Legújabb vélemények - Hidratáló krémek

ronnie
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: >54  |  2019. május 21.

Nagyon bejött!! Éjszakai ránctalanitómat váltottam ki ezzel , sokkal szebb bőrképet ad.
Mandulaolajjal megspékelem mikor felkenem. Nem csip, nem irritálja a szemet sem.

ronnie

Nem csalódtam igazi NIVEA szinvonal, hozza amit igér /szuperül hidratál/ bár én beleteszek felkenéskor
egy-két csepp mandulaolajat. Nem allergizál, pedig nálam ez nagy szó.

Lilko95
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 21.

Körülbelül egy hónapja használom.
A pattanasok kialakulását egyátalán nem gátolta, most is egyre csak jönnek ezek a nagy fajdalmasak (amit kinyomni sem lehetne). A mitteszerek is ugyanúgy megvannak.
Amúgy gyorsan beszivodik, nem zsirosit. Sminkelni is lehet rá szepen.

Aradi96
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 21.

Kicsit zsírosította a bőröm, de amúgy nem csinált vele semmit... Egy próbát megért ennyi pénzért :D És bár ezek után gondolkoztam, hogy kipróbáljam-e az aranybarna fedelű vitaminos változatot, nagyon jó döntés volt azt is kipróbálni, mert azt már szereti a bőröm. Könnyebben beszívja és ez kisebbíti a tág pórusaimat, plusz nekem még az illata is jobban tetszik.

kisadri
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. május 21.

Nem lenne rossz krém, de annyira erős illata van, hogy az arcomon nem tudtam elhasználni. Picit csípte az arcbőröm és néhol kipirosodott tőle. Nyakamra és a dekoltázsomra használtam el, ott nem iritált

jakabsara
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 21.

lassan 2 hete használom ezt a krémet és teljesen meg vagyok elégedve vele. Nagyon érzékeny arcbőröm van, de ettől a krémtől eddig még nem volt viszketés, vagy kipirosodás a bőrömön.

Szilv
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 21.

Sajnos egyáltalán nem szerettem. Megmagyarázni nem tudom, de rossz érzés volt a bőrömön viselni.

zsatima
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 21.

Szépen fedd, de sajnos nekem utána pattis lett a bőröm :(

gyucsab
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. május 21.

Nem szoktam nagyon krémeket használni, de a szakállam alá az érzékeny bőrömre ez a Reishi-s krém nagyon bevált! Nekem pár nap alatt segített, visszahúzódott az égető viszkető érzés! Nagyon ajánlom hasonló problémákkal küszködőknek!

nyuszo
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport:  -  |  2019. május 21.

Első használatkor kicsit zsírosnak tűnt, meg is ijedtem tőle, de nagyon hamar felszívta a bőröm, és szép hidratált lett utána.
Nagyon kevés elég belőle.
Kellemes az illata.
Jól lehet rá alapozni / sminkelni.
Igazi luxus érzetet kelt.