Legújabb vélemények - Hidratáló krémek

Lorna
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 9.

A tavalyi különleges karácsonyi kiadásból tankoltam be 3 darabot. Megvett kilóra hisz Nivea doboz, de Nivea Nyuszival aki korcsolyázik, Nivea Nyuszival aki csillagokat kap el egy csatos üvegbe, és Nivea Nyuszival aki álmosan olvas az ablak előtt.
Hát persze, hogy hármat kellett belőle vennem. Hát persze.
Karantén alatt végül amikor úgy döntöttem nem veszek felesleges kozmetikumokat, inkább elhasználom amit itthon találok, kibobtottam egyet és kézkrémnek el is kentem egy tégellyel. Rengeteg kézmosás - előtte is Mr. Monk-os mániás kézmosó voltam, hát még akkor - és hideg idővel is nagyon szépen megbírkózott.
Vastag nehezen beszívodó fehér testes krém, kellemes régies krém illattal. Éjszakára tökéletes volt.

Klau16
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 9.

Olajos bőröm van, de gondoltam kipróbálom. Rengeteg zsíros bőrre ajánlott arckrémet használtam amitől reggelre tiszta olajos lett az egész arcom. Ettől főleg azt vártam, hiszen extra száraz bőrre való. A hidratáló lemosójával együtt használtam és reggel semmi olaj nem volt az arcomon. Aztan kipróbáltam, hogy csak az arckrémet kenem fel és masnap szinten nem volt olajos a bőröm. A legjobb hidratáló amit valaha probaltam, jobb bármelyik drágább márkánál (Vichy, Clinique,Neutrogena). Szóval ha inkabb kombinált, zsíros bőröd vagy nyugodtan vedd meg, mert elképesztően jól hidratál es nem lesz tőle zsíros a bőröd. :)

Tviki993
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 9.

Mintát kaptam csak belőle, borotválkozás után kentem a lábamra, gyorsan beszívódott, jól hidratál és az illata is kellemes !

Dorothyfk
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 9.

Most ez az aktuális arckrémem, de lehet, hogy ez is marad. Könnyű kis krém, és beszívódás után én látom a hatását, feszesebbnek tűnik az arcom, és mintha kicsit egységesítené is. Újravevős :)

Egi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 9.

Hát... Fullaszt, és túlságosan csillog. Olyan tömény zsiros bőr hatását kelti. Nekem normál bőröm van, szép matt, hátt ettől szörnyű volt. Fedése tényleg nemsok, csak szint egyenlit.
Szóval, nem ajánlom. Igy nyáron. Mikor eleve csillogosabb a bőr.
Ja, és hiába puderoztam le egy ora mulva átfénylett, Akinek ez tetszik... De olajos hatású

Szilvaa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 9.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 9.

Kb két hete használom kb kétnaponta és elégedett vagyok. Világos árnyalatú illetve rózsás (nem rozacea) a bőröm, és nehezen barnulok. A medium árnyalatot használom, amely szépen fed és hamar beszívódik. Van egy olyan érzésem, hamar el fog fogyni :)
Egyébként azért is próbáltam ki, mert olvastam, orrfújáskor sem hagy maszatot a zsepin. Mostanában a maszkviselések miatt ez igen előnyös lenne, gondoltam. Tényleg jól beszívódik, a maszkon nem hagyott foltot.

SuvoltosDalma
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 9.

Ez most a kedvenc arckrémem és a zsíros bőrőm (inkabb kombinalt) tökéletesen működik.
Ez egy olyan dolog amit felfedeztem és valószínű évekig használom, az életem árán is megszerzem :D ( csak viccelek)
Ajánlani tudom.

szucsnoem95

Ez az első éjszakai krémem, nagyon szeretem, jó illata van és reggelre pihe-puha lesz a bőröm tőle.

szucsnoem95

Eddig Nivea-t használtam, de úgy éreztem, a bőrömnek szüksége van egy könyedebb krémre, és az itteni vélemények alapján ezt vettem meg. Nem bántam meg, isteni illata van és nagyon jót tesz a bőrömnek.

diii24
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 9.

Sajnos nem hozta a várt hatást. Ugyanúgy csillog az arcbőröm az első 2-3 óra után. Pedig nagyon szeretem az illatát, könnyen beszívja a bőröm. Próbálkoztam az éjszakai krémmel együtt használni, hátha... nem igazán segített rajta.