Legújabb vélemények - Lábápolók

LKlau
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. július 2.

Hozza amit ígér. Ár-érték arányban kiváló. Télen is de a nyári időszakban pláne hű társam.

lengyel.biank
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. július 1.

Picit puhább lett tőle a bőröm. Kellemesen hűsítő, mentolos illatú. Nem a legjobb, de sokáig elég.

fdancsi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. június 30.

Ár-érték arányban ez a legjobb amit eddig próbáltam, tetszik a krém állaga, kellemes illata van, hamar beszívódik és már pár használat után érezhető a hatása. 😊

Isla
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 30.

Azt hittem bennem van a hiba, hogy jó nagy semminek találtam szegénykét, de úgy látom nem vagyok egyedül. Nem csinál semmit, semleges, icipicikét hűsít.

Isla

Isteni az illata és tartós is. Eleddig nem igazán használtam külön lábra való termékeket, de a Feet Up sprayket szeretem.

Isla

Könnyű, légies, friss. Én főleg cipőbe fújkáltam, arra is tényleg nagyon jó.

MissQuen
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. június 29.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. június 29.

Nekem bevált. Kedvelem a zselé állagú lápápoló krémeket, nyárra tökéletes. Kellemes illat, jól hidratál. Többször újravevős. Ajánlom másoknak is.

Avellana32
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. június 29.

Igazi csodaszer. Évek óta küzdök erősen berepedezett sarokkal, semmi nem segített. 4 napja használom ezt a krémet és végre merek szandált húzni :) Még pár nap és szerintem teljesen megoldja a problémámat. Naponta kétszer kenegetem vele a sarkamat, utána egy zsepivel picit leitatom a felesleges olajat.

danyadi77
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. június 28.

Könnyű. állagú, gyorsan beszívódik. De nem hűsít, nem nyugtat, nem csinál semmit, a mentholt is alig érezni benne. Remélem, a termékcsalád többi tagja ígéretesebb.

Ciccc
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: >54  |  2021. június 26.

Már nem olyan a csomagolása mint a fenti képen, de ez végül is mindegy.
Zsíros, de jól bemasszírozható és beszívódó krém. Nem hagy foltot, nem hagy zsíros érzetet. Enyhe, jó az illata.
Minden nap használom száraz sarokra és talpra, érezhetően puhít. Ajánlom.