Legújabb vélemények - Lemosók, Tonikok

Litta
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 21.

Update: Sikeresen átment a teszten, duplán megérdemli az 5 csillagot! Azóta már 2 menzeszen is túl vagyok, és egyik előtt sem jött ki egyetlen hatalmas, gyulladt pattanás sem! A mostaninál volt csupán egyetlen apró kis duzzadt valami, de ennél általánosságban is durvábbakkal volt tele az arcom a termék használata előtt. Az arcbőröm régóta nem volt ennyire szép! :)

Az arcbőröm nagyon problémás. Egyes helyeken száraz, hámlik és húzódik, míg más helyeken pedig tocsog a zsírtól. A neki nem tetsző termékekre pedig nagy, gyulladt pattanásokkal reagál. Ilyen állapotomban kezdtem el használni ezt a lemosót is, 2-3 héttel ezelőtt. Az eredmény pedig látványos: az arcbőröm sokkal simább, lett, a fájdalmas pattanások pedig nyomtalanul eltűntek, sőt kicsit még a homlokom zsírosodását is késlelteti! Az igazi nagyteszt most jön majd neki, mert közelednek a nehéz napok, és ilyenkor mindig kipattog az arcom. Egyébként az illata kellemes, pont annyira habzik, amennyire kell, és ez a tubus még legalább 2 hétig elég lesz, napi 2 használat mellett. Használat közben enyhén hűsítő érzést ad. Bár ez a legdrágább a Balea arclemosó gélek közül, de eddig azt kell mondanom, hogy megéri az árát. Kicsit szárít ugyan, de ezen egy jó hidratáló segít.

lau256
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 21.

Imadom, az egyetlen ami tenyleg elviszi a sminket az eddig próbáltak kozul. Kulon hála neki h nem irritálja az arcborom. Mar a 3.-at is beszereztem belole

riakor
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. március 21.

Vízálló szempillaspirál lemosására ajánlották, mindent leszedett, de azt nem. Így ez nekem nem nyert!

riakor

Kimondottan a vízálló szempillaspirál lemosására használom, tökéletesen leszedi. Kevés ilyet találtam eddig.

mar
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 21.

Nálam sajnos teljesen hatástalan volt, nem láttam változást a bőrömön. A homlokom és az állam jobban zsírosodik, illetve amíg használtam (más termék miatt) voltak olyan napok, amikor irritáltabb volt a bőröm, mint szokott, de nem tűnt fel, hogy ezeken javított volna. Kellemes volt használni, ártani nem ártott. El tudom képzelni, hogy nyáron jól jöhet frissítő arcpermetnek, de egyébként nekem nélkülözhető. Egy 50 ml-es flakon napi egy használattal nem egészen egy hónapig tartott.

Ennie86
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 21.

Szedtem már le vele sminket is de nem ez az eredeti funkciója nálam. Inkább a kezemet szoktam vele megtörölgetni. Arra tökéletesen bevált. :)

creamer1119
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 21.

Én mintát kértem belőle kipróbálásra. De nekem sajnos nem jött be. Az illata sem tetszik, de nem is tudtam rendesen használni. Próbáltam vízzel keverni, de darabkákban esett le az arcomról. Nem fogom megvenni a teljes kiszerelést belőle.

i.napcsi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 45-54  |  2019. március 21.

Csak ajánlani tudom,minden bőrre egyszerű de nagyszerű!!

Narüko Mélytisztító Fehér Agyag Maszk és Arclemosó 2 az 1-ben Teafa Olajjal Problémás Bőrre

Glorcika
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 21.

Karácsonyi csomagban volt benne ez a termék minta is. Maszknak és arclemosónak is nagyon jó. Finom szemcséivel szépen le is radírozza az arcom. Nagyon jó termék.

Ennie86

Nekem nem jött be annyira. Ragadt az arcom egy csomó ideig miután felkentem. Az istennek nem akart beszívódni. Az illatával se voltam megelégedve, pedig nem vagyok finnyás. :) Ha valakit érdekel, akkor felraktam eladásra.