Legújabb vélemények - Hajformázók

legallybrunette
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. április 21.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. április 21.

Klasszikus vakvásárlás volt. A kis kiszerelést vettem próbának, de már fontolgatom az utánpótlást. Igazából nem is tudom, hogy mikor kell/lehet fújni: szárítás előtt vagy után, de mindkettő működik.
Szárítás előtti esetben kicsit megkeményíti a hajat, ellenben hihetetlenül tartóssá teszi a hullámokat. Olyan, mintha só lenne benne, gondolom a tengervíz göndörítő hatását akarja utánozni. A haj tapintása kicsit fura tőle, de szerencsére nem mattítja. A fentiek miatt azonban gyakoribb hajmosást igényel.
Száraz hajon úgy működik, hogy befújod vele (nem eláztatni), majd megnyomkodod kézzel, és szépen behullámosodik tőle. Az illata nagyon finom, tengerparti érzést ad.

honeymoon
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. április 20.

Nekem sajnos nem vált be,de lehet,hogy a hajam hosszúsága miatt. Semmi puffer,semmi hajtőemelést nem érzékelek... Hasonló mint a porpúder amit bele kell szórni,nekem az jobban használ,de hamarabb zsírosodik is attól. Ez sajna most semmi,pedig K márka imádó vagyok. Illata jó, nem hagy nyomot.

cheza
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 20.

Elhasználtam az első flakont, és már meg is vettem a következőt, lassan már az zavar, ha nem fújhatom hajmosás után a hajamra. Először az illatát nem tartottam kifjezetten jónak, idővel viszont kezdtem hozzászokni, és most már inkább nagyon jó illatúnak tartom, bár nem egy klasszikus illat, inkább sós aromája van. A hatását tekintve nekem ez egy csoda, a gyorsan zsírosodó hajamnak megálljt parancsol, jobban kifésülhető a hajam, és egy picit meg is hullámosítja.

Lexifelh
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 19.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 19.

Sajnos dúsító hatása az én hajam esetében nem volt, de az illata tetszett, kicsit ragacsos volt eleinte, de miután teljesen megszáradt a hajam, ez elmúlt. Nem kuka a termék, de azért kicsit csalódás volt.

Titanilla10
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 18.

Végre végre én is leteszteltem!De milyen jól tettem!Imádat van!Sima hajvasalóval használom.Illata isteni finom,nem tudom mihez hasonlítani egyedi illat!Törölköző száraz hajra kenek a derékig érő vastagszú hajamra ha mindenki borsóba számol akkor 4borsónyit kb.:)Utána hajszárítás én csak fésülni szoktam közbe nem formázom körkefével.Egy nagyon picit úgyis nedves marad szárítás után ha kell még eloszlatok egy borsónyit a hajtő kivételével mindenhova.Utána végigmegyek a vasalóval és tádám mintha a fodrásztól jöttem volna.Nagyon tartós nem ugrik össze a hajam párás időben sem ha összefogom copfba akkor sem törik meg edzés után sem.Nekem igy is bevált!

vkata96
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. április 17.

Nem rossz hajhab, nem lesz olyan wow-hatás a vége, de azért megemeli a hajtöveket fél-1 napra, és nem lesz ragadós. Ja és nagyon jó illata van, tipikus Nivea-illat. Azt azért nem mondanám, hogy regenerál, de ezt az összetevői miatt nem is vártam. Összességében egynek jó, újravenni nem fogom.

violetti
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 17.

Szöszössé tette a göndör hajam, alig várom, hogy elfogyjon.

chrissyb
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. április 16.

Hát a hajamnak sokkal jobb nélküle. Igazából nem csinált semmi látványosat , viszont hamarabb zsírosodott tőle , és szerintem emiatt is kezdett el hullani ( nem 100 % , de amióta nem használom az is abbamaradt , szóval nagy az esély rá)

Lexiii
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 16.

Tényleg szép fényt ad a hajnak. Tövekhez nem fújom, de a hajhosszra nagyon szeretem használni, és az illata is finom. Nem sokat vártam tőle, de kellemes csalódás volt.

lisbeth10
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 16.

Őszintén szólva nem hiszek az ilyen hajegyenesítő termékekben, nem egyet kipróbáltam a hullámos hajamon, csalódás volt mindegyik
Ettől sem vártam más hatást és nem is kaptam. Az illata nagyon tetszik ezért adok két csillagot. Valóban könnyen
ki tudtam fésülni vizesen a hajamat (ami néha egy tortúra) és puha is lett tőle, de a szárítás után nem lett tű egyenes, egy idő után pedig
abba a pici egyenességbe is visszakerültek a hullámok, és egy kicsit ragadós érzést is hagyott maga után