Legújabb vélemények - Kézkrémek

jane79
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. július 4.

Egy szettben rendeltem meg. Meg voltam elégedve a hidratáló hatásával, de számomra ezt az eukaliptusz illatot inkább eddig lábkrémekben tapasztaltam. Inkább téli használatra ajánlanám.

monikace7
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. július 3.

Kellemes kézkrém, káros összetevők nélkül. Önmagában nekem nem elég, utazó méretben vettem meg, arra jó, hogy bedobom a táskámba és nap közben tudom kenni vele, ha száraznak érzem a kezem, de este a jól megszokott Nivea vagy Atrix zsíros verzióját használom.

Marina89
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. július 3.

Régen mindig alap volt a táskámban egy Ilyen kis kézkrém. Szépen hidratál, de jobban szeretem a parfümmentes kézkrémeket, és találtam is a helyére, így már nem vásárolom újra.

Vivien77
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. július 3.

Nem egy csodakrém, de ezért az árért nagyon megéri. Imádom az illatát

hdori
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. július 3.

Átlagban nem érzékeny a bőröm csak a kezeimen, mert gyerekkoromtól kezdve ki vagyok ha koszos kezem, úgyhogy extrém sokat mosom őket. A korona időszak meg a sok alkohol fertőtlenítő annyira kikezdték a kezem, hogy már semmi nem akart segíteni. Már a scholl keratinos sarokkrémje sem, ami amúgy a nyáron repedezett sarkaimat nagyon szépen rendbe szokta rakni. Arcomra használtam már cica krémet, és meglepődtem, hogy milyen hatásosan segít a hegek eltűntetésében, úgyhogy láttam, hogy van ilyen kézkrém, úgyhogy ha ez nem akkor semmi sem. IMÁDOM, nem ragad, nem tocsogok a kezem utána, és rendbe hozta a foszlósra száradt mancsaimat.

Isla
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. július 3.

Atyám, ez de rettenet volt - még jó hogy kevés van benne. A szaga pusztító, hatása minimális. A cuki flamingós csomagolással vettek meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. július 2.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. július 2.

Számomra kézre kenve irdatlan büdös, híg és ezáltal gyorsan beszívódik, ami számomra pozitív tulajdonság lenne, de sajnos a hatása semmi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. július 2.

Télen ha már semmi nem segít a kezemen, mindig hozzà nyúlok.
Estére vastagon bekenem vele. Finnyás vagyok és utálom ha egy krém nem szívódik be, csak így viselem el, hogy elalvás előtt…na meg a hatása ellensúlyozza. :) ár-értèm arànyban tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. július 2.

Olcsó, tökéletes akár arcra is, de nekem hiába zsíros, néha kombinált a bőröm, kevésnek bizonyult 1-1 este, főleg hámlasztás után.
1-1 kiszáradt részt nekem picit csípet, emiatt a -1 csillag.

Marina89
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. július 2.

Egyik kedvenc Lidl-ös kencém. Alkalmanként használom csak. Kiszáradt, érdes kezem reggelre szépen puhává varázsolja. Kertészkedős nap után tényleg sos segítség nekem.