Legújabb vélemények - Hajhabok

Boriskajuliska
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. február 9.

Jobb híján vettem a müllerbe mert a megszokott elnett hajhabot már egy ideje megint nem találom. Nem túl nagy a kiszerelése de szerintem simán kitartott addig mint a nagyobb társai. Szép sűrű könnyen eloszlatható a hab ami nem hagy ragacsos érzetet maga után. A hajam ápolt és puha így lehet hogy könnyű dolga van, de nagyon jó tartást és formát ad a kevésbé forró hajszárító használata mellett is. Kár, hogy csak a müllerbe kapható de megoldom:)

Jameli
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 8.

Ha nem szárítom meg után a hajam,ragacsos marad.Hajszarutas után viszont erezhetően dúsabb,és nem lapul le olyan hamar a hajam :)

dreammiyss
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 6.

Nem a képen látható kiszerelésben van meg, talán újabb kiadásban vásároltam meg. Hajmosás után a vizes tincseimre teszek belőle, amivel az a szándékom, hogy rásegítek a természetesen göndör hajamra. Nekem bevált, bár nincs túl nagy tapasztalatom a hajhabok terén.

CrazyHairDontCare
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 30.

Göndör-hullámos hajamra használtam, hogy összetartsa a tincseket. Esküszöm, hogy a legjobb "haj napjaimat" ezzel tudtam összehozni. Nem nehezítette el a hajtövem, emiatt dúsnak tűnt a hajam, de közben a tincseim is szép definiáltak voltak. De sajna hamar kitapasztaltam, hogy tényleg csak max. egy nap tartást ad, utána szösztenger a hajam. Úgyhogy általában csak akkor használtam, ha valami különleges eseményre mentem és tudtam, hogy max. pár óra és fotó erejéig kell a hajamnak jól kinézni. Illetve én azt vettem észre, hogy enyhén szárít és még a kemény részek kinyomkodása után is valami fura réteget hagy a hajamon.Még megfontolom, hogy újraveszem-e.

monique001
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport:  -  |  2020. január 25.

Majdnem tényleg szószerint csodát művel. A szinte nulla (vékonyszálú, kevés, zsíros) hajamnak érezhető tömeget és tartást ad, körkefével beszárítva normális hajúnak nézek végre ki, miközben semmilyen mű érzésű mellékhatása nincs...se ragadás, se sprőd tapintat. Én Amazonról rendeltem, 25€ volt, szóval jóval drágább, mint ami itt fel van tüntetve, de újra fogom venni, nagyon megéri.

lois
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 20.

A Hidra Curl új változatát vettem meg, első használatkor nagyon nagyon jól működött, úgy feldobta a fürtjeimet, tiszta rugó lett az egész fejem!
A következő alkalmakkor már kevesebbet vittem fel belőle és úgy is szép, de már természetesebb hatást kaptam cserébe.
Az illata nekem nagyon tetszik, a hajszárítás után pedig nem marad ragacsos vagy kemény a hajam, egyáltalán nem érződik a textúráján, hogy használtam volna bármit, hanem selymes lesz, mint mindig.
Amikor azonban hajat mosok, akkor érzem, hogy vizesen jobban kócolódik a hajam, mivel szárazabb lett. De hát minden hajhab szárít, még ha azt is ígéri, hogy hidratáló.
Miután elfogy, hidratálóbb krém állagú hajápolókat és formázókat fogok használni, fontos a hajnak is a változatosság, de nem bánom, hogy ezt a hajhabot kipróbáltam és majd később szerintem fogok ismét venni belőle.

angyalka1225
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 1.

Hullámos hajam van, ráadásul sok is és elég hosszú, így ha nem fodrász szárítja, mindig katasztrofálisan áll: egy merő kóc az egész és rossz hozzáérni, mindegy, milyen sampont, balzsamot, olajat stb. használok. Azt hittem, ez majd csak a formáján segít, de puhává is tette. Azért nem "out of the saloon"-look, de ezt nem is feltételezném egy termékről se, ezért jár az 5 csillag. (Haj)hab a tortán, hogy finom illatú! :)

paranoidcat
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 28.

Sok hajhabot kipróbáltam már, de ő a legjobb eddig. Mondjuk kell pár hét, mire kiderül, hogy hosszútávon is működik-e, de nagyon bizakodó vagyok. Egyelőre négyes, aztán néhány hét után lehet megkapja az ötödik csillagot is.

Lona22
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. december 24.

Nem göndörített, csak ragadt tőle a hajam.

Feliciana89
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 21.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 21.

Eléggé ragacsos és zsírosít. A szőke, vékonyszálú hajamon semmit sem emelt. Illata semleges .