Legújabb vélemények - Hidratáló krémek

Gabriell
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 11.

IMÁDOM!! A legeslegjobb esszencia, amit eddig próbáltam. Minden egyes használat után elcsodálkozom, hogy mennyire rendbe teszi az arcom: bőségesen hidratál, a hegeimet/foltjaimat látványosan halványítja, egységes, szép, bőrképet ad. Egyszerűen nem tudok róla rosszat mondani. Úgy gondolom, hogy az árához mérten bőséges mennyiséget tartalmaz a flakon, nekem minden második napos használat mellett is fél év után fogyott el. Nagyon szeretem :)

DeTi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 10.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 10.

A niacinamid miatt nagyon próbáltam szeretni, de úgy éreztem, hogy nem csinál semmit a bőrömmel, pedig normál bőröm van, nem igényel extra hidratálást. Inkább maradok a kedvenc hidratálómnál és azt turbózom fel szérumokkal. Számomra nagy csalódás volt.

DeTi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 10.

Nagyon szeretem ezt a krémet. A hidratáláson kívül nem sokat tud, de annyira jó érzés felkenni és viselni. Szérumokkal együtt számomra tökéletes. Kiválóan lehet sminkelni rá.

Gerda98
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. május 10.

könnyed, finom illatú, tápláló krém, könnyű rá sminkelni is

papistp
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. május 10.

A fényvédő miatt amit tartalmaz és az ára miatt gondoltam kipróbálom. Az illata érdekes, meg lehet szokni. Inkább a hidegebb időkben használnám.

papistp

Kifejezetten rózsavizes terméket szerettem volna, és karácsonyra kaptam egy ilyen arc zselét. Nekem tetszik az illata és az állaga is (inkább a hűvösebb időkben használtam). A csomagolása nagyon tetszik, a pumpás fejet kiemelném, szerintem nagyon praktikus.

senskin
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. május 10.

Arcra valóban nem való, dekoltázsra használom, meg kézkrémnek. Hát ez egy ilyen krém..:)

Szipi123
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. május 10.

Szépen eltüntette a pattanásokat., jól beszívja a bőröm. Évet óta újraveszem.

MiuMiu99
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. május 10.

Nem tudom, nekem van-e csak ennyire hisztis arcbőröm, de persze ez is szétcsapott. 🤦‍♀️😅
Pedig annyira tudnám szeretni, nagyon jól hidratál, nyugtatja a bőrömet, nagyon jó érzés felkenni, a foltokat is halványítja. De sajnos új pattanásokat kreál, így ott vagyok, ahol a part szakad. Csodakrém lenne tényleg, árban sem olyan vészes, de én azt javaslom, hogy akik hozzám hasonlóan hajlamosak a mély, gyulladt pattanásokra, csak nagyon óvatosan vezessék be.

szeliger
Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2021. május 10.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2021. május 10.

Egy mindenes, hétvégi, táskába bedobálós darabnak vettem, de nem vagyok elégedett vele. A csomagolás rendben van, bírja a gyűrődést, a lapos flakont könnyű bárhová berámolni. Maga a krém törtfehér, apró barnás pigmentekkel, az EL CC kréme volt hasonló állagú. A kenegetésre a pigment gömböcskék kidurrannak (gondolom én) és a bőrnek enyhe színt adnak. Annyira enyhe, hogy az én arcomon egyáltalán nem venni észre, a fedés nulla. Onnan tudom, hogy tényleg van színe, mert a lemosásnál vagy letörlésnél a kendő elszíneződik. A szagát nem szeretem, édes, kényelmetlen illat, ráadásul elég intenzív is, a bőrön sokáig érezni. A hidratáló hatása mérsékelt, az én bőröm gyorsan beszippantja, sokat képes felvenni belőle. Ettől független az a hatás, hogy a bőrön fényes, akkor is, ha csak keveset kenegetek el az arcomon. Idővel mattul, ebben az is szerepet játszhat, hogy kopik. Nem szeretem benne azt sem, hogy a felvitelt követően ragacsosnak érzem, a hajszálak is beletapadnak. Primerként el nem tudom képzelni, hogy ki használná és minek, annyi jó primer van, hogy ilyen funkciónál egy színezett hidratálóra biztos nem gondolnék.
Ha van valami, amiben jó, akkor az a fényvédő hatás. Eredeti elgondolásomnak megfelelően hétvégenként használom és a tegnapi extrém UV alatt kiválónak bizonyult. Az arcomon csak ez volt (köszönöm, így ötven felett jól elvagyok 20-as fényvédelemmel is) a karomon meg semmi: az arcom nem égett le, mindkét karom ugyanakkor szép pirosra sült.
Rá van írva, hogy jól felrázni, de ezt sokszor elfelejtem. Nem veszem újra.