Legújabb vélemények - Hajformázók

DeTi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 10.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 10.

Régebben a kedvencem volt, szépen kiemelte a göndör, vastagszálú hajam, de az utóbbi időben valahogy nem működik rajtam, elnehezíti, zsírosítja a hajam, hiába használok keveset. Nincs jobb ötletem, tehát valószínűleg újraveszem ismét.

lisebecka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. május 9.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. május 9.

Ha lehetne nulla pontot adni, akkor mindenképpen annyit kapna. GLAMOUR napokon vettem meg és minden centet megbántam, amit kiadtam rá. Egy száraz sampontól azt várod, hogy kitolhasd vele a hajmosást legalább egy nappal, de emiatt konkrétan hajat kellett mosnom használat után, mert rosszabb lett, mint volt.

Zsozsyna
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 8.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 8.

Semmi gőz, csak forró víz ami a csuklómon landol. Mint sima hajvasaló jól funkcionál viszont nem ez a fő profilja és ennyi pénzért értékelendő ha működik is.

Katalinnagy
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 8.

Több, mint fél éve használom...amikor megvettem és elkezdtem használni gyönyörű volt tőle a hajam és jól működött, viszont így kb fél év elteltével (újra gőzölős hajvasalót vennék, viszont nem ezt) egyszerűen már alig alig gőzöl, inkább csak forró víz folyik kifele belőle, ami a hajam eláztatja, a kezem pedig leforrázza... :/

martini11
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 7.

Nagyon jó termek ! Egész biztosan újra fogom venni. Mióta használom boven elég heti egyszeri hajmosas. Nagyon szép fényű és szuper tapintású lesz a haj tőle. Nagyon szeretem.

hanka.horvath
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 4.

Semmit nem ér, körülbelül 2 percig tart utánna ugyan úgy szállt a babahajam.
Az meg, hogy 3000ft-ba kerül kész vicc.
Többet ér, ha fogkefével és wax-szal lesimitgatom.

Zsuska88
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 4.

Isteni illata van, s amit ígér azt tudja is!!!!
Kicsit borsos az ára de 16 ml-es kiszerelés.

Meszti
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 4.

Volt már hasonló termékekkel próbálkozásom, de egy kudarc volt. Őszinte leszek, megvett kilóra a reklám. Glamour napokon vettem meg.
Nagggyon király, nem nehézít el, megemeli a hajtövem, olyan lágy lesz ettől a terméktől a hajam, szép fényt ad.
Kb. 3 hetente használom mikor már egyre rövidebb időt bír ki a hajam két mosás között.
Használta után újra hosszabb idő telik el, a fejbőrömön lassabb a zsírososdás.

lillllllla
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. május 3.

Hát én nem arra használom amire ez ki lett találva, DE ha a laminált szemöldök hatásra szeretne menni valaki. Ez a tökéletes termék és nem kerül 30 $-ba külföldi oldalakról. Még az alapozó előtt csak egy nagyon keveset kell felvinni szempillafésűvel és beállítani ahogy szeretnéd, majd én még a fésű nyelével hozzá szoktam nyomni a bőrömhöz. Utána körülötte le kell törölni a maradék zselét aztán mehet az alapozó. Egész nap a helyén marad!!! Ki kell kísérletezni, de megéri ha tetszik a laminált szemöldök!

LorettaKarina
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. május 3.

Nagyon érdekes illata van, a leírás szerint virágos-dohányos (Notinoról rendeltem). Nekem egyébként kifejezetten tetszik, de lehet valakit zavarni fog. Hajfonás után mindig ezt fújom a hajamra, ég és föld a különbség, mint amikor nem használom. Nagyon szépen megtartja a hullámokat, ezért mindig használom ilyenkor. Egyáltalán nem szárít, és nem nehezíti el a hajat sem, szóval maximálisan tudom ajánlani!