Legújabb vélemények - Hajfestékek

hangi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. március 19.

Direkt "eltűnős" megoldást kerestem, két fodrász festés közé. Egyszerű volt a felvitel, nem fogta meg a bőröm, a sok ősz hajszálam nagy részét befedte, természetes eredmény lett. (Ombre a hajam, és csak a tövére kentem - így nem tudom, mit tesz a hajvégekkel.). 3 hete színeztem, most már azért előbukkannak az őszek, de erre azért számítottam is. 6.0 Paris Brown árnyalat, természetes középbarna.

seppunkata
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 19.

Pár árnyalattal szerettem volna világosítani a hajvégeimen, mivel később rózsaszínre szeretném festeni. Mivel ez direkt ombre hatás eléréséhez van, gondoltam ezt veszem, meg hát van hozzá speckó kefe is.
Nos a kefét végül úgy döntöttem inkább nem használom, mert féltem hogy foltosan tudom csak eldolgozni a festéket. Rengeteg videot megnéztem, hogy kell ombrét festeni, ezért nem nagyon követtem a leírást. Én kis tincsenként haladtam, biztos ami biztos, és csak simán kézzel dolgoztam el a festéket, kicsit tupírozva a hajam. 1-2 helyen picit figyelmetlenebb voltam és nem dolgoztam el annyira egyenletesen, de szerencsére ez csak belül van, a hajam külső részén szép átmenetes lett mindenhol. A színe nekem túl sárgás, pedig sötétszőke a hajam, nem barna. De nem akkora gond, hamvasító samponnal kiküszöbölhető. Mell alá erő hajamra csak a fél tubus festék kellett, úgy is, hogy utólag még nyomtam rá egy csomót.... (valszeg emiatt a lépés miatt lett belülről kicsit egyenetlenebb)
Alapvetően nem rossz termék, a dolgát végülis elvégezte. Munkahelyen dícsérték a végeredményt :)

birdnerd
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 17.

Mivel a sima hajfestékre allergiás tüneteket produkáltam (csípett, utána sebes lett a fejbőröm), kipróbáltam ezt az ammóniamenteset és nagyon bevált. Abszolút nem irritál, semmi problémám nincs vele. Sötétbarna hajamra 3x vettem már a sötét burgundi árnyalatot, ami nagyon szép vörös fényt ad. Festés után a kád úgy néz ki, mint egy vágóhíd, de gyorsan ki kell öblíteni és nem fogja meg. :D A hajamat nem roncsolta eddig, sőt egészen fényes, puhább és könnyebben kezelhető lett. Tartósságról sajnos nem tudok nyilatkozni, mert az alapból sötét hajamon nem nagyon veszem észre.

mannus93
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 17.

12 _es Ezüstszőke árnyalat '' Anti sárga hatás''. Nos mindig hamvas hajfestéket veszek, mert tuti nem lesz sárga a hajam. Most emellett döntöttem. Mert amit rendszeresen használok, nem tudtam hozzáférni. Anti sárga hatás ugyebár. Hát csodálatos csibesárga árnyalatban hódítottam. Köszönöm az élményt! :D

Momo87
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 17.

Mindig elcsábulok és imádok sajnos újat kiprobálni , hát így tálkoztunk😑 Sajnos nekem jött be, de lehet csak nagyon mellé nyúltam a színválasztással😭 a mineral kollekciós 7.72-el festettem a hajam 6%os oxival keverve! A végeredmény a hajtövem világos mogyoróbarnásnak mondanam de csak napfényben ! Érdekes mód viszont benti nem erősfénynél visszaköszön az érdekes szîne ami miatt a palettán is kiszúrtam!nem tudom ezt az érdekes színt hova sorolni olyan vöröses lilás!?!?
Pozitívum nem roncsolta a hajam, viszont nekem érezhetően szárította!

BetterLori
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 16.

nagyon gyorsan fakul, pedig annyira szép színe volt :( 4-5 mosás után már alig látszik.

update: azóta újrafestettem vele párszor, és már egyáltalán nem fakul, szép pasztel színe lett

dynah13
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 15.

Hosszu kekesfekete korszak utan elhataroztam, hogy kell egy uj hajszin, es elkezdtem hajszinezoket nezegetni, de mind a standard szineket sorakoztatta fel, amig ra nem talaltam erre a csodara :) Eloszor a vadszilva szinun akadt meg a szemem, es annyira belelkesultem, hog meg is vettem :D Szep lilas beutese van, nagyon szepen lehet kenni, siman befedte a mar kikopott de meg kekesfekete arnyalatu hajam, kellemes illata van, es tartos is. A melle adott balzsam pedig maga a fonyeremeny, imadja a hajam :)
Nagyon regota szinezem a hajam, de mindig csak szinezo volt rajta, vannak mar osz hajszalaim, de meg szerencsere elfedi. Velemenyem szerint a legjobb drogerias hajszinezo, rengeteg valaszthato szinnel. Azota mar kiprobaltam a feketecseresznye szint is, az is nagyon bevalt. De szemezek meg a mogyoros csokival is (bar lehet, hogy ennek csak a neve fogott meg, nem a szine? :D). 5*, a legjobb!

Saphira
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. március 15.

10 cm-ről ajánlja fújni, de akkor a lakást is kifested vele, fúj minden felé, csöpög. Olyan mint a szárazjég, lefagy tőle a fejed, közelebbről esélyed sincs fújni. Több jut a haj alatti fejbőrre, mint a hajra, ezért természetellenes látvány a végeredmény. Nagyon kevés kell belőle. Felvitelét ecsettel ajánlom, arra fújd rá és vidd fel, így nem fagy le a fejed és csak a hajra jut belőle. Barnát vettem, de sötétebb, mint amit vártam. Száradás után is megfoghatja a kezet, ruhát. Az arc vonalához az ősz hajtőre használom, arra jó. Nem veszem újra.

Lilluc
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 14.

A szaga förtelmes, szóval inkább csak nyitott ablaknál tudom használni. :D
Viszont teszi a dolgát. Tényleg szépen világosítja a hajam és természetes hatást lehet vele elérni.
Én a hajtövekre nem szoktam fújni, mert kicsit balayage hatást szeretnék elérni és sikerül is.
Nem ad hamvas színt, de nem is sárga.
Nyilván szárít, de ezt lehetett sejteni. Hajszárítás befejezte előtt Avonos argánolajos hajvégápolót használok, így semmi baj nincs a hajammal.

hfruzsina
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 14.

Bézsszőke árnyalatot használtam, világosítás volt a cél, de lényegesen sötétebb lett a hajam tőle, és nincs is olyan jó fedése, mint amire számítottam, arról nem is beszélve, hogy mennyire kopik, és sárgás-vöröses színt hagy maga után.
3 csillag, mert egészséges és csillogó maradt tőle a hajam.