Legújabb vélemények - Hajápolók

Krtek1
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 9.

A sírás megvolt, most jöhet a vélemény :D

Egy .1-re végződő, tehát egyértelműen hamvas végeredményt ígérő drogériás festék narancsos árnyalatot adott a hajtöveimnek és kb alatta 10 centinek, ami alatta volt. Mostam kétszer hajat hamvasító samponnal, semmi, így gondoltam, kipróbálom ezt a kis szert. A következő kis játszma zajlott (mindez egy este):
-fél liter vízbe tettem 20 cseppet, öblítés, ahogy a csomagolás írja. Semmi.
-schauma hamvasító samponba 5 csepp, alapos hajmosás. Semmi.
-kallos pakolásba 50 csepp + kallos hamvasító balzsam a tetejére, biztos ami tuti. Kb semmi.
- szinte magában 20 csepp tenyérbe, megmos, kiöblít...

A kezemet megfogta, a hajam vöröses a töveknél. Viszont nekem a kupakkal nincs bajom.

Két csillagot adok neki egyenlőre, mert él bennem a gyanú, hogy itt a festék a ludas. kb 8-as színű hajamat festettem 8.1 színnel és voltam már 10.00, 9.1 is (nem lett leszívva a hajam előtte) és nem volt semmi gond a hamvasítással, a sampon mindig megoldotta.

ziza27
Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 9.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 9.

Semmi hajsimító hatása nincs és még az illata sem tetszik. Nekem nem jött be. (Amúgy több mint 3 éve vettem, de még mindig tele van a tubus. Párszor próbálkoztam vele, de aztán lemondtam róla).

Vancsi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 9.

Hosszú göndör száraz hajam van, nem igazán javított az állagán pedig többet is elhasználtam belőle. A 2 csillagot csak azért kapja mert CF és vegán.

Adél Zsanna
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 9.

Ez a termék veri az eddigi összes általam próbált hajvégápolót (Mithicoiltól a Bonacure-ig, Orofluido és egyéb drogériások)!!! Zseniálisan puha, fényes, hidratált a vége a hajamnak, hajmosás után egyetlen egyszer elég használni (1-2 pumpálásnyit) és nem kell utána hidratálni sem két hajmosás között!
Minden pénzt megér, de nem is drága (cosmetino oldalán nincs 2500 Ft, kellékesben is max 3300 Ft körül van)

nyk
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 9.

Itteni vélemények alapján vettem meg ezt a terméket. Fontos volt, hogy az összetevői megfelelnek a kritériumaimnak. :) Sajnos nekem olyan semmilyen hatása sem volt a hajamon, nekem nem táplálta eléggé a hajszálaimat. Kifésülni is nehezebb volt hajmosás után a hajam, így nem vettem újra. Lehet rövidebb hajra elegendő a tudása, de az én hosszú hajamnak kevés volt.

nyk

Én ezt imádom. Használom pakolásként, balzsamként és nem kimosandó hajvégápolóként, mikor hogy. :) Tényleg szereti a hajam, plussz pont, hogy szilikonmentes. Főleg utazások alkalmával tud nagyon hasznos lenni, hogy nem kell a fél fürdőszobát elcipelni magammal, elég ebből rakni az utazós flakonba és hajápolás kipipálva. :)

Ridosama
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 9.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 9.

Először beszéljünk a pozitívumokról. Szép,igényes, természetességre utaló palackja van. Állandóan viszkető fejbőrre/hajra vettem. Bár nem szüntette meg teljesen a viszketést már nem viszket folyton. Selymes állagú lesz tőle a hajam. A szaga nekem közömbös, gondolom akik panaszkodnak az illatára ők nem szeretik az természetes növényekből álló dolgokat. Ha jellemeznem kell ez egy az átlagnál jobb termék.

Most pedig jöjjenek a negatívumok. Olcsó húsnak híg a leve, tartja a mondás. Még 5000ft se volt együttesen a samponjával együtt ami miatt kicsit aggódtam mivel máshol majdnem egy sampon kerül 5000ft-ba. Beültem a kádba aztán megfogtam a tetejét. Valami gáz van! Miért nem lehet felpattintani. Mi??? Csavarni kell? Hmm... oké... csavarom, csavarom, csavarom... még mindig nem jött le. Tovább csavarom és egyszer csak lejött. :D Végre! Ekkor megfogom a palackot és megnyomom mint a többi palackot. Nem jön belőle az anyag, nem is nyomódik be. Mi van már megint??? Áhá értem! Nyomni kell mint szülés alatt álló nő a gyereket. Igen ám... csak ha túl erősen nyomod meg ömleni kezd, ha gyengén akkor meg nem jön. :D Arról már ne is beszéljünk hogy amikor kinyomod a balzsamot a jobb kezeddel a palackot szorítva a bal kezedbe és bal kezed hüvelyk és mutatóujjával vissza akarod csavarni rá a kupakot akkor az bizony nem kevés idő és ha nem vagy résen akkor a balzsam ami még mindig ott van a bal kezedben kifolyik egyenesen a fürdővízbe vagy az öledbe...

Mivel az 5 csillag a csodaszer kategória így a 4 csillag megfelel a jónak de mivel olyan *** a palackja így csak 3 csillagot kap.

Gica81
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 9.

A samponjával együtt használtam. A sampon hatása annyira nem tetszett, de ez a balzsam jó volt. Könnyen kifésülhető lett tőle a hajam és hidratált.

Jelizz
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 9.

Nagyon jo parfumos illata van! Nem draga kis cucc , mukodik! Puha es jo illatu lesz tole a hajam es konnyebb kifesulni , ennyi penzert teljesen oke. Nem egy csoda szer, mert szaraz hajra fujva zsirosit de megis puhit.

szucsnoem95

Puhítja a hajat, de nekem az illata nagggyon nem tetszik...