Legújabb vélemények - Hajfestékek

HRenata
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 45-54  |  2024. március 9.

6.00 árnyalat. Számítottam rá, hogy sötétebb lesz egy árnyalattal mint a dobozon, mert általában ez történik. Két árnyalattal lett sötétebb, viszont olyan szép lett a szín, hogy nem zavart. Előtte sokféle festék barna árnyalatait próbáltam a pár ősz szál eltfedése céljából, vegyes sikerrel. Ez a festék szép színt produkált, nem rezes, nem vöröses-bordós, nem fekete. Az állaga szerintem elég folyós, csöpög ha nem vagyunk ügyesek, és tipikus hajfesték szaga van ami hajlamos megmaradni sokáig a hajon. Az eredmény viszont tetszetős, az ősz szálakat befogta, és tartós is, valamivel világosabb lett de nem fakult látványosan 6 hét alatt.

jullia
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. március 6.

Befogta a hajamat, az ősz hajszálakat is, de folyamatosan veszti el a színét, összefogja a törölközőket és párnahuzatokat is. A hajamat is eléggé szárítja.

ddominikaa
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. március 5.

Müllerben vettem tavaly a csokoládébarna színt. Szépen, egyenletesen befogta a hajamat és egyenletesen is kopott ki belőle. Egyáltalán nem roncsolta a hajamat és nagyon szép fényt adott neki. Arra pont jó, ha unod kicsit a hajszínedet, de tartósan nem szeretnéd befesteni.

szeretemafankot
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 29.

Az új csomagolásos verzójából használtam a 6.53 színűt és bár csokoladé barna néven volt feltűntetve és ez lett volna a cél, helyette gesztenye barna lett. A szín egyebként nem rossz, de na... VISZONT! Olyan brutál száraz lett szegény hajam és fejbőröm!! A fejbőröm húz, éget és semmilyen hajbalzsam vagy pakolás nem segített a hajvégeken. :( Hiába gazdaságos, úgy látom, hogy másokkal is ez történt.

Lina14    beauty blogger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 27.

Én vöröset szedtem le vele, ugyan nem szedte ki teljesen (mondjuk a vörös nem is arról híres, hogy olyan könnyen le lehet szedni, és én 11 éven keresztül festettem 4-6 hetente az egesz hajhosszt), de arra, hogy utána rárakjam a sötét szőke festéket és ne legyen narancsos, arra teljesen jó volt. 1 kört csináltam belőle, lehet többel jobban le tudtam volna szívni, de mivel már 6-8 hete festettem előtte utoljára, nekem ez megtette.

Lina14    beauty blogger

Én a 7-7 copper dark blonde árnyalatot vettem meg ami egy elég természetes vörös árnyalat, kellemes barnás alaphanggal. A festés a szokványos volt, semmi extrát nem tapasztaltam vele. Nem vettem észre extra hidratálást, a szín is a szokott ütemben kopik, de az árnyalat nagyon tetszik!

Update: így 11 év után meguntam a hajfestést, és megvettem a sötétszőke árnyaltot, hogy majd ezzel befestem, és majd ahogy lenő, az nem lesz olyan feltűnő, mint a vörössel. A kép alapján egészen közel volt az eredeti hajszínemhez, szóval a B4 color removerrel leszedtem amennyit csak tudtam a vörösből, majd másnap felraktam ezt. Szinte fekete lett azonnal festés után, aztán olyan 6-8 héttel később lett barna ahogy mostam. Ez nem vesztett annyit a színéből, mint a vörös, szinte az első mosás után más em is láttam a hajmosásnál színt lefolyni úgy mint a vörösnél. Mindenképp sötétebbre kell számítani mint ami a képen van, de mindent összevetve nem olyan borzasztó.

Lilith13
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2024. február 22.

Évekig voltam platinaszőke, magamnak csináltam, de nem ezzel. Ezt barátnőm vette és megkért, hogy csináljam meg neki a haját. Még szerencse hogy színesre akarta festeni és csak ahhoz kellett a szőkítés mert ez valami borzasztóan szívta ki a haját. Egyenletesen, tincsenként haladva, tempósan vittem fel, ahogy azt egy szőkítővel kell, de tiszta foltos lett tőle, valahol fehérszőke, valahol csibesárga vagy narancssárga, pedig elméletileg korábban nem volt festve a haja.

Lilith13

Nagyon szerettem amíg platina hajam volt, magamnak szőkítettem, és minden szőkítés utáni napon használtam rá ilyet, hogy minél jobban kifehérítsem a szőkét. Nekem nagyon jól használt és tartós fehérséget adott a hajamnak, minimális roncsolással. A mellé járó balzsam illata is nagyon jó :) <3

Lilith13

Fiatalabb koromban próbáltam világoskék, türkíz és lila árnyalatban. A lila szép volt és egészen tartós, de a másik kettő nem jött be. A türkíz inkább zöldes hajat csinált. Fiatal lányoknak szórakozni teljesen jó, de most már idősebb fejjel mindenképpen a profibb hajszínezőket választom.

Lilith13

ISTENI! Nekem nagyon bevált! Évekig volt platinaszőke hajam és szerettem kísérletezni különböző színekkel, így több színezőt is próbáltam már, viszont lilából ez volt a legjobb! A többivel az volt a legnagyobb gondom, hogy meleg árnyalatúak voltak, ez pedig árnyalatra TÖKÉLETES! Amikor használtam 15-20 pumpányit tettem a balzsamomba és a méretéhez képest engem jó pár hónapig szolgált. Nem hagy durván foltokat és nem is kopik túlságosan gyorsan a hajból. Ajánlom nagyon! <3