Legújabb vélemények - Hajápolók

d.anett89
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 23.

Abszolút nem vagyok elájulva tőle. 2 éve a Banánosat próbáltam,eddig azthittem csak az ilyen szar.. hát tévedtem.Az fényévekkel jobb volt ettől.. nem hiába nem ilyenekre költők..
A szaga,mert számomra szaga van,nem illata ,valami kegyetlenül büdös.. műnek sem nevezném, sőt még sem tudom fogalmazni mire hasonlít.
Próbáltam pakolásként is,balzsamként is.. hát köszönöm de soha többet.
A hajam összeragad, nehezen kezelhető lesz a használata után..

FranceBlondie
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 23.

Selymes lesz tőle a hajam, kevés kell belőle, szuperül véd.

Redhoney
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 23.

Jaj, nagyon jó! Imádom a selymes állagát, nagyon hamar beissza a hajam. Nem kell belőle sok, elég gazdaságos, fényes lesz tőle a haj és nagyon jó az illata! Plusz pont, hogy erre az olajra Meghan Markle is esküszik. Nagyon megéri, talán az egyik legjobb, amit valaha próbáltam. Sok drágább terméket simán leköröz. Hatalmas ajánlás! 😊

edestyukom    (!)
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 23.

Szintén tesztelésre kaptam én is a terméket, amiért szintén elképesztően hálás vagyok.

Derékig érő, hullámos, vastag szálú hajam van. Soha nem festettem, a hajápolási rutinom elég basic. Sampon, balzsam, hajvégápoló.
Legfőbb problémám mindig a "szöszölődés" volt, olyan igazi frizzy hajam van. Ha hagyom levegőn megszáradni, szépen kijönnek a hullámok, viszont az egész búrámon auraként megjelenik az a tipikus fátyolréteg. Aki hasonló problémával küzd hátha érti mire gondolok. :)
Erre találom csodás megoldásnak ezt a terméket. Mintha tudná, hol simítson és hol adjon bouncy rugalmasságot.

Használati utasítás szerint törölközőszáraz hajra viszem fel hajmosás előtt heti 3-szor. 15-20 perc hatóidőt ír, de én általában 1-2 órán át is fent hagyom, kell a lelkemnek a placebo hatás. Én a fejbőrömbe is belemasszírozom és azt tapasztalom, hogy a korpásodáson is segít. (Ami az elmúlt évben szintén egy kellemetlen problémám. Túl sok sampont tesztelgetek és egyszerűen nincs meg az igazi.) Tehát ez még egy plusz pont.
Egyszer kipróbáltam száraz hajra is, akkor sokkal sokkal sokkal többet kellett használnom és egyáltalán nem tudtam az egész hajamon eloszlatni, hatásra nem tapasztaltam semmi különbséget, szóval határozottan megéri nedves hajra felvinni.

Lassan fogy, pedig bőségesen viszem fel, szépen eloszlatom. Még mindig megvan a háromnegyede, pedig már 9-10 alkalommal biztosan használtam.

Illata kellemes, nem émelyítő és nem domináns. Olyan átlagos drogériás hajpakolás illatú (ha van ilyen).

Doboza, adagolója valóban nem túl praktikus, de egyelőre ez annyira nem zavar. Kíváncsi leszek a végére érve kell-e trükközni, flakon szétvágással, vízzel higítással, hogy az utolsó cseppet is kisajtoljam.

Összességében a hajam puha, jól kezelhető, ruganyos lesz. A hullámokat szépen definiálja, csökkenti a szöszölődést és a korpásodást. Nekem még lassabban is zsírosodik tőle a hajam. Én nagyon szeretem. Valóban kicsit lélektani határ nálam a hatezer, de ha elfogy szívesen updatelek, hogy megéri-e.
Szerintem kipróbálom a többi lépést is, mert ez a hajtökéletesítő elég meggyőző. :)

claudia.nyilas
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 22.

Az ára inkább a duplája, mint az itt feltüntetett :)
A csomagolása sem ilyen, most zöld.
Az illat elég erős, mostmár másfél hónapja használom együtt az extreme lenght samponnal és balzsammal és azt kell hogy mondjam, hogy tényleg látszik a hatása. Tényleg látszik, hogy simítja le a hajvégeket is. De lehet, hogy az egész 3 termék együttes hatása ez és nem csak az ő érdeme egymagában…

Dicsak
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 22.

Balzsamként és hajpakolásként is használtam szőkített hajamra. Szerettem sokáig rajtahagyni, hogy tovább érezzem a mennyei illatát és a végeredmény is mindig puha, selymes lett. Sokáig kitart, az illata pedig számomra megunhatatlan, beleszeretős.
4-5 alkalommal is újra vettem, egyszer a dinnyés kistestvérét is, de a banános nálam az igazi befutó. Most épp egy új hajpakolással kísérletezek, de alig várom hogy visszatérjek hozzá.

tonic
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport:  -  |  2022. június 22.

Jó összetevők, az illat enyhe,finom,nem zavaró, hajvégekre használom elsősorban. A Matrix olaja mellé vettem,mert ugyan szeretem azt,de ebben nincs szilikon.Meg vagyok vele elégedve.

Slau
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 22.

Puha lesz tőle a hajam ,nem nehezítette el. Az illata is fantasztikus,de sajnos nekem nem olyan tartós... Másik illatú (narancssárga flakonos) hajápolót használtam már ,azzal is elégedett voltam, annak az illata is tartósan megmaradt a hajamban. Szerintem ettől eltekintve jó termék és az ára is szuper , sokáig elég ez a kiszerelés.

fioretta
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 22.

Hajmosás után, törölközőszáraz hajra használom, kb. hajközéptől a hajvégekig. Nagyon jól beszívódik, egyáltalán nem zsírosít. Nagyon lassan fogy, így magas ára mellett is gazdaságos. Kiválóan táplálja a hajat, puhává, selymessé, egészségesebb kinézetűvé varázsolja. Az illata is tetszik, professzionális fodrászatokban használt spray-khez hasonlít, de a hajon már nem érezni sokáig.

horvathlill
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport:  -  |  2022. június 21.

Imádom! Ezer és egy sampont plusz balzsamot vettem már olaplex, L’Oréal stb rengeteg sok pénzt költöttem és hosszú hajra azért sok megy, de eddig semmi nem volt látványosan jó. Ez a balzsam viszont nem elég hogy korrekt áron van, de elképesztően fényes sima hajat varázsol, ajánlom mindenkinek, pedig soha nem írtam még semmire de ez tényleg annyira jó!