Legújabb vélemények - Intim mosakodók

Trystero
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 16.

Újravevős. Nagyon megörültem mikor láttam, hogy intim mosakodóból is van már műanyag flakon nélküli formula. Nedves kézzel bedörzsölve krémes állaga lesz, nem habzik, de nem is kell neki, nekem még egy intim mosakodó sem habzott. Kényelmes használni, nagyon enyhe, de jó illata van, és ami a legfontosabb: működik. Tisztít, de nem okoz irritációt. Kettőt már elhasználtam, továbbra is ezt fogom használni ameddig elérhető lesz a termék.

Bettu
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 9.

Jaaaj. Direkt kinéztem a neten a vélemények alapján az Idelyn-es változatot, bár szerintem az nem is volt a polcokon. A nagy siettségben rittig ezt dobtam be a kosaramba. Mikor megláttam, hogy mennyire lett értékelve, köpni-nyelni nem tudtam, na mondom akkor ezt megint beválasztottam:| Ezek ellenére én csodálkozom az itteni véleményeken. Szerintem szuper. Tetszik az illata, kicsit folyósabb állagú, kellemesen frissít. Remélem nem kell majd Csalódnom benne.

Update: Már a vége felé járok, alig van benne, de én teljesen meg vagyok vele elégedve. Elég folyós, nagyon gyorsan elfogy, de lehet ha odafigyeltem volna, akkor tovább bírta volna. :D

Anna2408
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 3.

Az ára miatt választottam, illetve azért mert illatmentes. Tökéletesen teszi amit kell.
Próbáltam márkásabb termékeket is, de végül mindig visszatértem ehhez. Kár, hogy nem lehet nagyobb kiszerelésben kapni, kicsit pazarlásnak érzem ezt a kis műanyag flakont :(
4 éve használom, azóta sem veszek mást.

Bettu
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 12.

Teljesen jó, ennyi pénzért főleg. Kellően nedvesek, jó nagyok a kendők, jó az illatuk, szuper tényleg. Újravettem.

Bettu

Többféle márkát vettem kipróbálásra. Hát ez szörnyű, biztos hogy nem veszem újra többet. Tényleg lebomló, mert mire kivettem már 5fele szakadt.. Nem lehetett normálisan széthajtani, plusz habzik, mint az állat.

Balti00
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. május 8.

Sajnos én is bedőltem a hangzatos névnek és a megújult formulának. Konkrétan fájt a használata, egyáltalán nem volt "kellemes a bizsergés". Első használat után ment is a kukába, eszembe sem jutott volna másnak adni.

Balti00

Előtte csak Lactacydot használtam, amik nagyon beváltak, de szerettem volna árban kedvezőbb mosakodót kipróbálni. A DM saját márkás termékei általában bejöttek, úgyhogy tettem egy próbát ezzel az illatmentes verzióval. Azóta csak ezt veszem újra, nagyon szeretem és tényleg jó áron kapható.

6vilag
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2022. május 7.

Már pár hónapja használom napi szinten -2 vagy 3 biztosan- és mondhatom, alig hiányzik a flakonból. Szóval, igen kiadós. A flakonon szerepel PH4,7, vagyis tökéletes az intim tájak tisztításához.
Nem csak az ára jó, hanem a hatása is. Kellemes illat, nem irritál, pontosan úgy tisztít, ahogy az elvárható. Szeretem a lágy krémes habját, finom, de ugyanakkor visszafogott illatát.
Egyetlen pumpálás elegendő a mosakodáshoz. Nagyon jó az adagolója, nem lehet belőle túlpancsolni, pont annyit ad, amennyire szükség van, és rettentő sokáig elég. Ha nem tudtam beszerezni, másik félét is ebbe töltöttem, gyakorlatilag a végtelenségig használható a jó kis adagolója.
Számomra biztosan újra vevős.
UPD: volt egy kis kilengésem a Nivea irányába és az is legalább ilyen jó (bár ennek az adagolója sokkal jobb), de visszatértem ehhez újra (az meg is szűnt). A párom is rászokott, már ketten nyomkodjuk. Még mindíg azt mondom, nagyon jó, megbízható, olcsó termék nagyon sokáig elég, ára már sok évvel ezelőtt volt annyi, mint fentebb, most olyan 1200 körűl van.
Csomagolás is változott kivűl/belűl továbbá tartalamaz még avocado olajat, valamint aloe verát is az új.
Ez bizony 5 csili.
Egyetlen baja van, az hogy már szinte csak online található meg.

Colibri
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. április 30.

Évek óta csak ezt használom, az illata kellemes gyógynövényes. Esetleges irritációt megszünteti borotválkozás utáni használatkor sem csíp.nyugtatja az érzékeny területet. Sokáig elég.

Szilviams0118
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. április 28.

teljesen átlagos termék, nem veszem újra, nagyon híg állagú, így hamar el fog fogyni.