Legújabb vélemények - Hajfestékek

aagica
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. március 22.

Őszülő, sötétszőke hajat szőkére festeni nagyon nehéz. (Szóljon, aki tudja a tuti tippet.) Eddig még ez volt a legjobb megoldás, a 9/1-nek szép színe van és nem teszi tönkre a hajat. Most sajnos ezt kivonták, kereshetek új árnyalatot. Már többször újra vettem és egyelőre maradok is ennél.

aagica

Korábban többször vettem, de mivel őszülök, már áttértem másra, az ősz hajszálról 1-2 mosás után lejön, míg a rendes hajon rajtamarad. (Szerencsére szőke vagyok és szőkére is festem, így mindenki melírnak nézi, de akkor is...)

gtkitti
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 22.

Az eredetileg szőkésbarna hajamat szerettem volna picit sötétebb árnyalatúra. Én kis naiv megvettem a középbarna árnyalatot, mert az hamvasabbnak tűnt a többinél. 15 perc után lemostam, sötétebb is lett, konkrétan fekete..😬
A mellékelt balzsam tényleg szupi, puha lett a hajam, de ennyi a pozitívum, ja és hogy legalább nem foltos fekete lettem 😅

Melszi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 22.

UPDATE: Második festésnél az 503 és a 603 keveréke sötétbarna lett a hajamon. Most nem vagyok annyira megelégedve, mint előzőleg. Kíváncsi vagyok első hajmosás után világosodik-e valamennyit.

Imádom!!! Ha lehetne, 10*-ot adnék rá. Soha életemben nem sikerült olyan szép barnát elérnem egyetlen egy festékkel sem, mint ezzel a hajszínezővel. Pöccre pontosan ugyanazt a színt kaptam, ami a dobozon van. (Előtte fél évig intenzív vörös volt a hajam, átfestettem egy másik márka világosbarnájával, persze majdnem fekete lett, vörös csillogással.) Ismerősöm ajánlatára vettem meg ezt a festéket. Előtte a Syoss szőkítőjével leszívattam a hajam kb. karamell színűre, majd rögtön rá is mentem az 503 és 600-as árnyalat keverékével. Jó illata volt, könnyen fel tudtam vinni, és teljesen egyformára fogta be a hajam, 0 vörös csillogással. Valóban tejcsoki színe van, a fényben aranyló, és jó puha lett. Innestől kezdve csak ezt fogom venni!!!!

Strigis
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: >54  |  2019. március 22.

Eredendően szőke de már kicsit őszülő, vékonyszálú, (de rengeteg sok) hajamra a hamvasszőke árnyalatot használom. Szerintem hibátlan, évek óta ezt használom, gyönyörűen befogja a hajat. Hajmosáskor hamvasító sampont használok, azt tapasztaltam hogy mindig egy picivel világosabb lesz a haj. 10 éve használom ezt a festéket, nekem soha nem volt vele problémám pedig mindig szőke árnyalatot használtam. Volt egy - két kitörési kísérletem - kíváncsiság miatt - más hajfesték irányába,( nem gagyi márkák) de az én hajamnak ez a tökéletes. Nem törik tőle a hajam, szép fényes, egészséges. Én négy hetente szoktam festeni

katalinmester13
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2019. március 22.

A 3-1 sötétbarna az enyém. Tényleg sötétbarna az én hajamon. Ősz hajszálakat elfedi. Bár a halántékom néhány neveletlen fehér szála pár nap után ledobta. Ezekkel még egy festék sem bírt el. A második hajmosásnál már előjött egy kis vörösesség. A vöröses beütésű barnát nem igazán kedvelem, de ez még pont belefér. Csakhogy az ígéret ellenére nagyon szárítja a hajat. A festék kimosása közben éreztem, hogy kemény, durva a hajam. Majd el kezdett töredezni. Nem biztos, hogy ettől, lehet most érte el azt a hosszúságot, hogy frissíteni kellene a hajvégeket. Találkoztam már ennél jobb hajfestékkel.

NEra09
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 21.

Fokozatosan világosít, én a balayage festésemet próbáltam még picit világosítani fejtetőn. Hozza amit ígér. Az illata szúrós, kellemetlen.

krisztina92
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 21.

Nem ajánlom ezt a hajfestéket senkinek. 1000 forintért vettem a Dm-ben, bár ne tettem volna. Zafírfekete árnyalatot választottam. Festés után nem volt vészes a szín, de eléggé matt, fénytelen volt a hajam. Évek óta fekete vagyok és régebben is vettem egyszer vagy 8 éve palette-t és akkor sem volt jó. A barátnőm legutóbb rábeszélt erre a fajtára, hogy most már tök jók lettek és milyen tartósak. Hát, khm. Tartóssága 0, 1 hét után kikopott full xd, a szín se szép intenzív ragyogó. Az időt sajnálom csak amit ennek szenteltem mivel magamnak festem mindig. Nagyon gáz. Egy színező tovább tart de komolyan. Vicc, hogy a feketétől baromi nehéz megszabadulni ez meg ledobja pár nap alatt. 1 csillag jár a balzsamért ami a dobozban van. :D

Andi777
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. március 21.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. március 21.

Na akkor tegyuk egy kicsit helyre a dolgokat. 🙂
Elso sorban ez egy szinezo,ami 1-vegtelen hajmosasig tarthat,ami azt jelenti hogy vannak arnyalatok,amik tartos hajfesteknel is tartosabba formalljak at magukat(ezek altalaban a kekes szinek)
A szinezo fizikai festek es nem kemiai,ami azt jelenti hogy a szinezo nem nyitja meg a haj szerkezetet es nem szinezi meg a sajat pigmentjeit a hajnak es nem zarja vissza a hatoido leteltevel a haj szerkezetet ezaltal bentmaradva a haj belsejebe,hanem csak a haj kiulso szerkezeten tapad meg! Igy kerlek ne vard el hogy par mosasnal tovabb tartson... ezek a pink es lagyabb szinekre vonatkozik,aztan vannak a lilak... nos lilat nagyon sok termek gyarto kek es piros keverekebol keverik ki,ezert tapasztaljatok hogy a lila utan kekeszoldes szinu marad a hajatok,mivel a kek ragaszkodo szin,viszont a piros kopik jobban igy marad a lilabol csak a kek maradvanya... aztan akkor itt vannak a pasztell szinek amik hofeher hajon latszodnak csak es ezek mar esetleg lemosaskor is eltunhetnek,hiszen roppant macerasak a pasztellszinek meg tartos festekeknel is! Vilagos szoke hajatoknal sem fognak latszodni csak es kizarolag szinte feher hajakon... aztan a kekek.. ezek azok a szinek amiket csak akkor tegyetek a hajatokra,ha joooo sok ideig kekek akartok lenni azaz evekig! Kulonben nagyon nehez kiszedni oket.. minden mas szint batran ajanlok,mert arban is jok es remelem igy hogy kicsit nagyvonalakban leirtam a mukodesuket igy mar mas szemmel fofjatok a tartossagukat nezni,ja! Es az ha foltos az minden esetben a hasznalo hibaja es soha nem a szinezoe.ugyanis ott esetleg eltero szinu volt a haj,vagy nem annyi szinezo jutott arra a reszre. 😊

evelinnn
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 20.

Az új metál kollekcióból használtam a bronz barnát és a metálos középszőkét összekverve. Abszolút bevált, szép kellemes barna hajszínem lett. (a dobozon lévő kép nem mérvadó). Nem csípett, nem volt különösebben büdi, nem lett foltos. A tartósságáról még nem tudok mit írni, tegnap este festettem. Amúgy a dm-ben már 1050 Ft-ért vannak ezek a hajfestékek, ami szerintem tök durva, én a Eurofamily-ben vettem 750 Ft-ért. 😊