Legújabb vélemények - Lábápolók

ficeglobog
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2021. június 25.

Elolvastam a véleményeket, és gyorsan elkezdtem szaglászni, miről is beszélnek. Tényleg pasis az illata, de eddig fel sem tűnt. :D
Kedvelem az álátszó géles formuláját. Pllanatok alatt beszívja a lábam.amíg nejlonharisnyában, cipőben dolgoztam tökéletes volt. Mostanában bakancsban és zokniban (pamut vagy bambusz) vagyok napi 12 órát, itt már vannak fennakadások. Sajnos nem 100 %-os. Az azonban tagadhatatlan, hogy nélküle borzalmas lenne.

Lilly83
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. június 24.

Kellemes krém. Az összetevői tetszenek. Plusz pont jár azért, mert illatmentes. Könnyen beszívódik és jól hidratálja a talpakat. Szerintem nagyon jó választás azok részére, akiknek extrém száraz a sarkuk. Szerencsére az enyém csak alkalmanként szorul ápolásra, de jól vizsgázott.

DittyCat
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. június 23.

Lehámlasztotta a kemény részek nagyját, de azért nem mindet. Valamennyi maradt. Nekem nem volt különösebben kellemetlen a hámlás, elfogadtam, hogy ennek ez a rendje. Fogok még venni ilyet valószínűleg, mert nem haszontalan, de teljesen nem váltja ki a pedikűrt.

NSarah
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. június 21.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. június 21.

Több napos túrázások során vízhólyag és bőrkeményedés megelőző célból használom. Tökéletesen elégedettek vagyok vele. Könnyen felszívódik, jó illatú.

Piedra
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 19.

Érdekes illat, ami nem számít, de hasson is a krém. De ez sajnos semmit sem hatott, pedig több vadgesztenyés krémet is kipróbáltam már, ergo van összehasonlítási alapom. Hűtőbe is tettem a krémet, hátha, de felkenés után semmi hűsítő hatást nem tapasztaltam. Nekem csalódás volt. :(

Honeyhair
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2021. június 14.

Na ez igen, EZÉRT érdemes lábradírt csinálni! Nagyon jó összetétel, kellemes illat, optimális olajtartalom, és főleg ultraerős dörzshatás, mert a lábfejre, sarkakra ez kell, nem a gyengéd cirógatás! Csak a tükörsima, egészségesen rózsaszín és ápolt bőr marad utána.

Honeyhair

Nagyon jó termék, igazán kellemes, jó illatú, relaxáló lábfürdőt lehet készíteni vele. A lábradírjával együtt használva a leghatékonyabb.

jhszktln
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 12.

Kabaré... A kivitelezés valami egészen nevetséges. A zokniban is jéghideg lötyi lemarta a lábam, majd 2 hétig kb semmi nem történt. Majd elindult a hámlas, ami szintén tartott vagy 2 hétig. Valamit azért puhított a lábaimon, de akkor már inkább a Balea.

noirsz
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 45-54  |  2021. június 11.

Egyszer használtam még csak, előtte áztattam a lában fél órát, utána 30 percet volt a lábamon a zokni. A hámlás 4. nap után kezdődött nálam. Igazából csak a sarkamnál lévő kisebb keményedésre vettem, de nagyon szépen megfrissítette az egész talpamat. Kellemetlen hogy a hámlás alatt mindig zokniban kell lenni (most hogy jobb idő van), de 100%-an megérte nekem. Biztos hogy újra fogom vásárolni ha szükség lesz rá. A 4 csillagot csak a kellemetlen jó pár napos hámlás miatt adom.

Moszatka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 11.

Várandósság alatt elkezdtek könnyen fáradni a lábaim, azért vettem, hátha segítene felfrissíteni kicsit napközben (még dolgozom, ezért valami praktikus kiszerelésű terméket szerettem volna, amivel nem kell összekenni a kezem, és a táskámban is könnyen elfér). Eddig teljesen bevált, kellemes, hűsítő érzést ad, és jól dezodorál még a meleg időben is. Kellemes használni, csodát persze nem kell tőle várni, de ennyi pénzért nekem megéri, amit nyújt.