Legújabb vélemények - Hajápolók

Lilium
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. április 18.

Nekem a hosszú, egyenes hajammal teljesen jól kijön, sőt! Mostanában állandóan fel van töltődve és ide oda száll, de ez szépen kordában tartja. Mivel hosszú hajam van így eléggé gyorsan fogy, de a tégelyes verziójával eggyütt használom felváltva. A hajam puha és fényes tőle, ráadásul könnyebben kezelhető és persze kevésbé száraz. Én mindig használok balzsamot, mert különben a hajam egy kész katasztrófa lenne. Nekem végül bevált ez a termékcsalád, mindegyik tagjával elégedett vagyok!

Blr
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 18.

Nagyon sok olajat próbáltam már, de ez az abszolút kedvencem. Bár a haj roncsolt szerkezetén nem változtat (a töredezést csak az olló oldja meg), az amúgy nagyon száraz hajamat pihe-puhává, könnyen fesülhetővé teszi. A hatása simán kitart a következő mosásig.
Hajmosás előtt fél-1 órával szoktam felkenni, szigorúan csak a hajhosszra (egyszer tettem a tövekre is, nekem borzasztóan zsírosította), és utána a szokásos módon mosok hajat (sampon és a pakolás nálam kiváltja a balzsomot). Nem használom minden alkalomnál, csak heti egyszer de akkor nagy mennyiségben. Nagyon sokáig elég, teljesen megéri az árát.
Biztosan újra vásárlós, imádom.

agirlhasnoname
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 18.

Még csak kétszer használtam kis mennyiségben, de így is nagyon egészséges, sima, puha és könnyen kezelhető lett a hajam utána. Lemosásra (könnyen lejön plusz mosás nélkül - én alapból kétszer szoktam samponozni) és kondícionálásra ugyanazt a Joico kombót használom, mint eddig, de érezhető a különbség a Roots után. Biztos, hogy teljes kiszerelést is beszerzek belőle, ha elfogy a próbadoboz, amit utólag is még egyszer köszönök a kedves eladó srácnak. :)

blckrainbow
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 18.

A kókuszos narancssárga sampon után ez volt a következő, amit beszereztem, és közben még szemezgettem a zölddel is ... ajj! Hosszú, göndör, száraz hajam van, minden kell neki, ami hidratált. A szintén rózsaszín pakolással együtt használom, hát, imádja a hajam mindkettőt, bár a 3. nap végére már zsíros lesz, de ettől függetlenül - úgyis megmosnám már akkor - szerintem szuper.

blckrainbow

IMÁDOM!!!! Nagyon picit benedvesítem a hajam, rácsapok egy adaggal, szépen bedolgozom, aztán zuhanysapi+törcsi kombó fél óráig, és álompuhaságú lesz a hajam tőle. Az illata is mennyei, tuti újravevős!!!

karato
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. április 18.

Samponjaval együtt használom és eddig csak jot tudok róla mondnai. Eddig 2-3 nap után már zsirosodott a hajam, míg ezzel a termékkel akar 4-5 napot is kibír! :)

csakmoni
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 45-54  |  2019. április 18.

Eszembe se jutott letekerni a tetejét, hogy megszagoljam, azt gondoltam, le van fóliázva, hát nem...
Kiöblítés nélkül is lehet használni, de az illata miatt ez nekem nem fog menni, kókuszillatú:(

Macskata23
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 18.

Samponjat azt imadom azzal nincs semmi bajom es azt 4 honapja hasznalom. Most vettem meg hozza ezt a balzsamot mert a masik (panten) kifogyott es gondoltam adok neki egy eselyt ha mar a samponnak is adtam. Egyszer hasznaltam eddig. 5 naponta mosok hajat, viszont most a 3 nap utan elkezdett zsirosodni. Azert meg adok neki eselyt, de ha nem valik be, meg valok tole es visszaterek a panten balzsamomhoz. Azert adok neki 3 pontot, mert az illataban nem csalodtam es szeretnem h bevalljon ez is ahogy a samponja is 😊

Litta    beauty blogger
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 18.

Ez a 3. Hair Food-om, a banános és a makadámos is nagyon bejöttek, mindkettővel elégedett voltam. Ennek is isteni az illata, bár engem eperjoghurtra emlékeztet inkább, de jó tartós, szeretem a hajamat szagolgatni utána :) Viszont úgy vettem észre, az előzőekkel ellentétben ez valahogy nem puhítja annyira a hajamat, bizony előfordulnak benne csomók fésülködés közben, amiket külön kell kibogozni. A másik kettővel nem volt ilyen problémám. Emiatt csak 4 csillagot kap, de nem zárkózom el tőle, hogy újra vegyem, mert még így is benne van a top 3-ban.

tunderelefant
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. április 18.

eh... nem tudom.... Először tetszett, aztán nem használtam, most megint elővettem. Vékonyszálú, kissé száraz hajam van, most hajmosás után kentem fel, kicsit soknak éreztem, így kiöblítettem, hogy ne száradjon bele. Megszárítottam, és aztán jött a meglepetés: mintha kiolvadt volna a hajamból a maradék és a hajam vége teljesen összeállt :D borzalmas volt, meg kellett mosnom újra. Eddig is tapasztaltam, hogy ha kicsit több kerül a hajra, akkor elnehezíti és összetapasztja, de ilyenben még nem volt részem. (bár a cica név nagyon tetszik :D ) Nagyon el kell találni, hogy mennyi az annyi, szóval nekem annyira nem jött be...