Legújabb vélemények - Hidratáló krémek

gomoripetra
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 18.

Maga a textúra zseniális és kellemesen szívódik be a termék. Viszont nem éreztem semmi hatását, így elhasználtam, de nem venném újra. Átmeneti megoldást nyújt maximum.

Katica0919
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. május 17.

A géles hidratálók nem a kedvenceim, de ezt egész szívesen használtam. Nagyon tetszett a színe, illik nagyon ebbe a termékcsaládba, feldobja. Ami miatt csak 4 csillag, hogy erősen parfümös, és nem szeretek tégelyes hidratálókban kézzel nyúlkálni, spatula meg nem mindig van az embernél. De egy könnyed termék, jól hidratál, reggelre is működhet (nagyon pici kell belőle, mert nekem sokszor nem szívódott fel, ha este belefejeltem).

Nanus
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. május 17.

Az illatát nagyon szeretem és itt véget is ért az összes pozitívum amit el tudok róla mondani. Az állaga lehet hogy könnyed amíg kiveszed a tégelyből, de miután felkented olyan mintha belefejeltél volna egy niveás bödönbe. Eltömíti az egész arcot, fulladozott alatta a bőröm, és kivert a víz tőle vagy aláiizzadt a bőröm vagy nem tudom hogy hívják ezt a jelenséget. Nem adtam fel, egyre kevesebb adaggal próbálkoztam. De bár ne tettem volna. Olyan pattanásos lettem tőle és a tonikjától mint tinikoromban. Hetek alatt jött helyre a bőröm miután ezt abbahagytam.

Nanus

Ugyan nem emiatt vettem, de két nap alatt helyrehozta a barrieremet amit a rózsaszín Garnier micellás víz szétbarmolt. Elmúlt az arcom érzékenysége. Kevesebb lett a pattanásom tőle, a miteszereimet kitisztította és egységesebb lett a bőröm. Az állagát imádom. Selymes és nagyon könnyű elkenni, könnyed állaga van, kész élmény a felvitele is és másodpercek alatt beszívja a bőröm. 😊 Enyhe illata van ami nekem tetszik. Újravevős.

JosiePackard
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. május 17.

Körülbelül egy éve használom, bár inkább az őszi-téli időszakban, nyáron nem, illetve idén sem fogom, ahhoz a SPF30 kevés. Viszonyítási alapom más fényvédős arckrémmel vagy PC termékkel kapcsolatban nincs, így főleg más arckrémekhez viszonyítok. Szeretem használni, szerintem könnyű felvinni, gyorsan beszívódik és egységes arcbőrt eredményez. A fényvédős termékekhez képest nincs zsírós érzet a bőrömön, szerintem nagyon természetes érzetű és kinézetű. Az ára miatt gondolkodtam a négy csillagban, de összességében szeretem, szerintem újra is fogom venni, főleg a további összetevői és azok hatása miatt. Nem tudom, hogy a krém mekkora szerepet játszott ebben, de amióta jobban ügyelek a tudatos arcápolási rutinomra, azóta sokkal szebb és egészségesebb az arcbőröm, így végül nálam 5 csillagot érdemel. :)

Cseniko
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. május 17.

Nagyon szeretem, többször is újra vásároltam. Próbáltam más termékre cserélni, de nem érdemes. Viszont sokan azt hiszik ez a La roche cicájára egy alternatíva, pedig nem. Míg az előbb említettel akár éjszakára vastagon bekenheted az arcod, ez arra nem lesz jó. Ellenben orrkirepedésre, allergia szezon, vagy télen zsepi szétdörzsöl arra ez egy áldás és sokkal jobb mint bármi amit erre próbáltam. 👌🏼

borkavinczezsofia
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. május 17.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. május 17.

Kedvencünk. Kislányomnak is, férjemnek is, nekem is alapkellék sebekre, ekcémára, csípésre, száraz ajkakra. Igazi menstvár, megéri az árát

borkavinczezsofia
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. május 17.

Kedvencem, felkenés után puhább, simább az arcom de nem hagyja ott a “nyomát”. Viszonylag sokáig elég, ekcémás bőrre is szuper

natasa76
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. május 17.

Nagyon tetszik az adagolhatósága, teljesen higiénikus. Tényleg fokozatosan kell hozzászoktatni a bőrt, az elején nálam is jelentkezett a hámlás és piros foltosodás, de most már több hete használom, szép a bőröm, feszesebb, üdébb, teltebb. Egyszerűen jó tükörbe nézni. A másnapi fényvédelemről sem szabad megfeledkezni!

Palma215
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. május 17.

Szerintem ez egy megtévesztő termék, mert nappali hidratáló krémnek írja, de ez egy fényvédő. Olyannyira fényvédő, hogy naptej illatú és naptej állagú. De annak nagyon jó, mert nem fénylik, nem zsíros, egyáltalán semmi fehér réteget nem hagy, szépen beszívja a bőr, szépen lehet építeni. Az, hogy 10%-os nia van a fényvédőben, ez a koncepció nekem nagyon tetszik, én nagyon sokat niázok, tehát ez nekem nagyon hasznos. Ilyen itthonmaradós, tanulós napokra tökéketes, nyárára a tűző napra azért kell majd az ötvenes, de sztem őszre majd beszerzek belőle. Zsíros, nagyon olajos bőrre is nagyon tudom ajánlani, mert tényleg szép, nem matt, de természetes fényű finishe van.