Legújabb vélemények - Hajformázók

AdriF
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. január 22.

Nem sokat ér. Könnyed érzetet ad a hajnak és nem ragacsos, de ennél több jót nem tudok elmondani róla, nem látom azt az extra dús hatást, amit vártam. A Schwarzkopf Got2be Volumania Root Lifting hajtőemelő ezerszer többet tud, az ára pedig harmada ennek.

hamark
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 22.

Nem vagyok valami profi CGM-os, de ezzel a termékkel semmi baj nincs, pláne az áráért. Én nedves hajra raktam, aztán diffúzor, amit most használok (krém) tartósabb, viszont kócosabb is leszek a 2. napra, bár ez engem nem zavar. Szuper belépő termék és olcsó annyira, hogy nyugodtan gyakorolhass vele. Tényleg nem marad meg ez a kedves szúnyogírtó illat egyáltalán.

hamark

Ha nem várod el, hogy bármilyen tartárst adjon végülis megveheted, csak minek. Most Tigi catwalkot használok, előtte nem is hittem, hogy a krémek önmagukban jók valamire, mert ez nem tett szerintem semmit a hajamért, közben meg persze féltem, hogy elnehezítem 2 termékkel (pókhálóvékony).

Azaleeh
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 21.

Nagyon imádom!!! Isteni illata van, szuper a tartása és nagyon jó dolog hogy nem aeroszolos. Kifésülhető amit nagyon szeretek :)

lois
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 20.

A Hidra Curl új változatát vettem meg, első használatkor nagyon nagyon jól működött, úgy feldobta a fürtjeimet, tiszta rugó lett az egész fejem!
A következő alkalmakkor már kevesebbet vittem fel belőle és úgy is szép, de már természetesebb hatást kaptam cserébe.
Az illata nekem nagyon tetszik, a hajszárítás után pedig nem marad ragacsos vagy kemény a hajam, egyáltalán nem érződik a textúráján, hogy használtam volna bármit, hanem selymes lesz, mint mindig.
Amikor azonban hajat mosok, akkor érzem, hogy vizesen jobban kócolódik a hajam, mivel szárazabb lett. De hát minden hajhab szárít, még ha azt is ígéri, hogy hidratáló.
Miután elfogy, hidratálóbb krém állagú hajápolókat és formázókat fogok használni, fontos a hajnak is a változatosság, de nem bánom, hogy ezt a hajhabot kipróbáltam és majd később szerintem fogok ismét venni belőle.

Szilvikriszti
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 20.

Annyira szép színe van. A müllerben vettem, a régi tangle teezerem helyett. Nagyon meg vagyok vele elégedve gyönyörűen kifésüli a hajat és nagyon gyorsan.

Bogi97
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 20.

Nekem vagy 5-6 évig megvolt aztán egyszer csak megadta magát.
De ennyi pénzért szerintem tökéletes hogy még ilyen sokáig is bírta.
Szerettem, ez volt az első hajvasalóm, tette a dolgát.
Nekem hajmosás után egyszer elég volt vele kivasalni és utána 3 napig a következő mosásig szép egyenes maradt :)
Aztán mikor tönkre ment 2016-ba vettem egy akkori legújabbat , az is Bellissima és még a mai napig is azt használom :)

balazskrisztii
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 20.

Kellemes az illata, alapvetően egyenes hajam van, ha behullámosítom, akkor aznapra megmaradnak a hullámok. Bonyolult frizurákat nem hiszem, hogy képes lenne megtartani, de hétkoznapi használatra tökéletes. Azért nem 5*, mert szórófej nem elég apró szemekben szórja az anyagot, emiatt a Pantene számomra a tökéletes

Bogi97

Nagyon ritkán látni boltokba, legalábbis mi felénk, de nekem ez a kedvencem.
Én csak annyira használom, mikor felkötöm a hajam, hogy a babahajaimat lelakkozom vagy ha kontyot csinálok ezzel fixálom.
Nagyon könnyen kifésülhető ezért nem töredezik tőle a hajam, mint a sötét kék változatától.
Aki nagyon stabil tartást akar pl rövid hajúak, annak tényleg nem ez a megfelelő, de aki csak az összekötött hajára szeretné annak ez a legjobb.

Pancsi92
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 19.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 19.

Csalódás. Jó illata van és nagyjából ennyi. Sajnálom, mert amúgy szeretem a niveát.