Legújabb vélemények - Hajfestékek

b5bea
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 45-54  |  2024. február 18.

9-0 természetes világosszőke
Eredetileg sötét hajam volt, az elmúlt évtizedben erőteljesen elkezdett őszülni a hajam. Ez a hajfesték sem bán el az ősz hajszálakkal, de klasszul kivilágosította a hajam.

b5bea

A Multi-care verziót használtam. A szín 12-46, természetes világosszőke. Nagyon hasonl lett a hajam, talán egy kis vöröses altónussal. Amit nem szeretek benne, hogy az ősz hajszálakat, csak részben fedi le. Az első használatot követően nagyon viszketett a fejbőröm, második alkalom után ilyen gondom nem volt. Az ára baráti, ár-értékben nem rossz.

AkInImOd
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 15.

A hamvas szőkére színezőt választottam, ami lilás-kékes - azt gondoltam, ez szuper lesz a szőkített hajvégeimre. Őszinte leszek: több tartósságot vártam a dobozon ígértek alapján. Használtam balzsammal keverve és önmagában is, de sokszor már a következő hajmosásnál látványosan kikopott, a rekord 2 hajmosás átvészelése volt. Nem fogom újravenni.

cattitude
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 9.

ez a legjobb hamvasító/tonizáló termék, amit valaha használtam. Steel Blue árnyalatban használom a narancsosodó hajamra és eszméletlen szépre hamvasítja. én 3%-os oxit használok hozzá és 10 percre hagyom fenn. 1 tubus bőven elég a hátközépig érő balayageozott hajamra. jó az állaga, nem csöpög. a hajamat nem töri és nem szárítja ennyi idő alatt, bár keverek bele valami plexet (most chromaplexet használok). 5-6 mosásig szépen tartja a hamvasságot és egyenletesen kopik. amíg szőke vagyok, addig biztos vásárlója leszek ennek a terméknek, lehet majd más árnyalatokban is kipróbálom.

update: a strawberry blonde-ot szoktam mostanában használni, csodás rózsaszínes lesz tőle a hajam és nagyon szépen, egyenletesen kopik <3

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. február 8.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. február 8.

Csak azért regisztráltam, hogy ide írjak, hátha tud valaki segíteni, ötletet, tippet adni. Régen a Palette Delux 10-55-ös szőkéjét használtam, és a kedvenc, tökéletes hajfestékem volt.

8-9 közötti mélységű természetes sötétszőke hajra alkalmaztam, ami korábban szőkítve volt. A lenövést (első másfél centi tőnél) gyönyörű fehérre szívta, a régebbi szőkített részt gyönyörűen hamvasította. Mindig ezzel festettem tövet, pont jó volt. 50 percet hagytam fenn, a hatóidő lejárta előtt 10 perccel húztam le a tövekről, addig csak a lenövésen hagytam.

Majd áttértem a fodrászra, hogy ne nekem kelljen festeni. Rengeteg hajtörés, sárgaság, foltosság és csalódás után úgy döntöttem, visszatérek a régi kedvencemhez, de valamit megváltoztattak rajta, és már nem azt csinálja, mint eddig. A neve és a dizájnja is változott. Korábban U240-esnek hívták, most 10-55.

Jelenleg a tövét sárgás-narancsosra szívja, a korábbi világosabb részt lilára festi. Egyértelműen kevésbé világosít, és inkább fed.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. február 8.

Majd áttértem a fodrászra, hogy ne nekem kelljen festeni. Rengeteg hajtörés, sárgaság, foltosság és csalódás után úgy döntöttem, visszatérek a régi kedvencemhez.

De valamit megváltoztattak rajta, és már nem azt csinálja, mint eddig. A neve és a dizájnja is változott. Korábban U240-esnek hívták, most 10-55.

Jayf
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 4.

:DD ez egy vicc. Az aranyló karamell árnyalatot próbáltam, nem sötét a hajam, pontosan követtem a leírást, kb semmit nem csinált. A tövét kb egyáltalán nem fogta be, a festett részét valamennyire. Eleve sokkal sötétebb, mint a képen, a keverő flakonban konkrétan sötétbarna lilás árnyalattal. Botrányos, bár nem is számítottam sok jóra, az összes L'Oreal hajfesték, amit próbáltam, nagyon rossz minőség újabban.

Saranhuone
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 4.

A kéket használom frissítésre két festés között. Egy pumpás flakonba tettem Kallos bödönös pakolást és azzal kevertem be kb. a negyedét, míg az egész cucc élénk kék lett. Minden 2. hajmosásnál ezt használom balzsamnak, kb. 5 percig van fent, nagyon szépen visszaszínezni a hajam. Hónapok óta használom de a bekevert adagban is még rengeteg van, szerintem a kis üveg egy évig elég is lesz. Remélem nem vonják ki, mire újra kell vennem.

Megjegyzés: ezt a pasztilla dolgot én sem értem, ez folyékony termék, pipettás adagolóval.

Ejszakaikoboldmaki
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. február 4.

Nagy rajongója vagyok a szürke/ hamvas hajnak, ami borzasztóan kényes és ultragyorsan kopik, ezért maradtam a szőkénél, amit hamvasítgatok, mert a sárgás vöröses beütés amúgy a rémálmom.
Ezért örültem, mikor szembejött az ice silver nevű változat a boltban, hátha ez lesz az én szerelmetes termékem...
Kallos florillum szerű folyadék, elsőre megküldtem rendesen a hajmaszkom vele, majd bő fél órát mosás előtt felkentem. Persze a gyártói utasítás nem így szól, de egyszer élünk 😀
Most 8/9-es (hamvas) szőke a hajam, érik a festés, tehát kopott is.
Leheletnyi árnyalatkülönbség lett az eredmény.
Világosabb szőkén, vagy más színű folyadék lehet működik, de sajnos nem ez lett életem jeges ezüst színezője.
Azért még töményen is teszek vele egy próbát, úgy talán van benne kraft.
(Amúgy ez nem pasztilla, folyadék,tehát csepp.)
Update:
Egészen világos szőke hajon gyönyörűen hozza a hűvös szürke árnyalatot.