Legújabb vélemények - Hajvégápolók

Mazsidrazsi9
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. február 29.

Szerencsére nem küzdök erős hajhullással, kicsit a halántékomnál ritkult meg a hajam amolyan mikiegeresen, gondoltam kipróbálom, hátha tud valamit dúsítani rajta.
Napi használatra javasolja a leírás, pár napig bírtam csak, nekem fényes maradt utána a fejbőrömnél a hajam, látszott hogy bekentem valamivel, összetapadt, lelapult. Így átálltam a hajmosás után nedves hajon bedörzsölésre (heti 2-3x)
Látok babahajakat, az illata is jó, amiatt három csillag, mert kicsit olyan mintha valami sikamlós mosogatószert dörzsölnék a fejemre-fényes lesz a tiszta hajam tőle. Illetve bizsergeti a fejbőrt, de az Alpecin jobban és azt tényleg tudtam napi szinten tolni, nem lehet észrevenni a hajtövön.

rencsihh095
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 27.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 27.

Imádom. Ez az első üvegem , de biztosan ujra fogom vásárolni. Ahogy fel viszem a hajamra
rögtön pihe puha lesz tőle, nem
nehezíti el a hajat.
Ja és az illata 10/10 .

Liza210713
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2024. február 25.

Az illata számomra is elég intenzív, de hamar elmúlik, így nem zavar. Az üveg felét már elhasználtam, de még nem igazán vettem észre nagy változást a hajamon.

nikii0724
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 23.

Régen nagyon jó volt, imádtam! Tényleg egy vsoda volt!
Karácsonyra kaptam a samponjával és a balzsamjaval együtt.. már direkt nem kenek csak poci mennyiséget, mert nagyon összeragasztja a hajat úgy is, utána pedig a hang, amit kiad mikor fésülöm.. :(
Nem fogom már újravenni, de elhasználom..

Echooo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. február 22.

Hát, én 6 év alatt elvesztettem a hajam kb. harmadát/felét. Sok volt belőle, és még mindig van szerencsére elég, de megviselt. Egészségügyi okai vannak amúgy, alapvetően emésztési totálkár. Na, de ez volt az első, ami 2 hét alatt megállította, és napi szó szerint pár szálra redukálta a hajhullásomat. Mást nem használok. Sem vitaminokat, sem semmit. Úgyhogy... én ajánlom. Hogy mindenféle okú hajhullásra jó-e, kétlem. Az enyémre, ami alapvetően fehérjeemésztési gondok miatt, felszívódási gondok, vitaminhiányok miatt van, teljesen bevált. Nőni mondjuk szerintem nem nő tőle semmi nálam, mármint babahajak :D De majd megoldom azt másképp. Ha más nem, levette a pszichés terhét a hajhullásnak a vállamról, míg kikeveredem ebből a labirintusból, és már csak ezért is ezer csillag.

Lilith13
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2024. február 22.

Nem használom régóta, de egyelőre nagyon tetszik. Nem nehezíti el a hajvégeimet egyáltalán, puhák tőle és imádom hogy ilyen könnyed az állaga.

R2D2
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. február 21.

Sajnos az anti-frizz hatás nem működik, pedig eredetileg ezért vettem meg. De jó puha és selymes lesz tőle a hajam, és az illata nagyon jó. Lehet, hogy újra fogom venni, mert a hajvasalás előtt felkenve olyan samponreklámbeli szép selymes hajat eredményez. Bár olajat is szoktam használni mellé, lehet, hogy nem kizárólag ettől lesz olyan.

R2D2

Az illatát imádom, és azt is, hogy nem lesz tőle fura állagú a hajam, sőt, én kifejezetten szeretem utána a tapintását. Viszont a hatását illetően én nem igazán tudok semmi biztosat, mert szerintem inkább a Biotech-es vitamintól kezdett brutál sok hajam nőni, bár lehet, hogy ez is segített. Mindenesetre én szeretem, már legalább 2-szer vettem.

bamy
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 21.

A termékcsalád többi tagjával együtt vásároltam meg, együtt használom őket. Az olaj könnyű, jó az illata.
Gyenge, vékony hajamra és töredezett hajvégeimre kevésnek tűnik. Használat után úgy érzem még jobban kiszárítja és összegubancolja a hajvégeimet. Nekem más olaj jobban bevált.

p.barbi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 20.

Dauer után ezzel tettem rendbe a hajam végét! Imádtam! Nem volt sprőd, szép ápolt volt a hajam.