Legújabb vélemények - Lábápolók

jhszktln
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 12.

Kabaré... A kivitelezés valami egészen nevetséges. A zokniban is jéghideg lötyi lemarta a lábam, majd 2 hétig kb semmi nem történt. Majd elindult a hámlas, ami szintén tartott vagy 2 hétig. Valamit azért puhított a lábaimon, de akkor már inkább a Balea.

noirsz
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 45-54  |  2021. június 11.

Egyszer használtam még csak, előtte áztattam a lában fél órát, utána 30 percet volt a lábamon a zokni. A hámlás 4. nap után kezdődött nálam. Igazából csak a sarkamnál lévő kisebb keményedésre vettem, de nagyon szépen megfrissítette az egész talpamat. Kellemetlen hogy a hámlás alatt mindig zokniban kell lenni (most hogy jobb idő van), de 100%-an megérte nekem. Biztos hogy újra fogom vásárolni ha szükség lesz rá. A 4 csillagot csak a kellemetlen jó pár napos hámlás miatt adom.

Moszatka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 11.

Várandósság alatt elkezdtek könnyen fáradni a lábaim, azért vettem, hátha segítene felfrissíteni kicsit napközben (még dolgozom, ezért valami praktikus kiszerelésű terméket szerettem volna, amivel nem kell összekenni a kezem, és a táskámban is könnyen elfér). Eddig teljesen bevált, kellemes, hűsítő érzést ad, és jól dezodorál még a meleg időben is. Kellemes használni, csodát persze nem kell tőle várni, de ennyi pénzért nekem megéri, amit nyújt.

sumisaci
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54  |  2021. június 11.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54  |  2021. június 11.

Hónapok óta használom ezt a fantasztikusan finom illatú krémet a száraz sarkaimra és tökéletesen meg vagyok elégedve az eredménnyel. Gyorsan beszívja a bőr, nem hagy kellemetlen zsíros érzetet a krém. Ami még fontos számomra, hogy rendkívül gazdaságos, mert csak nagyok kevés is elég a sima, puha bőr eléréséhez. Ezen kívül a száraz kezemre is használom. Jó szívvel ajánlom.

noricza
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 11.

Nagyon izzadékony és érzékeny a lábam :( Nagy reményeket fűztem hozzá...nem azt mondom hogy rossz, de a hatása sajnos csak minimális ideig bírja. Az ára rendben van az illata is jó, de mégsem az amit én vártam volna.

AkInImOd
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 8.

100 forintért kiváló csodaszer! Szintén este, lefekvéskor kenem fel. Extra puhák a lábaim reggelre. Páromnak is hatékony. Egy zacsi nekem két alkalomra elég, és nagyon szuper.

vkata96
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 6.

Egy hete használom úgy, hogy előtte a N.A.E. univerzális olajjal átmasszírozom a lábam (csak azért, mert az semmi másra nem vált be nekem, és valamire azért el akartam használni). Azóta pihe puha a lábam, szerintem a sarokkeményedés is csökkent, pedig nem reszelgettem. A legtöbb lábkrémmel ellentétben ennek kellemes az illata, és nem ragad, viszonylag gyorsan beszívódik. Az összetevői is egész jók. Ezzel a rutinnal nyáron szerintem pedikűröshöz se kell mennem, bár alapból se volt annyira tragikus a helyzet.

viviennoo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 4.

Kb. 80 percig hagytam hatni, 3 nap után indult el a hámlás. Kb 8 nap volt, mire befejeződött. Igaz, szerintem nem csak az elhalt bőrt hámlasztja le, de nagyon meglepődtem a végeredményen. Sehol egy bőrkeményedés, nekem csoda termék 😃 amire nem árt figyelni, ha valaki szandált tervez felvenni a következő napokban, az ne használja a terméket.

MissQuen
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. június 2.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. június 2.

Szerintem a legjobb lápspray, amit az avonnál lehet kapni. illatmente, tökéletesen dezodorálja a lábat, nincs büdös láb szag, a cipőt is pont jól frissíti.Már többször vettem újra, én elégedett vagyok ezzel a termékkel. Másoknak is ajánlom!

MissQuen
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. június 2.

Évek óta ezt használom. Nagyobb 150 ml-es kiszerelésben van meg. Nekem bevált, tökéletesen puhítja a sarkak bőrét. Nyárra nagyon nem ajánlanám,mert aha-savat alkalmaz,ami a fénnyel, uv sugárzással nem kompatibilis! Szóval ajánlom másoknak is!