Legújabb vélemények - Lábápolók

tonic
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport:  -  |  2022. július 2.

Nagyon szeretem,mert jó érzés benne áztatni a lábat,felfrissül, a pedikűrhöz szinte nélkülözhetetlen, isteni az illata, jók az összetevői. Az ára jól felment,de mivel jó használni,és puhítja a bőrt így valószínűleg újraveszem majd. ( régen a mülleres sajátmárkásának is ilyen illata volt, most már valamilyen borsmenta dominál,de egyébként az is nagyon jó )

virumiru
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 2.

nem sokkal, de tényleg könnyebben reszelhetőbb utána a láb. ami miatt nekem folyton újravevős az az, hogy annnnyira kellemes, hűsítő vele a lábáztatás!! imádom

Kamea
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. július 1.

Már jó ideje a Hélia-D lábápolókrémjét használom nagy megelégedéssel. Azonban a városunkban már huzamos ideje nem volt kapható egyik drogériában se, így az utolsó pillanatban muszáj volt a netről megrendelnem. De addig is, amíg a csomag úton volt, kellett helyette egy másik, így kínomban erre esett a választásom.
Egy tartalmas lábkrém, kicsit sűrűbb, testesebb, mint a Hélia-D, ennek ellenére hamar beszívódik. A testessége miatt táplálóbbnak is érzem. Az illata, ha van is, annyira jellegtelen, hogy nem tudok róla most semmit írni, olyannyira nem tűnt fel. Én csak esténként kenem be vele a lábfejemet és a hidratáltság kitart másnap estig.
Most az a helyzet, hogy annyira tetszik, hogy szívesen újra is venném, ha a Hélia-D-ből kereken 4 db-ot nem rendeltem volna be. :D

SzySza
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 30.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos nem váltotta be azokat. Hűsitő hatású, relatív testesebb krém. Lábáztatás és ápolás után kenem fel, zoknit rá, és hajrá. Sajnos sokat nem puhit a lábaimon, viszont kézkrémnek szuper. Az illatát én kedvelem.

malizzs
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 29.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 29.

Ezért a termékért minden nő köszönettel tartozik. Minden cipőt “be kellett törnöm” eddig, és csak az első pár fájdalmas viselés után lettünk barátok. Na, többé nem! Hihetetlen ez a cucc, tényleg nem töri fel benne a lábamat a magassarkú harisnya nélkül sem. (Update: már 1290 forintba kerül.)

Yubiri
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. június 25.

A naranncsos-fahéhas illatot nagyon jól hozza, kelemes szilikonos ápolt hatást nyújt, napi használatra. Én kézre is kentem éjszakára.

Balea Bőrkeményedés Elleni Hámlasztó Zokni Feel Well, Mentaolajjal és Zöldtea-Kivonattal

virumiru
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 25.

szerk: már nem tartom számon a napokat, de kb 3 hete folyamatosan hámlik valahol a lábam... szuper, de ezt tényleg ősszel kell csinálni🥹😂

nem volt rossz állapotban a lábam, de kíváncsi voltam, hogy mit kezd vele a termék. a zacsi teljesen jól használható, húztam rá egy zoknit és úgy még totyogni is tudtam abban az egy órában míg rajtam volt, nem folyt ki a lötty. érdekes, hűsítő, kicsit csípős érzés volt, de nem zavaró. 6 napig semmi nem történt a használat után, aztán hirtelen az egész külső lábfejem elkezdett morzsolódni:D következő nap a lábujjaim körül kezdett be (érdekes, sose gondoltam volna, hogy rendszeres ápolás mellett ennyi nem odavaló bőr van🥴). ma 11 napja hogy használtam, a sarkam undorítóan pereg, valamint a lábfejem is szép foltos (szolinak annyi), szóval teszi a dolgát. csak azért nem 5 csillag, mert azt hittem kicsit egybefüggőbben fog hámlani, inkább morzsolódásnak nevezném ezt. elég lassú folyamat, és idegesít hogy minden az elhalt bőrökkel van tele, szóval tényleg a tavasz elején kell ezt használni:D

MakaraAdrienn
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 24.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 24.

Kisfiam másfél éves, nonstop talpon vagyok vele, játszótér, stb. Eléggé igénye vannak véve a lábaim, és sajnos rengeteg bőrkeményedésem is volt. Egy alapos pedikűr után napi használattal sokaig fenn tudja tartani a babapopsi-érzést.
Az egyetlen negatívuma, hogy nagyon nehezen szívódik be, lefekvés előtti használattal még reggel is zsírosnak,.ragacsosnak érzem a lábaimat.

Csiki
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 23.

Az egyik legjobb lábkrém az Oriflame-től. 🥰 Pazar az illata, remek az állaga. Főleg ősszel-télen használom. Utána sokáig puha marad a lábam. 😊

ansc
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 21.

Itteni vélemények alapján választottam.
Nagyon szeretem! Kicsit sem csalódtam. Szerintem ez az eddigi legjobb lábápoló krém amit próbáltam. És hogy ilyen jó az ára az még a ráadás.
Elég testes krém, ami sajnos ragacsos érzetet hagy maga után. Eddig mondjuk még egy krémmel sem találkoztam ami szárazra beszívódott volna. Hozzátenném, hogy bőségesen használom is. Nem tudom mennyi az ajánlott mennyiség de én jó tocsogósra bekenek a lábaim és feltámasztva tévézek vele :D Én így megszoktam.
1 hét használat után szinte teljesen felpuhította a száraz bőrkeményedéses részeket. 2 hét után tök puhák lettek a lábaim. Ez a krém megspórolt pár utat a pedikűröshöz.