Legújabb vélemények - Hajápolók

urania24
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 17.

Brutál jó, hajkiegyenesítés előtt viszem fel (nem Steampod) gőzölős vasalót használok, desztillált vízzel. Nem hiszem, hogy a steampod vasaló annyival többet tud, elvileg ezt a gőz aktiválja. Az összetevők első helyén a szilikon áll, de lehet ezt a fényességet nem is lehet másképp elérni... párás időben még tesztelem és írok!

rekuci9899
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 16.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 16.

Nekem messze a legjobb hajvègàpoló olaj, pedig sokat kipróbàltam màr. Már háromszor vettem újra. Fenèkig èrő szőkített hajam van és nagyon vastag, de még így is hónapokig kitart. Használom nedves és száraz hajon egyaránt. Talán egyetlen hátránya, hogy picit nehéz a kézről lemosni.

Dorka19770330
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. június 16.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. június 16.

A lányomnak vettem meg, mert nagyon vékonyszálú hajam van, amit sokszor alig lehet kifésülni. Mióta ezt használja a samponnal együtt, sokkal dúsabbnak látszik a haja. Selymes, puha.

1999
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 16.

Isteni illata van és puha lesz tőle a hajam. Van, hogy hajmosés előtt használom maszkként. Ilyenkor kicsit benedvesítem a hajam és fél órára vagy akár egsz éjszakára fent hagyom a maszkot. A legtöbb esetben viszon hajmosás után, kondícionálónak használom. Mindkét esetben puha, illatos tincsket eredményez.

Lufipufi1992777
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 15.

A nagy O! Soha ne tunjon el a polcokrol!!! Imadom,hajmento,egyszeruen tokeletes. Mindent tud,amit elvar tole az ember…💝😮‍💨

jakabsara
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 15.

vagy én használom rosszul vagy nemtudom, de ha úgy használom ahogy a leírás adja semmivel sem lesz felfissültebb a hajam

Sleekdecadence
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 15.

A hajamnak lehet,hogy jót tesz,de csak nem sikerül azt a minimális mennyiséget felvinni,hogy ne legyen zsírosan csatakos és ragadós tőle. Sajnálom,mert drága volt, így nem is nagyon tudom használni.. Vettem helyette egy gliss kur fújóst, azzal többre megyek.

blondie0310
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 15.

A hatása szuper, szőkítéssel agyon terhelt hajamat is karbantartotta, az állaga borzalmasan sűrű, az illatát se szerettem, de a hatékonyságát igen.

blondie0310

Valóban világosít, világosíthatna intenzívebben alkalmanként.
Extrém rossz állagú a használata után hajmosásig a haj és irtózatosan büdös is.

Van mit javítani rajta a gyártónak, de jelenleg nem tudok a piacon jobbat, régen létezett, ahhoz képest ez borzalom

Dorcsaa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 15.

1 hónapja használom már, de még semmit nem csinált. Eddig 5/2 mert jó az illata.