Legújabb vélemények - Kézkrémek

vador
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 14.

Nem ez a legintenzívebben hidratáló kézkrém, amit valaha próbáltam, de szinten tartásra bőven elegendő és én az illatát is kedvelem. Ha ezt nem is biztos, hogy nyomban újravenném, a márka többi kézkrémét biztos próbálgatom még.

Pappaa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 14.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 14.

Legjobb kézkrém, amit valaha használtam! 😌 én éjszakára kenem fel picit nagyobb mennyiségben, mint mondjuk, ha nappalra kenném és nagyon szépen hidratál! Valamint az sem utolsó, hogy sokáig elég!

Rebeka_R09
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. június 14.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. június 14.

Nem rossz kézkrém, gyorsan beszívódik, aránylag hidratál is de az illata szörnyű.

sissi25
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 13.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 13.

Amikor megvettem még nem gondoltam, hogy ilyen igazi, finom kakaóvajas krémet kapok. Táplálta a kiszáradt kezemet.

Adril01
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. június 13.

Egyik kedvenc kézkrémem. Hamar kiszáradnak a kezeim, de ez a kézkrém jól kordában tartja és hamar beszívódik. Intenzív az illata, de nem irritál.

Renus
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 13.

Számomra egyértelműen csodaszer!
Az ekcémás száraz kezemre próbáltam mindenféle krémet, olajat, ez a kis csoda pedig 2 nap alatt helyretette!
Arcra is használom , nagyon szuper puha lesz a bőröm.
Az ára verhetetlen.
Amíg kapható lesz addig biztosan újraveszem.

vivitrius
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. június 12.

Szuper illata van, gyorsan szívódik, puhítja a kezet, nincs visszamaradt érzés. Ugyanakkor nekem sajnos kevés és rohamtempóban fogy. Ahhoz viszont sokallom az árát, hogy 1 hete vettem és már a felénél járok :(

Bogiw
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. június 12.

Fuh, hát nekem ez nagyon nem...
Tök jó, hogy illatmentes. Az is, hogy olcsó és állati könnyen beszerezhető.

Nagyon gyorsan beszìvòdik, ami akár hasznos is lehetne, de esküszöm: a világon semmit nem csinál a kezemmel. Tökéletesen ugyanolyan, mintha semmit nem kentem volna rá, elszomorító.

nikiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Újonc  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 11.

Az egyik legjobb vagy talán a legjobb kézkrém, amit használtam. Sok kézkrémet kiprobáltam, de ez a krém volt egyedül, ami valóban segített a szárazságtól már szinte kihasadt kezemen.

dlrexqs
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. június 10.

Kézápolóként nekem egyáltalán nem vált be. Mentségére szóljon, hogy gyorsan beszívódott, ami számomra nagy előnyt jelent, azonban a várt hatás elmaradt: sem a hidratáló, sem a bőrpuhító tulajdonságát nem tapasztaltam. Annak azért örülök, hogy nem dobtam messzire, ugyanis lábápolóként alkalmazva egészen más benyomásokról tudok most beszámolni. Közvetlenül lefekvés előtt mindig alaposan bekentem vele a lábfejeimet, és reggel puha tappancsokkal ébredtem. Rendszeres használata mellett pedig remekül karbantartotta a bőrömet, ami a krémnek köszönhetően egyáltalán nem volt száraz.