Legújabb vélemények - Kézkrémek

anita0101
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 22.

Nagyon jó kézkrém, hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet és isteni az illata.

limonade
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 22.

Hamar beszívódik, jól hidratál. Finom kókusz illata van, bár nekem már picit erős, ezért a mínusz 1 csillag.

Miruska
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 22.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 22.

Nagyon kellemes illata van. Gyorsan beszívódik, s selymes lesz a bőr tapintása. Nekem még kézmosás után is megmaradt a hatása.

Gica81
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 22.

A málna illat nagyon érezhető ezen a kézkrémen, a borsmenta már annyira nem. Egy kicsit a mentától szerintem szárítja is a kezemet, de ettől függetlenül egy négyest kap tőlem. Remélem a többit is lesz majd lehetőségem kipróbálni.

Regina0206
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 22.

Kicsit erős, kókuszos illata van, de ettől függetlenül nagyon szeretem. Könnyen és hamar beszívódik és nagyon puha utána a bőröm.

szeliger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. február 22.

Évek óta minden tél végén megveszem, mert a megjelenése jelzi a tavasz közeledtét, a friss, virágos illat ráhangolódás a közelgő kikeletre. Idén is megörültem a kis rózsaszín neszesszernek, engem inkább a tartalom érdekelt, de a lányom rögtön lecsapott a vászonszütyőre. Úgy látszik, ez a grafika a fiatalokat megcélozva meg is tudja őket szólítani, nekem ez a gyerekrajzos külső már nem annyira vonzó.
Maga a krém nem okozott csalódást, már tudtam, hogy nagyjából mire számíthatok. A fehér színű krém könnyedebb állagú, ennek megfelelően a hidratáló hatása is mérsékeltebb, kevésbé tartós. Az illat friss, a korábbi cseresznyevirágos sorozathoz hasonló, bár azokhoz képest úgy emlékszem, hogy most kicsit kesernyésebb, de lehet, hogy csak a memóriám tréfál meg. A krém viszonylag könnyen beszívódik, komfortos, kényelmes. A szárazabb bőröm gyakori krémezést kíván, úgyhogy elég gyorsan fogy.
Van a márkának jobb kézkréme is, ezzel együtt nekem kedves darab ez is.

balazskrisztii
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 21.

Nem esett jól kifizetni, de megéri az árát!! Gyorsan beszívódik, olyan, mintha "belülről" hidratálna. Tökéletes

Elkofen
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 21.

Bekeveredtem egy L'Occitane üzletbe, mert szerettem volna valami virágos illatú terméket választani magamnak a tavasz közeledtével. A cseresznyevirágos kézkrémjük is tetszett, de ennek jóval sűrűbb és gazdagabb állaga volt. A szárazabb kezeimre szükségem volt valami táplálóbb magas shea vaj tartalmú ápolásra a tél végén. Ez a krém gyorsan beszívódik ragacsos utánérzés nélkül.
A csomagolás szép és praktikus is, mint az összes kézkrémjüknek.
Nagyon intenzív virágos illata van, amelyből én leginkább a rózsát érzem ki a virágok közül. Tényleg felér az illata egy szuper virágos parfümével. Nyáron ez szerintem túl sok lenne és sokan émelyítőnek, tolakodónak találnák. Így február végén viszont kimondottam erre vágytam.
Főként esténként szépen elhasználgattam.
Brutál magas ára van, mint minden L'Occitane terméknek. Emiatt levonok egy pontot, mert annyival nem nyújt többet más kencéknél. Nem tudom elképzelni, hogy miért adnék ki például egy 250 ml-es testápolóért 7600 Ft-t. Noha mostanra már megengedhetem magamnak, mégsem teszem meg. :-)

Mantra
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 21.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 21.

Az illata nagyon jó, sokáig érződik. Kicsit vizes krém, gyorsan beszívódik. A lányom száraz bőrét szépen rendben tartja.

zsozso0907
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 21.

Az illata nagyon kellemes, de a hidratálás nulla. Kb. 10 percig érzem a kezemen. Kár érte :(