Legújabb vélemények - Hajápolók

TimeaSzabo
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 27.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 27.

Az olajat sajnálom a rengeteg és hosszú, de közben baromi száraz hajamra. Kerestem valami hajkrémet, leave in cuccot, végül ez le volt akciózva kb 1000 ft-ra, és ugye rengeteg tehát jött velem.
A mennyiséget el kell találni, én inkább többször nyomok egy mogyorónyit, és nedves kézzel a hajamba dolgozom, közbe nézem mennyit szív fel. Vagy hajmosás után törölközőszáraz hajra szintén csak épphogy bekenem.
Ha túl sokat használsz műanyagos érzetet hagy, végülis így bevonja és védi a hajat, csak fura érzés, fura tapintás.
Nem tudom, nekem nem lesz újravevős szerintem, nem rossz ha valaki kifejezetten leave in-t szeretne, de én majd lehet maradok mégis az olajnál.

LittleBunny01
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 26.

Több olajat is kipróbáltam, de mindig visszatértem ehhez. Jobban meg vagyok vele elégedve, mint azzal ami dupla ennyibe került...
Az illata erős, de én azt is szeretem.
Kevés, vékonyszálú göndör hajam van
ami szöszösödésre hajlamos, zsíros hajtővel, száraz hajvégekkel.
Hajvasalás után nekem behullámosítja a hajam, mint a párás levegő, de ez inkább a hajam "hibája" nem a terméké.

Asianlover
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 26.

Mintàt kaptam belőle vàsàrlàs mellè, ami ùgy 5 alkalomra volt elèg. Az eredmèny annyira meggyőző volt, hogy meg is rendeltem teljes kiszerelèsben. Kissè szàraz, vèkonyszàlù, sajnos nem göndör, èppen csak annyira hullàmos ès szöszös a festett hajam, hogy nehezen kezelhető legyen... Èvek òta küzdök azzal, hogy olyan hajàpolòt talàljak, ami hidratàl, de nem nehezìti vagy zsìrosìtja el. Ez a termèk tènyleg egy csoda: nagyon kellemes, növènyi illata van, picit vizesebb àllagù krèm (màrmint olyan èrtelemben, hogy sìkos, de nem olajos). Fèlszàraz hajon oszlatom el, abszolùt nem lesz zsìros hatàsù tőle, akkor sem, ha màsnap is ùjra hasznàlnom. Ès a lènyeg: a hajam csodàsan hidratàlt, puha, könnyebben kezelhető, szèp fènyes. Ez eddig a legdràgàbb hajàpolò, amivel dolgom volt, de a Tigi termèkeit kenterbe veri, èrdemes àldozni rà.

Kittina87
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2022. június 26.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2022. június 26.

Sajnos nekem nem volt csodaszer. Nem veszem újra. Tudom,hogy valószínűleg semmi köze hozzá,de az első használat után (No.5 együtt használtam) nagyon erősen elkezdett hullani a hajam minden hajmosàs közben csomókban. Semmi pluszt nem adott pl egy Kerastes termékhez képest. Az illatát szerettem,de ennyi.

GEAni
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: >54  |  2022. június 26.

Félhosszú festett hullámos hajam van, amit gyakran vasalok. Amióta ezt a terméket használom, azt vettem észre, hogy sokkal szebben ki tudom a hajam egyenesíteni, nem törik, nem gubancolódik, és a következő hajmosásig sima is marad.(Hetente 2x mosok hajat, és még hajszárítás előtt beledörzsölök a hajamba 4-5 pumpálásnyit.) Nagyon szeretem az illatát is, igazi finom francia illat.

rose    beauty blogger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 25.

Kevés, vékony szálú, szöszös és száraz hajam van, ami ettől a kis csodától sima és fényes lesz. Ennek ellenére a flakon felénél abbahagytam a használatát, mert nagyon lelapította és elnehezítette a hajamat, a második napra már vállalhatatlan volt. Nem gondolnám, hogy ez a termék hibája, viszont nem kap 5 csillagot, mert maga a kiszerelés nagyon nehezen használható a csúszós flakonnal és az ici-pici csavarós kupakkal.

labathante
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 25.

Én nagyon nem szerettem. Az illata finom volt, de nagyon ragadt tőle a hajam, nagyon zsírosnak nézett ki, így a napi használata -hajmosás után pláne- szóba sem jöhetett. Emiatt a hatását sem tapasztaltam meg igazán, nem csinált semmit. Ahhoz képest hogy nagynak tűnik a kiszerelés nem tart ki sokáig, így szerintem drága is. Nem fogom újravenni..

NyBetti    (!)
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 24.

Tesztelésre kaptam én isa terméket.

A hajam vékony szálú, száraz és töredezésre hajlamos. Egy hónapnyi használat után a termékről ezek a tapasztalataim:
Kifésülhetőbb a haj tőle, puhább is, ennek ellenére nekem elengedhetetlen a hajolaj használata e mellett is. A használata egyszerű, ha hozzám hasonlóan más is élvezi a hajmaszkokat, annak nagyon tudom ajánlani. 100%-os csodát sajnos egy termék sem tud nyújtani, de látványosan kezelhetőbb lett a hajam tőle. Heti egyszeres alkalmazás mellett a termék sokáig kitart (ez persze hajhossztól is függ, az én hajam lapockáig ér).
Összegezve, személy szerint én megkedveltem a terméket, a jövőben is folytatom a használatát.

leila0803
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport:  -  |  2022. június 24.

Számomra budos es semmire se jo. De legalabb draga....

d.anett89
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 23.

Tesztelésre kaptam az egész termékcsaládot,míg a pakolás illetve sampon számomra gyötrelem mind "illatban"( inkább szagban), illetve amit a használatuk után tapasztaltam..addig ez elmegy kategória..nem venném meg,egyiket sem..
Ha ezt használom,samponozás után a hajamat valamivel könnyebben tudom kifésülni, de csodát ettől sem kell várni.
Egyetlenegy pozitívum,hogy az illata nagyon mű de legalább kicsit kakaós illata van...viszont nem venném meg ezeket.. magamtól..
Amúgy épp itt ülök,frissen mosott hajjal persze ezt a családot használtam és a hajam rettentő büdös.Ilyen büdös sosem volt semilyen sampontól,balzsamtól,pakolástól..