Legújabb vélemények - Lemosók, Tonikok

Ritta87
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 22.

Napi 2* használom, a bőröm pár nap használat után sokkal egyenletesebb. Kombinált bőröm van, a pattanásaim eltűntek, a száraz területek hidratált lett.

zonga
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. február 22.

Régebben használtam, szerettem. Jól leszedte a sminket, a napi koszt, jó érzés volt használni. Az egész termékcsaládot szeretem.

Sterc
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 22.

Nagyon bevált, annak ellenére hogy kímélő, könnyen leszedi a sminket, a kifejezetten tartós, vízálló cuccokat kivéve persze. De a Garniernek ez a fajta micellás víze nem is erre való, direkt rajta van hogy kímélő. A tartós cuccok eltávolítására ott a kétfázisú és a társai, ezért nem értem hogy erre hivatkozva mért húzzák le egyesek. 😀

Update: Sokáig szerettem, és ez volt az első micellás vizem, de sajnos észre kellett vennem most mással összehasonlítva, hogy elég erős réteget hagy maga után, ami zavaró, és a nem vízálló spirált sem lehet vele teljesen leszedni több átmenéssel sem.

Sterc

Nem rossz. Ami miatt tetszik, az az hogy nem hagy maga után réteget az arcon. A sminket is leszedi, de a spirállal (a nem vízállóval is) elégge megküzd, rendesen nem is lehet vele leszedni. Mivel érzékeny bőrre van, ezért ezt nem veszem annyira rossz pontnak, csak egy kicsit.

Sissy01
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport:  -  |  2020. február 22.

Alapvetően azért választottam ezt a változatát mert érzékeny, könnyen pirosodó bőrőm van. Nem akartam kockáztatni a rózsaszínel... Mert olvastam hogy van akinek pattanásos lett a bőre tőlle.
Nagyom szeretem, már több mint 1 éve ezt használom. Sokáig kitart, leszedi a sminket, szépen tisztítja a bőrt. Miután lemosom az arcom, nincs azaz érzetem hogy mégegyszer arcot kell mossnom mert valami van a bőrőmön.

aji101
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 22.

Az első tonerem. Reggel és este tisztítás után használom. 2-3 fújás a tenyerembe és úgy viszem fel az arcomra. Valóban frissíti, hidratálja a bőrt. Gyorsan beszívódik. Imádom!

molnarviki1209
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 22.

Nagyon jól habzik, és mattítja a bőröm. Kicsit szárít, de a hatása miatt biztosan elhasználok még pár tubussal.
Szeretem. :)

molnarviki1209

Bőrradírnak szuper! Nekem szárítja a bőröm, de amióta használom, sokkal szebb a bőröm, kevesebb pattanásaim/miteszereim vannak.
Újra vevős.

molnarviki1209

Nagyon szeretem. Alaposan leszedi a sminket az arcról, bár a szaga kicsit fura nekem, és szárít, de a tisztítása miatt biztosan újra veszem.

Banyika
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 22.

Én nagyon nagyon szerettem! Habár az összetevői közt van egy-két allergén most elnézve :D Az illata friss citromos. Szép puha lett tőle a bőröm. Én ajánlom. Szimpatikus lett ez a márka. Ugyanebből használom a 30-as SPF-et.