Legújabb vélemények - Hajfestékek

fannianevem
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2024. január 5.

2-3 flakonnal vettem eddig, nekem bevált, de szépen kell vele bánni. Barna hajam van és a végét szerettem volna ombre hatásúra. Több éve az egész flakonnal ráfújtam 1! hónap alatt. Tönkretette a hajam és nagyon töredezett lett. De szőkésbarna lett a vége. Tanulva a hibámból, megvettem mégegyszer és több hónap alatt használom, amikor eszembe jut, kb 2 hetente egyszer és nagyon szép eredményt értem el vele. A fodrászok és mindenki azt hiszi, hogy be van festetve balayage-ra. 4 csillag, mert nem egy barátságos termék barna hajra, csak tudni kell használni.

BVick
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2024. január 4.

Az otthoni festés nem az én műfajom, nagyon macerás, de rá fanyalodtam mert fodrászom rég óta beteg. Sajnos ez nem igazán közelíti a szalon minőséget. A mokkabarna 4-18 nem fedte az ősz szálakat, kicsit vörösesek lettek és 1 hét után már megint őszes volt a töve. :( Utána a csokibarnával 4-86 próbálkoztam az már igen jól fedett, de az meg nem az én színem. Szóval ősz hajra nem ajánlanám max. csak a sötétebb verziót. A hajamat viszont nem "bántotta" igaz keratinos pakolást is használok rendszeresen. Összességében kényszermegoldásnak jó, de azért jobban megéri havi 10e forintért friss frizura + tartósabb ammónia mentes festés fodrásznál.

b5bea
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 45-54  |  2024. január 2.

A Westben vettem 550 ft-ért. Konkrétan fele annyiba kerül, mint a drogériákban a legolcsóbb hajfesték. 92-es Pearl Blond színt vettem meg, ami szőkés, kissé rózsaszínes beütéssel. Meglepően jól teljesített, kellően kivilágosította a hajtőnél is a hajam. Semmivel nem volt rosszabb, mint bármelyik másik 1000 vagy 2000 forintos társa. Biztosan használni fogom még a márkát!

Olivia1
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 45-54  |  2024. január 2.

Több éve festem a hajam szőkére, de ennyire rossz hajfestékkel még nem találkoztam. A 10.21es Stockholm szőkét használtam, a kapott színnek köze sincs a dobozon lévő színhez. Sárgarépa színű borzalom lett. Lemosás után szörnyű volt a hajam állaga, az utóápoló balzsam sem ér sokat.

hajnalanna
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2023. december 31.

semennyire nem fogta be a hajam, csak a vállam lett tőle zöld :( senkinek nem ajánlom, pénzkidobás.

Nikol91
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. december 30.

Terra árnyalat.
Használtam már több márka növényi hajfestékét, így van összehasonlítási alap.
Árát tekintve 5 csillag,
Fedése 2*
A szín 3*
Viszont az állaga és kenhetősége 0.
A többi termékhez képest azt tapasztalatom, hogy valahogy nem akar a vízzel elvegyülni, gondolom az a növény őrlésének ebben fontos szerepe van. Szerencsére csak előfestésre használom, sajnos a minőséget meg kell fizetni.
A két csillag inkább az árának szól.

CandyShimmer
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2023. december 24.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2023. december 24.

A 7.1 hamvasszőke festéktől nagyon sötét barna, már majdnem fekete lett a hajam!!
Iszonyat büdös! Kettő samponnal, kettő balzsammal történő hajmosás és ápolás után is iszonyat büdös a hajam. Teljesen kiszárította, és én nem fekete hajat szerettem volna. 2 dobozzal kellett a hajamra, az 4400 ft volt, és tönkrevágta a hajamat. Ha lehetne minusz csillagot adni, azt kapna.

sün
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2023. december 22.

Sajnos nem jó. Vannak már ősz hajszálaim, így az eredeti középbarna hajamat csak emiatt festem. Régebben annyit festettem, hogy a sok sötétbarnától már konkrétan fekete volt, így hajradíroztam, és pár hónapig szünetet tartottam. Utána ez volt az első hajfestékem. Először szép színe volt, bár mintha az ősz szálakat nem fedte volna be teljesen, azok világosabbnak tűntek. De nem voltak fehérek, így nem is problémáztam. Viszont eltelt egy kis idő, és konkrétan ledobta a festéket. Szóval nem csak lenövésem van, hanem mintha csak egy színező lett volna, nem tartós hajfesték. Biztosan nem veszem újra. Nem jártam még így festékkel.

iiika
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2023. december 20.

6.72-es színt próbáltam. Nagyon nagyon jó festék, nem lett sötétebb mint amit ígér a számozása, szépen elfedte a vizslásra kopott hajvégeimet amik még a melír miatt visszakopnak. Nagyon természetes szín.
A hajam extrán puha, fényes. A sampon is balzsam is teljesen elég volt a váll alá érő hajamra, balzsamozni amúgy is csak a hajvégeimet szoktam.

mackle
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. december 20.

Használtam már pár hajfestéket, főleg az ismertebbeket, a doboz dizájnja miatt esett erre a választásom. Az első hajfesték ami nem kopik csúnyán és rohamosan. Nem roncsol! Szőkítve volt a hajam vége, de teljes barnát akartam, fodrászhoz jártam és ő mindig színezőt használt barna árnyalattal. Meguntam, hogy havonta ledobja majd vettem egy doboz barnát ebből. Annyira természesen kopott le, hogy most nem is szeretném egy ideig festeni, mert tetszik ez a barnás világos árnyalat. Én ajánlom!