Legújabb vélemények - Hajfestékek

belle    beauty blogger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. július 10.

Semmit sem ér. A piros pár mosásig jó volt aztán foltokban kimoshatatlan/szőkíthetetlen lett. A magenta nem látszik. A lila kék inkább hajon, de rendesen be sem fogja azt is foltosan. Sajnálom, hogy adtam neki több esélyt. Szőkített hajon próbáltam!

patriciacsp
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. július 9.

Tapasztalataim alapján ez a termék 4 árnyalatot tud világosítani, nem többet. Sajnos egy doboz nem volt elég egy kicsivel vállam alá érő hajamig, de mentségére szóljon, hogy dúsnak mondható a hajam. Maga a munkálat annak köszönhetően, hogy kevés volt, illetve a hozzácsomagolt kesztyű elképesztően kicsinek bizonyult elég nehézkes volt, de alapvetően, ha két dobozzal vettem volna + lett volna kesztyűm nem lett volna gyötrelmes.
Nem ajánlom ezt a terméket, olyannyira nem, hogy mikor a boltba mentem a 2. dobozért már a Schwarzkopf Live Permanent Lightener ICE BLOND (Jégszőke 00B) férfiaknak termékre esett a választásom és ugyanazt az eredményt hozta 1800 Ft-ért. Fontos megjegyezni, hogy a benne lévő balzsam viszont "bajnok", nagyon jól hamvasított, de egyébként ezekben a festék mellé csomagolt balzsamokban nagyon jó a márka.

patriciacsp

Ugyan jégszőke nem lettem tőle, de a világosítás volt a cél, annak megfelelt, ez a mennyiség elég volt a váll alá érő dús hajamra is.

Ritanyuszi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 45-54  |  2021. július 9.

25 éve használom, bevált. Sokféle színvariációja van és kíméletes a hajhoz. Ezer forint alatt megvan egy hajfestés. Csak ajánlani tudom. Kár, hogy nem sok helyen lehet kapni.

Rzsaanett
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. július 8.

Ez egy rakás szar, U69et használtam nagyon világos rézvörös hajamon konkrétan fekete lett a végeredmény! Az egész hajamat elrontotta!🤧 és még szénakazalt is csinált belőle

Picurka1
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. július 8.

16 éves lehettem amikor ez leemeltem a polcról mert a drágább, márkás lila színezőm egyáltalán nem fogtam be a hajam sőt még altónust se adott a hajamnak.Megjegyezném hogy sötét barna alap hajszínem van de alapból könnyen befogják a festékek és a színezők. Lila és rózsaszín árnyalatot vetttem annó belőle nagyon szépen befogta a hajamat.(persze nem volt ugyanolyan mint a tubuson )Nem tartós ez tény de ez színező nem pedig tartós festék szóval ezt elnézem neki. Hab állaga van hát elég fura de talán emiatt egyedül könnyebb felkenni. Ajánlom azoknak akik még fiatalok/nem akarják kiszőkíteni a hajukat de színesre akarják festeni.

1983at2
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. július 6.

Ausztriában vásároltam, a legkímélőbb hajfesték után kutatva (a L'Oréal Inoatól sajnos hullott es töredezett a hajam).
Az állaga és az illata jó, könnyű vele dolgozni (1:1-es arányban kell keverni) és szép rubinvörös színe van, még az ősz hajszálaimat is befedte. Sajnos nem tartós, 3-4 hét után a hajam tövénél festett rész kikopott (az ősz szálakon először) és narancssárgássá fakult.. sőt, mintha még világosított is volna rajta, nagyon nem szép.
Lehet, hogy természetes árnyalatoknál működik, de nekem vörösként nem vált be, nem veszem újra. Két csillag, mert legalább kíméletes volt és nem roncsolta a hajam.

Charlena08
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. július 6.

Upd: 2021 július 6: hát visszatértem hozzá, és milyen jól tettem!
Hamvas szőke/szőkésbarna árnyalatokban szerintem verhetetlen, de a barnái is szépek.
Immár teljesen visszabarnultam, közepes-sötétbarnára. Legutóbb az 583-ast próbáltam ki, kissé félve, hogy túl sötét lesz (hasonló cipőben járok, mint jibjab). Már nagyon sokat szenvedtem a nem megfelelő ősztakarással az elmúlt pár évben, a hajam lassan egyre "mákosabb", kb 40% ősz. :( Próbáltam mindent: fodrászfesték, olcsó festék, drága festék, bio festék, henna. Szinte minden kikopott róla már a 2. hajmosásra. :( Aztán jött megint ő, és szinte semmit sem kopott 2 hajmosás után, egy picit világosodott az egész sötétbarna, hideg szín. (hasonló, mint a dobozon). Kicsit sötét nekem, de inkább ez, mint az ősz. Legközelebb bepróbálkozom az 570-essel, csak érdekes az új csomagolás, inkább gesztenyébe hajló barna, mint hűvös (az előző dobozon egy hővös-opálos középbarna szín volt.) Meglátjuk, az biztos, hogy egy jó ideig most nem tágítok mellőle. Szaga elviselhető (van ennél büdösebb), nem csíp, én szeretem a felvivő flakont is, a balzsam továbbra is nagyon klassz. Egyetlen negatívum, hogy a barna árnyalatokban lehetne nagyobb választék, de maradt az 5*

2015: Bolti festékekhez képest ez 1 nagyon jó hajfesték. Valóban természetesebb, mint a többség, nem kelt paróka-hatást. Több évig használtam, világos hamvasszőke és sötétszőke árnyalatokat belőle. Előbbi szép lett, de hamar kikopott a hamvasság (ez szinte az összes hajfestékre elmondható, legalábbis amiket én próbáltam cirka 5 év alatt). A sötétszőke / barnás árnyalatai viszont nagyon szépek!
Pont a képen lévő 522 "közép opál hamvasszőke" árnyalatot használtam legtöbbször, amikor vil. szőkéről, kicsit természetesebb sötétszőkére akartam váltani. Köze nincs a dobozon lévő színhez, de nagyon szép, natúr hamvas sötétszőke hajat eredményez, ami elég tartós is (a szőkékkel ellentétben).

4 csillagot adnék rá, de felpontozom a hozzá járó balzsam miatt, ami számomra elképesztő hatással bírt! Csodálatosan selymes, puha, könnyed lett tőle az amúgy száraz, igénybevett hajam, és fantasztikus az illata, amit sokáig érezni. A legeslegjobb balzsam, amit valaha használtam, bárcsak gyártanák külön is! :P

HRenata
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. július 5.

Up.: végül úgy döntöttem, hogy kipróbálok más festéket. Az ősz szálakról elég hamar lekopik a szín, de ez kevésbé zavart volna. Viszont kb 3 hét után rezessé vált a szín, és ráadásul foltokban. A lányom kérdezte, hogy miért festem csìkosra a hajam... Először azt gondoltam, hogy elsőre nem fogta be jól, vagy én nem jól oszlattam el a festéket, de sajnos minden festés után először gyönyörű egységes barna színt kaptam, ami 3 hét alatt sávokban rézvörösbe megy át.

Két árnyalatot próbáltam, a deep browns sorozatból való mindkettő, a 6/71 és a 7/7. Mindegyik nagyon szép, telt szín, most a 6/71-et használom, ez egy gyönyörű közép-csokibarna árnyalat. A festék elég sűrû krém, nem csöpög, nem büdös, nekem semmi irritációt nem okozott. Festés után a hajam szuper fényes és puha, ilyet semmilyen bolti festék nem tudott produkálni. Drágább árkategória valóban, de az eredmény a színt és a hajam állapotát tekintve is abszolút megéri.

MissSejla
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. július 3.

Evek ota hasznalom a sotet szineket, nekem bevaltak. A balzsamja nagyonjo.