Legújabb vélemények - Korrektorok

Panni21
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 21.

Számomra ez csak "sima" púder, azaz befejező termékként használom a T-vonalban (bár a homlokom kihagyva), nekem valahogy még az eddigi átlátszó púderemnél is jobban bevált mattítás és fixálás céljára, pedig nem ez lenne az eredeti feladata.
Szerettem volna egy kőpúdert, amit magammal vihetek napközbeni frissítésre, megtetszett a koncepció, meg hát olyan szép színes, így ezt vettem meg.
Egyáltalán nem porol, gyönyörűen felveszi és le is adja az ecset, nincs poros hatás, konkrétan olyan, mintha nem is púdereztem volna, hanem alapból lenne ilyen szép az arcbőröm, szóval valóban lehet valami ebben a színkorrekció dologban.
Nagyon tartós is, sokkal kevésbé kopik/fényesedik a nap folyamán, mint más púder. Nagy mennyiséget kapunk jó áron, és tényleg elég egy kicsi belőle.
Összekeverve használom a színeket, igyekszem ugyanannyit felvenni mindből, mégis valahogy sikerült a lilát megkoptatni kicsit, míg a sárga szinte érintetlennek látszik, érdekes, mindenesetre.
Venni fogom, amíg gyártják.

szannamari85
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 21.

Életemben ilyen sűrű állagú korrektorral nem volt dolgom (Tarte shape tape ehhez képest kutyafüle). Először majdnem agyvérzést kaptam, hogy úristen... mégis egy ilyen testes, sűrű korrektor hogyan fog kinézni a szemem alatt??? Nagyon kevés kell belőle, szuperül fed, tartós, nem ül be a ráncokba, tökéletes még 30+ bőrre is. Én egy picit felpöttyözök a szemem alá, ecsettel eldolgozom, majd az ujjaimmal átszaladok rajta és gyönyörű a végeredmény. Nincs rajtam egy tonna korrektor, mégis el van tüntetve a karikám... 5*

Witchvortex
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 21.

Külön-külön nem érdemes a színekkel kísérletezni, egyben, összekeverve kell az egészet felvinni az arcra.
Frissen kicsit szürkés az árnyalata, de egy idő után idomul az arc színhez.
BB creme után szoktam használni, egész természetes végeredményt nyújt a kettő együtt.
Picit porol, lehet hogy nem fogom újra venni.

Madi    beauty blogger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 21.

A C3-as árnyalatra csaptam le, ez a nálunk kapható legvilágosabb. A kézfejemre kenve szinte tökéletesen beleolvadt a saját bőrszínembe, mégis kételkedtem, hogy jó lesz-e az árnyalat, mivel az egyébként használt concealerem (MAC Pro Longwear NW15) mellé kenve teljesen máshogy nézett ki. Mikor kipróbáltam arcon, szinte semmi különbséget nem láttam közte és az NW15 között. Fedésre szinte tökéletes, a finish matt, de abszolút nem tűnik száraznak, mi több, van egy kis fénye, miközben mégis matt. A formula könnyű, alig érzem, hogy felkentem, a szín pedig 9 óra elteltével sem oxidálódott. Az applikátor klassz, precízen lehet vele dolgozni és egészen sok terméket felvesz, szóval nem kell folyton mártogatni.

Az egyetlen problémám, hogy hiába fixálom púderrel (ugyanúgy és ugyanazzal a púderrel, mint a másikat), a nap végére beül a szem alatti ráncokba. Nem durván, de beül. Ez nem frankó ilyen árkategóriában, mert bár a feljebb említett MAC concealer az amerikai oldalon 3 dollárral drágább, majdnem háromszor annyi mennyiségre is és egész nap a helyén marad. (Egyébként itthon még olcsóbb is, mint a Magic Star.)

Mindent összevetve, ez egy jó concealer, de nem tökéletes, számomra legalább is nem, ennek ellenére pigmentáltsága miatt és mert nem szárítja a bőrt, ajánlom kipróbálni, ha másra nem, bőrhibákra (vagy akár tetoválás elfedésére) jó választás.

hippiesaur
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 20.

A 10-es Porcelain árnyalatot vettem meg, ami tökéletesen illik a bőrszínemhez. Eleinte nagyon bejött ez a korrektor, jó a fedése, nagyon jó áron vettem. Aztán 1-2 hónap után brutális módon kiszárította a bőrőmet, a szemem környéke egyfolytában viszketett tőle, illetve egy mély ránc is megjelent a szemem alatt, a hidratáló sem hatotta meg, így búcsút kellett intenem neki sajnos. 1-2 hete tértem át másik korrektorra, de már eltűnt a szem alatti ránc és máshol sem száraz az arcbőröm, úgyhogy sajnos biztos, hogy ez volt a bűnös. Valószínűleg csak a zsírosabb bőrön működik úgy, ahogy kell. Sajnálom, mert tényleg tökéletes volt a színe, csak ezért és az áráért adok neki csillagot.

hippiesaur

Még csak rövid ideje használom, de úgy érzem megtaláltam végre a tökéletes korrektort. Éppen elfogyott az előző csalódást keltő korrektorom, ami brutálisan viszketősre kiszárította az amúgy is száraz bőrőmet, és hosszas keresgélés után akadt ez a kezembe. Kicsit húztam a számat az ára miatt, de minden forintját megéri. Nekem tökéletesen passzol a bőrszínemhez az Ivory árnyalat, úgyhogy ezzel szerencsém volt, azért lehetne nagyobb a színválaszték... Nagyon jól eldolgozható, krémes formulája van. Én nem használok alapozót, a kevés bőrhibámat és a sötét karikákat a szemem alól igyekszem csak elfedni a korrektorral, ez tökéletesen teljesíti a feladatot, de a legjobb, hogy estére pontosan ugyanúgy mutat az arcomon, mint ahogy reggel felkentem anélkül, hogy változott volna a bőröm állapota. Nem szárít, nem zsírosít, egyszerűen tökéletes. Durvább pattanásokon még nem volt alkalmam tesztelni, de szerencsére azok csak ritkán bukkannak fel az arcomon. Egyelőre maximálisan elégedett vagyok, remélem így marad a továbbiakban is.

adanita
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport:  -  |  2020. február 20.

3-as és 4-es között vacilláltam, de végül is árát tekintve jó.

Szép a színe, annyi biztos, illeszkedik is az arcomhoz, táskámba csak bedobom, és vészhelyzetre előkapom. Árban is ok. Nyilván nem várok tőle (se) 24 órás fedést azért.. Olyan korrektort még nem láttam. :)

supercinti5
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 20.

Hmmm.... az alapozójàt szeretem, ezért megvettem ezt is. Nem nagyon használom.. nem szeretem :(

claudia.nyilas
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 20.

Vanilla színben vettem meg, talán kissé túl világos is nekem. Először baromi jó állagú, de olyan 4-5 óra elteltével nagyon beleül minden apró ráncba, szóval ne merj mosolyogni vele, mert nem szép az összkép!

petra095
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 20.

Nagyon szeretem, jelenleg a legjobb korrektorom, a harmadik adaggal használom éppen :) Szeretem hogy ilyen nagy a feje, sokkal gyorsabb használni, a színválaszték is teljesen rendben van. Az illata kicsit erős, parfümös, de semmilyen irritációt nem okozott. 5*-os termék.