Legújabb vélemények - Hajfestékek

CeCeDrake
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. november 9.

Kiárusításban vettem a Tescoban, 600 Ft volt darabja. Vettem egyet, kipróbáltam.
Van pár szál ősz hajszálam, akkor látszik, ha össze van fogva a hajam. Olyan szerencsétlenek csórók, hogy pont azok vannak felül ilyenkor 😂 na hát ezzel szépen be tudom színezni. Különösebben nem zavar, de ennyi pénzért kipróbáltam, festeni sose fogom a hajam. Vettem még belőle pár darabot, egy ideig ez elég lesz. Szépen befogja azt a 3 szálat, nekem tökéletesen megfelel, amit nyújt ez 600 Ft-ért.

SaltyDog
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 45-54  |  2023. november 5.

Fodrász festi, és persze vágja is a hajam, éppcsak rezes sötétszőke a színem- eredetileg majdnem fekete, és esélyesen sok-sok ősz hajam van már-, ezt is ő ajánlotta, ha nagyon szőkülnék- a rezesség pláne nyáron gyorsan illan- , akkor pár percre dobjam fel a hajmosás végén. Bő 5 hetente járok fodrászhoz, a negyedik hét után szoktam használni hajmosáskor, kb 4-5 percet van csak fent, szépen visszaadja a fényt, azt is kis kraftot , meg a töveket- göndör hajon azért nem eszelősen feltűnő- is elhomályosítja. 8-77-es, Light Blonde Copper Extrát használok, a fülig érő bobomra két-három fújásnyi megy a tenyerembe és úgy viszem fel- be sem fésülöm- aztán villámgyorsan kezet is mosok, mert fog, a szaniteren is meglátszik, ha ott maradna. Mosáskor jön le szín persze, de nekem két mosást szépen kibír. Hajszínezésre önmagában nem elég- arról sem vagyok meggyőződve, hogy arra találták ki- , frissítésre két festés közt kiváló, szerintem kb két éve használom, teljesen elégedett vagyok vele.Kiadós, nem szárít, nekem nagy segítség, ráadásul online, vagy fodrászcikkesnél könnyen beszerezhető.

Makk Zsuzsó
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2023. november 3.

Nos, a lényeg, hogy a 7.11 nekem inkább sárgás-vöröses, meleg árnyalatú lesz, nem hamvas. Az őszfedése gyenge közepes, maradok a fodrászkellékesnél kapható festékeknél.

GIldi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2023. október 30.

Erősen őszülök és egy ideje próbálom lenöveszteni a sötétbarnára festett hajam. Többször melíroztattam, így az alap világosszőke volt, helyenként világosbarna tincsekkel. A célom az volt, hogy a melírozott és a lenőtt részek között ne legyen akkora a kontraszt, és az egész ezüstös árnyalatú legyen. Ember tervez... Kétszer próbáltam ki ezt a hajszínezőt (Steel silver színben). Első alkalommal csak 5 percig hagytam fenn félve attól, hogy befogja az ősz szálakat, és kék lesz a hajam. Akkor csak enyhe hamvasító hatást tapsztaltam. Másodszor legalább 20 percig fent hagytam, és a melírozott, világosszőke tincsek valóban kékek lettek, az ősznek csak ezüstös csillogást adott. Remélem, hamar kimosódik. Nem teljesen vállalhatatlan, de az ezüstös árnyalatot meg sem közelíti. Előtte mindenképp ajánlott próbatincsen tesztelni a színt. Nálam ez elmaradt.

barbarahella
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2023. október 30.

7.432-es árnyalatot vettem meg. Hiába kevertem egy 8-as színmélységű szőkével (75%-a a szőke volt), középsötétvörös szörnyűség lett belőle. Szerencsére volt otthon C-vitaminom így közvetlenül festés után kiszedtem a hajamból a nagy részét. Nagyon nem ajánlom.

zsofff
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2023. október 28.

Én az s10-es festéket használtam. Ez volt az első ebből a termékből, úgy voltam vele, hogy megveszem. Nem vártam csodákat, tudtam mire hivatkozom, úgyhogy nem lepődtem meg az végeredménytől. Őszintén és kicsit világosabb hajszínnel szerettem volna, és a sárgás hatást eltűntetni a hajamból de ez nem jött össze:( nem a terméket hibáztatom, hiszen a paletta hajfesték kezdte nekem a sárgás színt előhozni (az volt az első hajfesték amit használtam) gondolom hátha ez helyrehozza, sajnos vitte tovább:/ tőlem kap egy 3-ast, a színnel önmagában elégedett vagyok, bár nem platina szőke hajszínt kaptam amit vártam volna, de egy drogériástól egyébként sem vártam többet. Az illata viszont nagyon jó, még másnap is érezni, de a hajat ezzel ellentétben szárítja, amit más hajfestéknél nem tapasztaltam…

Szabina002
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2023. október 25.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2023. október 25.

Nekem tetszik. Agyon lett festve a hajam szerintem annyi mindent próbáltam mióta nem fodrászhoz járok… lassan kezdhetem elölről minden szőkét kipróbáltam, annyira unom a festékvogatádt.
- Fontos volt az ára, nekem ez még megfizethető könnyebben, sokminden tetszett, de akciósan is drága hosszú távon gondolkodva én meg nem szeretem ha le van nőve 3-4 hetente festek.
- Olyat szerettem volna, aminek természetesebb, “földesebb” a színe.
- Könnyen beszerezhetőt, tudom lehet rendelni a neten, de a beugrok a Rossmannba/Dm-be érte az nagy előny nálam.
- Van hozzá balzsam és jó, bár lehetne több, pont elég a hajvégekre. Régen derékig ért a hajam most vállig ér, nekem nem elég a balzsam csak a végére.
- Nagyon szőke volt a hajam, világos szőke, 8-0 árnyalatot vettem, beszívta pillanatok alatt, lilás volt a színe meg is ijedtem először, első alkalommal csak csíkoztam vele korábban, most az egészet befestettem vele. Szép melír alap lett. De anélkül is jó.
Sötétebb lett nekem, mint a képen, kopni biztosan fog picit, nekem inkább a középső minta lett színhelyes végeredmény.
- Nem büdös. Engem nem csípett.
- A hajamnak jót tett nem világosabb lett. Jobb az állaga.
- A kesztyű nem csúszott le nem volt óriási sem, tapadt a kezemre lehetett stabilan ecsetet fogni, el is mosható 1-2 alkalommal.

Szabina002
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2023. október 23.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2023. október 23.

Több szőkét próbáltam (keresem a megfelelő árnyalatot) nem roncsolta a hajamat, egyik sem, a tónus/árnyalat nem volt megfelelő nekem.
Nekem hozta a színt is ami a dobozon volt, alapjáraton szőkésbarna a hajam és rommá van festve.
Olyan festéket kerestem, ami bárhol elérhető, könnyen beszerezhető. Még keresgélek tovább, nekem nem csípte a fejbőrömet, a balzsam sok a többihez képest amik lenni szoktak a dobozokban. Nem büdös.

dottya
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. október 21.

Régebbi festés miatt vöröses részek vannak a hajamban, ezt szerettem volna eltüntetni.

8.11-es árnyalatot vettem meg a középbarna hajamhoz, vagyis a 2-3 árnyalattal világosabbat az eredeti színemnél. +csak 20 percig hagytam hatni, mert féltem, hogy be fogja sötétíteni a hajam (és nem ez volt a célom, csak hamvasítani szerettem volna). Túl sok változást nem látok. Egységesebb lett egy kicsit a hajszínem. Egyáltalán nem mondanám hamvasnak. Egy szép természetes barna árnyalata lett a hajamnak, de a vöröses árnyalatot nem tüntette el.

Egyetértek, hogy nagyon maró szaga van, csípte a torkomat, szememet, mindenképpen jól szellőző helyen kell használni, úgy ki lehet bírni.
A samponja szerintem szuper, jól habzik, nem vettem észre, hogy ragacsos vagy kimoshatatlan lenne. A balzsamja kellemes illatú számomra és nagyon-nagyon puha tőle a hajam. Inkább kék, mint lila. Egy kicsit befogta a kezemet is :) Sokáig fennhagytam a hajamon, mint egy pakolást, hogy hasson.

Szerintem kifejezetten hamvasítás miatt felesleges megvenni, de egyébként szépen fed, ha valaki akar egy szép természetes hajszínt adó festéket, akkor jó választás lehet.

Anna0907
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2023. október 19.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2023. október 19.

Nekem nagyon bevált ez a hajszínező, puha és fényes lett a hajam tőle ! A 3210 es színt vettem elég sötét de ez volt a cél, meglátom hogy kopik de szeretem !