Legújabb vélemények - Hajformázók

katiev90
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 22.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 22.

Gőzölős hajvasalóval használom, nagyon finom illata van, és érezhetően puhább, fényesebb tőle a hajam.

ziza27
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 22.

Az illata isteni és sokáig érezhető. A használata nekem csak úgy jött be, hogy a frissen mosott, törölközőszáraz hajra permetezem. Ha hajvasalás előtt használom, akkor amint kilépek a levegőre, valahogy "bedurran" a hajam: ugyan nem göndörödik be, de nem marad úgy benne a vasalás.

mlexa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 21.

Tartani tart, az igaz, de nagyon összeragasztja a hajam, alig lehet kigubancolni nap végén... :( Illetve az illata is nagyon erős számomra.

mlexa

Már nagyon régóta csak ezt használom! Imádom az illatát és egész nap tart a hatása. Ha begöndörítem a hajam, azt is szépen tartja, nyilván azt nem egész nap, de azért sokáig. Kevés is elég belőle szerintem, így gazdaságos is! Mindig kell itthon lennie! :D

Do23
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 21.

Nagyon szeretem! Anyukám nagy Taft hajlakk rajongó, évek óta csak azt használja. Viszont az én hajam inkább valami kevésbé ragacsos lakkot kíván, és megtaláltam. Nem túl sok, nem túl nehéz a hajon, az illata teljesen jó, olyan mintha a hajam kapna egy plusz ápolást. Biztos vagyok benne, hogy sokáig csak ezt fogom venni.

molnardorci
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 21.

Nagyon gyorsan "megköt" a hajon így nagyon gyorsan kell vele dolgozni. Jól tart de emiatt csak 3 csillag.

CNiki
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 20.

Nagy örömmel vettem meg mivel a fodrászom ezzel is formászta a hajam. Imádom az illatát, hogy ilyen tömény de nagy csalódás volt nagyon zsírosodik a hajam tetején pedig oda nem kenem csak a hajközéptől... a végeit pedig nagyon szárítja pedig nagyon akartam szeretni, többször is próbálkoztam vele.

tukbetty
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 45-54  |  2019. március 20.

Nekem nem jött be. Ragacsos érzetű a használata után a hajam és nem is dúsít igazán.

tukbetty

Csak ezt veszem évek óta. Az én hajamat csak ez a kék hajlakk tudja megtartani. Az illata kellemes. Ha hajmosás után befújom a hajam, a következő hajmosásig tartja a formáját, csak apró igazítás szükséges, pedig rövid a hajam.

Eszter555
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. március 20.

A legjobb hajlakk amit valaha próbáltam kb. 20 év alatt. Nem ragad, viszont tényleg szépen és tartósan fixálja a hajat.Az illata sem fullasztó.