Legújabb vélemények - Hajápolók

SzilAnn
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 20.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 20.

Hasonlóan a másik termékeikhez, nem voltam megelégedve a termékkel, ápolta a hajam, jobb, minha nem tettem rá volna balzsamot, de nem éreztem, hogy nagyot könnyített volna a fésülhetőséget és nem is lett tőle kifejezetten puha a hajam. Az illata az elején tetszett, majd klésőbb a sokadik használat után már nagyon erősnek éreztem. A következő mosásig benne marad az erős paarfümös illat, ami minden mást elnyom, nagyon "olcsónak" érzem.

SzilAnn
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 20.

Nem voltam teljesen megelégedve a termékkel, ápolta a hajam, jobb, minha nem tettem rá volna balzsamot, de nem éreztem, hogy nagyot könnyített volna a fésülhetőséget és nem is lett tőle kifejezetten puha a hajam. Az illata az elején tetszett, majd a sokadik használat után már nagyon erősnek éreztem. A következő mosásig benne marad az erős paarfümös illat, ami minden mást elnyom.

Beautypink
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 20.

Próbáltam kis adagot kenni a hajamra tényleg csak egy mint egy málna (lapocka alá erő hajam van) de így is hamarabb zsírosodót a hajam😐 pedig isteni illata mellet nagyon jól hidratál, könnyen fésülhetővé válik a haj és fényesé.

Beautypink

Vékony könnyen zsírosodó hajam nekem nem nehezíti el. Hajmosás után használom közvetlen a fejborombe masszirozva. Az illata meg utána 1-2 napig meg marad ami bónusz pont hiszen igazán kellemes. Hajhullás ellen nem igazán segít, viszont ápolja a hajat tényleg ad neki egy kis plusz fényt. Szerintem megéri azért az árat, csodát ne várjunk tőle de ha kis ápolásra van szükségünk akkor nyugodtan fordulhatunk hozzá

kluc
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 20.

Ár-érték arányban egyáltalán nem éri meg, nem tud semmi különlegeset és ahogy az előttem szóló is írta, nehéz kiszenvedni a flakonból a krémet. Az illata nekem nagyon tetszik, kókuszos trópusi és tartós, napokkal később is lehet érezni.

ylexe    beauty blogger
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 19.

Brutálisan pisztáciás az illata!😃 Nagyon-nagyon csúszik, vigyázzatok a kádban/zuhanyban! Hatásáról később beszámolok. UD: kellemes állagú, tényleg jó az illata, de nem csinált semmi extrát, pedig nem spóroltam vele, tettem a hajamra, amennyi kellett. Nem rossz termék, de amiatt, hogy ennyire csúszós tőle a kád, és extra takarítás van utána, pedig nem is őrületes a hatása...így nem újravevős.
UD: Újravettem végül. Nagyon megszerettem, ez meg a kókuszos elséve pakolásom tökéletesek a száraz, szőkére melírozott hajamra. Ezt a pisztáciásat nyugodtan kenhetem egész magasra a fejbőrömhöz közel is.

Balti00
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 19.

Alig vártam, hogy kipróbáljam ezt a terméket, mert nagyon jókat hallottam és olvastam róla.
Eddig egy Tresemme curl cream-et használtam, egészen bejött, de ez a Cantu konkrétan egy másik dimenziót nyitott meg előttem. Úgy veszem észre, hogy az én hajam sokkal jobban szereti a 100% CGM kompatibilis terméket, mert amióta igyekeztem minden nem megfelelő összetevőt kiiktatni, azóta csodálatos göndör fürtjeim vannak.
Visszatérve a termékre: isteni illata van, jó az állaga és nem nehezíti el a hajam. Én úgy használom, hogy részekre bontom a hajam és egyenként dolgozom bele a krémet. Nem kell belőle sok, egy elválasztott részre egy borsónyit teszek.
Sokkal jobban megtartja a göndörséget a hajam, amióta áttértem erre a krémre. Másnap még frissítenem sem kellett, konkrétan olyan volt, mint hajmosás után. A következő hajmosásig is teljesen vállalható a frizurám, de azokon a napokon már fújok rá a Cantu come back curl sprayből és belenyomkodok még egy kicsit a curl activator-ből is. Mostanában már tényleg csak az 5-6. napon szoktam felkontyolni, vagy még akkor sem. Számomra ez hatalmas eredmény, úgyhogy természetesen jár az 5 csillag a terméknek.

mafalda
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 19.

Mintát kaptam nagyon sok volt benne, én kimondottan hajra akartam kenni, szerintem bőrre is szuper lehet, az illata fantasztikus🤩.

valkyr95
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 19.

Egy éve használom a samponával együtt. Könnyen kifésülhetővé varázsolja a hajat. Van amikor a hajamon hagyom pár órára mint egy hajpakolást. Vigyázni kell vele, mert ha nem öblítem ki rendesen a hajamból, akkor nagyon zsíros hatást tud kelteni. Az illatát is nagyon szeretem.

Fairy0124
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 18.

Nagyon jól hidratálja a hajam kb.felét, mert csak arra kenek, finom illatú, hamar beszívja a hajam, nem zsírosít. Minden este kenek rá, és nincs kiszáradva a hajam vége.