Legújabb vélemények - Hajápoló termékek

veronka052194
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 26.

Most kezdtem el használni, de már a második mosásnál kevesebb hajszál jött ki.

doori60
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 26.

Nagyon sok szárazsampont próbáltam már, de ez a márka vált be a legjobban. Az illata számomra nagyon kellemes, nem tolakodó, a zsírosodó hajamat befújás után majdnem két napig szárazon tartja.

Hecate
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport:  -  |  2019. március 26.

Puha utána és könnyen fésülhető a hajam, valamint jó illatú. El fog fogyni, de nem biztos, hogy újra veszem az összetevői miatt, hacsak tartós használattal nem csinál csodát a száraz hajammal.

Frissítés: Ajjaj! Ha nem változnak a mostani állapotok kénytelen leszek megragadni nála az összetevői ellenére is. Évtizedek óta az első cucc, ami végre javít a száraz hajamon. 2-4 napig szuperpuha és kicsit sem sprőd a séróm. :D Hihetetlen.

Frissítés2: "Kénytelen" vagyok venni, mert a hajamra bombajó! :D Második flakonnal használom és ezentúl mindig lesz itthon.

Zara1

Illata alapvetőleg nem rossz, de nem tartós, így szerencsére a balzsamom isteni jó illatú és napokig érzem. Valamit csinált mert szép puha lett a hajam de mintha ettől "laposabb" lenne. A hajam végei azóta is szárazak, sajnos azon nem segít

hamireni
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 25.

A vélemények alapján esett rá a választásom, és egyáltalán nem bántam meg! A hajam félig hullámos, félig semmilyen, emiatt nehezen kezelhető, de ez a balzsam rengeteget segít. Nem nehezíti el a hajat, könnyű kimosni, mégis szépen kisimítja, nagyon puha a hajam a használata után.

hebokbia
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 25.

Nem tudom, hogy ez vagy a samponja,hiszen mindkettőt használom, zseniális termékek. Mindig lassan növő hajam volt, most szépen növöget, és a tarkómon lassan egy 3.sor hajtömeg nő. Használjátok bátran! :)

hamireni

A régi csomagolású volt az egyik kedvenc samponon, mostmár csak egy átlagos semmilyen sampon. Kicsit szárítja a hajat.

Anyum érdekes módon nem vett észre nagy különbséget a kettő között, szóval lehet van, akinek ez is beválik.

viewxy
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 25.

Szulfátmentes sampon megfizethető áron, elég ritkaság. Az illatok furák benne, kicsit kesernyés illata van mindegyiknek alapból és olyan, mintha túl sokat raktak volna bele, de a hajamon már nem érezhető. A cseresznyés barackosnak volt szerintem a legelviselhetőbb az illata, az epres a legrosszabb szerintem.
Első próbálkozásra nem habzott és sokat használtam belőle, de azóta megtanultam hogy csurom vizes hajra kell használni és úgy bőven van habja, néha picit rásegíteni még egy marék vízzel, hogy könnyebb legyen eloszlatni.

És nem szabad szilikonos termékeket használni mellé, mert szulfátmentes és nem tudja kimosni a hajból, ezért fel fog halmozódni.

tonic
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport:  -  |  2019. március 25.

Volt ilyen is, mérsékelte a hajhullást, csupa olyan összetevő van benne,amit hajra ajánlanak, - ez tetszett,de ahhoz képest,h víz az elsődleges,szerintem drága, hisz viszonylag kicsi,gyorsan fogy,legalábbis rendszeres használat mellett,stb,de mindenesetre jó egyébként. Drágább az itt írtnál.

sistermisery
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 25.

legeslegjobb hajfesték, csodaszép élénk színek, puha és fényes tőle a hajam. Olajos előhívójával használom, 6-77 színt.