Legújabb vélemények - Hajápolók

DeTi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 10.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 10.

Az alkalmazás napján tökéletes: fényes, illatos egészségesnek tűnő hajat eredményez. Másnap a szilikonok miatt egy szénakazal a hajam. Nem árt egy ilyen termék a polcon, de érdemes a helyén kezelni, ápoló helyett mondjuk hajfénynek nevezni.

dora0504
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 10.

Nagyszerű termék, nagyon jó hatást érek el vele. Ahhoz képest hogy évekig próbálkoztam balzsamokkal h ne száradjon ki a hajam, és nem találtam meg ezt a terméket.... hát szomorú. Nagyon rendbe tette a hajvégeimet. Már ezt a terméket is lassan 3 éve használom és alig vannak törött hajszálaim. Érdemes ezzel a termékkel foglalkozni, mert meglesz az eredménye :)

papistp
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. május 10.

Újravevős, van egy érdekes nagyon édes illata de nekem tetszik. A hajam sokkal puhább lett tőle.

Szipi123
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. május 10.

Szerette a hajam. Nagyon száraz sajnos a szőkítéstől és beitta jól magába! Sajnos egy ideje nem látom a boltokban :/

Szipi123

Imádom az illatát, imádom hogy finom selymes lesz tőle a hajam!

Szipi123

Hajmosás után szoktam használni vizes hajra. Szeretem nagyon!Könnyebb kifésülni vele a hajam és finom puha lesz tőle szárítás után a hajam.

Bohmonika
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. május 10.

Nagyon keves kell belole es olyan sima fenyes puha lesz tole a hajam.

Bohmonika

Mivel nem volt a megszokott bananos hajpakolasombol es kellett a gy hajpakolas ezt talaltam a legmegfelelobbnek a bananos utan. Szerintem mu illatuk van de engem ez nem zavar. Napokig erzodik az illata a hajamba es nagyon sokaig eleg. Szoval nem bantam meg, hogy ezt emeltem le a polcrol.

floserban

Nagyon szeretem. Ugyan nem akadályozza meg teljesen a töredezést, de sokat segített.

Wee
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 10.

Sokáig használtam a banános verizóját, ami nekem inkább nem kimosós, törülközőszáraz hajra felvíve volt a leghatásosabb. Imádtam, ezért gondoltam az aloes verzió sem lehet rossz, hát az illata annyira erős volt, hogy inkább kimostam a hajamból.
Amúgy hatása sem volt olyan jó mint a banános verziójáé. (Vastagszálú, sötét, egyenes, töredezett végű, száraz hajon)
A mű aloe illat eléggé elriasztott, inkább marad a banános.