Legújabb vélemények - Lemosók, Tonikok

mucskalaura
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. augusztus 2.

Nem tudom ettől-e, de latvanyosan tobb pattanasom van amiota hasznalom. Ettol fuggetlenul ezert az arert megeri abszolut

Cseniko
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. augusztus 1.

Fú de nem szeretem😬 jól benéztem, mert parfümmentes dolgokat szoktam csak rendelni, ebben meg van vagy egy liter pacsuli. Egyszer mertem az arcomra kenni, valszín ittam előtte, hogy ilyesmire vetemedtem, de semmire se volt jó, végül kézmosónak használgatom, de annak is xar.

KonDori
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. augusztus 1.

Dupla tisztítás első lépéseként használom, ez az első olajos lemosóm (eddig micellás vizet használtam). Az állaga érdekes, nekem lassan olajosodik be, a színezett fenyvédőt és a rúzst könnyen lehozza, de a szemceruzát már nem nagyon bír el. Utána viszont kellemes, tiszta érezte van az arcomnak. Kb. 2 hete használom, később még jövök up date-elni

csipihusi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2021. augusztus 1.

A Nivea Aqua Sensation- t használtam évekig, sajnos már nem lehet kapni, már mindenfélét próbáltam helyette.Ezt is. Nem irritálja az érzékeny bőröm, jól tisztít , de nem érzem annyira komfortosnak . Gyenge 4*. Még keresgélek.

csipihusi

Imádtam én is, egyáltalán nem irritálta az érzékeny bőröm.Nem lehet már itthon kapni sajnos.

autumn84
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. július 31.

Kedvencem lett, próbáltam sokkal drágábbat és olcsóbbat, de ez távolítja el leghatékonyabban a sminket, és a fényvédőt. Nem olyan mintha étolajat kennék az arcomra. ( egyik drogériás olyan). Nem lettek pattanásaim tőle. Jó a kiszerelése, hogy pumpás.

autumn84

3-4 használat után kijelenthetem, nem vált be. Szárít, csíp, nem jó érzés a bőrömnek.

zsuzsyb
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. július 31.

Nagyon szeretem, nem irrital. Szepen tisztit.

pzuzi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. július 31.

Durván kipirosodott tőle a bőröm. Ahol használtam égő érzés volt. Felduzzadt az arcom. NEM AJÁNLOM SENKINEK

Vanylia
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. július 31.

Az itteni jó vélemények miatt vettem meg. Az állagát ennek se szeretem, de eltüntette az államról a pattanásokat, aztán helyette a homlokom lett tiszta pattanás... Ezt sem fogom újra venni.

Update:
Többször újra vettem már, mert nem találtam nála jobbat. Tisztítani tisztít, kevés is elég, de nem egy csodaszer.