Legújabb vélemények - Hidratáló krémek

elfi777
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. március 21.

Csomagolás, tégely, illat, mint jó 30 éve, ott van a szeren, de nem, ez a márka valahogy nem tudja eltalálni a beltartalmat.
Megfogadtam, hogy neeem, többet nem költök rá, de jó sok idő telt már el a legutóbbi használattól, gondoltam, kap egy utolsó utáni esélyt.
A mostani tégelyem jóval lágyabb, habosabb krémet tartalmaz, pedig az elődje sem volt lejárt, hm, azért ezt értékelem. Könnyen kenhető, ha kissé nedves az arcom, meg szép és jó, aztán jön ez a "zsír van rajtam, mégsem hidratál" érzés. Érdekes, gyorsan felszívódik mégis, aztán kenhetem újra, és újra. Igen, három, vagy négy réteg kell, hogy egy átlagos arckrém hidratálását hozza.
Ezt most nem is tudom, hogy kéne értékeljem. A krém maga kellemes, de kb semmit sem ér, a többiben, ami nem olyan fontos, kiváló. Pont, mint a régi márka, nem változott semmi. Magas külcsin, csalódás tartalommal.
A termék kettest ér, hiába kellemes, de nem hozza a minimum elvárást sem, a többi 4-5, így kegyelemből kap közepest,
Pedig szeretném szeretni, de naaaa, azért ne kelljen már 3-4 réteg, hogy érezzem, kentem magamra valami hidratálófélét...

Nomi86
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 20.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 20.

Sziasztok! Van egy ilyen krémek, sajnos nem tudom elhasználni, mert nekem nem extra száraz a bőröm. 3000 Ft-ért eladó . moniiika86@freemail.hu, vagy 06304665505 telefonszámon elér akit érdekel. Új, bontatlan termék, egy kis pálcika is van hozzá amivel higiéniai szempontból nem kell mindig belenyúlni a tégelybe kézzel.
( bocsánat, hogy itt értékesítek,de nem elérhető valamiert az eladás nekem, lehet mert még nem vagyok túl régi tag.
Üdvözlettel: Mónika

bxri
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 20.

Ez az a krém, amit csak akkor használok, ha nincs éppen más otthon. A munkáját elvégzi, hidratál. De kellemetlen érzést hagy a bőrömön, akkor is, ha nagyon keveset kenek fel. Le lehet dörzsölni utána, amit semmi más krémmel nem tapasztaltam még. Gondolom nem szívódik be eléggé. És az illata sem tetszik túlságosan.

FogiViki
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. március 20.

Szuper krém, professzionális termék. Hidratál, nem tömít el. Kellemes illatú. Szerintem csúcs minőségű.

szekelyeni
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 20.

Elhasználtam a felét és köszi, de nem. Először pihepuha volt a bőröm, imádás, aztán rá pár hétre elkezdett kellemetlen érzetet hagyni maga után. Lepergett, nem hidratált semennyire. Csilivili doboz, 0 tartalom.

mlexa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 20.

Zsíros bőrre nem volt a legjobb döntésem. Annyira hamar átfényesedik akár mit is csinálok, hogy borzalom. Maga a fedése és az összkép is tetszik, de nekem pont az a lényeg, hogy ne legyen a fejem diszkógömb. Hát ezzel az... Szóval többet nem veszem meg, az biztos.

Heni223
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 20.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 20.

Ez a kedvenc krémem. Eltávolít minden foltot és kellemes illata van.

Heidi13
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 20.

Ajándékba kaptam.Nekem nem vált be.Ami pozitívum: hamar beszívódik és maradéktalanul, utána nem fényesedik ki a bőr, finom az illata.Ami negatív: gyakorlatilag a használat után ugyanúgy húzódik a bőröm, mint ha nem krémeztem volna.Sőt arcmosás után egyből használva erősen csípi a bőröm, ami beszívódás után elmúlik.Egyáltalán nem nagy szám, olcsóbb natúr kozmetikumok jelentősen többet tudnak ennél a krémnél.

CintreLow
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 20.

Még az extrém száraz bőrömet is hatékonyan tudta hidratálni, de abba kellett hagynom a használatát, mivel iszonyúan mitesszer- és pattanásképző. 2 hét után ellepték az arcom.

CandyCurses
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 20.

Nem vagyok a natúrcuccok híve, de ez nagyon bejövős. A szokásos Ordinary rutinom felé teszem, és nem lesz zsíros a bőröm, ami nálam nagy szám, mert ha nincs rajtam smink, amit mattíthatok, mindig befénylik a bőröm. Kevés elég belőle, könnyen eloszlik, könnyen beszívódik.

Az illata és az összetevői nekem tetszenek.