Legújabb vélemények - Körömlakkok, lemosók

Bonnieoo7
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. június 14.

Régen szerettem volna már kipróbálni, de aztán az ára mindig visszatartott. Úgy voltam vele, hogy biztos vacak, akkor meg minek adják ki érte 2500-3000 Ft-ot? Aztán most hétvégén megpillantottam a Dm akciós állványon 1 lilát és pár büfé színt. Mivel nekem az nagyon összenyomja a kezem és nem előnyös, a lilát hoztam el 999 Ft-ért. Rögvest ki is próbáltam az este folyamán és azóta is tök jól bírja, pedig ez a 3 nap délutánja. Fedő és alaplakkozas nem történt, csak pár ujjamon tettem extra díszítést, ennek tetejére húztam 1 átlátszó réteget 1 utálatos Oriflame márkájúval. Egyetlen ujjamon sérült meg csak, a jobb mutatón, azt most lemostam és újrakentem. Azt hiszem ebből még megnézem a másik Dm-ben hogy van e egyéb választék még az akciós állványon, mert ez jónak ígérkezik! Pedig nem vagyok királykisasszony, van házimunka is bőven, de állta a sarat! Annyi, hogy kell vagy 3 réteg, mert nagyon híg és átlátszik alatta a természetes köröm. Ettől függetlenül remek lakk! 💅

hairmaniac34
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. június 14.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. június 14.

Nagyon szeretem ezt a lakkot, mert szépek benne a glitterek és tartós is..bár nehéz lemosni. :)

Anetty
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 14.

Már régóta szemeztem vele, de eredeti áron drágáltam a terméket. Nemrég egy weboldalon kiárúsítás alatt voltak a lakkok, így be is szereztem 3 félét. Lakkhoz képest nagy kiszerelés. Gyönyörű színei vannak, már elsőre is szépen fed, de mint minden lakk a 2 réteg adja a tökéletes fedést. Egy kicsit hígabb az átlagnál, de én szépen tudok vele dolgozni a körmömön. Kiváncsi vagyok mennyire marad tartós, a 3. napnál járok és eddig ugyanolyan szép.

Update: Sajnos le kell vonjak egy csillagot, mert az egyik árnyalat nagyon lassan szárad és minimum 3 rétegben kell felkenni hogy szép legyen, így viszont hosszú idő míg jól megszárad mindegyik réteg (min. 1,5 óra).
Viszont a másik 2 szín jól bírja és gyorsabban is szárad, illetve elég 2 rétegben felkenni.

Massacre
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. június 14.

Régebben essence körömlakkokat használtam de úgy vettem észre hamar megváltozik a textúrájuk, ezért kipróbáltam az essie-t. Nagyon bevált, már 4 színnel rendelkezem:
Aruba blue: gyönyörű kék apró csillámos, 2 rétegben tökéletesen fed, ilyen szép kék színt még nem is láttam! :)
Watermelon: pirosas rózsaszín árnyalat, fénytől függ hogy éppen a piros vagy a rózsaszín dominál e benne, 2 rétegben ez is tökéletes.
Cocktail bling: szürkés árnyalat, inkább kékes mint barnás szürke, mindennapokra tökéletes, 2 réteg elég belőle.
Not just a pretty face: barackos rózsaszínes nude, ebből már 3 réteg kell, hogy teljesen befedje a körmöket, de lehet akinek rövidebb körmei vannak annak elég 2 is, csak én nem szeretem ha a fehér rész látszik :)

Mindig rakok alá alaplakkot és fedőlakkal fixálom, így 1 hetet biztosan kibír de volt már rá példa hogy 2-t is, attól függ mit csinálok. Most megvettem hozzá az alap- és fedőlakkját, kiváncsi leszek ezzel tartósabb lesz-e.

rabbitdoubt
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2021. június 13.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2021. június 13.

Szerintem pont a zöldet használtam előtte, ami tökéletes volt, szóval vettem 2(!!!!) kiszerelést ebből, mert gondoltam rebranding - nem is tehettem volna rosszabbul. Kenődik, többkörösen hozza le, mindenem körömlakkos lesz utána ( a bőrt is megfogja mellette, más lemosónál ezt nem tapasztaltam).

Most, hogy használtam az ebelines lemosómat is újra, rájöttem, hogy EZT utálom. (az egyetlen pozitívum nekem az illata pont, ami nem rossz)

zdoreebaba
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 12.

Kijavítja az elcsúszkáló, maszatolódó lakkot. Felvíve egyenletes lakkfelületet biztosít és pár nappal meghosszabbítja a körömlakk tartósságát. Viszont! Sajnos az acetontartalmú anyag felveszi a lakk színét és az áttetsző körömlakkjavítót totál befesti a körömlakk színe. Ezért annyira nem jött be... közepesnek értékelem.

noricza
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 11.

Volt egy loreál lakkom ami ilyen bordós metálos volt, igazi szerelem szín. Ennél a márkánál megtaláltam a géllakk változatát, nagyon megörültem neki. Ami ez után jött úgy nevezik mélyrepülés :D A szín nem köt meg rendesen, gyakorlatilag használhatatlan :( ha fixálom pedig teljesen elveszi a fényét és ha arra megy a fény akkor elég csúnyácska lesz. Ez a márka véleményem szerint megtestesíti az olcsó szar kategóriát, nálam ez az értékelhetetlen. Otthon bohóckodni vele biztos jó de szalonba ne vigye senki ha nem akarja elrettenteni a vendégeit.

Aranyhaj89
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 11.

Sajnos nekem is rossz tapasztalatom van.
1 eve hasznalom a DN termekeket, es 2 hetnel tovabb Soha nem birta... Altalaban 1 het utan mar ugy nez ki a kormom, mintha 4 hetes lenne... 15 evig jartam kormoshoz.
A szinei szepek, de igen van olyan amibol reteg kell.
En alapnak egy erosebb lakkot vettem,de sokszor 1 het utan siman lehuzom. Eleg idegesito

meliii
Újonc  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 10.

Régóta kerestem már a tökéletes nude lakkot.
Teljes elkeseredésemben, utolsó utáni lehetőségként a 07-es nudie beautie szín landolt a kosaramban. Már teljesen lemondtam róla, h megtalálom a tökéletes lakkot, erre tádáámmm... Döbbenet. Fantasztikus, nem csíkoz, már egy rétegben is olyan szép természetes megjelenést kölcsönöz. Egyetlen negatívum ami elsőre feltűnt, az ecset lehetne keskenyebb. Bízom benne h nem kell lepontoznom a rövid körmöm töltött élettartama miatt :))

Saroltaa
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 10.

Nem ertem. Mindenkinek bevalt, az ertekelesek alapjan vettem meg, de nalam semmit, de konretan semmit nem csinal :(