Legújabb vélemények - Hajformázók

gomoripetra
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 17.

Testvérem használta, bár teljesen nem fogyott el a termék, így kidobásra került. Viszont megvolt vele elégedve, de azt azért hozzáteszem, nem használta hatalmas nagy hajformázásokra.

kata_baba
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 16.

Impulzusvásárlás volt, gondoltam nincs semmi pusztító szörnyűség az inciben, ugyan nem cgm, de nézzük meg mit csinál az erősen hullámos hajammal. Száraz hajra felvíve leginkább semmit, de gondoltam biztosan vizes hajra kellene bevetni. Kinyúlt, esetlen hullámokat csinált, majd 1-2 nap múlva elkezdett borzalmasan ragadni, az egész hajamnak ragacsos, fénytelen állaga lett és olyan gubancokat csinált (gondolom a ragadós állag miatt) hogy egy fél órás fésülködéssel tudtam kiszabadulni belőle. Repül a kukába.

Balea  Tagelang Glatt-Spray

Balea Tagelang Glatt-Spray

Balea  Tagelang Glatt-Spray
gomoripetra
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 14.

Na, ez pontosan az a termék, ami szépen fogalmazva pénzkidobás. Kegyetlen, milyen eredményt ért el a hajam vele. Egyszer próbáltam ki, de egyből a kukában landolt. A hajamnak volt egy időszaka, amikor gubancolódott gőzerővel, így nagyon kerestem rá a megoldást egy termékben. Ígéretes volt, amit ígért és mivel árban teljesen korrekt volt, gondoltam teszek egy próbát. A végeredményről ne beszéljünk, körülbelül, mintha cukros vízzel fújtam volna be...

epidermisz
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. május 14.

A hullámos hajamra használom, és szeretem, szépen definiálja a tincseket, megfelelő tartást is ad. Hátránya, hogy kicsit ragad, illetve megkeményíti a hajat.

epidermisz

Elsőre tetszett, szépen delfiniálta és göndörítette még jobban a hullámos tincseimet. Aztán újrarendeltem, de másodjára valamiért nem volt az igazi. Nem tudom, mi történhetett, lehet, a hajam igényei is változtak, mindenesetre sajnálom, mert így harmadjára már nem fogom újravenni.

angyalka1225
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. május 14.

Elégedett voltam a termékkel, tényleg védte a hajam, pedig nekem elég, hogy csak lógjon az eső lába vagy kicsit sietősebben menjek a trolihoz, már Diana Ross séróm lesz Rachelesből is. Nem vettem újra, mert nem volt akciós, de így nyárra majd megint beszerzem és update-elek, ha mégse olyan jó, mint emlékeztem. :)

Lera380
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. május 14.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. május 14.

Nagyon szeretem! Régóta kerestem hasonló terméket!
Vékonyszálú festett hullámos hajam van amit rendszeresen vasalok. Sampon+balzsam+hajolaj+hajhab+hővédő. Ez a rutin amitől a festett- vasalt hajamnak tartása van, nem lapul le egy nap után. Ezzel a termékkel kiváltottam 3 másikat. Nincs szükségem rendszeres balzsamra ,elegendő 2 hetente a pakolás. Valamint a hővédő-hajhab sem szükséges mert megoldja ezt is. Tényleg ki kell kísérletezni mennyi a megfelelő mennyiség, de vékonyszálú lelapuló hajnak ez egy csodaszer!

natasa
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. május 12.

Teljesen jó kis hajhab. Rugalmas tartást ad, nem ragad, nem szárít, nem zsírosít. Tényleg jó puha a hajam utána, illetve nem kócolódik, nem ragasztja össze a hajszálakat. Nálam elég gazdaságos is, mivel rövid hajam van.

ylexe    beauty blogger
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. május 8.

Kellemes gyümölcsös-virágos az illata. Nem kell belőle sok. Nem tapad össze tőle a haj. Segíti a beszárítást és tartósabbá teszi. Nem csodaszer, de nem rossz. 😊

malnahal
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 8.

Update: sajnos le kell pontozzam, ugyanis sok kísérletezés után bizonyosan ez az, amitől seborrheás dermatitis jellegű tüneteket produkál a fejbőröm. :( azóta találtam olyan hajkrémet, ami ugyanilyen jó és nem teszi tönkre a fejbőrt se a hask-tól.

Miután elfogadtam, hogy az én hajam mindenféle vasalás és szárítás ellenére arra hullámzik és göndörödik, amerre ő akar, úgy döntöttem, engedek neki és megvettem ezt a krémet, hogy segítsek neki. Egyszer használtam, de nekem szépen begöndöríti a hajam (2b 2c néhol 3a típusú loknikba csavarodott a hajam, szóval valószínűleg tényleg inkább ezt szereti). Ja és én diffúzorral szárítottam, úgy is működik, de mindenképpen ki akarom próbálni a nyári időszakban az airdry-t is, hiszen erre lett kitalálva eredetileg a termék.