Legújabb vélemények - Kézkrémek

bebe92
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 13.

A pigmentfoltommal semmit sem csinált, ellenben a bőrömmel!
5-6 éve nem volt ekkora pattanás az arcomon, most hála ennek a krémnek ( ő lehet a tettes, mert más új terméket nem használok) 3 is virít a pigmentfoltomon. Nem ajánlom!

széva
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport:  -  |  2020. augusztus 12.

A legjobb kézkrém amivel találkoztam! Könnyen beszívódik,finom illata van és még reggel is puha a kézbőröm. Ősszel biztos újra veszem.

Kriszti0609
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. augusztus 12.

Nagyon szeretem ezt a kézápoló krémet. Hidratált, kellemes és rendkívül puha bőrérzetet biztosít a kezeimnek. Már a gondolat is jó érzéssel tölt el, hogy egy természetes alkotó elemekből álló terméket használok. Ha már itt tartunk, akkor elég volt csak beleszagolni a tubusba és ez nyilvánvalóvá vált. Az illata könnyed és finoman gyógynövényes, ami tovább növeli a használat élvezeti értékét. Ráadásul gyorsan beszívódik a bőrömbe, kenekedés után hamar használni is tudom kezeimet.

KatycaBogi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 11.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 11.

Szuper kis krém, mindig a táskámban hordom, mert elég gyakran kiszárad a kezem. Pont kellő mértékben zsíros, így szépen ápolja a bőrt. Az illata picit erős nekem, de megszokható.

ramonav
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 11.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 11.

Szeretem ezt a krémet. Először a lábra való párját kezdtem el használni, mivel elégedett voltam vele, megvettem ezt is. Jó az illata, olcsó, jól hidratál.

andikov90
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 11.

Nagyon gazdag, krémes összetétele bársonyossá teszi a kezeimet. Nem tudom nélkülözni télen, nagyszerűen ápol. :)

ailenrokzs
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. augusztus 11.

A pozitívumok: tényleg gyorsan beszívódik, az illata kellemes.
A negatívum: nem érzem eléggé a hidratáló hatását. Száraz a kezemen a bőr, vannak sebesedésre hajlamos részek, főleg most a gyakori kézmosás és alkoholos fertőtlenítők miatt. Ezeken a területeken egyáltalán nem javít a krém a használata során, és amiatt, hogy továbbra is száraz a bőröm a sérülések sem gyógyulnak rendesen.

Ez alapján kb nálam a felét teljesíti annak, amit ígér a csomagoláson.

miko02
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 7.

A szomorkás téli napokon fun az illata miatt, de amúgy ezért a pénzért sokkal hatékonyabb krémeket is lehet kapni. Nehezen szívódik be, ragadós marad a kezem, és ennek ellenére mégis száraz... magam sem értem, de ez van. Alig várom, hogy elfogyjon.

cintialaura
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. augusztus 7.

Gyors segítség kellett és a citrom&író, oliva illatú balea kézkrémet szerettem, úgyhogy levettem a polcról ezt. Nagyoooon nagyon finom illata van, kókuszos-virágos, és elég sokáig érződik is. Nem mondom hogy a legnagyobb hidratáló képességgel bíró krémem, de a célnak megfelel, ha szükségét érzem használom és azért segít is a száraz mancsomon. :)

Pirosarany
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. augusztus 7.

Nagyon száraz és berepedezett olyan ráncos érdes volt a kezem hogy az már fájt. Takarításnál stb: nem használok sosem gumikesztyűt. Nagyon csúnya volt a kézfejem. 😪1 hónapja szereztem belőle kis mintákat ez egy csodálatos termék. Meglepő 😱😱Egy pici mennyiség is elég, bemasszírozuk, gyorsan felszívódó hatása van.Az illata az állaga,kellemes tényleg puha gyengéd lesz a kezem. Nem zsíros, tényleg hatásos! Komolyan mondom ilyen kézkrémem még soha nem volt. Úgy rendbe rakta a bőrömet hogy csak na. Azóta rendeltem belőle nagyobb kiszerelést és csak ezt a terméket használom. Puha és puha lesz😉Tényleg próbáljátok ki! Ez tuti ez a cucc ❤️❤️❤️💗.