Legújabb vélemények - Lábápolók

tniki
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 20.

Párom lába borzasztó könnyen megizzad zárt cipőben egy melegebb napon is, nem beszélve arról, ha munka közben csizmát vagy bakancsot visel.
Rengeteg "csodaszert" és házi praktikát alkalmaztunk sikertelenül, mikor a helyi drogériában rátaláltunk erre a készítményre. Nem fűztünk hozzá sok reményt, kiindulva a mögöttünk lévő rengeteg spray, krém, speciális anyagú zokni és társai sikertelen használat után, azonban ez tényleg használt!
Már az első alkalom után szinte megszüntette az izzadást! Egy csizmás/bakancsos munkanap után persze nem 100%-os az eredmény, de az eddig használt készítményekhez képest ez tényleg nagyon hatásos!
Nem ragad, nem hagy rossz érzést maga után. Az illata szerintem kellemes. Számunkra mindenképp 5*, biztosan újra vásároljuk.

lucisunderground
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 19.

Nyárra ez valami csodaszer!Ezért az árért nagyon szépen rendbe rakta a lábamat!

Kremcica
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 17.

Nekem bevált. Jó illatú tőle a lábam (akár fürdéstől fürdésig). Hűsít, kicsit alkoholos de finom levendulás illata van. Nem mondom hogy must have és nem tudnék élni nélküle, de egy talpalós nap után igazán jól esik a fáradt lábamnak. Főleg nyári használatra ajánlom, mert télen hűsíteni az amúgy is hideg lábamat nem kellemes. Viszont az összetevő listája borzalmas, emiatt nem hiszem hogy újraveszem.

eveartstar    beauty blogger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 45-54  |  2019. május 16.

Elég erős az illata, de ez a zselés állag pillanatok alatt elillan, és így a hűsítő hatása se tart ki sokáig. Pénzpazarló bullshit ez is!

gubamara
Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 15.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 15.

Gyönyörűen helyrehozta a repedező sarkamat és felpuhítja az egész lábamat. 4-es mert drága és kicsi.

Jansis
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 15.

Preventív módon használom, tökéletesen végzi a dolgát: azonnal beszívódik, nagyon jó frissesség érzetet nyújt. Aki gondolkozik hasonló spray vásárlásban/váltásban, ez tuti befutó lesz, nagyon tudom ajánlani.:)

czhajni
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. május 14.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. május 14.

Ár érték arányban szerintem a legjobb lábápoló. Illatmániás vagyok főleg a levendulát szeretem. Ez mindenben megfelel az elvárásaimnak.

Mia0602
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 45-54  |  2019. május 14.

Szerintem sem hidratáló, de a többi funkciót jól végzi. Radíroz és hàmlaszt utána pedig bekrémezem. Nekem bevált.

Mia0602

Nagyon bevált. Hámlaszt, hidratál és puhít. SZUPER!!!

InternationalTraveller
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. május 14.

Sokat utazom és talpon vagyok akár 24 órán át. Anyukámnak panaszkodtam és ő adta nekem az első tubussal kibróbálni. Egy fárasztó nap után, mikor már nagyon fáradt és kissé bedagadt a lábam csodát tesz. Zuhanyozás után használom, de nem kell belőle sok, mert kicsit sűrű. Egy órán belül friss a lábam és menetre kész vagyok. Egyedül a furcsa illatát nem szeretem, de a hatása kompenzál ezért. Megfizethető az ára is. Csak ajánlani tudom.