Legújabb vélemények - Hajfestékek

malex
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 23.

Az elet sötétbarna hajjal aldott meg, szerencsére nekem meg a fehér tetszik, így az évek alatt ugy leégett már a sok hidrogeneztetestol, mint a penztarcam egy delíriumos atmulatott szombat este után. Ez a spray meg olyan, mint a víz a másnap reggelén. Amikor elerkezettnek latom az idot egy ujabb tofesteshez minden hajmosas utan bedorzsolom a hajamba, ami pedig lassan, ám fokozatosan es kímeletesen szokiti azt. Nem teszi tonkre egyaltalan, így a hajam is megmarad es szőke is leszek egy idő után.

summer15
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 22.

Nagyon meg vagyok elégedve, mind a termékkel, mind a céggel! :D Nagyon röülök, hogy írtatok róla!Tényleg tök jó fejek voltak, mert nekem is küldtek kis ajándékokat. Mi lenne, ha ezt a marketing fogást, más cégek is alkalmaznák?? :)

A termék: Nekem is az első hennázásom volt, mert bár a húszas éveimben járok, sajna már van pár ősz hajszálam (nem 5 szál...:) és nagyon zavartak, de nagyon nem akartam tönkre tenni a hajm valami vegyi méreggel. Használat és rendelés előtt elég sok fórumot végig lapoztam és a termékeknél is hezitáltam. Kicsit féltem, hogy mivel ez nem a legdrágább, nem lesz olyan jó. De erről szó sincs!
Próbatincseket is csináltam, mivel hajvágás után estem neki. :) Nekem alapból sötétbarna a hajam , a tincsek végei világosabbak. Ugyan ennek a márkának az indigójával kevertem és imádom az eredményt!!! :) Vöröses-barnás lett és az ősz hajszálak pedig rézvörösek vagy vmi olyasmi...szerintem nem ütnek el, sőt melír hatást keltenek. A vörösebb szín főleg, napfény hatására látszott eleinte, így még egyszer neki estem, de minimális indigót akkor is használtam. Valóban, a 3 napra éri el a végleges színét, azt viszont még nem tudom, hogy mennyi idő alatt nő le. De mivel tényleg szereti a hajam és puhább lett, azt se bánom, ha havonta utána kell festenem a tövénél. :)

Én zacsival dunsztolva aludtam, de a szag reggel felébresztett. Na igen, van egy bukéja, de a henna már csak ilyen! :)

Mindenkinek jó kísérletezgetést és inkább ezt vegyétek, mint az előre kikevert színeket! :) Amúgy én vízzel, meg illóolajjal, meg kis kávéval kikeverve egy használat során negyed zacsi hennát és annál kicsivel kevesebb indigót használtam el. Végül, de nem utolsó sorban, félhosszú hajjal és festés-szűzként gondoltam, segítség kell a felkenésként. Nem igaz! :D Kb úgy fel tudtam kenni, mint egy kevésbé folyós sampont és figyeltem rá, hogy hátul is jól befedje.

Update: 2 év telt el, de így is 5-6 hetente hennázok. Áttértem egyszerű henna porokra, amiket személyesen szállítási költség nélkül áttudok venni Bpen. Ma már csak a hennát használom, indigó nélkül. A sötét hajat nem teszik rikító vörössé, hanem csak élettel telibbé. Sokan megdicsérik a hajszínem ! Imádom, amikor a festés után vagyok első héttel és a hajam tapintása és színe is varázslatos! Bár anno egy fodrász le akart beszélni, mert, hogy nem képes fedni., de ez nem igaz!

Számomra a henna 6*! Mindenkinek ajánlom! :) :)

Icy123
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 22.

En a platinum színt vettem belőle. Alapbol balayage stilusban van festve a hajam. Kb. 2 hónapja nem jartam fodrasznal, igy a szoke resz egy kicsit besargult. Hajmosas utan a zuhanyzoban felkentem kezzel, majd felhuztam ra egy furdo sapit. 30 perc mulva mostam le. Most megint ugyanolyan szep hamvas a szine mint fodrasz utan 😊 nincs tulsok hajam igy nekem 3 szinezesre eleg lesz 1 tubus. Nekem noverem ajanlotta a termeket. Neki is nagyon szep lett tole megint a haja 😊

Aggy444
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 22.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 22.

Ez a spray egy csoda. :) Sötétszőke hajam van, néhol világosabb, néhol sötétebb, nyáron amúgy is kiszívja a nap. Balayage-hoz hasonló hatást szerettem volna elérni a spray segítségével, így én nem az egész hajra fújtam, hanem a tenyerembe és az ujjaimmal befésültem a hajamba. Hajmosás előtt bevizezett hajon alkalmaztam, majd megszárítottam, hogy a hő növelje az intenzitást - egyből látszott, hogy világosabbak lettek az érintett tincsek, de nem feltűnően, teljesen természetes. A hajam állaga iszonyatos volt tőle, így én ezt hajmosás után tuti nem fújnám rá, nem bírnék napokig így lenni. Kb. fél óra múlva megmostam a hajam és bebalzsamoztam (a márka szintén Balea, hamvasító balzsam), aztán hagytam magától megszáradni. Az eredménybe pedig teljesen szerelmes vagyok. :) Számomra látható a változás már egy alkalom után is, szerintem néhány hét múlva még jobban el leszek ragadtatva.

Annyit hozzátennék, hogy pl. a halántékomnál alapból világos a hajam, ott különösen sokat szőkített - valamint nyár típus vagyok, a hajamnak alapból hideg árnyalata van, a sötét / meleg árnyalatú hajat nem csoda, hogy vörössé teszi. Pontosan azt hozza, ami a dobozon fel van tüntetve.

Kremcica
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 22.

Közép-sötétszőke hajamra a 03-as árnyalatot választottam, szerettem volna picit világosítani de festeni nem. Még az áprilisi Glamour-napokon vettem kiárusításban plusz féláras kuponnal kb 700 Ft-ért. Lelövöm a poént, túl nagy változást nem tapasztaltam, szerencsére negatív irányban sem. A középhosszú lapockáig érő hajamra háromszor volt elég. Első alkalommal nem tudtam mennyit használjak, ekkor vittem fel (fültől lefelé) a legkevesebbet (1/3-nál kevesebbet). Semmi nem látszott belőle. Másodszorra kicsit morcos voltam, így ekkor vittem fel a legtöbbet. Végre eredménye is lett, bár nem annyira látványos hogy a közeli ismerőseim is észrevegyék. Viszont felvittem, de olyan volt mintha balzsamot raktam volna fel. Nem tudtam rászárítani a hajamra, csupa ragacs maradt úgyhogy a harmadik alkalommal már úgy időzítettem hogy hajmosós napon használjam. A három alkalom között 1 hét-10 nap telt el és bár elvékonyodott a hajam valamennyire de le nem tört. Utána hajpakolást, olajat használtam és azok rendbe rakták amennyire lehetett. Picit világosabb mint volt, szépen összemosott ombre-szerű lett. Kipróbáltam, örülök hogy a hajam nem szenvedte meg de mivel az eredmény nem nagy durranás és ár/mennyiségben sem annyira éri meg, szerintem többet nem próbálkozom vele.

Kr2
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. május 21.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. május 21.

Kerülöm a Schwarzkopf termékeket, mert mindig ráfázok. Most újra beugrottam, mert perpill ez a kimosható hajszínező volt a drogériában sötétszőkében. 8.1 árnyalatot vettem. A hajam töve őszes sötét szőke, a vége szőkés, épp lenövesztem. Gondoltam, arra talán jó lesz, hogy kevésbé látszik az átmenet, egy-két hónapig kihúzom vele.
Klassz vöröses szőke lett 20 perc húsz perc után. Köszi! Viccből vettem hamvas árnyalatot.
Szívből remélem, hogy 10 mosás után nyomtalanul eltűnik.
De legalább drótszerű lett a hajam tapintása.
Igazából én vagyok hülye, hogy a sok negatív tapasztalat ellenére tettem egy próbát a márkával.

Fruy
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 20.

Hajszínezésre használtam világossabb barna hajra. Egyenletes lett a végeredmény de a meleg barna árnyalat nekem túl vöröses lett tőnél 5 perccel kevesebbet volt rajta az előírtnál pedig. A hajamról sem jött le azért 1-2 mossásal nekem 8-9 mosást kibírt. A sötétebb barnát tuti ki fogom próbálni. Plusz pont hogy a hajnak egy gyönyörű fényt adott.

csankaa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 20.

Jó pár éve használom a hajfesték 6-os, sötétszőke árnyalatát. Szeretem, mert csillogó, természetes, élettel teli barna lesz a hajam tőle. Azonban az utóbbi időben észrevettem, hogy sokkal kevesebb idő kell hozzá, máskülönben jóval sötétebb lesz a végeredmény, mint a dobozon, szerintem belenyúltak a formulába... 4-5 hetente kell festenem a hajam, az ősz ugyanis hamar lenő. Áráról nem tudok nyilatkozni, mindig kivárok egy akciót, és akkor veszek többet, úgy szerintem megéri.

moncsii
Újonc  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 20.

Világos hamu szőkét használtam a méz szőke hajamon. A színe egész jó lett, szép hamvas.
Viszont borzasztóan roncsolta a hajam, a hátközepéig érő dús hajamból válligérő lett és a fele kihullott.

moncsii

A sötétbarna árnyalatot próbáltam ki a szőkés balayage hajamon. Nem mindenhol egyenletesen fogta be és inkább vöröses világosbarna lett. Legközelebb (ha lesz) kicsit több időt hagyom majd rajta hátha jobban befogja.
Viszont a 6-8 hajmosás helyett nekem az első hajmosás után szinte teljesen kikopott aminek én örülök is mert nem tetszett.😅
Próbának mindenesetre jó volt.