Legújabb vélemények - Hajápolók

miss3rdward
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 13.

hatalmas reményeket fűztem hozzá mivel mindenki dicsèrte de nekem olyan mintha semmit nem hasznàltam volna balzsam gyanànt. pedig szőkített, vízhiànyos hajamon lenne mit javítania. mindent az utasítàs szerint csinàltam pedig, de a hajam durva ès szàrazabb tapintàsú utána, mint csak samponozás utàn.

Csutak
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 13.

Termékcsaládtól függetlenül szeretem az elseve balzsamokat, mert szét lehet oszlatni a hajon rendesen, nem folyik szét rögtön mindenfelé. Úgyhogy ezt is. Az illata finom, a hajam puha és selymes lesz tőle, könnyebb kifésülnöm.

kriszta49
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 13.

Az illata jó, de a hajat nem göndöríti be az biztos. Pénzkidobás volt.

Balti00
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 13.

Ez az első cowash, amit próbálok, így nagy tapasztalattal nem rendelkezem e téren. Göndörhajas fórumokon is nagyon jó véleményeket olvastam, ezért úgy döntöttem megrendelem és meglátom nekem milyen lesz. Lassan 2 hónapja használom, és eddig nagyon bevált. Első alkalommal nagyon fura volt, hogy nem habzik, de ezt hamar meg lehet szokni. A titok szerintem a megfelelő mennyiség (amikor már azt hiszed, hogy sokat vettél ki belőle, akkor még tegyél hozzá egy kicsit) és a nagyon-nagyon alapos leöblítés (minimum 5-7 percig). Én használok hozzá egy fejbőr masszírozó szilikon kefét, így megfelelően el tudom oszlatni a terméket a hajamon és szerintem a tisztítás is alaposabb így. Gyönyörű csigákba rendezi a hajamat, s bár mindig használok curl cream-et, szerintem egymagában is szép fürtöket "csinálna". Vékonyszálú, 3A típusú hajam van, és egyáltalán nem nehezíti el ez a cowash. Próbálok ráállni a heti 1 hajmosásra, de ezzel a termékkel simán kibírom, az 5-6. napon is teljesen vállalható a hajam. Ez azért nagy dolog nekem, mert nemrég még szinte minden egyes nap megmostam, mert már a 2. nap utáltam. A 3. hetén beiktattam egy mélytisztító mosást (szintén As I am samponnal), s eddig úgy néz ki, hogy ez a metódus nekem így tökéletesen működik a cowash mellett.

Csirip
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 13.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 13.

Teljesen átlagos hajbalzsam, semmi extra. Normál hajra megfelelő, nekem sajnos kevés lett a száraz hajamra.3 csillag!

piroskalabda
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 12.

Szerettem volna extra hidratalast a derékig erő hajamhoz, illetve a nyári kiszáradás ellen. Erre a termékre esett a választásom, több éve nem használtam fructis terméket, régen nem szerettem őket. Most viszont adtam egy esélyt, és úgy tűnik bevalt, javítottak a minőségen. Hajmosas után kentem fel bőségesen, majd szárítás következett, szép csillogó illatos lettem, nem ragadt. Másnap is kentem picit, száraz hajvegre, ott sem zsirositott, nehezített. Adok esélyt a sampon balzsamjanak is.

GKrisz
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 12.

Már be van készítve a táskmba, hogy elajándékozom valamelyik "normál hajú" ismerősömnek. Szalma típusú séróm van, amire nagyon kevés termék működik, de ez nincs köztük.

vikimaja
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 12.

Kellemes illata van, puha és könnyen fésülhető lesz tőle a hajam. Nem nehezít és zsírosít, ami hatalmas plusz pont.

vikimaja

Kellemes illata van és nem nehezíti el a hajat, hajmosás után szép fényes és puha lesz. A samponjával együtt használom, tökéletesen működnek együtt.

Zuzupet
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 12.

Gyönyörű pihepuha lett tőle a kezelhetetlen száraz göndör hajam!Az ajánlott 3-5 perc helyett 15 percig hagyom a hajamon.Nekem jobban bevált mint az Olaplex!
Megéri az árát!