Legújabb vélemények - Hajápoló termékek

persephone
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 21.

Sajnos nekem nem ért semmit. Viszketett tőle a fejbőröm, a hajam pedig lapos lett, és megbolondult, össze-vissza szállt.

Pötty
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 21.

Bár nem festett a hajam, az illata miatt végül ezt választottam. Nem vagyok teljesen elégedett, mert sajnos kicsit szálkásabbnak tűnik a használatától a hajam. Erősen hullámos, amit vasalva hordok és ettől kicsit szárazabbnak tűnik, mint más (szilikonos) samponoktól. Érzésre viszont jó puha és mintha kevésbé zsírosodna. A Garnier Macadamias pakolással használom.
Nem vonok le pontot, mert lehet, hogy én nem választottam a hajamnak legmegfelelőbbet :)

Andi777
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. március 21.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. március 21.

Na akkor tegyuk egy kicsit helyre a dolgokat. 🙂
Elso sorban ez egy szinezo,ami 1-vegtelen hajmosasig tarthat,ami azt jelenti hogy vannak arnyalatok,amik tartos hajfesteknel is tartosabba formalljak at magukat(ezek altalaban a kekes szinek)
A szinezo fizikai festek es nem kemiai,ami azt jelenti hogy a szinezo nem nyitja meg a haj szerkezetet es nem szinezi meg a sajat pigmentjeit a hajnak es nem zarja vissza a hatoido leteltevel a haj szerkezetet ezaltal bentmaradva a haj belsejebe,hanem csak a haj kiulso szerkezeten tapad meg! Igy kerlek ne vard el hogy par mosasnal tovabb tartson... ezek a pink es lagyabb szinekre vonatkozik,aztan vannak a lilak... nos lilat nagyon sok termek gyarto kek es piros keverekebol keverik ki,ezert tapasztaljatok hogy a lila utan kekeszoldes szinu marad a hajatok,mivel a kek ragaszkodo szin,viszont a piros kopik jobban igy marad a lilabol csak a kek maradvanya... aztan akkor itt vannak a pasztell szinek amik hofeher hajon latszodnak csak es ezek mar esetleg lemosaskor is eltunhetnek,hiszen roppant macerasak a pasztellszinek meg tartos festekeknel is! Vilagos szoke hajatoknal sem fognak latszodni csak es kizarolag szinte feher hajakon... aztan a kekek.. ezek azok a szinek amiket csak akkor tegyetek a hajatokra,ha joooo sok ideig kekek akartok lenni azaz evekig! Kulonben nagyon nehez kiszedni oket.. minden mas szint batran ajanlok,mert arban is jok es remelem igy hogy kicsit nagyvonalakban leirtam a mukodesuket igy mar mas szemmel fofjatok a tartossagukat nezni,ja! Es az ha foltos az minden esetben a hasznalo hibaja es soha nem a szinezoe.ugyanis ott esetleg eltero szinu volt a haj,vagy nem annyi szinezo jutott arra a reszre. 😊

Ilonaballs
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. március 21.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. március 21.

Én nagyot csalódtam benne, mert csak rontott a hajam állapotán. Az egy dolog, hogy nem színezi barnára, de nemhogy az ősz hajszálakat, de a simákat sem. Viszont nem is erősíti, hanem gyengíti, nekem 3 hét használat után korpás lett a hajam tőle. Megbántam, hogy ennyit kiadtam egy samponra, senkinek nem ajánlom.

Nuvola
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. március 21.

Kívülről befelé haladva. Először is: hosszú hajjal számolva 30-40 hajmosásnyi időn át legeltethetjük rajta a szemünk. Illata határozottan natúr, inkább férfias, nem akarták különösebben elleplezni az összetevők természetes illatát/szagát. Állaga olyan, mint egy jól felhabosított vajas tortakrém. Dacára a benne lévő olajaknak, nem nehéz ,sőt még turbózhatunk is rajta pár csepp további olajjal. Önmagában is könnyen fésülhetővé, puhává teszi a hajat két mosás közt végig, anélkül, hogy túllágyítaná. Nagyon szép, természetes a végeredmény, ami alatt azt is értem, hogy nem lesz tőle a hajunk egy tükörfényes selyemzuhatag. Akik ilyesmire vágynak, máshol keressék.Engem személy szerint boldoggá tett: több hónapos használat után egészségesen néz ki a hosszú, festett hajam, ami szép teljesítmény.
Ráadásul az összetevők listája olyan egyszerű, hogy nincsenek kételyeim felőle: víz, zsíralkohol, háromféle olaj, egy-két bőrpuhító, borkősav, és illatanyagok. Ezt minden további nélkül magamra merem kenni.

Egy szó, mint száz, minden mellette szól, kivéve az árát. Eredetileg "Legyen neked karácsony!" felkiáltással, egyszeri kilengésnek tervezve vettem meg. Mielőtt bűnismétlésbe vinne a mohóság, biztosan megpróbálok egy hasonló INCI-jű balzsamot emberi áron. Hátha!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 21.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 21.

Az egyik legjobb balzsamom, a sampont szeretem váltogatni, de ez erősen a legjobb balzsam mind mellé, és vékonyszálú hajra is tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 21.

Az illata kellemes, a hatása tökéletes, abszolút megéri az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 21.

Ricinusolajos vagy egyéb olajos pakolás után ezzel szoktam hajat mosni, a legjobb natúr sampon szerintem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 21.

Egyik legrosszabb élményem volt a samponok között. Töredezett, kezelhetetlen hajat okozott, egyedül az illata az egyetlen ami értékelhető.

Debko
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 21.

Isteni az illata, ez volt elsőként, ami megfogott benne. Nagyon puha, jól fésülhető és kezelhetővé válik használata után a hajam. A samponját nem használom, de bármelyik FRUCTIS terméket nagyon szeretem. Emiatt tényleg élvezhetőbb a hajmosás! :)
Nem utolsó sorban töredezett nagyon a hajam, ezzel érezhetően és láthatóan selymesebb lesz tőle a hajam és rendezettebben néz ki!