Legújabb vélemények - Kézkrémek

dlrexqs
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. július 13.

Valóban puhítja a bőrt, kellemesen selymes tapintású kézfejeket hagyva maga után, azonban én nem érzem, hogy kellően hidratálna, ami, ugye, egy kézápoló esetében elsődleges szempont. Gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos réteget a bőrön, viszont rögtön kenhetném is újra, annyira nem tapasztalok ilyesfajta hatást. Az illatával pedig ambivalens a kapcsolatom: egyszerre érzem a hóesésben elfogyasztott, forró csokis ital illatának, és valami szörnyen mesterséges aromának.

csill87
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. július 13.

Kis hétköznapi luxus. Egyik kedvenc illatom a márkától, nagyon szeretem használni. Nagyon hamar beszívódik, irodába tökéletes. Nem hidratál olyan hosszantartóan, télre nem ezeket használnám, de tartós használattal ettől isnagyon puha lesz a bőr. Táskába dobni is szeretem a kis kiszerelés miatt.

Ramika24
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. július 12.

Elég sokszor hiánycikk,szinte vadászni kell a gyógyszertárakban,de én nagyon szeretem,télen borzasztóan kiszárad a kezem,és teljesen szétreped. Egy használat után már érezhető a javulás,nagyon szeretem.

mankaa
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. július 11.

Kedvenc kézkrémem: friss, gyümölcsös illatú, remekül felszívódik és jól hidratál.

mankaa

Tetszetős csomagolás, citrusos-narancsos illata nagyon tetszik. Kissé olajos, és használat közben kukacosodik. Elhasználom, de biztosan nem ezt választom legközelebb.

dorqaap
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. július 10.

Télen egy utazás miatt kellett gyorsan valami kézkrém, egy zsírosabb fajta. Ezt kaptam le a polcról. Tényleg jó zsíros, de az illata nekem nagyon tömény. Kínomban már mindenhová azt kentem, hogy fogyjon el. Hagy egy kis filmréteget, ami nem annyira kellemes. Nem venném újra, de nem is szörnyű.

Vivien77
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. július 8.

A 3 csillagot az ára miatt kapja. Maga a termék nagyon jó, hamar beszívódik és tökéletesen ápol, viszont az illata kicsit férfias, így csak estére használom.

szata1
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. július 7.

Én arcra használom, szeretem. Nagyon gyorsan becuppantja a bőröm, jól hidratálja. A szemem körül is használom, nem irritál sehol sem.
Update: hosszú távon nem annyira jött be, mégsem hidratál eléggé. Ha valamitől jobban kiszáradna a bőröm a szokásosnál, akkor nem tudja helyretenni. Szerencsére ilyen ritkán van, de ilyenkor nem elég, úgyhogy egy csillagot levonok. Kézre is használgatom, oda teljesen oké, nagy pirospont, hogy egyáltalán nem ragacsos felvitel után.

gendur.berni
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. július 6.

Nagyon jó ár-érték arányú kézkrém. Viszonylag hamar beszívódik, bár egy ideig érződik a kézen, de nem ragacsos. Tetszik, hogy szép az összetétele és illatanyag-mentes is. Persze van egy saját szaga, de ez elillan idővel. Éjszakára és napközben is ezt használom, és amíg gyártják, addig nem hiszem, hogy lecserélem.

hajnihh
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. július 5.

Sokan ajánlották már, hogy nem csak kézre, de arcra is milyen szuper. Hát, maga a krém elég büdi, ezért arcra nem olyan kellemes felvinni. Elkenni egész könnyen lehet, bár nem olyan hiperszupergyorsan szívódik be, és nem is ad elég hidratálást az arcomnak. Amióta használom, picit ki is pattogtam tőle, az én bőröm nem szereti, viszont szép, majdnem matt arc a végeredmény. Sima kézkrémnek sem hiszem hogy használni fogom, mivel vékony filmréteget hagy maga után. 400 Ft-ért egy próbát talán megér, de senki ne várjon tőle csodát.