Legújabb vélemények - Kézkrémek

Isla
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 30.

Mikor már uncsi volt mindig a piros Garnieres kézkrém, akkor vettem egy ilyet. Nem rossz, nem volt vele semmi kimondott bajom, de nem rabolta el a szívemet. Finom az illata, de nem sok hatását vettem észre.

Vudubaba
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 29.

Hozta azt, amit egy krémtől elvárok, nem ragadt, nem hagyott zsíros érzetet, könnyen beszívódott és puha lett tőle a kezem. Nyári időszakban használtam, akkor megfelelő volt. Többször terveztem, hogy újraveszem, de végül mindig inkább valami újat próbáltam ki.

Kamea
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2021. június 29.

A szettet vettem meg és még csak ezt a kézkrémet használtam. Nagyon zsíros és nehezen beszívódó krém. A használata után 5 percig lehetetlenség bármit is csinálni. Az illata kellemes, de az előbb említettek miatt inkább lábápoló krémnek használom. Zoknit húzok a lábaimra is, miután bekentem őket. Melléfogás.

Vudubaba

Már nem tudom hogy volt pontosan, de télen mentünk valahova, fájdalmasan kicsípte a hideg a kezemet és SOS kellett egy krém, bármi áron. A barátom ment be érte és ő választotta az illatot, utána hazafelé mindenki erről témázott a kocsiban, hogy milyen jó az illata :) Pikk pakk elfogyott, de úgy emlékszem végig szerettem használni, könnyen beszívódó kézkrém ami segít a téli időszakban. Kicsit drága a kiszereléshez képest. Szeretek új termékeket kipróbálni, de lehet, hogy újravenném.

Vudubaba

Sajnos rá kellett jönnöm, hogy a gránátalmás illatoktól rosszul vagyok... Sokáig küszködtem vele míg végül elhasználtam. Amúgy jó krém (lenne), mert a téli időszakban megfelelően puhított, ez bizonyára annak tudható be, hogy kicsit nehezebb krém. Akit nem zavar az illata vegye bátran, de én sajnos csak 2 csillagot tudok adni...

Lylien
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 28.

UPDATE 2021. június 28.
Levontam két csillagot. Tavaszi, nyári időjárás mellett is rosszul teljesített. Marad valamilyen szilikonszerű réteg a kézfejemen utána, de kézmosás után ugyanolyan száraz lesz. A szaga továbbra is rettenetes.
Soha többet nem veszem újra.
Nem értem egyébként, mert ezekkel az összetevőkkel más krémek beváltak. Ebben lehet valami, ami számomra elrontja az egészet.

2021. március 30.
Nagyon szépek az összetevői és sokat ígér. A shea vaj, az 5,5% urea (karbamid) és a cica, mint összetevő nálam nyerő és ebben a krémben is érződik a hatásuk. Gyorsan beszívódik, puha tapintású lesz tőle a kezem, nem hagy zsíros vagy filmszerű réteget.
Kézmosáskor érzem viszont, hogy lemosom a krémréteget, így naponta többször érdemes újra használni.
Funfact: enyhén sziloplaszt szaga van, ami teljesen nem tűnik el. :D

Szívem szerint 3,5 csillagot adnék rá, de el fogom használni, mert egy átlagos kézkrémnél bőven jobb.

Glorcika
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 28.

Nekem sajnos se hidratálónak, se kézkrémnek nem vált be.

merike3
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 28.

Sokan dicsérik ezt a krémet, arcra is, maga a krém nem rossz valóban, de a szagával nem tudok megbarátkozni egyszerűen.

Eli_13
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 28.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 28.

Szerintem mindennapi használatra tökéletes, vetekszik a túlárazott, márkás termékekkel. Az aloa verás és a kamillás is nagyon jó a körömágy megnyugtatására is. Körmös után sokszor használom.

Nyuszi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2021. június 28.

Kellemes, gyorsan beszívódó, de egy rövid ideig még bevonatot hagyó kézkrém, amit sokan arcra is használnak, mert nagyon szép az INCI. Én arcra ettől függetlenül nem kenném, viszont mindig az éjjeli szekrényen csücsül, és ha este ezt használom, reggelre nagyon szépek a kezeim.