egyszerre használom. Gyönyörű, fényes, puha, kezelhető nem szárad napokkal később se és nem is zsírosítja a hajam. Minden képen újra fogom venni