Legújabb vélemények - Hajápoló termékek

Fenne
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 22.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 22.

Imádtam, csak kár,hogy van benne szilikon. Már áttértem a mindenmentes natúr termékekre, de újra fogom venni ennek ellenére is,mert ez a legjobb olaj,amit valaha is próbáltam. többi vagy nem használt, vagy zsírosított,hiána próbáltam drágábbat. Nekem is majd egy évig elég volt úgy, hogy minden nap kentem a hajvégeimre. Amikor már fogyóban volt akkor felöntöttem egy kis argánolajjal, úgy még tökéletesebb volt.

Kremcica
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 22.

Közép-sötétszőke hajamra a 03-as árnyalatot választottam, szerettem volna picit világosítani de festeni nem. Még az áprilisi Glamour-napokon vettem kiárusításban plusz féláras kuponnal kb 700 Ft-ért. Lelövöm a poént, túl nagy változást nem tapasztaltam, szerencsére negatív irányban sem. A középhosszú lapockáig érő hajamra háromszor volt elég. Első alkalommal nem tudtam mennyit használjak, ekkor vittem fel (fültől lefelé) a legkevesebbet (1/3-nál kevesebbet). Semmi nem látszott belőle. Másodszorra kicsit morcos voltam, így ekkor vittem fel a legtöbbet. Végre eredménye is lett, bár nem annyira látványos hogy a közeli ismerőseim is észrevegyék. Viszont felvittem, de olyan volt mintha balzsamot raktam volna fel. Nem tudtam rászárítani a hajamra, csupa ragacs maradt úgyhogy a harmadik alkalommal már úgy időzítettem hogy hajmosós napon használjam. A három alkalom között 1 hét-10 nap telt el és bár elvékonyodott a hajam valamennyire de le nem tört. Utána hajpakolást, olajat használtam és azok rendbe rakták amennyire lehetett. Picit világosabb mint volt, szépen összemosott ombre-szerű lett. Kipróbáltam, örülök hogy a hajam nem szenvedte meg de mivel az eredmény nem nagy durranás és ár/mennyiségben sem annyira éri meg, szerintem többet nem próbálkozom vele.

Muffy
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 21.

Számomra teljesen semleges, sem rosszat, sem jót nem tett. Talán hozzájárult ahhoz, hogy hosszabb ideig kihúzzam a hajmosást, de nem ápolta láthatóan a hajam. A környezetbarát jellege miatt mindenképp pluszpont jár.

v1v13n

Akciósan szereztem be, leváltva az Isana hajvégápolót. Imádom az illatát, valóban simábbá, fényesebbé teszi a hajat. Szeretem nagyon.

v1v13n

Nagyon bíztam benne, mert egy másikk Syoss sampontípus elnehezítette a hajam, holott jó pár hétig semmi gond nem volt vele. Nos, ez már az első használat után rosszul teljesített... A hajtöveim nehezek, laposak és zsíros érzetűek voltak, és az amúgy nem túl száraz hajamat kiszárította.

Klau07
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 21.

A smooth kifejezés miatt figyeltem fel rá, mivel anno a Smooth Relax típus nagyon bejött. Reméltem, hogy ahelyett lett ez... Már SLS-mentes samponokat használtam, de ez tartalmazza ezt a nagyon is kerülendő anyagot, ennek ellenére is ki akartam próbálni. Simító, egyenesítő hatást vártam, de az ellenkezője lett belőle, a hajvasalás sem lett könnyebb. Az illata jó, de nagyon erős, mű. Nehezen habzik, önmagában és balzsammal kombinálva is száraz volt a hajam, talán előbb is bezsírosodott a hajtőnél. Nem bírtam elhasználni az egész flakont, annyira rossz.

Noyko
Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 21.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 21.

Az igazat megvallva nekem egy Schauma sampon se okozott még csalódást, és még mindig tudnak újítani a piacon,le a kalappal. Nekem teljesen bevált, frissítő illat,amit teljesen tükröz a kiszerelése is.

Noyko
Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 21.

Jaj,ez annyira nosztalgia illat nekem! Régen nagyon sokáig ezt a Garniert használtam,majd Schaumára váltottam. Szóval nekem teljes nosztalgia és jó,hogy ugyanaz az illat még kapható. Heti egyszer mosok hajat, nekem nem nehezítette el a hajam,egy negatív itt leírt dolog sem jelentkezett,szerencsére.

natasa
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. május 21.

Kifejezetten jó sampon. Tisztít, nem szárít, nem nehezíti el a hajamat. Kicsit aggódtam pedig, hogy zsírosítja majd, de nem. Nagyon szépen ápolja a hajamat, jó tapintású és illatos lesz. A hajmosás is kellemes: finom hab és édes, mézes illat. Könnyen beszerezhető és olcsó. Ráadásul az összetevői is jók (bár a végén a színezékeket nem nagyon értem).

SzAngel
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 21.

Puha és selymes lesz tőle a hajam. Könnyű eloszlatni és kicsi is elég bele. Csak a hajvégeimen használom. Csodás az illata.