Legújabb vélemények - Körömlakkok, lemosók

Anyics
Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. május 20.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. május 20.

Nekem nem vált be, már egy nap után a körömvégek lekopnak, a másik problémám vele, hogy nem egyenletes, csíkozott a felülete. A fénye átlagos.

Reka45
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: < 18  |  2019. május 19.

Karácsonyra kaptam egy mályvás rózsaszínes színt nagyon szerettem és nagyon sokáig is kitartott, de mivel kolis vagyok ami az enyém az a tiéd is alapon több embernek is megcsináltam vele a körmét ezért sajnos már elfogyott de amint eljutok h&m-be ahol lehet kapni veszek párat mert csodálatos 1 rétegben is jól fed ennek ellenére én biztosra mentem és 2 kentem + fedő lakk 1-1,5 hétig simán bírta maximum kis foltok keletkeztek.

sztike
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 19.

A csomagolása miatt vettem meg, praktikusabb, viszont tényleg spriccel, ha nem figyelünk oda. Utazáshoz mondjuk nem ezt választanám, kattanik ugyan a kupak, de én azért nem sok bizalmat fűznék hozzá. Az illata valami fantasztikus, ő az első valóban kellemes illatú körömlakk lemosóm. A kezemen zselés műköröm van, a lábamon használom körömlakk oldásra. Jól végzi a dolgát, a műkörmömet sem bántotta, újra fogom venni.

Encssy
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 19.

Hatalmas csalódás, én nem tudom másnak h nem keni a nyomda mintát, nekem elég volt egy húzás és mint az olvadt fagyi elcsúszott a minta. Ennyi pénzért...még jó h csak fél áron vettem.

Encssy

Nem is tudom, vegyesek az érzéseim. Egyrészt nem mossa egyáltalán a lakkot, amit azért kevés fedőlakk tud. Viszont iszonyat büdös, és kb 3-4 napot bír vele a lakk, más fedőlakkal egy hétig simán fent szokott lenni kopás nélkül.

mermaidsRreal
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 19.

Elképesztően gyorsan szárad, a legelső használatnál egyből a mélyvízbe dobtam, lefekvés előtt lakkoztam, a felső réteget éreztem, hogy kb 5 perc alatt megszáradt, de úgy voltam vele, hogy nyugtával dicsérjük a napot. Hát reggelre bizony ugyanolyan tükörsima volt a lakk, mint este. Semmi haj vagy párnanyom, pedig 4 réteget kentem fel. Egyelőre csak a kisebb kiszerelést mertem bevállalni, mivel nem olyan olcsó mulatság, de biztosan újra fogom venni, ha elfogy. Nagyon jó termék. (az alaplakk és a szín is orly volt, 5 napig volt sérülésmentes, pedig nem kíméltem)

anita
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 17.

Legjobb tápláló-erősítő amit valaha próbáltam! Látványosan sokat segített a körmeim állapotán és bizony alapként használva is megállja a helyét. Mindenkinek ajánlom kipróbálásra, nem fog csalódni.

Sztellaaaaa
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. május 17.

Fedőnek, körömerősítőnek és alapnak is megfelelő, hozza amit ígér. Miután lemostam a körömlakkot a körmeimről észrevehetően egészségesebbnek tűntek a körmeim. Segítségével nagyon jól, nálam 1.5 hétig tart a manikűr. Tetszik az ár és a bőséges 12 ml.

Tuci
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 17.

A 030as bézses rózsaszín van meg, zöldes csillámokkal. 3 rétegben kell felvinni, és még úgyis nehéz szép egyenletes fedést elérni. De tényleg gyönyörű a színe és tartós is.

catyst
Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. május 17.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. május 17.

Én nagyon elégedett vagyok vele, körmösként mondom hogy van olyan hatása felkenve mint egy gél lakknak, fénylakk sem kell feltétlen mert olyan szép fénye van :) Az ára is nagyon kedvező, jár az 5*