Legújabb vélemények - Hajápolók

Titkoss05
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 22.

Jó az illata, selymes hatása van, viszont nekem nagyon hullik utána a hajam

Aprile
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 22.

5-6 éve szoktam rá, hogy mindig használjak valamilyen hajbalzsamot. Évekig az Avon argánolajos termékét használtam, de aztán díler nélkül maradtam, és azóta folyamatosan próbálgatok. A Head&Shoulders egy igazán emblematikus márka, ami már kiskorom óta jelen van az életünkben, és általánosságban jól is szokott teljesíteni, így mindenképpen akartam tenni vele egy próbát balzsam fronton is. Sajnos ez a klasszikus változat nekem nem igazán jött be. Az illata borzalmas, egészen semleges, de van valami olyan bukéja, amit önmagában szaglászva sem díjazok, nemhogy a hajamon. Szerencsére sokáig nem maradt meg rajta. A textúrája nem volt rossz, könnyen kenhető verzió, amivel könnyű beborítani a hajat, és ami még külön tetszett, hogy csak 1 percig kellett a lemosással várni. Viszont a hatásával nem igazán voltam elégedett, a hajam olyan nem is tudom hogyan fogalmazzak, "fluffy" lett... megemelte ugyan a hajtöveket, és kicsit dúsabbnak tűnt a hajam, de egyúttal kissé "használtnak", többnaposnak is festett már az első napon. Számomra nem adott tehát túl sokat, és biztosan nem venném újra.

macsek0728
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. január 22.

A termék jó , teszi a dolgát! Viszont amit negatívumként jegyeznék meg , az a flakon , amiből vizes kézzel igencsak nehézkes kinyomni a tartalmát, főleg ha már csak félig van!

Bettina1984
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. január 22.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. január 22.

Decemberben rendeltem.
Az illatát szeretem, de kicsit körülményes a felvitele.
Most vettem egy flakonos verziót, az mintha jobb lenne.
Emiatt, hogy bíbelődős vonok le 2 csillagot, meghagyom arra az esetre, ha repülős útra megyek, arra viszont tökéletes lesz

Bettina1984
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. január 22.

Egyszerűen imádom, még sohasem volt ilyen jó hajbalzsamom.
Az első balzsam ami mellett nem kell hajvég ápolót használnom.

SiluMilu
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 22.

Egy ilyen kis tégely elég volt 2-3 hajmosashoz. Bár nincs valami hosszú, dús hajam.

Nekem tetszik, selymes, fényesebb lett tőle a hajam. Meg vettem a nagyobb valtozatat is. Illetve majd kiprobalom a sampont is.

Burya
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 22.

2018 november:
Sötétbarnából lettem szőke kevesebb, mint egy év alatt, úgyhogy a hajvégeim hajlamosak kiszáradni, ráadásul a töve alapvetően gyorsan zsírosodik, így aztán nem egyszerű olyan sampont/balzsamot találni, ami mindkét problémát tudja orvosolni úgy, hogy nem súlyosbítja egyiket sem. Az argános és a kókuszos verziót nem kedvelem, egyrészt az illatuk miatt (ki nem állhatom az édes illatokat), másrészt ugyan gyönyörűen hidratálnak, de nagyon gyorsan zsírosodott tőlük a hajam, így végül e mellett tettem le a voksomat. Kellemes, friss illata van, nem tolakodó, és kevés is elég belőle, mert könnyen eloszlatható a hajon, szépen "csúszik". Én rajta szoktam hagyni kb. 10 percig, ennyi elég is neki. Nem csodaszer, de nem is vártam el tőle. Olyasmit kerestem, ami hidratálja a száraz hajamat anélkül, hogy zsírosítaná a tövét, és ez a balzsam tökéletesen teljesítette mindkét elvárást, az pedig külön plusz pontot érdemel, hogy nem állatokon kísérletezték ki. Ráadásul hatalmas adag jó áron, sokáig elég lesz. Újravevős. :)

UPDATE 2020 január:
Továbbra is kedvenc. Megszakítás nélkül használom, ez idő alatt a hajam nem szokott hozzá, nem zsírosodik tőle, ugyanolyan szépen hidratál, mint a legelején. A samponját néha leváltom egy-egy rövidebb időszakra, de ez a balzsam állandó darab nálam.

zsofi13
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 22.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 22.

Nagyon szeretem, abszolút érezhető a hatása, puha lesz tőle a hajam.

brigi50c
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 22.

Leginkább azt szeretem benne, hogy zselé állagú, és ezáltal könnyű eloszlatni, nem nehezít el annyira, mint egy rendes olaj. Emiatt sokat is lehet belőle alkalmazni, szóval óvatosan kell vele bánni. Én vizes állapotban is rákenem a hajra és beleszárítom, aztán teljesen száraz hajra is szoktam tenni, vagy a hajmosás utáni napokon, ha úgy érzem, kicsit szálkás. Finom illata van, fényessé, széppé és puhává teszi a hajat. Nem mellesleg jó áron van.

Frufru3
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. január 22.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. január 22.

Több színt is kipróbáltam már belőle,a 238 szép mélybarna,nem emlékszem,H bevörösödött volna,az tuti zavart volna.
A 235 kép alapján kékesfeketének gondoltam régen,de sötét lila,mint a Palette.
A 234 szilvakék keverő színekkel lett olyan,mint a képen.
A 230 lédús málnát soha ki nem próbáltam volna,ha nem látom neten egy blogban,H rózsaszínes piros színe van,ezt keverve intenzív lilával értem el a leglilább színt//ez most nagy titok//. Viszont ebben 9-es oxi van,ha féltjük a hajunkat,ki kell cserélni 6-osra vagy higítani.
Nyáron kicsit hamar kiszívta a nap,de ez szerintem minden vöröses színre igaz,talán tartósabb a szín ha 1:1 arányban használjuk a festéket és oxit. Nem tudom,H drágább márkák mennyire kopnak.
Szerintem 500 Ft-ért jó kis festék ez,nagy a színválaszték.
Nem tökéletes,csak ezért 4*.