Legújabb vélemények - Hajfestékek

agitkcs
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: >54  |  2020. február 22.

Kérek szépen egy kis segítséget, hogyan kell használni, ui. hiába olvastam el és kevertem ki, vagy kásás massza lett, ami lepergett és nem volt kenhető vagy ha több teát tettem hozzá mindenhol folyt. Egyelőre teljes kudarc, pedig nagyon szeretném!! Talán összekeverés után együtt kell még forralni? kérem, segítsen valaki! Előre is köszönöm: agitkcs@gmail.com

DoDo1991
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 22.

5102-es szint használtam, nagyon szép hamvas barna lett, valóban azt hozza amit ígér. A hajam csillogó, fényes és puha, nem szárított a ki. Azért kiváncsi leszek, hány mosást bír ki. Előtte a 412-es szint használtam, és kb 10 mosás után kicsit vörösesen kopott, de csak napfényben látszott. Ez talán tovább bírja, egyelőre megy az 5 csillag.

Brunettee
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 19.

Megpróbáltam a lehetetlent. Csokibarna árnyalatot vettem meg, bízva benne, hogy tényleg valami hasonló színt fog produkálni. Meglepetés: nem így lett. Adott egy kis színt, de én a csokibarnától egy picit sötétebb színt várnék el. Katasztrófa kiimádkozni a tasakból. És akkor a legnagyobb baj, hogy szárít. De iszonyat módon. Egy éve jól bevált rutinom van, most csak a színezés miatt piszkálok bele, de ez volt a legrosszabb döntés. Kezelhetetlen szénakazal lett a hajam. Az viszont jó hír, hogy némi szín a második mosás után is látszik. Ugyanakkor nem teszek vele még egy kísérletet. De legalább az illata is elviselhető.

aislin92
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 18.

Én szeretem, már sokadjára használom. Természetes hamvas szőke a hajam, hidegebb évszakokban sokszor sötétebbé válik, olyankor alkalmazom havonta 1-2 alkalommal ezt a terméket. Én úgy szoktam alkalmazni, hogy befújom vele a hajam, és megszárítom, majd aztán lemosom. Nem bírnék úgy lenni napokig, borzalmasan kiszívja, szálkásítja, de így, ahogy én használom, elviselhető, és a kívánt hatást így is elérem :) Ajánlom másoknak is, hogy esetleg ezt a módszert próbálják ki, sokkal kíméletesebb.

redi96
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 18.

Nagyon féltem, mert korábban csak egyszer volt festve a hajam, akkor is Fodrasz által. Sajnos nem jól csinálta, kissé narancsos sárgás lett a hajam. Gondoltam hogy ennyire nekem is sikerül itthon befesteni bármiféle tapasztalat nélkül. Belevágtam. Hosszas gondolkodás utan megvettem az 522-es árnyalatot. )Ami ugye ezüst szőke.)Nagyon szépen halványított a sárgás hajamon, természetes eredményt produkál. Ennek az árnyalatnak 45 perc a hatóideje, erre figyelni kell hogy hamarabb ne mossuk le. Teljesen ezüstösen nem szívta ki a hajam, Tehát nagyban függ attól a végeredmény, hogy milyen színű jelenleg a hajunk, De mindenképp sokat javított, hamvasitott a hajamon:) Nekem nem szaritotta ki a hajam, ami nagyon fontos. Utána samponnal kimostam a festéket, bő balzsamozast is csináltam, tetszik a végeredmény :)

Én nagyon meg vagyok vele elégedve! :)

Sunshinegirl
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2020. február 18.

Imádom😍😍
801 mandula árnyalatot használom. Havonta egyszer festek. A szőke hajam addigra már kicsit kezd sárgulni,és lenövésem is bőven van(szőkésbarna). Az eredmény nagyon szép lágy hamvas,se nem túl világos,se nem sárga. Természetes hatású.
A balzsam pedig egy csoda!! Szuper illata van, fényes,puha lesz tőle a hajam, és jó nagy adag. Egyetlen hátránya a festéknek,hogy könnyen kopik,de ettől függetlenül 5 csillag!

HRenata
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 18.

N4 világosbarna árnyalatot használtam. Már a hajamon volt a festék amikor itt olvastam hogy többeknek fekete lett a végeredmény mindenféle árnyalatnál, úgyhogy kissé megrémültem, de nekem olyan lett mint a dobozon lévő szín. A festék állaga pont jó, könnyű felvinni és eloszlatni, nem különösebben büdös, átlagos hajfesték szag. A dobozban lévő balzsam is jó, puha és jól fésülhető lett a hajam utána. Nekem bevált.

Doodka
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 18.

Sötétbarnára van festve egy ideje a hajam, de a legutóbbi festés alkalmával a jól bevált festékem a lenőtt hajtövemet pirosra fogta be.. Amikor bementem a drogériába másik festékért, akkor találkoztam ezzel, meg is vettem a sötétbarna árnyalatot. Festés közben abszolút nem csípett és igazán büdös sem volt, pedig számítottam rá, a felvétele is könnyű volt. A piros részt a hajtövemnél tökéletesen eltüntette, gyönyörű színe lett, és a hajam jobban csillog, mint valaha. Abszolút 5* :)

zetim
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 18.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 18.

Nekem nagyon bevált, a barátnőimnek is ezt ajánlottam. Nem szárította ki a hajamat és fényes is lett! Én csak ajánlani tudom!

baksirozsa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 17.

Update: Nem vált be, ha jól emlékszem néhány hajmosás után kikopott a színe :(

Londa 12,81 professzionális festékről váltottam mert fodrász ide vagy oda azt éreztem nagyon roncsolja a hajam.Fénytelen és száraz volt.Több ezer hozzászólás átolvasása után döntöttem az olia 12,21 mellett.Nagyon kellemes az illata, egyáltalán nem csíp.Kicsit folyós az állaga.Állig érő hajam van és éppen hogy elég lett rá.Féltem hogy nagyon mű hatású lesz a színe de kellemesen csalódtam.Végre csillogó és lágy tapintású a hajam és kezdek reménykedni hogy megúszom a teljes rövidre vágatást :) Következő festésig kíváncsi vagyok így marad-e.