Legújabb vélemények - Hidratáló krémek

krisztinareka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. március 24.

Nagyon akartam szeretni ezt az arckrémet, de sajnos nem sikerült. Az illata erősen citrusos, más krémekhez viszonyítva eléggé karcos, de mivel vegán el lehet tekinteni tőle. Az állaga bíztatóan sűrű-tartalmas, jól beszívódó. De mégis, mintha elnehezítené a bőrt. Már egy ideje használom, de folyamatosan néhány napnál tovább sosem; mivel mindig abbahagyom ha ezt tapasztalom. A csomagolás és az összetevők miatt megérdemli a csillagokat, illetve mert a tőlem eltérő bőrtípusúaknak jó lehet.

zfruzsi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 24.

Erre akkor csaptam le nem túl sok utánajárással, amikor legutóbb megadta magát a bőröm és fájóan hámlani kezdett és a száraz foltok is újra és újratermelődtek és valami olyan hidratálóra vágytam, ami egyben kellemes érzés is ennek a fájó, égő, nagyon száraz bőrnek. Így életemben először megnéztem azt is, hogy ne legyen benne alkohol, mert elképzeltem ahogy az csípni kezdi az eleven részeket és az volt az az érzés, amire még nem vágytam pluszban... Így esett a választásom erre a termékre és bár bíztam benne, hogy be fog válni, azért kicsit szkeptikus voltam egyrészt az ára miatt, másrészt mert tudom, hogy ezzel az állapottal már nem minden tudja felvenni a harcot. Legnagyobb meglepetésemre 2 nap alatt teljesen eltüntette a száraz foltokat és a panaszaimat és onnantól kezdve egy jó hidratáltsági állapotban tartotta a bőröm végig a használat során. Egyszerű, de nagyszerű és számomra sokkal jobb, mint ahogy itt többen is kis semmilyennek írták le (utólag elolvastam azért), nekem elég nagyágyú volt és sokkal jobban szerettem, mint a legtöbb általam eddig használt arckrémet - mindenképp újra fogom venni a jövőben.

KezdoManias
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. március 24.

4.5 Whey árnyalatban rendeltem meg - ez most picit sötét ( aktuálisan 1N2 ecru árnyalatot használok EL Perfectionist-ből, illetve light árnyalatot a Double Wear Light-ból). A fedése tényleg jelképes, így az, h9gy nem találtam el az árnyalatot, valójában nem probléma. Szépen egységesít ugyanakkor, ebből a szempontból hozza, amit egy színezett hidratálótól el lehet várni. Bőrproblémát nem okozott (nem minden nap használom).
Az összetevői csodaszépek, különösen annak örülök, hogy végre van egy fizikai szűrős, színezett naptejem arcra, ami nem csillog-villog - a Clinique city block 25-höz képest legalábbis.
Az én száraz (vízhiányos) sebhorreas bőrömre a hidratáló hatása viszont kevés, kell más is alá. Ennyiben sajnos nálam nem teljesülnek az ígéretek. Fiatalabb, normál, vagy akár vegyes bőrre viszont pont jó lehet. Mindettől függetlenül jó termék szerintem is.

Lilium
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 24.

Teljes imádatban és ámulatban vagyok a Sensibio termékcsaláddal, egyik termékben sem csalódtam eddig! Ez tényleg egy nehezebb, jobban tápláló krém, ha egy könnyen és gyorsan felszívódót kerestek, akkor mindenképp a Light verziót válasszátok. Nekem most egy intenzívebb hidratálásra van szükségem, eddig teljesen elégedett vagyok. Az orrom mindig egy szuper száraz terület, állandóan hámlik és sajnos nem mindig elég rá egy könnyedebb krém. Most remek állapotban van a bőröm, ezelőtt a Clinique Moisture Surge Intense krémet használtam nappali hidratálónak, ami egyébként egy jó krém, de nagyon büdös alkoholos szaga van, így nem azt vettem újra. Ennek a krémnek nincs semmi illata, valamint nem is szilikonos, talán ezért is működik most jobban. Extra száraz és érzékeny bőrűek imádni fogják!

Mayagirl13
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 24.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 24.

Nagyon szeretem ,jól hidratál ,szuper krèm.

DorkaR
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 24.

Nem hatott meg igazán ez a termék. Fura érzést hagyott a bőrömön a használat után, mintha réteget képezne. Túlzott jótékony hatást nem tapasztaltam, hidratál, de akadnak ennél jobb arckrémek is.

DorkaR

A Sensibio micellás vízzel vásároltam meg egy csomagban, mert az nagyon bevált a lemosó, ellenben ezzel a krémmel. Sajnos minden használatnál morzsálódni kezdett az arcomon és a nap folymanán, ha hozzáértem rendszeresen lejött belőle egy kis darab.

stylo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. március 24.

Prima. Ami a leirasban van, az szorol szora teljesul. Kivancsisagbol mindenfele kremeket osszevasarolok, de hogy tudnam minek....az ara sem veszes ennek. Smink ala csak ezt!!!

Clinique Superdefense SPF20 Daily Defense Moisturizer Száraz és Nagyon Száraz Bőrre

Fiorentina
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: >54  |  2019. március 24.

Ezt a krémet többször csomagolták már valamilyen neszeszeres akcióhoz, így kerültünk kapcsolatba.
Bár nincs extra száraz bőröm, azért valahányszor elhasználtam, gondoltam, ártani nem fog a vízhiányos bőrnek sem, és így is lett. Valóban van egy fénylő hatása, nem az a nyomtalanul becuppantós fajta, ezért csak smink alá, nagyon vékonyan felkenve használom, vagy akkor, ha tudom, hogy nem megyek utcára. Éjszakai krémként megállná a helyét, de akkor meg ugyanúgy, mintha ki sem lépek az utcára, értelmét veszti a benne lévő fényvédő. Mivel nem teljesen a bőrtípusomhoz lett kifejlesztve, ezért biztosan nem vásárolnám meg, de a praktikus 15 ml-s kiszerelése miatt nem veszem zokon, ha időnként hozzájutok.

Divalesquefitgirl
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 24.

Örök hálám a gyógyszertárosnak, aki ajánlotta ezt a krémet! <3
Egy nem túl bizalomgerjesztő bőrgyógyász először szteroidot akart felírni, de szóltam hogy nem vagyok hajlandó azzal kenni a kezem, ezért gyógyszertári testápolót írt fel az ekcémámra ami nagyon fellángolt pár hete. Nekem gyógyszertári krém még sosem hatott, ezt mondtam is neki, de csak állat vont.
Kétségbeesésemben szaladtam a gyógyszertárba, megmutattam a kezem a patikusnak, aki ajánlotta ezt a kis csodát. A kisebb kiszerelést vettem meg, kipróbálás céljából.
Nagyon hamar javított a kezem állapotán, istenien hidratálja a bőröm. Sajnos nálam van egy pont, ahonnan már semmi sem tud javulást hozni (talán a szteroid, de azt biztosan nem próbálom ki!), viszont ez a krém egész szép eredményeket ért el. Egy "védőréteget" képez, ami megvédi a bőrt a káros hatásoktól.
Igaz, hogy nem olcsó, de megéri beruházni rá, mert SEGÍT! <3