Legújabb vélemények - Krémek kombinált bőrre

Mandarindream
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. február 25.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. február 25.

Hűűha, ettől ájulnak be itt emberek?! Ezer éves pasi arcszesz kreálmány, timsós felhanggali. Fűszeres, édes, középerős,múltszagú, elvileg unisex parfüm. Szerintem ilyet régen csak pasik használtak - '70-es/ '80-as évek - azt is borotválkozás után, mert jobbra nem futotta. Csak azért nem 1 csillag, mert találkoztam ennél szörnyűbb szagokkal is, viszont olyan tré, akár Roja is lehetne....

brieb
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 25.

Szinte ez az egyetlen drogériás bronzosítóm ami bejött. Ajándékba kaptam, magamtól nem vettem volna meg, de nagyon boldog voltam vele egy jó ideig....most végül lecseréltem két nagyobb márkára és azokkal kísérletezem. Kicsit sötét és csillog, így inkább nyárra tudnám elképzelni, ettől függetlenül én egész télen örömmel használtam. :D

brieb

A fedése tényleg nagyon jó. Egy idő után oxidálódik, ami nálam nem is baj, mert sárgás tónusú a bőröm és sajnos elég gyér az itthoni szín felhozatal. Nedves beauty blenderrel szoktam óvatosan beleütögetni az arcomba, így nagyon szép és tartós hatást lehet elérni vele. Sokszor használom a m.c studio fix alapozómmal keverve, így még inkább tetszik magamon a végeredmény.

marbi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 25.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 25.

Az első néhány használat után olyan volt, mintha irritálná a fejbőrömet, ezért néha felváltva használtam más samponnal, aztán nagyjából hozzászoktam. A korpásodáson nem segített 100 %-ban és kicsit emellett is viszket a bőröm, de hozzátenném, hogy egy ideje már semmilyen drága gyógyszertári sampon se segített hosszútávon. Hajpakolást használok mellette, mert úgy érzem nagyon szárít. Viszont ami számomra nagy öröm, az az, hogy eddig akármivel mostam hajat, mindig nagyon hamar zsírosodott. Általában 2 naponta muszáj volt hajat mosnom, mert 1 nap után már csúnya volt. Emelett a sampon mellett viszont 3 napig vígan el vagyok és kb. 1 hónapja használom.

Theodora
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 25.

Nekem kettő is van belőle, megvettem az utazó változatot is. Nagyon szeretem, mert remekül el lehet vele dolgozni az alapozót. Pl. az EL DW-t ezzel lehet a legjobban, a legszebb eredményt elérve eldolgozni.
Nem foszlik, nem túl kemény (régebben volt szerencsém pár kemény, hasznavehetetlen darabhoz), könnyű tisztítani és még olcsó is.

katalinmester13
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. február 25.

Első és egyetlen Sigma ecsetem. Alapozó ecsetnek is egyetlenem. Mikor megkaptam, meglepődtem, hogy milyen kicsi. Mármint a nyele. Használata közben kiderült, hogy nem is kell hosszabb, de azért mégis, valahogy nagyobb ecsetre számítottam. Nagyon-nagyon puha a feje. A legpuhább ecsetem. Több mint egy éve használom, és minden rendben van vele. Semmi hullás, fejmeglazulás, kopás. Porpúderrel még nem használtam. Kétféle alapozó felvitelére viszont igen. A sűrűbb és a folyékonyabb állagút is csak teljesen tiszta állapotban viszi fel csíkmentesen. Így vagy mosom minden használat után, ami nem a legjobb az ecsetnek szerintem, vagy nedves szivaccsal még pepecselek kicsit. Az utóbbi a gyakoribb. Pedig pont a szivacs kiváltására vásároltam. Sokszor nincs kedvem vízben pacsálni, szivacsot nyomkodni, kezet törölgetni sminkelés közben. Lustaság vagyok, tudom. De az alapozás időtartamát még így is lerövidíti.

brigi50c
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 25.

Körülbelül 3 üveg L'Oréal Infallible 24H Fresh Wear Porcelain után visszatértem ehhez. Három év múltán már bővítették a színskálát is (a konstans nyüsszögés szerintem elérte végül a célját). Ezt könnyebb beszerezni, mert drogériában jó áron hozzá lehet jutni a színskála világosabb részéhez is, míg az Infallible-ből az én árnyalatomat csak online lehet kapni, és a PK miatt nem annyira éri meg. Hajlandó vagyok a pipettával szórakozni, ha egységes és matt bőrképet kölcsönöz, és estig vállalható marad a bőröm. Márpedig az marad. Ötös.

2017.12.25.
Ez itt kérem Az Alapozó. Fedése tökéletes, finishe matt, nap végén is fent van és lehet rá számítani. Ami szégyen még a 93,5%ban etnikai magyarok lakta Magyarországon is, az az, hogy NÉGY ÁRNYALATA VAN. Szerintem ez így elég ciki 2017-ben.
Másodjára vettem újra, mert mattságra és tartósságra nem találtam jobbat. A pipettás kivitel pain in the ass, akárcsak a vizes állag, blenderszivaccsal viszont álomszerűen eldolgozható. Ha lenne több árnyalat, jobb lenne a kivitel és az állag, 5 csillag lenne.

Update:
Harmadik üvegemet fogyasztom, nem találtam ettől jobbat eddig. Kicsit sötét a legvilágosabb árnyalat is, de a mattság és a fedés kárpótol.

Theodora

Sosem próbáltam még ezt a terméket a Maybellinetől, de vágytam egy rúzsra, amely jó a mindennapokra, felkenhetem a bkv-n is akár, ha sietek, tartós, nem statement rúzs, értitek. A 620-as Pink Brown árnyalatra esett a választásom és azóta kenem a számat vele, mióta megvettem. Fel is kentem a metrón a boltból hazafelé menet, a telefonom volt a tükör és otthon csak néztem, hogy milyen szépek az ajkaim. :D
Ahhoz képest, hogy nem matt, elég tartós. És a sok matt után most jó is ez a kis krémes formula.
Én, mint a matt rúzsok rajongója viszont örülnék, ha megtalálnám ugyanezt a színt mattban, ha VALAKI TUD ILYET, KÉREM ÍRJA MEG, MELYIK AZ. :)

brigi50c

Működik, jó színei vannak, nap végéig fent van, de 5000 Ft-ot bőven nem ér meg. Én szerencsére egy forintot nem adtam érte, mert megnyertem. Van egy RDEL Young palettám hasonló színskálával, azt valamiért használhatóbbnak érzem, mint ezt. Ennek akkor lett volna nagy sikere nálam, mikor gimiben metálkocsmákba, koncertekre jártam és összességében egy angstos tinédzser voltam aki mindig feketében járt. Így, hogy ebből kinőttem, inkább a paletta nappali sminkesebb oldalát tudnám használni, az meg simán megvan a 800 Ft-os RDEL Young palettában is. Anyué lett, ő örül neki.

Theodora

Évek óta megvan és rendszeresen használom. Ezzel nagyon szép, természetes eredményt lehet elérni. Ha valami Instaszerű dologra vágyom, akkor Anastasia Beverly Hills Pomade, ha természetesre, akkor ez.
Könnyű használni, nem porzik (én csak a port használom), pont ugyanolyan színű, mint a szemöldököm. Kb. két éve vettem és azóta is kifogástalan a minősége.
Nagyon olcsó, de a minősége kifogástalan. A doboza sem pattant szét, mint sok más terméknek szokott egy idő után.