Legújabb vélemények - Hajfestékek

Lilith13
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2024. február 22.

Egyszer használtam, nem tetszett. Inkább vöröses lett mint lila, plusz eléggé szárította és roncsolta is a hajam. Biztosan soha nem venném újra.

Lilith13

Jól működik, rengeteget vettem és használtam el, IMÁDOM. Éveken át használtam a lilát, ami sajnos inkább meleg árnyalatú, de egy kicsi kékkel keverve tökéletes volt. Magában a kéket is használtam ami gyönyörű, élénkre festette a hajam. A Magentát is próbáltam, nagyon durva (és borzasztóan tartós) Barbie/Hot Pink lett tőle a hajam. A UV Lime zöldet is próbáltam, ugyan csak pár tincsre, de nagyoon durvaa :D
Évekig volt platina hajam, ezért sokat kísérleteztem színekkel, de azóta lenövesztettem, a szőke részeket pedig a világos- és a sötétbarna színező keverékével 'rejtem' el :) TÉNYLEG nagyon jó és tartós színező, de közvetlenül festés után kissé szárít.
Viszont aki írta, hogy mindent be fog, annak teljesen igaza van :D Akárhányszor festettem vele a hajam, amíg le nem kellett mosnom, addig takarítottam a fürdőszobában a foltokat :DD Ja és nem biztos, hogy minden anyagból 100%-ban ki jön, szóval olyan pólót kell fel venni amit nem sajnálsz!

Lilith13

Éveken át használtam saját és barátnőim haján is. Gyorsan és szépen világosít, de természetesen mint bármelyik szőkítő, ez is roncsolja a hajat. Természetes középbarna hajamat évekig platinára festettem vele. Az árához képest nagyon jó termék.

b5bea
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 45-54  |  2024. február 18.

9-0 természetes világosszőke
Eredetileg sötét hajam volt, az elmúlt évtizedben erőteljesen elkezdett őszülni a hajam. Ez a hajfesték sem bán el az ősz hajszálakkal, de klasszul kivilágosította a hajam.

b5bea

A Multi-care verziót használtam. A szín 12-46, természetes világosszőke. Nagyon hasonl lett a hajam, talán egy kis vöröses altónussal. Amit nem szeretek benne, hogy az ősz hajszálakat, csak részben fedi le. Az első használatot követően nagyon viszketett a fejbőröm, második alkalom után ilyen gondom nem volt. Az ára baráti, ár-értékben nem rossz.

AkInImOd
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 15.

A hamvas szőkére színezőt választottam, ami lilás-kékes - azt gondoltam, ez szuper lesz a szőkített hajvégeimre. Őszinte leszek: több tartósságot vártam a dobozon ígértek alapján. Használtam balzsammal keverve és önmagában is, de sokszor már a következő hajmosásnál látványosan kikopott, a rekord 2 hajmosás átvészelése volt. Nem fogom újravenni.

cattitude
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 9.

ez a legjobb hamvasító/tonizáló termék, amit valaha használtam. Steel Blue árnyalatban használom a narancsosodó hajamra és eszméletlen szépre hamvasítja. én 3%-os oxit használok hozzá és 10 percre hagyom fenn. 1 tubus bőven elég a hátközépig érő balayageozott hajamra. jó az állaga, nem csöpög. a hajamat nem töri és nem szárítja ennyi idő alatt, bár keverek bele valami plexet (most chromaplexet használok). 5-6 mosásig szépen tartja a hamvasságot és egyenletesen kopik. amíg szőke vagyok, addig biztos vásárlója leszek ennek a terméknek, lehet majd más árnyalatokban is kipróbálom.

update: a strawberry blonde-ot szoktam mostanában használni, csodás rózsaszínes lesz tőle a hajam és nagyon szépen, egyenletesen kopik <3

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. február 8.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. február 8.

Csak azért regisztráltam, hogy ide írjak, hátha tud valaki segíteni, ötletet, tippet adni. Régen a Palette Delux 10-55-ös szőkéjét használtam, és a kedvenc, tökéletes hajfestékem volt.

8-9 közötti mélységű természetes sötétszőke hajra alkalmaztam, ami korábban szőkítve volt. A lenövést (első másfél centi tőnél) gyönyörű fehérre szívta, a régebbi szőkített részt gyönyörűen hamvasította. Mindig ezzel festettem tövet, pont jó volt. 50 percet hagytam fenn, a hatóidő lejárta előtt 10 perccel húztam le a tövekről, addig csak a lenövésen hagytam.

Majd áttértem a fodrászra, hogy ne nekem kelljen festeni. Rengeteg hajtörés, sárgaság, foltosság és csalódás után úgy döntöttem, visszatérek a régi kedvencemhez, de valamit megváltoztattak rajta, és már nem azt csinálja, mint eddig. A neve és a dizájnja is változott. Korábban U240-esnek hívták, most 10-55.

Jelenleg a tövét sárgás-narancsosra szívja, a korábbi világosabb részt lilára festi. Egyértelműen kevésbé világosít, és inkább fed.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. február 8.

Majd áttértem a fodrászra, hogy ne nekem kelljen festeni. Rengeteg hajtörés, sárgaság, foltosság és csalódás után úgy döntöttem, visszatérek a régi kedvencemhez.

De valamit megváltoztattak rajta, és már nem azt csinálja, mint eddig. A neve és a dizájnja is változott. Korábban U240-esnek hívták, most 10-55.