Legújabb vélemények - Körömlakkok, lemosók

Kattty93
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 22.

A kedvenc fedőlakkom. Nagyon gyorsan szárad, nem pattog le, a gél hatást hozza és különösen tartós mindenféle külső hatással (pl. mosogatás) szemben. Több fedőlakkot próbáltam már, olcsóbbakat, dágábbakat, de mindig visszatérek ehhez, mert ennél jobbat nem találtam.

Black Fairy
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 22.

Vettem egyet, mert akciós volt.
A fedése szép egyenletes, a használata kényelmes, két-három réteg kell, hogy a körmeim vége se látszódjon át.
A száradási ideje nagyon lassú, így párna lenyomatos lett - amit elég erős túlzásnak érzek, tekintve,hogy 4 órával alvás előtt festettem, és körömlakkszárító cseppet használtam (és soha nem járok így).
De ami miatt lepontozom: másnap délutánra lepattogott a vége...úgy, hogy nem takarítottam, nem mosogattam, nem feszegettem le kupakot semmiről...szép, szép, de nincs időm minden nap körmöt lakkozni...xD

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 21.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 21.

Szeretem, de 3 réteg kell belőle, hogy eléggé fedjen, emiatt csak 4 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 21.

Könnyen felvihető és a színei is szépek! Tartósnak is egész tartós, kb. 1 hétig bírja mielőtt elkezdene lepattogni,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 21.

Nemrég vettem belőle 3 féle színben is, mert akciós volt. Szépen fed és könnyű vele dolgozni.Nekem kb. 5 napig bírta anélkül, hogy elkezdene lepattogni.

dreammiyss
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 21.

Az egyik világos árnyalatban van meg, nem rossz termék, de a trend it up lakkokat ezerszer jobban csípem :) Nehezen tudom szépen és egyenletesen felkenni a körmeimre (pedig eskü nem vagyok annyira bénácska).

zita.czinege
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 21.

Iszonyú drága, de tényleg nagyon jó lakk! Pillanatok a alatt megszárad és valóban több napig bírja lepattogzás nélkül. Hezitálva vettem meg és próbáltam ki,
de végül meggyőzött, megérte! Nálam a drogériás lakkok 1 napig, a többi márkás cucc is 2-3 napig bírja a strapát. Millió félét kipróbáltam már, ( ILNP, Cupcake, FUN, Cirque ..) de valahogy egyik sem győzött meg. Ennek a Chanel lakknak a fénye, tartóssága, száradása biztosan a legljobbak között van!
Hátrányként említeném meg az ára mellett még az ecset kicsiny méretét, amivel nehezebb a lakkozás.

Ingi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 20.

5 Euró volt Amazonon, gondoltam Sally Hansen, jó márka, nem lőhetek mellé. Tulajdonképpen nem is rossz, de azért nem is olyan fú de csodaszer :D Abszolút semmi illata nincs, lehet valakinek ez pozitív, nekem hiányzik. A hatása sem tart valami sokáig. Bekenem, szép és jó, gyorsan beszívja, de aztán később már nem igazán látszik. Melóban elhasználgatom. Van olcsóbb és sokkal jobb körömolajam.

szeszti
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. február 20.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. február 20.

A színe gyönyörű, jól fed, az ecsetével is könnyű festeni.
Nem pattog le, nekem egyben lejön az egész. Ha a saját fedőlakkjával használom, ha anélkül, egyszerűen az egész körömről lejön a lakk egyben, kb 1-2 napot bír.

Eowynie
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 20.

Glam Rock nevű árnyalatban vettem, de abszolút nemvagyok vele megelégedve. Buborékosra szárad...nagyon hosszú ideig és sárgás utóhatása van ami nem mutatt szépen a körmeimen.