Legújabb vélemények - Körömlakkok, lemosók

Platina890413
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 23.

Aceton mentes nekem ez a fontos. Illata kicsit erős / alkoholos ,de elnézem neki mert teszi a dolgát. Sötét színeket nem olyan egyszerűen oldja le.

Dea
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. április 23.

Úgy vettem észre, hogy sokkal kevésbé tartós vele a körömlakkom, mint a korábbi alaplakkal, emiatt nem venném újra!

Taymas
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2019. április 23.

Ma vettem, és csalódtam benne. A körmöm végén feloldotta a lakkot. :/ Még majd fogok vele kísérletezgetni, talán megpróbálom majd más lakkal, vagy max. elhasználom szimpla átlátszó lakként.

Bloom
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 23.

Rendszeresen használom a 06-os árnyalatot, de a többi szín is nagyon szép. 2-3 réteget érdemes felvinni, hogy szépen fedjen, s fedőlakkot is szoktam rá használni. Így nekem 2-3 napig tart kopásmentesen. Ár-érték arányban is kiváló.

Kuro
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. április 23.

a tapasztalatok alapján, míg használja az ember folyamatosan, addig nagyon szép és erős körmöket eredményez. imádom az illatát és a zselés állagát, gondolom az aloe vera teszi ~ mindenesetre a bőr és a körmök is csak úgy beszippantják. minden héten használom, és több hónap után is csak a fele fogyott el, így nagyon gazdaságos is.

cattitude
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 23.

Flirt árnyalatban van meg, szép szín, de maga a lakk nem a kedvencem. nem elég pigmentált, egy rétegben nem fed szépen, 2 rétegben meg a szín nem az igazi. sajna iszonyú hamar elkezd kopni, fedőlakk ide vagy oda. lábkörömre mondjuk egész jó.

Taymas
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2019. április 22.

Nálam a besűrűsödéssel nem volt gond (ami csoda, mert eddig az összes alap-fedőlakknak amit kipróbáltam ez volt a nagy hibája), illetve szépen végzi a dolgát, viszont nálam egyáltalán nem tartós. Mármint sokkal gyorsabban lepattog a körömlakk a fedőlakkal, mintsem nélküle.

RCC
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. április 22.

Én nagy változást nem vettem észre a lakk formuláját tekintve a "the gel" verzióhoz képest. Bizonyos színekből most is elég 2 réteg, míg másikból 3 kell a teljes fedéshez, kb ugyanannyi idő alatt száradt meg és ugyanúgy egy hétig hordható, picit a körmök hegyén meg szokott kopni, de nem valami jó a fedőlakkom. Azért nem adok csak 5 csillagot, mert az előző kupak nekem jobban kézre állt, ez viszont többször is kicsúszott a kezemből (tudom, saját bénaságom, de az előző kupakkal nem volt ilyen bajom) valamint ebből még nincs olyan sokféle színárnyalat mint a korábbi verzióból. Ha majd ezt is bővítik valamint hozzászokom az új formához lehet hogy felpontozom maxra, de egyelőre maradok a 4 csillagnál.

anitaanett
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 22.

Mindegy milyen színű körömlakknak esek neki legyen az fekete, bordó, sötétkék, piros ezzel a lemosóval, mindig teszi a dolgát! Nem szárítja majdhogynem fehérre a körmeimet, illetve a körmöm körüli bőrt, mint a többi körömlakklemosó. Nagyon kíméletes, hatékony, az illata se rossz. Ár-érték arányban nagyon megéri. Régóta használom már és fogom is, nem cserélném le más márkára, mert eddig majdnem mindegyik csalódást okozott.

kremezs
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 22.

A teljes Crystal Nails-es kezdőszettet vettem meg, lámpával, előkészítő folyadékkal, 1 színnel (OS 65), fedőlakkal. Mellé vettem még 3 színt, ebből kettőt próbáltam ki, egy csillámosat (1S55) és egy klasszikus pirosat (1S5). Szerintem mindhárom fantasztikus, meg az egész szett is. Életemben először géllakkoztam magamnak, de eddig tökéletes, nem jött fel sehol, nem ugrott össze, már 5 napja fenn van és prímán tartja magát, kezeken-lábakon :). A József krt.-i üzletben nagyon kedves volt az eladó, ellátott tanácsokkal, többek között, hogy minél vékonyabban vigyem fel, inkább tegyek 2 réteget, de külön-külön legyenek olyan vékonyak amennyire lehet, mert akkor kevesebb esélyt adok a buborékosodásnak. Én már nagyon untam a sima lakkozást (főleg a szárítást), és hogy utána 2 nap múlva lepattogzik, a folyamatos géllakkoztatás pedig elég drága. Nekem a szett és a 3 4ml-es szín, illetve még pár apróság (reszelő, lemosó folyadék, stb.) volt 21ezer forint, ez kb. 4-5 géllakkozás ára, szerintem simán megéri :).