Legújabb vélemények - Lábápolók

eilthyr
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 23.

nagyon kellemes, citrusos-gyógynövényes, alkoholos illata van - nekem nagyon tetszik! alaposan belemasszírozom a vádlimba és bár kicsit ragadós marad utána.. cserébe sokáig tart a frissítő, hűsítő hatás. tapasztalatom szerint ugyanazt tudja, mint a lioton gél, de sokkal jobb szagú termék nála. csodát nem tesz, de pl. a sok állómunka miatti nehéz, fáradt fájdalom ellen és ún. kezdődő "pókhálósodásra" teljesen megfelel.

bagolylilith
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 21.

Havonta használok egyet, a rinocérosz sarkammal szépen elbánt, a durvább részeket teljesen eltüntette. A citrusos illata valami elképesztően tetszik, hűsítő és bizsergető érzés végig, ahogy fent van. Egy vastagabb zoknival biztosra megyek, hogy ne mocorogjon, de alapvetően nagyon igényesen van kialakítva a formája. Érdemes feláldozni külön erre a célra pár zoknit, döbbenet, mennyire hatásos, zuhanyzás után mindig megrökönyödök. Másfél vagy két órán át szoktam fent hagyni, sajnos egy alkalommal történt egy kis baleset, este annyira mélyen elaludtam, hogy egész éjszakára fent hagytam, aki hajlamos a szundira, mindenképpen állítson be egy ébresztőt a levételre, mert tényleg annyira hatásos, hogy muszáj betartani a jelzett időt, nem véletlenül van ráírva. Az urea tartalmú krémjeimnek nagyon jól előkészíti a terepet, sokkal jobban ki tudják fejteni azok is a hatásukat, amióta ezt a maszkot használom.

Yubiri
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 20.

Nagyon tetszik az illata, este használom és engem "megnyugtat". A hatásával viszont nem igazán voltam elégedett, napokig használtam, belemasszírozva a làbamba, és nekem nem okozott babaláb puhaságot, pedig nincs repedezve a bőröm és nem is túl száraz. A jó alvás viszont nekem sokmindent megér, ezért nem 3, hanem 4 csillagos termék nálam.

Lilium
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 19.

Kedvező árú, klasszisokkal jobb, mint a Scholl! Ennek sem jön be az illata, de talán egy fokkal jobb, mint az előbb említett márka termékeié. Nagyon jól táplál viszont, kicsit nehéz krém, nyárra nem való. De az eredmény tényleg remek, ajánlom!

anneshirley
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 19.

Nem túl izgalmas termék, de rosszat nem tudnék mondani rá, elégedett vagyok vele. Viszonylag szépek az összetevői, teljesen iIlatmentes (számomra ez nagyon pozitív), jól hidratál, elėg gyorsan beszívódik, és van egy kevés hámlasztó hatása is. Nekem elég karbantartásra, de azért rinocéroszbőrből nyilván nem fog babapopsit varázsolni (ahogyan a fenti leírás ígéri).

vadvirag919
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 19.

Két flakonnal használtam el belőle az utóbbi években főleg nyáron. Az első még a képen látható volt, a második már átlátszó flakonban volt, kis gömböcskékkel. Az elsőt imádtam. A második sokkal "fagyosabb" - ennyi a pozitívum.
Annyira ragacsos marad rajtam, hogy konkrétan összeragad a két lábam, ha vagyok oly balga, h este kenem. Szinte szét kellett tépnem ahol a lábszáram egymáshoz ért, pedig volt előtte egy fél órája száradni.... Meg azok a rohadt kis kék bogyók benne.... há' most komolyan minek?! Ha lusta vagyok egyesével levadászni őket, akkor ott virítanak mintha pöttyöslabda lennék.
Nyárra szerintem keresek egy másik márkát. :D

niki123
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 18.

Na vééégre egy jó lábkrém. Nagyon sok félét kipróbáltam a drágábtól kezdve más Baleás cuccokig, de ez eddig a legjobb lábkrém. Már egyszeri használattal látványos eredményt lehet vel elérni, rendszeres használattal pedig nagyon szuperül szinten lehet tartani vele a bőr puhaságát. Még soha nem vásároltam újra lábkrémet, de szerintem ez lesz a kivétel. Az igazából csak a ráadás, hogy nagyon könyű és gyorsan beszívódik. :)

tonic
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport:  -  |  2020. február 15.

Volt ilyen anno. Hááát,nagyon nem, nem szép összetevők,nem gazdaságos,sőt sztem ezek drágák,ez a lista? Víz, mineral oil,szilikon,piros pöttyök...nem,sztem ez nem nyerő,most már biztosan nem venném meg.

kobolak.ildiko
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 13.

Minőségi, hatékony összetevőinek köszönhetően nagyon hasznos termék. A száraz bőrömet remekül hidratálja. Munkámból kifolyólag egész nap irodában ülök és estére általában már feszülő nehézláb érzéssel küzök, sajnos néha be is dagad lábam. A krém mentol és cédráttartalma azonban csodásan felfrissíti a lábamat. Ugyanakkor finom az illata és nagyon gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után. Sok mentolos lábápoló olyan erős, hogy kimarja a lábamat és piros lesz a bőröm, a Cedralex azonban kíméletesen segít! Csak ajánlani tudom, nálam újravevős, mert nemcsak nekem, de anyukám visszeres lábaira is szuper!

Angyalka94
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 10.

Az illata nagyon jó és nagyon akciós áron jutottam hozzá ( 300ft) . :) Viszont nagyon nehezen szívódik fel, így lefekvés előtt kenem csak be a sarkam vele. Fürdés után nem ajánlom mert idő kell neki mire beszívódik. Elég sokáig használtam.. Nem rossz.. De nem is a legjobb. Puhább lett a sarkam de nem annyira " hűha" hogy teljes áron megvegyem.