Legújabb vélemények - Lemosók, Tonikok

Dorka92
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 13.

Borzalmas, a sminket még dörzsöléssel sem hozza le teljesen, és a szememet őrülten csípte!

6vilag
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2020. augusztus 13.

Pattanástalanítás utáni fertőtlenítésre vettem, erre tökéletes. Napi szinten nem javasolnám, de néha, ha nagyon zsíros a bőröm át-át törlöm vele, vagy fertőtlenítem a pattanás helyét. Elég erős cucc, piszokul szárít, de biztos vagyok benne, hogy veszek még. A sokféle termék közül ebben a műfajban szerintem eddig ez a legjobb, amivel találkoztam. Sokáig elég, használatát követően kicsit húzódik a bőr, de el is eltávolítja a felesleges zsírt. Könnyű hidratálót viszek fel utána, így teljesen jó.

szucsa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. augusztus 13.

A propoliszos szérum nem volt kapható, így őt ajánlották. Valóban szérumra hajaz az állaga, emiatt én áttöltöm a szérum adagoló üvegébe, így még praktikusabb, kb ugyanannyiért 4x annyi mennyiség. Szép egységesítő hatása van. Bár hozzá kell tennem, hogy ennek ellenére a propoliszos nekem jobban bevált, hiányzik a gyulladáscsökkentő hatás.

kismadár
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 13.

Szerintem kicsit nehezen szedi le a sminket és a két fázis aránya sem tökéletes, túl sok benne az olaj, amit nehéz lemosni a bőrről. A Rossmann-os szintén saját márkás kétfázisú lemosó klasszisokkal jobb!

kiskacsa480
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 13.

Ez a nesze semmi fogd meg jól...
Gondoltam egy hűtött permetnek tök jó lesz a nagy melegben, de olyan ragacsos réteget hagy maga után, hogy eszméletlen diszkomfort érzetet ad az embernek...

Kamea
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. augusztus 13.

Először az utazóméretet voltam kénytelen megvenni, mert amikor épp Bp-en tartózkodtam, a boltban nem tudtak a teljes kiszereléssel szolgálni. De annyi szépet és jót hallottam róla, hogy mindenképpen ki akartam próbálni.
Majd később egy elhamarkodott pillanatomban, hirtelen felindulásból megvásároltam a webshop-ból a teljes kiszerelést is. De ez egy hosszú történet… :)

Az utazó méretű üveg sokkal finomabban porlaszt, mint a nagyméretű társa. A teljes kiszerelésű flakon ugyanis elég erőteljesen fújja a permetet, így sminkfixálásra már csak ezért se használom, illetve a boltban is inkább csak smink alá javasolták. Ott meg csodákat egyáltalán nem művel. Kellemes érzés ráfújni az arcomra, meg minden, de látható hatást nem fejt ki. Csinos, gusztusos a kivitel, barátságosak az összetevők, de rendkívüli módon túlárazott ahhoz képest, hogy a pár percig tartó hűsítő hidratáltság-érzeten túl, konkrétan nem csinál semmit. Ennyi pénzért ne legyen már fényévekre a csodaszertől!

Guinevere97
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. augusztus 13.

Nyaralásra vittem magammal egy kis kiszerelést, hogy ne a gigantikus flakonos olajos lemosómat kelljen hurcolni...hiba volt.
Csupán fényvédő és egy enyhe smink volt rajtam, de azt is alig tudta leszedni, darabosan jött le minden az arcomról, még egy halvány szemceruzával is küzdenie kellett, miközben jól kicsípte a szemem (pedig nem szokott érzékeny lenni a szemkörnyékem).
Esküszöm, elbizonytalanodtam, hogy én vettem-e valami totál más terméket, mert az értékelések alapján ez egy jó terméknek tűnt.

Nolee
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. augusztus 13.

A Garnier micellás vizem kellett sürgősen lecserélnem, mert megromlott. Mindenképp valami hidratáló lemosót kerestem, így vetettem egy gyors pillantást az összetevő listára és meg is vettem. Érzékeny, zsíros bőröm van, de nem pattogtam ki tőle, bár figyelek arra, hogy azonnal lemossam az arctisztítás második lépéseként. Nem csodaszer, de egynek elmegy.

Sharklady87
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 13.

Imádom, mióta csak megjelent vadul használom, kicsi és nagy kiszerelést egyaránt.
Akik nem használnak vastag sminket és/vagy fizikai fényvédőt, annak szerintem ez a lemosó teljesen felesleges, ez egy kétlépéses lemosó rutin első lépése, munkája önmagában értelmezhetetlen és felesleges. Krémes állaga van, könnyen kezelhető és nem kell sokat masszírozni a bőrt vele, hogy leszedje a vastag sminket is. Először önmagával masszírozom, majd kicsi vizet hozzáadva folytatom az arcmasszázst és amikor már látom, hogy mindent fellazított olyan 30mp után, akkor jöhet egy habzó lemosó, ami nálam Babylove mindenmentes babafürdető, gond nélkül le tudom vele mosni, de a Balea MED lemosóval és kiválóan dolgoznak együtt. Habzó lemosót ez után KÖTELEZŐ használni, mert olajos lemosóról beszélünk, ez nem maradhat a bőrödön. Nem nehéz lemosni egyébként, én használtam már TBS, Clinique, Nyx, Balea lemosó balzsamot meg olajokat, de mind olajos, nehéz, viaszos réteget hagyott a bőrömön ha nem mostam le alaposan (egyébként a TBS a legjobb a fentiek közül, a kamillás). Mivel krémes állaga van, utazáshoz csak kinyomok egy keveset egy üres tégelybe és viszem magammal. Ár érték arányban nekem teljesen megfelel, itthon nehéz beszerezni, mert sokszor nincs készleten, de a Deciemtől rendelve itt van általában egy héten belül mindenféle gond nélkül.

Mivel szkalén olaj az alapja, így a zsíros bőrűek és malesseziara hajlamosak is használhatják, nem fog rajta rontani. Nem kell belőle őrült sok, különben gyorsan fogy, a kicsi tubus nekem mindennapos használat mellett egy hónap kb ha erős sminkhez kell, ha csak fizikai fényvédőhöz és minimál sminkhez akkor még tovább is eltart.

Egyetlen hátránya, hogy almasavat tartalmaz, ami bizony tudja csípni a szemet, de én már nem is érzem, mert hozzászoktam, illetve igyekszem csak csukott szemmel masszírozni a szememet a sminket vele. A többi lemosó vaj és olaj hátránya az is, hogy olajos réteget hagyhatnak a szemen, pl Clinique take the day off, ezt ennél sosem tapasztaltam.

humankind
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 13.

teljesen elégedett vagyok vele, jól lehozza a sminket, de nem láttam, hogy mattított volna vagy csökkentette volna a bőröm olajosságát a T zónában. nem hiszem hogy sokkal többet tudna a garniernél viszont háromszor annyiba kerül, ami miatt biztos, hogy nem fogom újravenni.