Legújabb vélemények - Hidratáló krémek fényvédővel

jakabvanessza
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. március 4.

Rettenetesen nehez krem, egesznap ragad a borom tole. Annyira csipte a szemem, hogy fel nap viseles utan lemostam (eloszor nem jottem ra, hogy a krem). Egyetlen egyszer hasznaltam belole, a tobbi ment a kukaba.

jakabvanessza
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. március 3.

A sok negativ velemeny ellenere nekem nagy kedvenc volt. Nem irrital, jol hidratal, kellemes az illata, smink ala is tokeletes viselet. Egy dolog miatt nem ujravevos, nagyon keves benne a 20-as fenyvedelem.

Vajacska06
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. március 2.

Felkenés után egy kis ideig nem szeretem az állagát a bőrömön, túl sűrűnek érzem, de utána minden rendben van vele. Könnyen kenhető, semleges illatú, parfümmentes, kényelmes. Jó, hogy fényvédős, mert télen így nem használok külön azt is mellé. BB krémet szoktam rá tenni és jól kijönnek. Ár-érték arányban szerintem jó krém.

epona
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. március 1.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. március 1.

Sajnos engem nem nyűgözött le, egy 30 ml-es tégely végénél tartok. Az előző, sos vásárolt, kissé gagyi éjszakai arckrém mellett semmit sem ért, amióta az újabb éjszakai arckrémem és néhány szérum rendbe rakta a bőröm, azóta elvan napközben a clinique-kel, de biztosan nem veszem újra, ahhoz túl drága, és találni olcsóbban sokkal jobb krémeket is.

mokiria
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. február 29.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. február 29.

Mintát használtam a krémből, állaga fehér, kicsit sűrűbb állagú, egyébként jól terül, szépen beszívódik. Kombinált bőrömön jól működött, jól hidratál, ebből kifolyólag a szem alatti ráncok is kevésbé láthatóak. Nagyon kellemes illata van. Néha irritálta a szemem, de ez nálam a többi krém esetében is gyakran előfordul. Ránctalanító hatásáról a rövid ideig történő használat miatt nincs tapasztalatom.

Ildi71
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2024. február 29.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2024. február 29.

Előtte Vichy-t használtam, gondoltam kipróbálom az Eucerint (rose változat). A bőröm feszül, húzódik, miután felkenem. Alig várom, hogy elfogyjon és visszatérek a Vichy-hez.

AClau
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 28.

Nagyon tuti ez a krém, főleg az éjszakai változattal együtt használva. ☺️ Nem zsírosít, jól lehet rá sminkelni, sehol egy “kukac”. Illata sincs, így tényleg jól illik az ember reggeli rutinjába.
Az ára nekem már kicsit sok, ezért kerestem egy olcsóbb alternatívát.

ivci
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 28.

Körübelül 4-5 hónapja használom, nagyon kis könnyed krém, gyorsan beszívódik, de nekem sajnos nem vált be.
Ami hátránya, hogy a T zónában nagyon kizsírosodik a bőr egy óra alatt.
A szemre alapvetően nem ajánlott kenni, pedig azt is pont ugyanúgy védeni kell, nem vennék külön azért egy terméket, hogy azt meg a szememre kenjem.
Délutánra már azt gondolom valamennyire kikopik a bőrömből a krém, és még is van, hogy a szemem elkezd elképesztő módon könnyezni, és csípni is kezd. Csak erre a fényvédőre tudok gondolni, ugyanis szempillaspirált általában nem használok, pont a fényvédő miatt is, mert zsíros lesz a szemhéjam, és lefolyik róla a spirál. Az arcomon pedig apróbb, néhol gyulladtabb pattanás is megjelent, nem tudom, hogy oka van-e a parfümnek benne, de este hidratálok, szérumozok, majd reggel tök szép, kisimult a bőröm, aztán fényvédő, és délutánra újabb pöttyök jelennek meg.

Yamillehaddeji
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 28.

Szerettem, elhasználtam,de nem venném újra. Jól hidratal és az illata sem volt rossz, de hagyott maga után valami fura tapintást, amit nem tudtam megszokni. Sminkelni sem volt jó rá. A fényvédő szuper és kicsit fényesebb az arc, de ennyi. Ennyi pénzért lehet sokkal jobbat is.

szzh01
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 45-54  |  2024. február 27.

Nem váltotta be a hozzá fűzött várakozásaimat, pedig úgy megörültem neki, mert klassz a pumpás kiszerelés és jó az ár-értrék aránya is.
Sajnos a szememet nagyon csípi, az eredmény ragacsos, fénylő, és időnként kukacos is (főként, ha rendes mennyiséget viszek fel). Az illata túl erős.
Nem fogom újravenni.