Legújabb vélemények - Kézkrémek

Eli_13
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 27.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 27.

Télen nagyon jol esik a kezemnek. Az illata kellemes. Mindig a táskámban tartom. Nagyon jó ár!

rita1025
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 26.

Imádom! Kicsit testesebb, mélyhidratáló kézkrém, gyorsan helyre rakja a kiszáradt bőrt, télen szinte csak ezt használom. Célszerű inkább este használni. Az illata fenséges, édes pisztáciás. Szerencsére már airless pumpás adagolóban kapható, így nyugodtan a táskámba rakhatom.

SzilAnn
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 25.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 25.

Egy tubus után ez lett a kedvenc kézkrémem. Én nagyrészt este használom, vastagon bekenve a kezeim. 2-3 nap alatt megszüntette a körömágy körüli keményedéseket, még a körmeim is ápoltabbnak hatottak tőle. Napközben nekem nem hagy zsíros érzést, így ezzel sem okoz gondot. Nem hiszem, hogy visszatérek bármi egyéb kézkrémre ezek után! Az illata semleges, nem parfümös,megértem, ha ez valakinek hátrány, de nekem nem befolyásoló tényező.

Fairy0124
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 25.

Jó illata van, picit vizesebb állaga, nem a leghidratálóbb kézkrém, viszont nyárra tökéletes. Szeretem mostanában a kakaóvajas dolgokat.

Enne
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 24.

Nekem egy 30 ml-es verzió van meg ebből még tavalyról. Most használgatom, de nyáron nagyon ritkán van szükségem kézkrémre. Ez pont elég, könnyed állagú, elég folyékony. Pici táskában is elfér, praktikus. Az illata számomra jellegtelen, se kókuszt, se lótuszt nem érzek ki belőle.

Monalisa36
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. június 23.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. június 23.

A legjobb kézkrém. Hamar beszívódik, puha lesz tőle a kezem. Jó az illata is.

LiSha
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. június 23.

Kedvenc kézkrémem, jól hidratál, olcsó, és naggyooon finom az illata :)

JErzsi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 23.

Miután néhány gyógyszertárban forgalmazott kézkrém teljesen kiütötte az ekcémás kezeimet gondoltam teszek egy próbát drogériás kézkrémekkel is. Még kupon napokon vettem, őszintén nem sok reményt fűztem hozzá, de ahogy elkezdtem rendszeresen használni teljesen meggyőzött. Ugyanis néhány használat után teljesen rendbe tette az extra száraz, ekcémára hajlamos kezeimet.
Pozitívum még, hogy hamar beszívja a bőr és egyáltalán nincs ragacsos érzet, nem hagy filmréteget. Összetevőiben egyedül a parfüm nem tetszik, de a kezeimen használom és csak az INCI legvégén van, így nem vészes.
Nagyon örülök, hogy felfedeztem őt, tél óta állandó lakója lett az éjjeli szekrényemnek.

Rina09
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. június 22.

Nekem ajánlották ezt a krémet. Nagyon jó az INCI, gondoltam kipróbálom. Én hidratáló krémként használom és az arcom imádja. Nagyon szépen beszívja. Nem ragad utána.

Pajzs
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 22.

Mintához volt szerencsém, de a kis tégely tartalma bőven elég volt jó pár alkalomra. Gyógyszertári gyógynövénykrémre emlékeztető illatú, testesebb állagú krém. Zsíros érzetet hagy maga után, nehezen szívódik be, de jól táplál, emiatt este használtam, vagy a téli hideg elleni bőrvédelemre. Nem hozta ki az ekcémámat, viszont mikor a folyékony szappan kicsapta a kezeimet, és elkezdődött a hólyagok sebesre száradása, arra kevés volt ez a kézkrém. Sima bőrszárazságra bevált.