Legújabb vélemények - Kézkrémek

Fragolina
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. július 3.

Gyorsan beszívódó egyszerű krém. Illata nem tolakodó. Elfogyott, újravenni nem fogom.

Lylien
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 1.

UPDATE 2022. április 13.
A téli időszakban elfajult kiszáradás (konkrétan az ujjaim repedtek szét és semmi sem segített) miatti elkeseredésemben próbáltam ezt bevetni. Ritkán szoktam ezt a szót használni, de tényleg csodaszer volt, szóval továbbra is kiérdemli az 5 csillagot.
És még a telefont is tudtam nyomkodni, miközben rajtam volt, érzékelt mindent. :D #allinclusive

2021. szeptember 26.
Hú, kellemesen csalódtam. Addig volt a kezemen, amíg megnéztem egy részt a kedvenc sorozatomból (40 perc) a használati útmutatóban írt 15-20 perc helyett. Az egyetlen kellemetlenség, hogy nagymama illata van... és elég erős. :D
Viszont utána olyan selymes lett a bőröm, hogy nem lehet betelni vele és több óra elteltével, többszöri kézmosás után is ugyanaz az érzés.
Majd veszek még, kíváncsi vagyok, hogy bírja a téli időszakban extra száraz kezemet, egyelőre megkapja az öt csillagot.

ruby88
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 30.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 30.

Könnyen beszívódik, nem ragad utána a bőr, ez egy teljesen jól hidratáló kézkrém.

ruby88
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 30.

Zsírbomba. Nagyon kényelmetlen használni, nem szívja be a bőr, bármilyen keveset is használok, és semennyire nem hidratál, inkább csak egy ragacsos bevonatot képez a bőrön.

SzySza
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 30.

A neutrogena piros krémjének olcsóbb verziója. Viszont ez sokkal zsírosabb, vazelinosabb, rettentően nehéz krém, és sajnos nem is hidratál úgy, ahogy vártam. Sajnos nekem hajlamos extrán kiszáradni a kezem, nem segitett rajta úgy, ahogy vártam az ajánlásokból. Átlagos kezekre elmegy egy éjszakai hidratálónak, kesztyűvel. Ha elfogy, nem veszem újra.

k001
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 26.

Először úgy éreztem, hogy csak jobban kiszárítja a tenyeremen a bőrt, de csak tovább használtam, a sok jó vélemény miatt. Aztán egy pár használat után elkezdett működni, és nagyon puha, hidratált a kezem tőle.

6vilag
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2022. június 25.

Nagyon (már-már túl) illatos, de ennek ellenére jó. Állaga híg, inkább a testápolóra emlékeztet, így használom karra és lábra is, nem csak kézkrémként.
Nem sok kell belőle. maradéktalanul felszívódik, lábszáramat eléggé, de a kézfejemet viszont kevésbé hidratálja. Nem rossz, simán eladja magát az illatával, de viszont annyira nem is jó, mint amilyen drága. Próbára, egy kalandra megfelelt, de én nem fogom keresni, inkább választok egy patikai terméket, mint ezt.

juditkaa70
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. június 25.

Fehér színű, gazdag és selymes a textúrája kézkrém, könnyen felszívódik. Használata során a ráncokat kisimítja, hidratálja, és puhítja a kezet.

magszi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 23.

Arcra nem ajánlom, viszont kézre egy nagyon könnyed krémecske, szintentartáshoz és nyáron mindig ezt választom.

blackkey
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 22.

Sűrű, de aránylag hamar beszívódó krém, néha kell csak pár percet várni. Selymes, puha érzetet hagy maga után, nekem az illata is tetszik. Kézfejre, sarokra, könyökre, körömágyra szoktam használni. Télen kifejezetten hasznos.