Legújabb vélemények - Lemosók, Tonikok

cattitude
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 23.

sajnos nekem nem jött be :( pedig nagyon szerettem volna, a sima BHA-t szereti az arcom. nem akartam sok folyadékot kézipoggyászban felvinni, szóval ezért vettem meg ezt. a csomagolása cuki, jól zárható, nem csorog ki belőle az anyag. a korongok vékonyak, de erősek, jól át vannak itatva folyadékkal.
én nagyon kipattogtam tőle, olyan helyeken is, ahol sosincs pattanásom (arc, halánték).

update: úgy tűnik, nem (csak) ettől pattogtam ki, mert itthon tök szépen kipucolja a bőröm, de már észrevettem, hogy ami Ázsiában nem működik rajtam, itthon még lehet jó és fordítva. gyengéden hámlaszt, a BHA szérumhoz képest nem annyira erős. most azt mondom, maradhat :)

barankaik
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 23.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 23.

Szepen leszedi a sminket, nincs ragacsos erzet utana, frissitően hat az arcomra

Katell
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 22.

Szeretem az állagát és jól tisztít. Elégedett vagyok vele

Angyalka94
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 22.

Nem rossz termék. Hetente 1-2 x használom. Használata után látható hogy össze húzza a pórusokat. Kicsit szerintem nehézkess a lemosása vagy lehet én teszek fel sokat
Legközelebb megpróbálom kevesebb cuccal :D

Sophia00
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 22.

Szépen eltünteti a vízálló szemfestéket, akár két három törléssel. Puha és elég nagy a kendő mérete is. Nekem nem csípte a szemem, volt olyan ami igen, de ez nekem nagyon bevált. Nálam mindig van egy a táskában.

Angyalka94

Jó termék lenne ha nem lenne teli alkohollal.

Angyalka94

Egykor nagyon szerettem, többször is újravásároltam. De találtam ennél sokkal jobbat is ezért már rég nem vettem újra. Jó termék, teszi a dolgát amúgy..

Makk Zsuzsó
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. május 22.

Kifejezetten fáj utána az arcbőröm, annyira szárítja. Az, hogy húzódik és ég tőle a bőröm, nem kifejezés, borzalmas. Kézmosónak vagy tusfürdőnek elhasználom, de arcra kizárt.

Angyalka94

Primerként nem használtam még, smink fixálásnak szoktam. Nem fogom újra vásárolni az tuti. Elhasználom mert annyira nem rossz meg nem szeretek pazarolni. De nekem nehezíti a bőröm .. A sminket fixálja de nem nagyon jön be nekem..

KockaCukor013
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 22.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 22.

Elso olajos lemosom. Mar most ugy erzem, nehezemre fog esni valami mast kiprobalni helyette. Nem irrital, nem csip, szepen oldja a szempillaapiralt is, gyenged, arban is nagyon jo. Nem zsirositja a bort es nem is szarit. Nagyon megszerettem. Biztos ujra fogom meg venni.