Legújabb vélemények - Hajfestékek

emagdi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport:  -  |  2024. március 24.

Könnyen felvihető, nem csepeg, nem koszol. Szépen fesi az ősz hajat is. A hozzáadott pakolás is bevált. Egy hátránya van: hajszárítás után is marad egy kis vegyszer szaga a hajamnak. :( Összességébem teljesen jó festék, máskor is veszek majd ilyet ha leakciózzák. :)

szeretemafankot
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. március 22.

Akiknek tönkre tette a haját, érdekes mód mind szőkék. Szerintem itt nem a hajfesték volt a gond, hanem a szőkítés...
Az én tapasztalatom pozitív, 5.00 árnyalattal festettem be a hajam és egy csodaszép sötétbarna színt kaptam. Nem szúros a szaga, nem csípett, minimálisan szárít (mint minden hajfesték) Nekem a Yellow Color volt az ez előtti próbálkozásom, na az egy katasztrófa. Napokig fájt tőle a fejbőröm is. Ahhoz képest ez a festék bomba 🙏 szerintem innentől ezzel festem a hajam. Ár értékben is kiváló.

Nairam
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. március 19.

Nagyon szép árnyalatai vannak, viszont nagyon nagyon hamar kopik. A középszőke, hamvas szőke árnyalatait próbáltam, fodrász festette, de 2 hajmosás után kikopott. A derékig érő hajam vállig tört, száraz szalma lett,pedig fodrász dolgozott vele.

palmiii
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. március 19.

Borzalom. A szín egy kicsit sem hasonlít a dobozon lévő mintához. Csokoládébarna 4-86 árnyalatot vettem meg, konkrétan fekete lett. A felvivő flakon max tőfestére jó, egyébként meg folyik belőle mindenhova a festék. A szaga kibírhatatlan. A hajam nehezen fésűlhetó és jobban hullik tőle. Tőbb hetes lenövés és hajmosás után lett valami értelmes színe a hajamnak. Ősz hajszálakat befedte de ezt egy olcsóbb festék is tudja.

Maja92
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. március 19.

Mióta használom, nem kell hajat festenem. (barna szín) Első őszhajszálakra vettem, tökéletesen elfedi őket és úgy vettem észre, hogy még szárazsamponként is funkcionál. Egyik kezemmel letakarom a homlokom felett, a másik kezemmel fújom, így az arcom nem lesz olyan. Ha nem elég erősen nyomjuk, akkor köpköd, egyébként egyenletesen fúj. Az arcomra nekem nem folyt le, keveset használok belőle, így sokáig elég. Ha elfogy újra veszem.

carmenxo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. március 18.

Nekem borzalmas tapasztalatom van ezzel a festékkel. Évek óta 7-es rézzel van festve a hajam, hirtelen nem tudtam berendelni a szokásost de sürgősen be kellett festenem a tövét így esett erre a választásom. Még réges-régen a régi 562-es néven futó változatát használtam sokáig és akkor gyönyörűen befogta. Hát ahhoz már semmi köze, a 6-os tövemet nem volt képes szépre fogni, a festett részt pedig sötétebbre festette bár az hálistennek pár mosás alatt mosás alatt visszakopott. De így is katasztrófa az egész. 5-6-os színmélységet csinál kiinduló színtől függően. Még ott se lett a dobozon lévő szín ahol konkrétan világos szőke babahajaim vannak. Most mehetek fodrászhoz korrekcióra több tízezerért, ráadásul valószínű szívatni kell majd a tövet ami meg dobálni fogja a festéket, szóval sötét tő-világosabb hajtömeg kombóból lesz világos tő-sötétebb haj :) Esküszöm azon gondolkozok hogy barnára festem inkább csak hogy ne kelljen vele bajlódnom...A festék minősége is kritikán aluli amúgy, annyira híg az állaga hogy kb a negyede lefolyik hiába vagyok rutinos hajfestő. Pozitívum hogy nem büdös és nem roncsolt, de ez ilyen eredmény mellett édeskevés

Ingrido
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 45-54  |  2024. március 15.

Jaj, ez nagyon gyenge! 10.21 Sockholm, világos gyöngyszőke. A képen gyönyörű a hajszín, dehát nem vagyok kezdő, tudom, hogy nem olyan lesz, csak a számkódra figyelek. Híg és büdös - de ez sem számít, várom a hatást. A hajamon a festék bebarnult, már közel voltam a pánikhoz, de rutinos vagyok, még mindig bízom. Lemosás, szárítás. Oké, nem barna, világos szőke. De: igazából csak egy szép fényt kapott a hajam. Egy mosás után már az is kezdett elkopni. Ha megnézek egy tincset a hajamból, látszik, hogy a tövénél valami drasztikusan gyenge kezelést kapott, alig fedi a festék az eredeti színt, éles vonal, a korábban ugyanazzal a festékkel festett hajhossz, és az ezzel a festékkel kezelt között. Gáz. Azért nem kuka, mert tűzoltásnak jó, de komoly eredmény eléréséhez ezt ne válasszuk. Meg mondjuk drága is ahhoz képest, hogy csak egy pár napos hatást nyújt.

Szilvuska07
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. március 15.

Évek óta a 3102 árnyalatot használom. Szèp, elég sötét barna szint ad, könnyű a használata, és selymes hajat eredményez. Fedése sajnos ősz hajon kb 2 hétig tart, de mivel ammóniamentes, így elnézem neki. Egyelőre maradok ennèl. Jobbat, még nem találtam 🤷🏻‍♀️

Lorimar
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. március 14.

8/11-es nálam a nyerő, nagyon szép színe van és tartós, igaz egyenlőre nem vészesen őszülök, 3 hónapot is kibír a hajam 2 festés között.

brigi50c
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. március 10.

U68 Ruby Glaze árnyalatban vettem meg. Azért erre esett a választásom, mert egyrészt egy ezresért vesztegették az Ecofamilyben, másrészt meg januárban pontosan ugyanolyan színűre festette a hajamat a fodrász, mint ami a dobozon van. Úgy festettem a hajamat, mint bármikor máskor. Ez most nagyon büdös, ammóniás volt, általában mentes festékeket használok. Bő félóra hatóidő után alaposan lemostam, az ősztakarása nagyon jónak tűnik, és elég sok részre elég volt annak ellenére, hogy csak tövet akartam vele festeni. Kb fülig leért mindenhol a festék, és pár tincset teljes hosszában is be tudtam még festeni (hosszú, mellközépig érő hajam van). Szobában bordónak nézki, közvetlen nappali fényben rubinos csillogású, nekem nagyon tetszik. Remélhetőleg kitart majd addig, mint a fodrász (bő két hónap), mert nem nő valami gyorsan a hajam, és a rezesebb árnyalat is tetszik, amire kikopik a végére.