Legújabb vélemények - Lemosók, Tonikok

NA96
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 19.

Lefekvés előtt szoktam tisztítani vele az arcom, és imádom reggel simogatni magam utána. :) A bőröm pihe-puha és ápolt tőle, és a pattanásokat is kordában tartja nálam, egyenletesebb lett tőle a bőröm úgy érzem. Megéri az árát.

NA96

Elégedett voltam vele. Azért próbáltam ki, mert fel volt rajta tüntetve hogy kontaktlencsebarát. Utólag belegondolva igazából az előtte lévő micellás vizeket sem a szemembe locsoltam, soha nem volt ezzel probléma, így nem is tudom mit gondoltam amikor csak emiatt ennyi pénzt elköltöttem rá. :) Szóval jó volt, szép összetevőkkel, de visszatértem a Garnierhez, nem éreztem a kettő között különbséget.

NA96

Minden nap használom, nagyon szeretem. Szépen letisztít, nem szàrad ki utána a bőröm mint a többi micellás víztől.

Pkkrisztike
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 19.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 19.

Nekem bevált! Könnyen eltávolítja a sminket, sokáig elég és az illata is nagyon jó

98SzAnDi19
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 19.

Eleinte jó volt, de aztán csípte és szárította is a bőrömet, így váltottam

Auroraborealis
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 19.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 19.

Szuper termék, szépen lejön vattakoronggal vele a beton szemhéjtusom is:)

xxs
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 19.

Nagyon szerethető, illatmentes, nem irritál, nem szárít, kellemes használni testre és arcra is. Ha habzó lemosót szeretnél, ne ezt válaszd, de attól függetlenül, hogy nem habzik fel, egyáltalán nem zsíros, nem kenőcsös. A kis kiszerelés ára nekem érthetetlen, közepes mérettel próbáltam ki, és szívesen fogok még nagyobbat venni, ha elfogy. Bár nem mostanában, mert szerencsére elég lassan fogy, sűrű, nem kell sok belőle.

eniku
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 19.

Nem kifejezetten zsíros a bőröm, de időnként nagyon csúnyán pattanásos főleg az állam meg a nyakam, ezért vettem ezt a lemosót. Más termékekkel kombinálva én nem vettem észre, hogy nagyon szárítana, és talán kevésbé pattanásos az arcom ha rendszeresen használom. Nekem az illata is nagyon bejön.

pigglypig
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 19.

Gyorsan beszórtam a kosaramba, mert a párom már húzta a száját, hogy megint itt fogunk megrohadni a DM-ben (:DD), így nem volt lehetőségem megnézni az összetevő listát, csak a "kulcsszavak" ragadták meg a figyelmem: dry skin, honey, natural, comforting, na mondom, ez olyan rossz nem lehet. Így utólag látva azért nem makulátlan a helyzet, viszont csodák-csodájára az érzékeny, kiszáradásra hajlamos bőröm szereti. Nem húzódik utána, mint sokszor a tonikok után, nem csíp egyáltalán. Sőt, szégyen, nem szégyen, volt olyan, hogy részegen hazaesve véletlenül ezzel mostam le a sminkem micellás víz helyett (Garnier mindkettő, ennél tovább nem láttam :D), és csak a végén tűnt fel az illata miatt, a szemem nem irritálta. Azért ezt a használati módot nem ajánlanám ettől függetlenül :)

Összességében nálam ez nyerő terméknek bizonyult, talán jobban is szeretem, mint a Balea med tonikot. Szerintem trónfosztás történt, a jövőben ezt a mézeset fogom újravenni.

hangi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. március 19.

Nem csíp, sokáig elég, de a szempillaspirált nem szedi le teljesen.Ha sminkmentes napon használom, akkor finom tiszta érzetű utána az arcom, puhán hagyja a bőröm, csak nem erre kerestem megoldást. December óta használom minden nap, és még kb a fele megvan, szerintem még elszenvedek a végéig, de újravenni nem fogom.