Legújabb vélemények - Hidratáló krémek

Nana7
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 23.

Nagyon szerettem a könnyed textúrája miatt, kár, hogy már nem kapható.

Helia-D Botanic Concept Nappali Hidratáló Krém Tokaji Bor Kivonattal Normál/Kombinált Bőrre

Nana7

Újravenném.

Keri90
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 23.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 23.

Körülbelül 1hónapja használom a terméket. Kombinált bőröm van. Pattanásaim csak elvétve szoktak lenni. Tág pórusaim vannak, illetve enyhébb rosacea van az orrom tájékán. Estére használom a krémet. Felkenés után brutálisan fénylik a bőröm, de ez estére, lefekvéskor egyáltalán nem zavar. Arctisztítás után amúgy is húzódik a bőröm, ez a termék tökéletesen hidratál. Nekem nem okozott irritációt.

sztinke
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. február 23.

Már vagy egy-másfél éve használom, de még nem véleményeztem. Igazából nem használom napi szinten, főleg inkább nyáron, hűtve frissítő érzés, megpirult bőrre, epilálás után vagy nyomkodásos arckezelés végén.
Az illata kellemes, enyhe, natúr, az állaga zselés-vizes.
Nagy hidratáló hatást nem érzékeltem vele kapcsolatban, de nyugtatni nyugtat. Arcra nem érzem annyira komfortosnak, kicsit ragacsosan szívódik be, de hétvégén vagy éjszakára elviselhető. Testre kellemesebb, főleg ahogy írtam, nyáron, vagy akkor, ha utána testápolóval zárom a bőrápolást. Nem rossz cucc, főleg ár-érték arányban, de azért annyira nem is nélkülözhetetlen.
Sokan hullámos-göndör haj ápolása/formázása kapcsán javasolják, lehet, hogy erre is kipróbálom majd.
A tubus, bár jól néz ki, valóban nem a legkényelmesebben használható, nehéz adagolni a terméket, de mivel nem használom minden nap, ezt elnézem neki.

Syncron89
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. február 23.

Egyetlen egy bajom van vele, nem lehet kis mennyiséget kinyomni belőle. Mindig el kell kenegessem a maradékot a karomon vagy a lábamon, pedig csak az arcomra szeretnék tenni. Nagyon szeretem az illatát is.

Napsugaracska
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2024. február 23.

Jó állaga van, azonnal beszívódik, nem hagy maga után zsíros érzetet, nem fénylik az arcbőr. Szépen hidratál, viszont az ára egy kicsit borsos. Kevés termék, magas ár.

b.kata03
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2024. február 23.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2024. február 23.

Egy éve vettem, most fogyott csak el, mert kizárólag a téli/őszi időre vettem, amikor elég volt a 25 faktoros fényvédő és nekem szuperül bevált! Imádta a bőröm, könnyen beszívódik, nem tartalmaz pórus eltömítő összetevőket, jó az illata. Én nem használok alapozót, de ha mást is kentem az arcomra valóban hajlamos volt leperegni, azonban nekem ez alapvetően nem jelentett problémát. Egyedül az ára borsos, szerencsére én még fél áron vettem, azonban nem tudom, hogy van-e nála olcsóbb de legalább ilyen jó krém… midnenesetre újravevős!

Zsebrab
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 22.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 22.

Legtöbbször pattanásokra szoktam használni. Kicsi a tubus, viszont elég csak egy kis pöttyöt nyomni a krémből, így tovább kitart. Jól el lehet oszlatni a bőrön, és amire felfigyeltem, hogy a pattiknál a pirosságot jobban elfedi.

Adel24777
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. február 22.

Ez volt az első retinal, amit használtam, egy barátnőmtől kaptam ajándékba, és nagyon szerettem ezt a gyengéd, zselés-krémes-finomító állagot, amit produkált. Hiányzik azóta, hogy elfogyott, megkockáztatom, hogy nekem jobb, mint a pompom retinal arcszéruma.

Zsebrab
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 22.

Ebből is volt egy 3 napra elég termékmintám. Ami hidratálást ígér, azt szerintem hozza, viszont a kombinált bőrömnek sok volt. 1-2 órán belül a homlokom kis túlzással olyan volt, mint egy tükör. Ettől függetlenül nem vonok le csillagot, száraz bőrre való inkább és azon működhet.