Legújabb vélemények - Körömlakkok, lemosók

Ciiska    beauty blogger
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 7.

Nagyon szeretem, egyrészt az illata miatt, számomra nagyon kellemes ez a mandula illat, de a hatása az, ami mindent visz. Mivel nem tudok lakkozni jelenleg, muszáj sokkal jobban odafigyelnem a megfelelő ápolásra, mert nincs egy plusz védőbevonatom. Viszont ezzel és a keratinos RescueRXx-szel már hetek óta erősek és törésmentesek a körmeim, amire utoljára hosszú évekkel ezelőtt volt példa, na meg a helyzethez képest a bőröm is nagyon jól néz ki. Úgyhogy részemről 5*. Minden nap használom, kivétel nélkül, szerencsére a tollas-ecsetes kiszerelés útközben is nyugodtan előkapható.

Anita1978
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. július 6.

019 - Drama Pink: ez egy barnás nude kis rózsaszín beütéssel. Amolyan minimál, letisztult, nincs időd de valamilyen re lakkoznál, és mindenhez menjen. Szeretem, és akciósan én elégedett is vagyok vele.

tátombák
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 6.

Steel in a pinch - szép tompa kék szín, 1 rétegben is egészen jól fed. Tesóm imádja, neki tartós, gyakran látom a körmén. Egyszer-kétszer elkértem tőle, nekem nem bírt sokat, a végeken látványosan megkopott, aztán lepatogott.

Snappy taupe- imádom a taupe színt, google képkeresőben erre az árnyalatra olyan képet ad ki, hogy nem tudtam nem megrendelni. Hatalmas csalódás volt. 1 rétegben nulla a fedése, 2-ben még mindig vállalhatatlan, 3-ban meg már azért nem szép, mert csíkoz, nem egyenletes, és sokkal sötétebb mint lennie kéne. A tartóssága sem kárpótol sajnos. Ennyi pénzért én inkább vettem volna Essence lakkot, ennél még azzal is jobban jártam volna.

Inspiring rose - Rózsaszínbe hajló nude árnyalat. 1 rétegben is brutál jól fed, én húzok még rá egy másodikat is, úgy kevésbé szárad mattra.

Rushing coral - nem éppen az én színem ez a pirosos-narancssárgás korall, de a lábaimon belefér ez az élénk szín. Szintén jól fed 1 rétegben is, a többihez hanonlóan valóban szupergyorsan szárad.

A Snappy taupe árnyalat tetszik a legjobban, de mivel a minősége az általam próbáltak közül annak a leggyengébb, nem adhatok rá egy közepesnél jobbat :(

gumibogyo11
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 6.

Ez az elso koromlakkom ami tenyleg azt igeri amit ir, erosebb kormoket. A lakk nem pattogzik, szepen fed, nem csikos, alapvetoen jol is szarad. Siman tartos 3-4-5 napig (ki mit csinal a kezevel), nem toredezik be es nem pattog le. Siman nez ki ugy mint egy zsele lakk es tenyleg valahogy erosebb lett a papirvekony kormom. A szine is szep 04 Milky Rebel. Adnek tobb csillagot is, ha lehetne.

ficeglobog
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. július 3.

Leárazásnál vettem. SZeretem a matt körmöket. valahogy elvarázsolnak. Vagy legyen extra fényes, csillogó, krómporral, sellőporral, vagy matt. Igen, a végletek. :) Azonban ezért nem veszek meg ezer színű matt lakkot, sokkal inkább egy matt fedőlakkot. Szerencsére elolvastam használat előtt a véleményeket, így nagyon vékony rétegben vittem fel, ami pillanatok alatt mattra száradt. 2-3 napig simán bírta. Akkor egy gyors újra kenés, és ismét mattak a körmeim. Lehet hogy van ennél jobb is, de én még nem próbáltam

ChubbyCat
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. július 2.

Kb. a legrosszabb körömlakk amim valaha volt🥲
Oké, gyorsan szárad és szép a szín. Itt meg is állt a történet. 1 napot nem bír ki. És még akkor nem is mosogattam, semmi. Este felkenem és kora délelött már pattog le. Ez nagyon nevetséges. Próbáltam már fedő lakkot is tenni rá, ajánlja az alap lakkot, azt is kentem, simán is kentem. Esélytelen, hogy fent maradjon. Full pénzkidobás.

Fehereszti
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. július 2.

Én nagyon szeretem, egyik kedvenc lakkom egy ideje és szerintem az is marad.:) A real red árnyalat van meg, a lábamat lakkozom csak sima lakkal (kezemen géllakk van) és számomra ez a legszebb legnőiesebb szín, amit lábon el tudok képzelni, a klasszikus igazi vörös piros lakk. Gyönyörűen eldolgozható, nagyon szépen precízen fel tudom kenni, nem folyik szanaszét, nem pacsmagol. 2 rétegben is tökéletesen fed. Szerintem egész nyáron (és télen is :D) ez lesz a lábaimon. Tervezek még más színeket is beszerezni, de egyelőre ez az etalon nálam.

Update: 3 hete van a lábaimon szinte tökéletes állapotban, csak lenőtt mint egy géllakk. Imádat:)

Adel33
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. július 2.

Imádom! Kicsit féltem, hogy nem fogja megérni az árát, de egy réteg tökéletesen befogta a körmeimet, gyönyörű színe van, - revenge's a beach - baromi gyorsan szárad, és a felesleget is könnyen le lehet szedni a bőrről. Szerintem a tartósággal sem lesz probléma, más lakk már festés után megrepedezik, kopik, de ez atombiztos a körmeimen. Lehet később betárazok még pár más színből is. :D
Update: egy hét - két hajmosás, mosogatás, takarítás, rengeteg gépelés - után a körmeim végein kezdett el csak lejönni a lakk, illetve az egyik körmömre szándékosan kevesebbet vittem fel, azon picit látszik a kopás, de nem fakult ki az eredeti színéhez képest a tűző nap ellenére sem, ugyanolyan csillogó mikor felvittem és egész könnyen le is jött, nem hagyott nyomot úgyhogy újra is kenem. :)

Kajla
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. július 2.

Nagyon akciósan jutottam hozzá, a színek nagyon szépek, fedőlakk nélkül kevésbé tartósak, de szerintem még így is megéri párszáz forintért, mert a drágább körömlakkjaim sokszor fedőlakkal is letöredeztek, ez azért nekem bírja egy hétig.
Szerintem szuper!

Kajla

Nekem a 030-as és a 040-es árnyalata van meg.
Mindkettővel nagyon elégedett vagyok, ugyanazt hozza vissza a körmön is, mint ami az üvegben van. A csillogás is ugyanúgy megmarad.
Én mondjuk egy alapot vittem fel a körmömre előtte, de így nagyon szép látványos lett. Ami miatt nekem hatalmas pozitív csalódás volt az az, hogy nem kopik szinte semmit, pedig nem kíméltem, mert ugyanúgy főztem, mosogattam, takarítottam benne. Ennek ellenére tökéletesen fent maradt. Nagyon ajánlom!