Legújabb vélemények - Hajfestékek

Meszti
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 26.

7.38-as csokoládé szőkét választottam.
Nagyon tetszett a minta alapján. Ár-érték arányban rendben van.
Felkenésnél nem csípett, nem érzetem kellemetlen szagot.
Lemosás után könnyen kezelhető volt a hajam, pici plusz ápolást igényelt.
Sajnos első szárítás után nem hasonlított a színmintára, sötét lett, viszont 2 mosás után már az a szín, amit szeretnék.
Természetes hatású és nagyon fényes a hajam.
Összességében elégedett vagyok, újraveszem.

KezdoManias
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. június 26.

2021. június 26. Talán a negyedik dobozzal használom, rákaptam az itthoni hajfestésre. Egy csillagot én is visszavonok tőle, mert mostanra már annak ellenére is közelítenem kellene a dobozon lévő árnyalatot az őszes hajamon, hogy korábban barnább festéket haszáltam. (Legutóbb már a 7.11-gyel próbálkoztam.) Persze valójában nem is akarok szőke lenni, ráadásul a fő elvárásomat, miszerint ne törjön át vöröses árnyalat, teljesíti. De a reklámkép (még ha a hátoldalon szerepel is, hogy a valóságtól eltérhet....) mégiscsak jó lenne, ha valamennyire közelítené a valóságot. Itt erről szó sincs. Emiatt egy csillag mínusz.

2021. április 5. A sampon és a pakolás tényleg indigókék!
Karanténbűvészkedés - magamnak festettem a hajam, ami alapból barna, és sajnos gyorsan kivörösödik. A 6.11-es árnyalatot választottam (sötétszőke fedőnéven, szerintem inkább világosbarna árnyalat). A doboz sem ígérte, hogy világosabb lesz a hajam, ahhoz feltételezem, szőkítőanyag kellene. A végeredmény azonban valóban hamvas (cseppet szürkés) barna lett.
Ami a készletet illeti - nem csak a csőrös fejet mellékelték a festéshez, hanem egy fésűszerű applikátort is, ami segíti az elválasztást és a festék adagolását is. 30 perc alatt szépen befedte a hajam. Következett a sampon: kiadós mennyiség, 2 körre elegendő és igencsak habzik (nem szulfátmentes).
A folyamat legvégére egész selymes lett a loboncom. Gyanúm szerint ez jelentős részben a hajmaszkban található szilikonoknak köszönhető, mert a göndör fürtjeim (remélhetőleg átmenetileg) igencsak kiegyenesedtek. Szóval nem CGM:) A "maszk" egyébként több alkalomra is elegendő, és nagyon muris a színének köszönhetően.
Összességében felhasználóbarát, örülök, hogy kipróbáltam.

baby63
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: >54  |  2021. június 25.

Nincs nullás pont? Kár! Rose gold árnyalatot próbáltam. Full világos hajra. Semmi, de semmi! Meg ne vegye senki, mert semmit nem ér!

princzess
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. június 23.

6 76 gyönyörű a középbarna hajon. Próbának vettem,mert őszintén, nem akartam kiadni túl sokat egy lehet hogy nem jól működő termékért.
Már most imádom,tuti ujravevős amíg kisérletezős kedvemben nem leszek megint..❤

pupaj
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 22.

Füstös ezüst színű árnyalatot próbáltuk ki platina szőke hajon, 2x is mindent a leírás szerint.
Be sem fogta elsőre, másodjára meg egy enhye fakó foltos árnyalatot adott egy mosásig..

pupaj

"Mercury blue" árnyalatot használtam több mint egy évig. A színe nagyon szép, előtte kicsit világosítani kellett a hajamon, hogy befogja (középbarna a természetes hajszínem, egy sima szőkítővel elég ha 2 - 3 árnyalatot világosítunk rajta bőven elég. )
VISZONT!! : 1 hónap alatt szinte teljesen kikopik, így nem elég a tőfestés hanem az egész haj hosszát kellene havonta egyszer legalább festeni..
Elvileg tartós hajfesték, gyakorlatilag színező.
A színe miatt 5 csillagot érdemel, viszont a tartósságáról ez már nem mondható el.

pupaj

Türkiz árnyalat inkább tartós hajfesték mint színező, de miután lassan elkezd kikopni, legalább egyenletesen teszi.
Újra fogom venni.

pupaj

Mélylila árnyalatot próbáltam, nagyon szép, nagyon sötét lila. Nem kopik gyorsan.

Kovacs_Nikolett
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. június 22.

Évek óta ezt a terméket használom, kellően fed, nekem tartós is (bár csak 1-2 árnyalattal eltérő színt használok az eredetihez képest.), szeretem a balzsamot is amit adnak hozzá, nagyon selymes, puha lesz tőle a hajam.

brigi50c
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 17.

Tudom, hogy én rontottam el valamit, de... Összekevertem egy francia vörös (4.66) árnyalatot a mixton reddel (0.6), egy élénkvörös színnek kellett volna kijönnie, azonban a hajam bordós sötétbarna lett.

Négy éve vörös a hajam, legutoljára egy vagyont kifizettem, hogy élénk rubinvörös legyen. Hetente, kéthetente kellett színezni, és meguntam, ezért választottam a tartós hajfestéket. Csak épp azt nem gondoltam, hogy négy év után két vörös festékkel újra barnát csinálok magamból.

Teljesen kész vagyok pszichésen, lehet hogy viccesnek hangzik, de nem az. Olyan, mintha elvesztettem volna az identitásom. Várom, hogy egy pár hétig fakuljon, aztán rámegyek valami mással, ami tényleg vörös.