Legújabb vélemények - Lemosók, Tonikok

Vavyan
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. augusztus 19.

Tetszik a géles állaga, az illata is jó, jól tisztít, de nekem is húzódik utána kicsit az arcom. Próbálkozok tovább más lemosóval.

durenka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 19.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 19.

Jelenleg ez a sminklemosóm, a vízálló szempillaspirált is könnyen leszedi. Sokkal jobban szeretem mint az olajos formulákat. Ez nem hagy semmi ragacsot a szemem körül, nem zavar, nem csíp akkor sem ha a szemembe megy, pedig érzékeny.

durenka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 19.

Szebb lett a bőröm, simább, puhább amióta használom ezt és a krémet is. Elájulva azért nem vagyok, minden nap jönnek elő új fehér grízek. Arcomra, vállamra és felkaromra használom.

Leticica6
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 19.

Nagyon sokáig kerestem a megfelelő lemosót kombinált bőrömre. Ez az első amiért teljesen odáig vagyok, nagyon jól tisztít és a pattanásokkal is felveszi a harcot. Most vettem a második tubust, amit kicsit sajnálok hogy az első és a második tubus megvétele közt az ára majdnem a duplájára nőtt, de én még így is meg fogom venni. Reggel este használom és nagyon kevés kell belőle, így egy tubus akár fél évig is elég.

ruby88
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 19.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 19.

Véletlenül rendeltem a másik zöld címkés lemosó helyett. Furcsa a krémes állaga, de a legnagyobb gond vele, hogy pattanásos lettem tőle.

Egy mínusz csillag a csomagolás miatt is: pár használat után a pumpás fejbe beragad a krémes állag, ami félig eltömíti a fejet, ezért nehezen kinyomható, és/vagy össze-vissza spriccel.

ruby88
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 19.

Mínusz csillagok, hogy a sminket nem távolítja el maradéktalanul (ehhez minimum 2-3 arcmosás kell), de ettől függetlenül az ár-érték aránya miatt még jónak mondható.

fruzzzs
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: < 18  |  2022. augusztus 19.

Amikor 3 évvel ezelőtt a kozmetikusom ajánlotta a lemosót a mitesszereim és a pattijaim miatt, de sajnos a közben száraz bőrömet és néhol sérült barrieremet eléggé szárította ez, szóval arclemosás után kicsit húzódott a bőröm, úgyhogy néhány alkalom után el is tettem a szekrénybe, és csak havi 1-2szer vettem elő.
Na de idén nyáron, az egyre sokasodó mitesszereim és a pattanásaim ellen megint előkaptam ezt, és hosszú kihagyás után amikor először használtam, akkora tisztaságérzetet adott, hogy most már ki is végeztem ezt a flakont, mert az időközben zsírosabbá vált bőrömre meg nagyon jó volt, érezni lehett az tisztaságot az arcomon, de mégse szárította csikorgósra a bőrömet, sőt.

Szóval csak zsírosabb bőrűeknek ajánlom, de nekik nagyon, vagy esetleg normál/ kombinált bőrűeknek nyáron.

Szonetta
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 18.

A márka Tolérance Extréme Emulziója helyett használom arckrémként már két éve, mert összetevőkre majdnem ugyanaz, kiszerelésre viszont 2x akkora, árban pedig fele annyiba kerül. Arclemosónak el nem tudnám képzelni, de hidratálóként szuper, és bármilyen szérummal, olajjal lehet még extrázni, szépen lezárja mindet. A hatalmas tubus napi használat mellett is több hónapot kihúz nekem.

princzess
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 18.

Nem igazán tudom hogy a kombinált-zsiros bőrömnek ez való e, nekem túl gyengéd. Szuper hogy nem csikorgóra tisztít és nem szívja ki az életet az emberből. Érzékeny bőrre tökéletes lehet,rosszat nem csinált viszont több kell nekem nála.

tiitenshi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 18.

Ez a legjobb micellás víz, amit valaha próbáltam. Nem szárítja ki a bőröm, de eltávolít minden szennyeződést.