Legújabb vélemények - Kézkrémek

LilyS
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 19.

Akkor használom, mikor nagyon száraz a kezem (főleg sok mosogatás után és télen). Nagyon jól hidratál és eltűnteti a kellemetlen érdesség érzést a bőrön, újra puhává varázsolja. Ez valóban jobb a nagyon kiszáradt kézre, mint az Yves Rocher kézkrémek, de azoktól nem is várok annyit.

Testes krém, hasonló az állaga a Neutrogena krémjéhez, és szerintem hatásában is hasonló. Az illata kellemes, nem lehet rá panaszkodni. Árban talán a Neutrogena jobban megéri.

Viki9727    beauty blogger
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 19.

Kellemes illata van, hamar beszívódik. Nekem picit ragadt, egyetlen negatívum hogy nagyom gyorsan elfogyott ☹

JudithBeauty
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. május 19.

A sok pozitív vélemény hatására vettem le a drogéria polcáról. Extra száraz a bőröm, szóval én vagyok a célcsoport. Vagyis majdnem. Kicsit zsírosabb krémre számítottam, de az állaga folyósabb, mint amit használni szoktam. Persze ez nem szegte kedvem, és lelkiismeretesen kenegetem vele a kezemet.
Sajnos az illatát nehezen szokom meg, mert kicsit erős, mű illat, és a felszívódása sem az igazi. Hidratálhatna jobban is, de az ára tényleg kedvező.
Napközbeni használatra megteszi, de egyébként nekem a hatása kevés.

gabriella2121
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 19.

Pár napja használom, de eddig semmi extrát nem tapasztaltam. Enyhe banán illata van, ami nekem bejön. Később még meglátjuk. :)

Sophia00
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 19.

Gondoltam kipróbálom, hogy milyen lehet.. de nekem nem vált be. A csomagolás nagyon mutatós, de számomra más nem tetszett benne. Olyan csirízes az állaga és nehezen szívja be a bőröm, extra száraz kézre nem jó, a következő kezmosásig sem bírja ki.. már kenném újra a kezem..

Sophia00

Nekem nem annyira tetszik az illata, kicsit erősnek találom. Estére szoktam csak használni, nehezen szivódik be.

Natureve
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. május 18.

Tartósan hidratál, gyorsan beszívja a bőröm és az illata... valami mennyei! Szeretem, hogy nem túl kicsi nem túl nagy, kényelmesen elfér a táskámban.

xfxff349
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 18.

Állagra meglehetősen híg, könnyű krém, felkenés után nekem 2-3 percig ragacsos tőle a kezem, ami annyira nem szimpatikus, de viszonylag gyorsan eltűnik ez az érzés. Az illata valami isteni, kellemesen édes, nem émelyítő és megfelelően tartós is az illata. Nekem ez Őszi/téli időszakra nagyon kevés lenne, de tavaszra nyárra pont tökéletes.

butterfly99
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 18.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 18.

Nekem nagyon-nagyon bejön!
Kiváló állag,kellemes illat. Nem bántam meg,hogy kipróbáltam!🙂

TheNancy07
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 18.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 18.

Nagyon műbanán az illata :D hatását tekintve pedig átlagos. Krémezés után hagy egy csúszós, nehezebb réteget maga után, de az felszívódik idővel és hidratálni is hidratálhatna jobban.