Legújabb vélemények - Hajápolók

Nuvola
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. március 21.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. március 21.

Kívülről befelé haladva. Először is: hosszú hajjal számolva 30-40 hajmosásnyi időn át legeltethetjük rajta a szemünk. Illata határozottan natúr, inkább férfias, nem akarták különösebben elleplezni az összetevők természetes illatát/szagát. Állaga olyan, mint egy jól felhabosított vajas tortakrém. Dacára a benne lévő olajaknak, nem nehéz ,sőt még turbózhatunk is rajta pár csepp további olajjal. Önmagában is könnyen fésülhetővé, puhává teszi a hajat két mosás közt végig, anélkül, hogy túllágyítaná. Nagyon szép, természetes a végeredmény, ami alatt azt is értem, hogy nem lesz tőle a hajunk egy tükörfényes selyemzuhatag. Akik ilyesmire vágynak, máshol keressék.Engem személy szerint boldoggá tett: több hónapos használat után egészségesen néz ki a hosszú, festett hajam, ami szép teljesítmény.
Ráadásul az összetevők listája olyan egyszerű, hogy nincsenek kételyeim felőle: víz, zsíralkohol, háromféle olaj, egy-két bőrpuhító, borkősav, és illatanyagok. Ezt minden további nélkül magamra merem kenni.

Egy szó, mint száz, minden mellette szól, kivéve az árát. Eredetileg "Legyen neked karácsony!" felkiáltással, egyszeri kilengésnek tervezve vettem meg. Mielőtt bűnismétlésbe vinne a mohóság, biztosan megpróbálok egy hasonló INCI-jű balzsamot emberi áron. Hátha!

Rudelf
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 21.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 21.

Az egyik legjobb balzsamom, a sampont szeretem váltogatni, de ez erősen a legjobb balzsam mind mellé, és vékonyszálú hajra is tökéletes.

Debko
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 21.

Isteni az illata, ez volt elsőként, ami megfogott benne. Nagyon puha, jól fésülhető és kezelhetővé válik használata után a hajam. A samponját nem használom, de bármelyik FRUCTIS terméket nagyon szeretem. Emiatt tényleg élvezhetőbb a hajmosás! :)
Nem utolsó sorban töredezett nagyon a hajam, ezzel érezhetően és láthatóan selymesebb lesz tőle a hajam és rendezettebben néz ki!

Sziszkacsiga
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 21.

Sokkal puhább és könnyebben kezelhető lesz tőle a hajam. Nem száll annyira és nem lesz már másnap zsíros tőle a hajam. Az illata is nagyon jó. Én eddig egy másik samponnal együtt használtam, de biztosan ki fogom próbálni a saját samponjával is együtt.

szolcsika
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. március 21.

Nagyon szeretem, már többször vettem újra. Nem egy csodaszer, de ápolja a hajat.

egyno
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 21.

Évek óta csak ezt használom, nagyon szeretem. Vizes hajra szoktam felvinni. Könnyen kezelhető lesz tőle a hajam. Plusz pont az illatért.

fairynorah
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 21.

Lassan a végére érek a doboznak, és semmi problémát nem tudok felhozni ellene, hasonlóan jó,mint a banános (sőt, egy picit talán jobb is nekem) Puhítja és hidratálja a száraz hajam, és ami számomra nagyon fontos, nincs benne szlikon és alkohol, amik nálam tiltólistásak az utóbbi iőszakban. Csak azért fogom kipróbálni a többi illatot is, mert fő a változatosság :D de a hair food marad!
(Az ára sem érdekel, pedig én kb 2-2,5 hónap alatt a végére érek egy doboznak, ilyen összetevőkkel nekem ez korrekt, sokkal többet elköltöttem eddig szilikonos drágaságokra, amik nem voltak jók semennyire)

szollosivivien
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 21.

Egy szőkítés eléggé megviselte a hajamat, így emiatt vásároltam meg ezt a hajpakolást. Samponként H&S-t használok, csak a maszkot vettem meg ebből a termékcsaládból. Használati utasítás szerint, törölköző száraz hajra vittem fel és hagytam rajta ameddig tudtam - de legalább 5 percig. Nekem remekül helyreállította a sérült hajszerkezetet, csak ajánlani tudom. Ezen felül úgy is használtam, hogy összekevertem panthenolt, olívaolajat és ezt a maszkot, száraz hajra kentem és rajtahagytam pár óráig.

egyno

Évek óta őt használom, az egyetlen hajvégápoló ami eddig tényleg bevállt az alapból zsírosodó és könnyen töredező hajamra. Változó ahogy használom, van amikor hajmosás után van amikor már mikor száraz a hajam.

pattelin
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 21.

A banános társát már régebb óta használom és szeretem. Most ezt választottam, mert itt igen csak nagy népszerűségnek örvend! Gazdagon táplál és balzsam helyett is ezt használom, ha nincs időm a pakolásra. Igyekszem azért hetente-két hetente 1x pakolásként is használni, mert hosszú hajam van és a hajvégek igénylik az ápolás! Szerintem, ha elfogy újra veszem a nagy kiszerelést!