Legújabb vélemények - Hajfestékek

Sissim
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2021. július 31.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2021. július 31.

Jajj de vegyes érzéseim vannak...

Szóval, tapasztalatok a tűzvörös árnyalattal: fekete hajra kenve vörösesbarna, barna hajon tökéletes vörös.
Feketével: szuper fekete, erősen fed.
E1 es feketés lilával: a sötétbarna hajamat nem fogta be még egy kicsit sem, csak kivilágosította és szabályosan szőkéssé tette :/

d.anett89
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. július 28.

Évekig használtam. Több színt tőlük.
Van ami maximálisan be vált van olyan ami nem. Szeretem de ebben az árban van már minőségi festék is

Kremcica
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. július 28.

801-es Mandula árnyalatot (fenti képen látható) vettem meg a természetes sötétszőke hajam világosítására. A használata könnyű, nem büdös, nem csöpögött és relatíve egyenletesen befogta a hajamat. Közben kicsit bizsergett a fejbőröm, de irritációt nem okozott és nem is fogta be a bőrt. Lemosáskor értelemszerűen még elszíneződött a víz, de már túl vagyok három hajmosáson és nem látom hogy a kopott volna. A szín maga nagyon szép, a sajátosmnál világosabb selyemfényű természetes hatású szőke. Picit melegtónusú úgyhogy hamvasító sampon lehet kell utána. Érezhetően befogta a hajszálakat egy réteggel, mert mintha picit vastagabbnak érezném a hajam tömegét. Le nem égett vagy tört, az utóápoló balzsamját pedig nagy kiszerelésben árulni kéne (ha tudjátok hol milyen néven lehet kapni írjátok meg légyszi). Az illata nem jött be, de a hatása csodás és több alkalomra elegendő. Pár hét múlva majd updatelek hogy mennyire kopott meg.

SHE
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. július 28.

7MS árnyalatom van. Kiszőkített hajamon nagyon tetszik, szürkés, ezüstös kékes árnyalat. Valóban sötétebb, mint egy 7-es árnyalat, de én ezt már több festéknél is tapasztaltam, úgyhogy nem lepett meg, hogy 1-2 hajmosás után jön elő az eredeti színe. Egy hajmosásnál tartok még csak, de sokat világosodott, úgyhogy lehet, hogy nem lesz túlságosan tartós. Erős illata van, 2 nap után is érzem az orromban. Hajtőre nem kentem, úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni, hogy viselkedik a bőrrel.

anonimusgirl96
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. július 27.

Elsődleges szempont volt nálam, hogy ne tartalmazzon semmilyen káros anyagot, ami allergiát okozhat. 6.44-es árnyalatot vettem. A derékig érő hajamra elég volt kopposan 3 doboz. Kb. 95 gram festéket tudtam kinyomni egy tubusból, sok mennyiség van benne.
Nagyon elégedett vagyok a színnel. Szép, egyenletes rezes vörös, pont olyan, mint amire vágytam! Más márkában nem találtam ilyen szép vörös árnyalatokat, mint ebben. Nehéz volt dönteni, de pozitív értelemben, jó, hogy ennyiféle vörös árnyalat van, idővel majd lehet másik színt is kipróbálok tőlük.Nagy a színválaszték, ez is plusz pont. Nem túl folyos az állag, jól el lehet dolgozni. A hajam puha lett utána, bár használtam a szívédő sampont és balzsamot is ebből a márkából.
Updatelek majd a tartósságot illetően, de bízom benne, hogy nem fog úgy kopni, mint a korábbi dobozos, drogériás festékek. Össze sem lehet hasonlítani velük. Így elsőre nagyon elégedett vagyok!

tranziens
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 45-54  |  2021. július 27.

Magam sem hittem, de működik. Festett, erősen lenőtt hajra kezdtem használni. A 2. hét vége felé szinte teljesen eltűntek a halántékon legerősebb ősz tincsek. Nehéz az első 2 hetet kibírni nyáron, heti egyszeri hajmosással, folyamatos kenéssel, de megérte. Remélem a szintentartás egyszerűbb lesz.

Picianna16
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. július 27.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. július 27.

Itteni vélemények alapján vettem meg. Váll alá erő hajamra 2 dobozt vettem 8-0 színben. Festés előtt rezes szőkés volt a hajszínem, kicsit barnásabbat szerettem volna, ami nem túl sötét. Vöröses beütését szépen fedte a hajamnak, picit sötétebb lett mint vártam ez lehet a hajam állapotától is mert mostanában többször kísérleteztem :D legközelebb 8-16fogom kipróbalni. Összeségében elégedett vagyok, kíváncsi vagyok mennyire fog kopni :)

Miyakocchi
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. július 26.

Ezt a terméket én sem ajánlom senkinek. A Rose Gold árnyalatot próbáltam, és ugyanolyan szőke volt a hajam "festés" után, mint előtte.

bleauwsy
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport:  -  |  2021. július 26.

12_59 -et használtam, a korábban szőkített részeken hozta a dobozon levő árnyalatot nagyon enyhe rózsaszínes beütéssel, de ez csak közelről nézegetve látszik, messziről hamvas, ezüstös. Szép egyenletes lett a hajszínem, korábbi rezes vagy túlszőkített részeket csodálatosan kiegyenlítette, nem gondoltam volna hogy drogériás festék ennyire jó lehet! Szaga nem különb mint más hajfestékeké. A frissen szőkített eredeti hajszínem nem lett olyan mint a dobozon, inkább mézszőke lett, de így is csodálatos szerintem, nem sárga, hanem ez is enyhén rózsaszínes. Lila hajápolókkal tökéletesen korrigálható, ha ez nem tetszik, de nekem bejött ez a véletlen. Az ára húzós, nemcsak a darabár miatt, hanem a mennyiség miatt is. A korábbi 3 doboz helyett most 6-ra kellett befektetnem, hogy elég legyen a hajamra, úgyhogy ezt fontos beleszámolni. Szuper a fedése, nem roncsolt különösebben, tartósságát még tesztelem, de idáig biztosan ezt fogom már csak venni.

henrietta.turk
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 45-54  |  2021. július 25.

A 7.11-es árnyalatot próbáltam ki, s meglepődve tapasztaltam, hogy közel hasonló árnyalatot sikerült elérni, mint a dobozon látható. Úgy tűnik, hogy sikerült azt a natur, barnás árnyalatot elérni, amit szerettem volna, s a rezes, vöröses árnyalat jelenleg nem látható. Kíváncsi leszek, hogy egy-két hét múlva mi lesz a helyzet, de ha marad a jelen állapot, akkor nagyon elégedett leszek.