Legújabb vélemények - Hajápolók

perry
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 18.

Szőkére van festve a hajam és ezzel színezem rózsaszínre🤭 meg nem mondaná senki, hogy nem festékkel festem😎 ráadásul sokkal egyszerűbb, mert csak belerakok egy nagy 2 literes üvegbe kb egy evőkanálnyi (vagy kevesebb, attól függ mennyire akarom erősre a színt :D) tonert, hozzá a víz és telibe öntöm a fürdőkádban a fejemet. Tá-Dá, kész az extrém szín. Nincs gumikesztyű meg 40 percig tartó festegetés, csak 2 perc és már rózsaszín is a hajam:D ráadásul elég tartós, kevésbé kopik és egyenletesebben is, mint egy színező

Muriel
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 17.

Szeretem használni, fényes és puha lesz tőle a hosszú hajam ;) Akciósan megéri, de a nagy kedvencem hajpakolások

Szelina03
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. május 17.

Az árához képest jó. Selymes volt tőle a hajam de pár nap után száradt a hajam tőle már 2x újra vettem de mindig ugyan az a tapasztalat.

Szelina03

Az eddigi legkedvencebb balzsamom. Lassan elfogy az első tubus. A samponnal egyszerre használom. Gyönyörű, fényes, puha, kezelhető nem szárad napokkal később se és nem is zsírosítja a hajam. Minden képen újra fogom venni

Szelina03

Az árához viszonyítva meg vagyok vele elégedve.

Szelina03

Nagyon sokáig elég, először azt kaptam amit ígér de utána száradt a hajam. Sajnos nekem nem újravevős.

hibiscus
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 16.

Nagyon szerettem, finom illata volt, ami még 2 nap múlva is érezhető volt. Sajnálom, hogy már nem kapható.

jubileum
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 16.

A ruby red árnyalatot vettem meg ma. Meglepődtem, hogy élőben milyen picike a tégely, viszont kinyitva nagyon erőteljes színű sűrű krémpakolást találtam. Van egy kis kellemes gyűmölcsös illata is. Nekem az 5 perces hatóidő nagyon scifinek tűnt, de hozta amit ígért, igazából még sötétebb középbarna részen is. Egyenlőre csak egy tincsen mertem kipróbálni, mert fontos volt hogy "jó hát vörös, de milyen vörös? " A tégelyben meggyszín van, abból még ugye bármi lehet. Eredményben egyébként se nem burgundy se nem réz, hanem valahol a kettő közé szorult a dolog. Pirosabb azért mint egy természetes vörös hajszín, de nem annyival hogy átcsússzon ma meggyes, bordós árnyalatokba. Hajfestő ecsettel vittem fel mert kesztyűt még szereznem kell a teljes művelethez, de alapvetően egyszerű volt a dolog, nedves hajon épp csak érintésnyi maszk jól terült el, egyenletesen fogta be pedig a hajam a vége felé szinte szőke a tövénél viszont barna. Ráadásul tényleg csak 5 perc, talán csak 4 volt, és megvan az erőteljes színeredmény. Nagyon várom hogy milyen lesz teljes hajon, de még a kopást előtte letesztelem 1-2 hajmosásig csak a tincsen. Nem tűnik rossz pakolásnak sem, de 5 perc alatt semmi nem tesz csodákat, szóval szerintem egyszerűen rövid a hatóidő, hogy ez a képessége kijöjjön.

UPDATE
Nagyon jól kezelhető volt teljes hajon is, főleg mert jól keveredik vízzel, így az is szabályozható mennyire szeretnénk csak vöröses fényt vagy inkább színt. Egy evőkanálnyit oszlattam el a hátközépig érő hajamon, amivel csak egy árnyalatváltozást értem el, mivel nagyon vizes volt. Vizesen ez már erős színnek tűnt, de szárazon már nem volt olyan erős. Amin meg voltam lepődve hogy a homlokom és a fejbőröm nem maradt vörös utána, sőt a kezemet és a körmömet se fogta össze, pedig az utolsó adagot már kesztyű nélkül vittem szét. Sőt a kádon se maradt ott egyszerűen le lehetett mosni. Még majd kipróbálom egy bátrabb verzióban, és arra is kíváncsi vagyok hány mosást bír.

UPDATE
Bátrabb verzióban is csak a korábbit tudom mondani, egyszerű kezelni a bőrt egyáltalán nem vagy minimálisan fogta meg, egyel figyelmesebb mosással szerintem ez semmennyire lett volna. Nagyobb adag festékkel rendes színváltás történt, kb duplája a múltkorinak, kezdve a sötétebb hajtövekkel, és haladva a világosabb hajvégek felé hog yidőben ott kicsit kevesebbet maradjon fenn a dolog. Mivel nagyon jól felhigul, és azonnal vörös folyadék lesz belőle így nem lehet vele éles széleket csinálni és nehezebb is így kihagyni részeket. 5-6 perc bőven elég volt, és ami meglepett hogy tényleg nagyon jól ápol, mégiscsak érezhető volt az eredmény iylen rövid távon, a fürdőszoba továbbra se lett katasztrófa súlytotta terület mint sok vörös pakolásnál. Ami még hasznos infó lehet hogy nem csak szőkén működik jól, szóval ott nyilván a leglátványosabb a színváltozás de középbarnán is hozott színbeli változást, a legsötétebb részeken pedig vöröses fényt, szóval tudom ajánlani ha valaki sötét hajjal csak fényt és kis melegebb árnyalatot szeretne. Illetve továbbra sem piros, így erősebben használva közelebb a rézhez a szőkébb részeken, de kicsit bordóbb a sötéteken, de sehol nem igazán burgundy vagy kishableány. Szóval fogjuk rá hogy természetesebb hatása van :D

pniki93
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 16.

Nagyon kis szerethető, egyszerű balzsam. Fényes a hajam a használata után, ami rám nem igazán jellemző :D Könnyű és szellős, nem nehezíti el az egyébként elég vékonyszálú hajamat. Illata gyerekkorom valamelyik vaníliás puding vagy süti illatára emlékeztet, így külön öröm a jó illat, bár nem marad meg a hajamban. Semmi rosszat nem tudok elmondani róla, most egy ideig biztos maradok nála.

Balea Professional Töredezés Elleni Hajbalzsam Spliss Protection, Keratinnal És Szőlőmagolajjal

vidazs93
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 16.

Ár-érték arányban ez egy kiváló kondícionáló! Szép az INCI-je, nem tolakodó, de kellemes az illata, nem nehezíti el a hajam (pedig amúgy könnyen zsírosodik) és puha is lesz tőle. Csodát nem szabad várni tőle, tehát a rommá szőkített/vasalt hajából senkinek nem lesz majd olyan, mintha Pantene reklámból lépne ki, de szerintem ha valakinek amúgy nincs nagy baj a hajával, csak egy jó kondit keres, amire mellesleg nem megy rá a fél fizetése, akkor ez egy szuper választás!