Legújabb vélemények - Hajformázók

Lorna
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 9.

A csomagolás az nagyon gyönyörű. A Tigi designerei nagyon tudják, hogy kell olyan csomagolás készíteni, hogy nincs is szükségem a termékek nagy részére, de mégis szeretném, hogy a fürdőszobás polcáról nézzenek vissza ezek a vagány színek, feliratok és formák.
A termékről: Hosszabb hajra próbáltam használni. Este befontam a hajamat, és a reggelre keletkezett hullámot szerettem volna vele rögzíteni. Nagyon nem tartotta a hajat.
Más is próbálkozott vele a családból rövid hajjal, rendeltetésszerűbben használta és szintén nem rögzítette a frizurát neki se.
Tényleg matt. Hamar ki is száradt. Nem igazán jött be. A Got2be Beach Boyról váltottam, pedig az sokkal jobb volt, és pénztárcabarátibb.

ziza27
Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 9.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 9.

Semmi hajsimító hatása nincs és még az illata sem tetszik. Nekem nem jött be. (Amúgy több mint 3 éve vettem, de még mindig tele van a tubus. Párszor próbálkoztam vele, de aztán lemondtam róla).

Gabikaa9
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 9.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 9.

Hajformázáshoz kiváló, nem lesz tőle mű a haj és szuper tartóssá tesz szinte bármilyen frizurát.

pinksunset
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: < 18  |  2020. július 8.

A fodrászom ajánlotta, így vettem meg. Nem rossz, egyenesítő hatása meg van, szerintem fényesebb is lesz tőle a hajam vasalás után, a hővédő hatásáról nem tudok mit mondani, mivel bármit fújok a hajamra, mindig töredezett lesz.

lois
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 8.

Eddig a leginkább bevált zselé, amit valaha is kipróbáltam, jó nagy kiszerelés, sokáig elég, erős a tartása, göndör hajra használom és jól működik, nem szárít, azonban nem ajánlatos sokat felvinni belőle, mert kifehéredik, vizes hajon viszont szépen eloszlatható és amikor megszárad, selymes és természetes hatást kelt. Az illata férfias, de valóban elillan, amint megszárad.

pniki93
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 7.

Update: egyik nap egy göndör hajú youtube-os lánynál láttam, hogy egy kevés hajpakolást rakott egy vízzel teli spriccelős üvegbe és azzal frissítette a fürtjeit. Gondoltam, hogy ez nálam is működhetne ezzel a termékkel. 1:5 arányba bekevertem ebből egy kis mennyiséget. Működik!!! Nem egy csodaszer, de nem árt. Szépen kihozza a hullámaimat, legalább 1 napig maradnak is és ami talán a legfontosabb, hogy nem ragad tőle a hajam. Így higítva sokkal jobban el lehet oszlatni a hosszú hajamon, mert hát valljuk be, 3 spricceléssel nem fedi be a hajamat, viszont ahova került, azt kegyetlenül összetapasztotta :D Életem első leave-in-je vagy nem is tudom minek nevezzem, lehet hogy csak nevetni fogok magamon, amikor valami mást próbálok ki, de egyelőre maradok ennél. Ha úgy nézem, 1400 Ft-ból kihoztam cirka 1 litert :DDDDd Felpontozom 3 csillagra.

Én még életemben nem dobtam ki terméket. Vagy találtam más felhasználási módot vagy odaadtam valakinek. Ezzel büntetni lehetne XD Próbáltam száraz hajon, törülközőszáraz hajon, csuromvizes hajon, volt hogy átfésültem utána a hajam, volt hogy csak belenyomkodtam, használtam sokat, használtam keveset. 3 hete nem volt normális a hajam :( összeragasztja, száraz és fakó lesz, a frizzy hatása is említésre méltó. Tehát teljesen az ellenkezőjét hozza, amit ígér. 2b-2c hullámos a hajam, kicsit rá akartam segíteni a termékkel hogy tovább bírják a hullámaim, ápolást külön én nem is vártam.
Felrakni sem szeretném az eladó termékek közé, ezt senki nem érdemli meg.

Miaaa29
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 6.

Nagyon megszerettem, valóban dúsít!

KamiNagy
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 5.

Tényleg puhább lett tőle a hajam. Még nedves hajamra fújtam és körkefével megszárítottam. Remélem a hővédő tulajdonsága is dolgozik! Nekem tetszik!

Update: Egy idő után elnehezült és ragacsos lett tőle a hajam, fel is hagytam vele.

Kriszta180222
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 4.

Nagyon szerettem volna rajongani érte, de sajnos nekem nem nyújtott akkora pluszt, mint amit itt sokan másoknak. Nem rossz termék, szépen puhította a hajam vasalás után, de sajnos kis idő elteltével ugyan olyan állapotok voltak, mint ha nem is használtam volna. Nem teljes pénzkidobás, elhasználgattam, de nem volt meg a "wow" hatás, nem venném újra.

mizantrop
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 3.

tényleg működik! még egy termék sem segített ilyen jól a száraz, kinyúlt tincseimen.