Legújabb vélemények - Hajfestékek

Anne74    (!)
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. augusztus 18.

Tesztelésre kaptam. Köszönöm szépen a lehetőséget.
Kipróbáltam.
"Mentőovnek" jó ami néhány óra alatt lekopik.
Ősz hajszálakkal sajnos nem bír meg.
Nyáron próbáltam talán a meleg és izzadás is befolyásolja. Adok neki hidegebb időben több esélyt.

czandrea
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: >54  |  2022. augusztus 17.

Mivel a nap nagyon megszívta a 8- as színmélységre festett hajamat, szerettem volna megúszni a hajfestést, és kipróbáltam ezt a hajszínezőt.A 8.0 natúr szőkét használtam. A festés egyszerű, nincs semmi kellemetlen szaga, nem csíp. Sajnos a kapott szìn a 7.0 , tehát 1- gyel sötétebb és kimondottan csúnya árnyalat. Mocsárszőke. Túltolták benne a zöld pigmentet.Matt algaszín. Remélem , hogy kopik, mert ez nagyon csúnya. Még a saját kanárim is rémült kiabálásba kezdett, mikor meglátott.

wrennachtigall
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. augusztus 17.

9U árnyalatot próbáltam ki, kiszőkített hajon (20vol oxi). Igazából csak a töveken, mert a teljes hajam fehér szőke, csak igyekszem valamivel természetesebb árnyalatra váltani. Világosabb lett ugyan, mint a dobozon, viszont nagyon természetes hatású. Megkockáztattam a teljes hajhosszra az utolsó 1 percben, azt kell mondanom egységes lett. Én elégedett vagyok vele, főleg mivel nagyon puha lett a hajam, nem roncsol.

vntna01
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. augusztus 16.

Kétszer használtam, sajnos többször nem tudtam mivel nagyon szárította és dúrva tapintásúvá tette a hajam.

bumblebee19
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. augusztus 16.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. augusztus 16.

A világos szőke hajamat szerettem volna sötétszőkére befesteni. A 6os árnyalatra esett a választásom. Ahogy felkentem már láttam, hogy nagyon sötét, így előbb le is mostam. A hajam sötétbarna lett…sajnos nem olvastam a véleményeket itt előbb, de soha többet nem veszek ilyen festéket. A világosabb árnyalatokat próbáltam már, azok egész jók voltak. Az applikátora, a pici sampon és balzsam viszont tök jó. De így is 1 csillag mert teljesen barna lett a hajam. Most itthon szenvedek, hogy világosabb legyen, mert a fodrászoknál vagy 1 hónapos várólista van, vagy 30-40kért csinálnák meg… hátha valaki pórul jár, ezért leírom nekem mi segített egy picit. (Erős hajam van amúgy, szerencsére bíja a gyűrődést).
Amint lemostam és megszárítottam a festéket facsartam 3 citromot egy tálba. Ehhez 2 kis zacskós sütőpor és egy kics balzsam ment. Jól össze kell keverni és habzani fog a sütőpor de ez normális. Ezzel bekentem a fejem és hagytam 2-3 órát a hajamon. Ezt kimostam belőle és head&shoulders samponnal megmostam a hajam. A korpásodás elleni samponok szuperül ki tudják mosni a színt. Aztán este csináltam egy ecetes-vizes mixet 1:1 arányban én fél-fél litert használtam. Na ez marha büdös, de szerencsére a szag el fog illanni. Meleg vízbe kell az ecetet önteni. Ezt jól eloszlattam és hagytam 25 percet a hajamon. Ezután összekevertem megint head&shoulderst egy zacskó sütőporral. Ez is habzott de jól be lehet vele kenni az egész hajat. Csak óvatosan, mert a sütőpor nagyon irritáló tud lenni a fejbőrnek. Ezt masszíroztam a hajamba kb 5 percig. Most már jóval világosabb a hajam, de még mindig barna. Néhol egy-egy szőkésebb rész is van benne.

Amit még youtubeon találtam, majd tesztelem is, hogy mosogatószert, sütőport, head&shoulderst és 10/20as előhívőt kevernek össze, elméletileg ez jól leszedi a színt. Vagy marad a hajradír/color remover.

Amivel lehet a világosítást gyorsítani az a sok hajmosás nagyon meleg vízzel.

UPDATE
A youtube mentett meg, a fentebb említett koktél (csak 40es előhívóval) azonnal leszedte. Csak vigyázni kell mert szárít, nem is a hajat hanem a fejbőrt. Én kb 1 órát hagytam a fejemen de akinek vékonyabb szálú haja van lehet kevesebb idő is elég. Utána pakolás és visszakaptam a világos szőke hajam fodrász illetve roncsolás nélkül.

Ami még feltűnt kb 3 használat után, hogy a balzsam azért olyan szuper mert tele van nyomva szilikonnal…ez akkor tűnt fel amikor kicsit levágtam a hajam, és a levágott szálakról valami fehéres dolog jött le. Na az tipikusan a szilikonos balzsamok védjegye… tehát rárakja a szilikon bevonatot a hajra de annak köze nincs az ápoláshoz.

Katty26
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 14.

A piros árnyalatot vettem meg, eddig mindíg fodrászhoz jártam de meguntam hogy havonta ki adjak 5 ezer forintot, azt még hozzá teszem hogy sötét padlizsán lilás hajam volt mielőtt vissza váltottam pirosra július 22-én voltam utóljára fodrásznál és annak ellenére hogy csak olyan termékeket használok amik festett hajra valók mostanra eléggé kivilágosodott (Szőke is voltam). Na szóval nekem szépen befogta, tényleg élénk piros lett, kíváncsi leszek hány mosást bír ki.
De nagyon bízok benne.
Mosás után frissítek 🙂

jagafzgrehjre8958z65z5t
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 13.

Azt hiszem ez a legjobb hajfesték, amit mostanában használtam. L'oreal Casting-ot váltottam le, mert az már nem volt képes befogni az ősz hajszálakat.
A Gliss világosbarna árnyalatát vettem meg, éppen azért mert számítottam rá, hogy ez is sötétebb lesz (mint minden hajfesték). Így is lett, egy szép középbarna színt kaptam, nem igazán tapasztaltam vörös árnyalatot sem benne szerencsére. Az ősz hajszálakat is szépen befogta, a hajamat sem roncsolta. Nálam maximum 4 hétig tart a tökéletes eredmény festés után, mert nagyon-nagyon gyorsan nő a hajam, de ez nem a festék hibája. Összességében nagyon elégedett vagyok, már kétszer újravásároltam és egy darabig maradni is fogok ennél a terméknél.

adri222
Újonc  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 13.

A 7-00 arnyalatot probaltam nemreg..
Hat kar volt,nemhogy nem sotet szoke,de sotetbarna lett!!
Penzkidobas,nagy csalodas,a kepen lathato szin koszono viszonyban sincs a kapott szinnel…szomoru vagyok,nem szerettem volna sotet hajat :(

adri222
Újonc  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 12.

Nagyon nagy csalódás ez a festék.
A kapott színnek köze nincs a dobozon látotthoz.
De még a világos barnához sem.
Ez sötétbarna..minimális szőkés fénnyel..teljesen pénzkidobás,aki sötét szőkét akar ne vegye meg..:(

Bakania
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. augusztus 12.

10.55-ös árnyalat- Egyéb drágább hajfestékeket is próbáltam már, de eddig ez a legjobb, és nem kopik ki a ,,hamvasság" 1-2- mosás után, és nagyon szép színe van.
Nem roncsolta a hajamat csak minimálisan.

Mindenképp újravevős. ☺️