Legújabb vélemények - Hajfestékek

Jayf
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 4.

:DD ez egy vicc. Az aranyló karamell árnyalatot próbáltam, nem sötét a hajam, pontosan követtem a leírást, kb semmit nem csinált. A tövét kb egyáltalán nem fogta be, a festett részét valamennyire. Eleve sokkal sötétebb, mint a képen, a keverő flakonban konkrétan sötétbarna lilás árnyalattal. Botrányos, bár nem is számítottam sok jóra, az összes L'Oreal hajfesték, amit próbáltam, nagyon rossz minőség újabban.

Saranhuone
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 4.

A kéket használom frissítésre két festés között. Egy pumpás flakonba tettem Kallos bödönös pakolást és azzal kevertem be kb. a negyedét, míg az egész cucc élénk kék lett. Minden 2. hajmosásnál ezt használom balzsamnak, kb. 5 percig van fent, nagyon szépen visszaszínezni a hajam. Hónapok óta használom de a bekevert adagban is még rengeteg van, szerintem a kis üveg egy évig elég is lesz. Remélem nem vonják ki, mire újra kell vennem.

Megjegyzés: ezt a pasztilla dolgot én sem értem, ez folyékony termék, pipettás adagolóval.

Ejszakaikoboldmaki
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. február 4.

Nagy rajongója vagyok a szürke/ hamvas hajnak, ami borzasztóan kényes és ultragyorsan kopik, ezért maradtam a szőkénél, amit hamvasítgatok, mert a sárgás vöröses beütés amúgy a rémálmom.
Ezért örültem, mikor szembejött az ice silver nevű változat a boltban, hátha ez lesz az én szerelmetes termékem...
Kallos florillum szerű folyadék, elsőre megküldtem rendesen a hajmaszkom vele, majd bő fél órát mosás előtt felkentem. Persze a gyártói utasítás nem így szól, de egyszer élünk 😀
Most 8/9-es (hamvas) szőke a hajam, érik a festés, tehát kopott is.
Leheletnyi árnyalatkülönbség lett az eredmény.
Világosabb szőkén, vagy más színű folyadék lehet működik, de sajnos nem ez lett életem jeges ezüst színezője.
Azért még töményen is teszek vele egy próbát, úgy talán van benne kraft.
(Amúgy ez nem pasztilla, folyadék,tehát csepp.)
Update:
Egészen világos szőke hajon gyönyörűen hozza a hűvös szürke árnyalatot.

viktoriacsoke
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 4.

5 éve ezzel a termékcsaláddal festem a hajam. 10.0 10.1 10.40 10.55 àrnyalatokkal évszaktól vagy kedvtől függően. Nagyon szeretem, bár nekem az alapom is egy szőke de tökéletesen befogja, nem kopik nem sárgul.

fritz.aniko
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 29.

UPDATE: Nem tudom, hogy 3 év alatt elfelejtettem, hogy ez mennyire engedi a színét, de talán a zöld nem is volt ennyire gázos. Most kipróbáltam a fuschia shock árnyalatot és ez katasztrófális én most tényleg sokkot kaptam. MINDENT befog. Lila minden, a zuhanyzó a mosdó, a fejem, a kezem ( lemosásnál nem volt rajtam kesztyű és most LILA A KEZEM.) Konkrétan 20 percig folyattam a hideg vizet, mire olyan állapotba került a hajam hogy mertem megszárítani. Fél órát sikáltam a fürdőt, annak érdekében, hogy ne fogjon be minden örökre. Kár, hogy mínusz csillagot nem lehet adni.Az összes ellenségemnek ajánlom.

Az enchanted forest árnyalatot használom, ami egy nagyon kékes zöld.
Nagyon fog, az ötödik hajmosásánál is kék víz folyik a hajamból. Ez nem olyan meglepő, tekintve hogy ez csak féltartós színező, de tudom, hogy a manic panic professional Serpentine Green kb. harmada ennyi színt nem engedett ki... bár az is lehet hogy abban kevesebb a kék pigment és az menti a helyzetet...

Purnima
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. január 27.

A valaha volt legcsodásabb mentes hajfesték, álomszép színekkel.

ElSofia
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2024. január 25.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2024. január 25.

Én ennek a "hajfestéknek" (pontosabban: hajszínkrém) a chilis csokoládé - 554 nevezetű árnyalatát használtam. 20 évesen az őszhajszálfedés nem igazán releváns szempont nálam, úgyhogy arról nem tudok véleményt mondani. Az viszont 100% hogy szerelmes lettem ebbe a színbe és egyszerűen imádom. Elég sötétbarna -már már feketére hajazó az alap hajszínem- viszont egy vöröses csillogást és fényt adott neki, ami valami elkepesztően tetszik. Végre van fénye a hajamnak! Tervezem majd, hogy még több melírcsíkot rakatok bele a fodrászommal és utána befestem ezzel a színnel, mert a meglevő melírozott részt a hajam aljában (ami még nem nőtt le teljesen) elképesztő szépen befogta. Tehát minél világosabb hajszínen használják, annál szebb lesz az eredmény. Nem viszket tőle a fejbőröm, nem volt rossz szagú a festék, semmilyen negatív dolgot nem tapasztaltam az alkalmazás közben és azóta sem. Még érdekelnek a meggyes csokoládé és a feketecseresznye színek is, majd meglátom, hogy azokkal is kísérletezni fogok-e.

kuszkusz17
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2024. január 23.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2024. január 23.

Update: inkább hajat festek 3-hetente, úgy döntöttem. Gumikesztyű, sötét törülköző, várjak percekig, amíg hat, és mindent összefog, ha nedvesség éri a hajat. Egy hajpakolás nekem nem ér meg ennyi molyolást. Volt még egy bontatlan flakonom, szívfájdalom nélkül visszavittem a vásárlás helyére. Visszaadták a pénzt. Egy pontocska részemről a kezdeti három helyett. Soha többet.

Személyes tapasztalatom: sötét vörösesbarna, festett hajam van. Kb. 3-hetenként festeni kell, olyan gyorsan nő.
Sem piros, sem rózsaszín, sem narancsfejű nem lettem tőle.
A kissé megfakult vörösesbarnán határozottan jól teljesít, tehát egyáltalán nem mellékes a rendelkezésre álló hajszín: frissebb, fényesebb és kicsit mélyebb színű tőle a hajam.

Betti21
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2024. január 22.

Édesbarna árnyalatot vettem, nagyon szép színe lett mindenki megdicsérte, 2 hete festettem elég jól tartja a színt és nem is szárította ki a hajam. Biztos hogy újravevős és kipróbálok mas barna árnyalatot is.

Aranybarna árnyalatot is kipróbáltam, szintén pozitív a véleményem. Tökéletesen fed és tartja a színt.

BarSanMar
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 21.

17 éve festem a hajamat dobozos drogèriás festèkekkel. Nagyon őszülök ès a hajamat nagyon megviseli ez a fajta festék. Rengeteg alternatívàt kipróbáltam de eddig semmi sem vált be. Viszont ez a termék fantasztikus. A feketèt vettem belőle. 40g-ot kevertem belőle a váll alattig érő hajamhoz, 4 órát volt rajta. Gyönyörűen befogta az őszhajszálaimat is.
Sajnálom hogy csak most találtam rá de az biztos hogy soha többé nem festem drogèriás festèkkel.
Viszont mielőtt bárki is használná olvasson alaposan utána mert ezt teljesen máshogy kell alkalmazni.