Legújabb vélemények - Hidratáló krémek

NKlaudia
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 23.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 23.

Kiválóan tölt és hidratál. Anyumnak is ezt vettem karácsonyra, imádja.

Nashuaaa
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 22.

Alapvetően késő ősztől használtam, így 8-21 fok közötti időben tudom hogyan működik, a nagy nyári melegről nincs tapasztalatom.
Pro:
- szépen mutat rajta az alapozó
- egész jól beszívódik, nem csillog, mattszerű (púderes) a finishe
- nem hagy nehéz, zsíros réteget
- szépek az összetevői
- nem okozott kiütéseket, nem tömítette el a pórusokat
- összességében jó érzés volt viselni

Kontra:
- nálam fehér réteget hagy (közepesen sötét bőröm van, tehát a kreolosabbaknál szerintem nem működik olyan jól, nekem nagyon kifehéríti az arcomat)
- kevés az spf 30
- nagyon drága

Noha határozottan elégedett voltam vele, nem fogom újravenni, mivel napos tengerparton élek, ahová ez a 30 spf max télen jó, ráadásul a fehér réteg miatt nem tudom kihagyni az alapozást, mivel akkor a fejem indokolatlanul fehér..

Buklika
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 22.

Habár nem feltétlen a bőrtípusomra ajánlott, mégis megvettem. A miteszerek, pici pattanások miatt a bőröm foltokban piros, mintha gyulladt lenne, és reméltem hogy ez a krém segít ezt a bőrpírt visszatartani - és szerencsére bevált! A használata után furcsa módon rögtön bepirododik a fejem, mint minden hidratálókrémtől, de ez hamar elmúlik. Szóval elégedett vagyok vele, mert szemmel láthatóan hatásos. Nem csodaszer, de jó krém. Nem spórolok vele, a dekoltázsomra, patis vállamra, nyakamra is szívesen kenem.

kerteszke
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 22.

Az arclemosó zselével együtt kaptam. A kettő együtt nem megy, iszonyatosan szárítják a bőrömet, ezért ezt alig használom. Legutóbb egy házibuli előtt kentem fel, hét-nyolc órát voltam ott és amikor haza értem, alig volt zsír az arcomon (igaz, ha elmegyek mosdóba, reflexből felitatom a zsírt wc papírral vagy kéztörlővel, aminek épp jobb anyaga van). Amikor felkenem, csíp, felteszem a parfüm miatt, mert a szalicilsavat szerintem jól bírom (sok-sok hónap BHA tapasztalat). Az illata erős, túlságosan karakteres, van, hogy a saját parfümömet nem is érzem mellette. Én nem sminkelek, tehát vagy ez van a bőrömön, vagy max egy kis hidratáló. Biztos, hogy nem veszem újra, mert csíp, nagyon drága és nem egy csodaszer.

UPDATE: megválok tőle, mert hetek óta nem bírom rávenni magam, hogy felkenjem. Egy állásinterjú meg egy buli előtt jó szolgálatot tett, szerencsére nem pirosodott ki tőle a bőröm és nem is zsírosdott, de csíp és nem bírom az illatát.

Britte
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. január 22.

Imádom és az arcbőröm is imádja!!!
Esti AHA+BHA hámlasztás után szoktam használni. Legszívesebben reggel is ezt kenném az arcomra!

noradrenalin

Imádom. Elég problémás a bőröm sose tudom igazán hidratálni mert minden pattanást okoz, ez viszont nem. Szépen hidratál, nem hagy ragacsos érzetet, jól beszívódik kis idő után.

aalexaa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 22.

Kedvenc arckrémem, télen-nyáron tökéletes. Zsíros bőröm van, kellőképpen hidratál, de nem zsírosít tovább. Sminkelni is tökéletesen lehet rá, nagyon szép élettel teli tőle a bőröm. Már a sokadik tégelyt használom, maradok is ennél.

Burya
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 22.

2019 április:
Egyre jobban szeretem az Isana termékeket, és ebben sem csalódtam. Vízhiányos ÉS zsíros bőröm van, úgyhogy a megfelelő hidratáló krém megtalálása kész rémálom. Eddig az Yves Rocher Sebo Vegetal krémet használtam, ami úgy-ahogy hidratált, viszont annak ellenére, hogy kifejezetten zsíros bőrre való, nekem semmit nem használt e téren, sőt... A napokban kifogytam belőle, a Rossmann-ban járva pedig lekaptam a polcról ezt, gondoltam egye fene, 1200.- Ft-ot megér egy próba vele. Pár napja használom és állítom, hogy jobb, mint a Sebo Vegetal, harmadannyirért. Az állaga nagyon vizes, valóban zselés, könnyen beszívódik és nem hagy maga után ragadós/zsíros réteget, finom, friss illata van és nem zsírosítja a bőrömet (bár nem is segít rajta, de ez nem is elvárás, nem ezt ígéri). Friss és kisimult az arcom utána, kevés is elég belőle. Még jövök majd update-elni, hogy hosszútávon hogy teljesít.

UPDATE 2020 január:
Továbbra is kedvenc, nem is kerestem mást helyette. Végigcsináltam vele egy nyarat és egy telet is, dögmelegben sem csapta ki az arcomat és hidegben is megfelelően hidratál napi egyszeri használat mellett is. Tökéletesen elégedett vagyok vele.

LeSzi
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 22.

Nem okoz pattanásokat, mitesszereket. Télen néha szükséges aláhidratálnom, de általában önmagában is megállja a helyét. Szép, egységes bőrképet ad,kisebb bőrhibákat korrektor nélkül is fedi. Akciósan nagyon megéri. Újravevős.

mandarinosz1962
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: >54  |  2020. január 22.

Sajnos nekem nem vált be. Sokáig próbálkoztam vele. Felvitel után beszívódik, de olyan mintha meg akarna fulladni a bőröm. Ha kimelegszem, az egész arcom vízben úszik a krém miatt. Más krémeknél ilyet nem tapasztaltam. Nagyon sajnálom.