Legújabb vélemények - Lábápolók

Kitsyke
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 12.

Hát.... első hétben vagyok még, elkezdett hámlani ,főleg a sarkam... még várok aztán jövök frissíteni.

Visszajöttem:D sarkamtól indult a hámlás és úgy felfele. sokáig tart a hámlás és nem teljesen viszi le, azért kap
3 csillagot mert hat.. bokánál a nejlonzacskó bő, gumival fogtam össze. Árát pedig sokallom! Nem veszem újra az biztos:D

visszajöttem, parkban vagyok gyors lefotóztam a lábam, még mindig ilyen :

ne nyáron használjátok, nálam már 3 hete tart kb🤣🤣🤣

ramonav
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 11.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 11.

Nekem is az árán akadt meg először a szemem. Próba szerencse alapon hazajött velem.Áztatás, reszelés után vastagon bekentem a lábam és kozmetikai zoknit húztam rá Elképesztően puha lett tőle a tappancsom és a hatás napokig megmaradt. Azóta többször újravettem.

ramonav
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 11.

Nagyon jó krém. Amikor reggel-este kentem, akkor hozta a legjobb eredményt. Mostanában lusta vagyok, esténként használom, kozmetikai zoknival, de még így is leköröz sok más drágább terméket.

Ramada86
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 10.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 10.

Nagyon féltem hogy semmit nem fog csinálni a lábammal, mert arra borsos lett volna a majd 3000 Ft-os ára.
De a 3. nap elindult és pár napig tartott a folyamat. félelmetes mennyi bőr lejött :)

vgeorgina
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 9.

Az itteni vélemények miatt választottam ezt a krémet. Számos vadgesztenyés krémet próbáltam már, sajnos csodás visszereket örököltem, illetve nyáron vizesedik, duzzad a lábam. Nyilván ilyen áron, visszerekkel meg végképp nem vár csodát az ember, de nekem nem igazán váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Ha bekenem kellemesen hűsít, de ennél több hatást nem észleltem.

eva68
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. augusztus 9.

Zsíros krém, egy hetes használat után már látványos a változás.

Juditvali
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. augusztus 5.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. augusztus 5.

Ez az egyik legjobb lábkrém! Nem csak az Oriflame-től. Nekem nagyon száraz a sarkam, de ez jól hidratálja. Persze szükséges az ápolás. Finom bőrreszelő alkalmazása után megoldja a szintentartást. Sűrű, így hatása hosszantartó.

Lina1105
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 5.

Kellemes illat, hűsít, frissít. Nyáron abszolút nyerő.

Lina1105

Isteni az illata, nekem teljesen karácsonyi hangulatot idéz. Hatása átlagos hidratáló. Nem csodaszer, de egynek jó. Az illata viszont annyira jól sikerült, hogy ha lesz rá lehetőség, biztosan újra veszem.

katalinmester13
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. augusztus 4.

2018. 09.14.
Véletlen szerencsének köszönhetem ismeretségünket. Egy vásárló érdeklődött holléte felől az eladónál. Közben az egekig magasztalta. ( Nem az eladót.) Fogalmam sem volt mi ez a csoda. Követtem őket. Hozzá vezettek. Miután tiszta lett a terep, levettem az utolsó darabot a polcról. Nagyon jól tettem. Tényleg csodadarab. Semmi másra nem kell beruházni mellette. Se só, se lavór az áztatgatáshoz, se sarokreszelő, se semmi. Nagyon jó az illata! Egy tubus elfogyott. De vettem utánpótlást.
Egyébként 600 Ft, és az összetevői sem egyeznek az ide feltöltöttel.

2019. 06. 06.
A második tubus is elfogyott. Véleményem változatlan. Nagyon jó. A megvonásos időszakban hiányzott. Nem szándékból nem használtam, lustaságból. De megbocsájtott. Két használat, és újra puhák lettek a tappancsaim.

2020. augusztus 4.
Harmadik tubus elhasználva. Megpróbáltam más márka ureás lábápolóját is közben. Ennek a nyomába sem ér.